کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
eligible
سلام

من متولد آلمان هستم و تا 5 سالگی اونجا بودم ولی خوب سالهاست که ایران زندگی میکنم و مادر پدر ایرانی و کاملا ملیت ایرانی دارم.

ملیت آلمانی هیچ وقت نداشتم و فقط متولد آنجا به حساب میام.

با این حساب سوال 6 لاتاری دو قسمت یعنی

Are you claiming eligibility based on the country where you were born

جواب آره یا نه

If not, you must enter the country from which you are claiming eligibility.

چی بنویسم.

ممنون
تشکر کنندگان:
MAHALE TAVALOD SHAHRE TO ALMAN VA KESHVAR ALMAN VA MAHALE ZENDEGI IRAN
تشکر کنندگان:
AGAR SHENASNAMEYE IRANI DARI KE HICHI NAMIKHAT VA FEGHAT BEZAN IRAN AGE NA HARCHI KE MADAREKET MIGEH HAMONE OK
تشکر کنندگان:
دوستان خبری نیست؟
تشکر کنندگان:
دوست عزیز pretender

اگر در شناسنامه ی شما محل تولدتان را آلمان زده ، خب همون آلمان رو انتخاب کنید. آلمان که جزو کشور های مجاز هست.
محل تولد رو میخواد، اگر هم محل تولد رو تو شناسنامه زده ایران که چه بهتر همون ایران رو بزنید.

در ضمن اگر هم آلمان جزو کشورهای مجاز نبود، میتونستید بر مبنای محل تولد پدر و مادرتان تقاضای صلاحیت ثبت نام بدهید.

محل تولدتان در شناسنامه و پاسپورت هر کشوری که بود (چه ایران چه آلمان ) اون رو انتخاب کنید (در قسمت شماره 5 فرم ) و در قسمت 6 همان Yes را علامت بزنید و دیگر نیازی نیست در کشوی زیر Yes و No کشوری را انتخاب کنید.
تشکر کنندگان:
باز شک دارم پس واقعا خواهش میکنم دقیق بخوانید چون کوچکترین اشتباه=حذف هست.

من متولد آلمان هستم و تا 5 سالگی اونجا بودم ولی خوب سالهاست که ایران زندگی میکنم و مادر پدر ایرانی و کاملا ملیت ایرانی دارم.

ملیت آلمانی هیچ وقت نداشتم و فقط متولد آنجا به حساب میام.مسلما محل تولد من در شناسنامه ایرانی من آلمان هست.من هیچ وقت نه ملیت آلمانی و نه پاسپورت آلمانی داشتم((فقط آن زمان یک برگه تولد آنجا را داده بودن)).
در نتیجه ایرانی هستم با شناسنامه ایرانی اما محل تولد آلمان و سوال 5 محل تولد آلمان زدم. با این حساب

سوال 6 لاتاری دو قسمت یعنی

Are you claiming eligibility based on the country where you were born

جواب آره یا نه

If not, you must enter the country from which you are claiming eligibility.

چی بنویسم.شک دارم چون 2 باری که اسم نوشتم یک بار yes زدم که ELIGIBILITY COUNTRY را در آن فرم آخری که باید پرینت میکردیم آلمان نوشته بود! و یک بار
هم NO نوشتم و کشور ایران را از قسمت دوم انتخواب کردم که در قسمت ELIGIBILITY COUNTRY ایران زده بود.

خلاصه!!من eligibility را از ایران گرفتم یا آلمان؟؟؟؟؟؟

دوستان لطف کنن بگن که این دو قسمت را چگونه پاسخ بدم

ممنونم

این ارسال آخرین بار ویرایش شده: امروز 08:24 PM توسط pretender.
تشکر کنندگان:
دوست عزیز
منظورتان از دو باری که اسم نوشتم چیه ؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
تشکر کنندگان:
منظور در طول سالهای گذشته که اسم نوشتم.می دانم که فقط یکبار میتوانیم اسم بنویسیم و برای همان هست که میخوام خیلی دقت کنم.

خوب دوستان خواهشا جواب 2 سوال؟؟
تشکر کنندگان:
ببیند دوست عزیز
مساله خیلی ساده است و نیازی نیست اینقدر نگران باشید ، در فرم ثبت نام در قسمت 5 از نام کشوری را که متولد شده اید میبایست انتخاب کنید حالا میخواهید الکلی بنویسید ایران ، اختیار با خودتان است ، چون اگر پس از برنده شدن در پاسپورت و شناسنامه کشور تولدتان ایران نباشد فکر کنم حتی نتونید اصلاحش کنید.
تو قسمت 5 نوشته کشور تولد و نه کار با اقامت داره نه پاسپورت نه سکونت شما و نه ............
حالا گیر بدن که بگن آقا مدرک بیار اونجا متولد شدین و ....!! رو اطلاعی ندارم.
خلاصه اگر کشور تولدتان را آلمان زدید ،آلمان جزو کشور های مجاز هست و دیگر نیازی نیست کشوری را در زیر گزینه YES و NO انتخاب کنید.
اگر هم به هر دلیلی نمیخواهید تقاضای ثبت نام بر اساس کشور تولدتان داشته باشید که میبایست در قسمت 6 گزینه NO را انتخاب و سپس در پایین آن برای مثال ایران را انتخاب کنید .
تشکر کنندگان:
درضمن دوست گرامی
در قسمت 5 هر کشوری را که انتخاب کنید و سپس در گزینه 6 YES را انتخاب کنید eligibility شما بنا بر همان کشور گزینه 5 خواهد بود.
و در غیر این صورت , با انتخاب گزینه NO در قسمت 6 و وارد کردن هر کشور مجازی در زیر آن ،شما بر مبنای آن کشوری که در زیر No وارد کرده اید تقاضای eligibility داده اید.
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان