کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ارمنستان - مصاحبه
سلام دوستان
من میدونم گه الان ویزا به ایرانی ها جر دانشجویی نمیدن
من پدر و مادرم باید برن مصاحبه 20 دسامبر ارمنیا
میخوام ببینم میتونن الان ازمایش ها رو ندن؟
وقتی ویزا حاضر شدبدن؟ چون 6 ماه اتبار تموم شه
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
کسی تازگی وقت مصاحبه اش رو با سفارت آمریکا تو ارمنستان تغییر داده؟ به من وقت یه ماه دیگه دادم ولی نمی تونم برم. وقت رو توی سایتی که گفتن ثبت کردم ولی نمی تونم اونجا هیچ کاری بکنم. نه میزاره کنسل کنم نه میزاره عو
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
کسی تازگی وقت مصاحبه اش رو با سفارت آمریکا تو ارمنستان تغییر داده؟ به من وقت یه ماه دیگه دادن ولی نمی تونم برم. توی سایتی که گفتن وقت مصاحبه رو ثبت کردم ولی نمی تونم اونجا هیچ کاری بکنم. نه میزاره کنسل کنم نه میزاره عوض کنم. به خود سفارت ای میل دادم گفتن وایسا وقتت بگذره بعد برو توی سایت، نوشته missed appointment، روی اون کلیک کن وقت جدید بگیر. این کار به نظرم یک کم عجیب میاد.
ممنون میشم اگه کسی تازگی وقت مصاحبه اش رو عوض کرده یا چیزی میدونه کمک کنه.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام به همه دوستان
من برای ویزای مهاجرت از طریق خانوادگی مصاحبه کنسولگری ارمنستان رفتم و مورد قبول قرار گرفتم.
ولی ویزا رو ندادن و گفتن نیاز به مراحل اداری داره که فکر می کنم همون کلیرنس هست.
بعد از حدود یک سال در جواب مکاتبات من گفتن که بدلیل دستور رییس جمهور فعلا نمی تونیم ویزا صادر کنیم.
در واقع نپذیرفتن ولی رد هم نکردم.
تقریبا 20 ماه از مصاحبه می گذره هنوز می گن صبر کنید.
دوستان کسی هست مورد مشابه داشته باشه؟
و چطوری می شه غیر از ایمیل پیگیری کرد؟
تشکر کنندگان:
(2019-04-13 ساعت 23:42)Omid Diamond نوشته:  سلام به همه دوستان
من برای ویزای مهاجرت از طریق خانوادگی مصاحبه کنسولگری ارمنستان رفتم و مورد قبول قرار گرفتم.
ولی ویزا رو ندادن و گفتن نیاز به مراحل اداری داره که فکر می کنم همون کلیرنس هست.
بعد از حدود یک سال در جواب مکاتبات من گفتن که بدلیل دستور رییس جمهور فعلا نمی تونیم ویزا صادر کنیم.
سلام دوست عزیز واقعا متاسفم هستم که اخبار خوب در این مورد به گوش نمیرسه امیدوارم به زودی شرایط درست بشه
میتونم بپرسم کیس مهاجرت شما چی بوده ؟ خواهر یا برادر بوده اید ؟ یا همسر؟
طبق فرمان رییس جمهور بستگی به کیس شما داره که نشان بده شما دچار سختی و مشکلات میشید یا نه , البته هرچند اونهایی هم که مشکلات و سختی هاشون ثابت شده از گرفتن ویزا بی نصیب هستند
F2A
priority  date :20 May 2016  
approved :30 Sep 2016
case number:1 Nov 2016
Invoice ID number : 22 Sep 2017
confirmation number:24 Sep 2017
complete:25 Dec 2017
Interview:31May 2018
Result : waiting
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2019-04-14 ساعت 09:40)melon نوشته:  
(2019-04-13 ساعت 23:42)Omid Diamond نوشته:  سلام به همه دوستان
سلام دوست عزیز واقعا متاسفم هستم که اخبار خوب در این مورد به گوش نمیرسه امیدوارم به زودی شرایط درست بشه  
میتونم بپرسم کیس مهاجرت شما چی بوده ؟ خواهر یا برادر بوده اید ؟ یا همسر؟
طبق فرمان رییس جمهور بستگی به کیس شما داره که نشان بده شما دچار سختی و مشکلات میشید یا نه , البته هرچند اونهایی هم که مشکلات و سختی هاشون ثابت شده از گرفتن ویزا بی نصیب هستند

سلام
ممنون از پاسخ سریع شما
من از طریق مادرم که 4 ساله سیتیزن هستند اقدام کردم
برادر کوچکم هم 9 سال هست که اونجاست و 4 ساله که سیتیزن هستن.
من و یک بردادر دیگرم به مصاحبه رفتیم و هردو قبول شدیم ولی هنوز ویزا ندادن
ایمیل که می زنیم می گم هنوز کیس شما تو پروسه هست
می خواستم ببینم راهی هست که بتونیم بهنر پیگیر بشیم؟
تشکر کنندگان: melon
اگر شما ازدواج نکرده باشید خوب میتونید که سختی که بهتون وارد میشه را بیشتر نشان بدهید تا کسی که ازدواج کرده ولی شما میتونید به نمایندگان مجلس که هستند نامه بزنید و ازشون بخواهید که براتون پیگیری کنند هر چند که من خودم این کار کردم ولی سفارت همان جواب همیشگی را داد ولی بد نیست که یک نامه روی پرونده اتون باشه که دوری از خانواده داره به روح و روانتون و جان و مالتون لطمه میزنه
وگرنه که باید صبر و شکیبایی پیشه کنید
F2A
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2019-04-14 ساعت 14:30)melon نوشته:  اگر شما ازدواج نکرده باشید خوب میتونید که سختی که بهتون وارد میشه را بیشتر نشان بدهید تا کسی که ازدواج کرده ولی شما میتونید به نمایندگان مجلس که هستند نامه بزنید و ازشون بخواهید که براتون پیگیری کنند هر چند که من خودم این کار کردم ولی سفارت همان جواب همیشگی را داد ولی بد نیست که یک نامه روی پرونده اتون باشه که دوری از خانواده داره به روح و روانتون و جان و مالتون لطمه میزنه

ممنون از شما دوست عزیز
شما چند وقته منظر ویزا هستید؟
چطوری می تونم به نماینده مجلس نامه بزنم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2019-04-15 ساعت 22:38)Omid Diamond نوشته:  
(2019-04-14 ساعت 14:30)melon نوشته:  اگر شما ازدواج نکرده باشید خوب میتونید که سختی که بهتون وارد میشه را بیشتر نشان بدهید تا کسی که ازدواج کرده ولی شما میتونید به نمایندگان مجلس که هستند نامه بزنید و ازشون بخواهید که براتون پیگیری کنند هر چند که من خودم این کار کردم ولی سفارت همان جواب همیشگی را داد ولی بد نیست که یک نامه روی پرونده اتون باشه که دوری از خانواده داره به روح و روانتون و جان و مالتون لطمه میزنه

ممنون از شما دوست عزیز
شما چند وقته منظر ویزا هستید؟
چطوری می تونم به نماینده مجلس نامه بزنم؟

من نزدیک به یکسال است که منتظر ویزا هستم
شما میتونید سرچ کنید ایالتی که خانواده اتون هستند نمایندگان را پیدا کنید و براشون ایمیل بزنید و وقت بگیرید برید پیششون و شرایطتتون را بگید
معمولا اینها یک دفتر دارن که کارمندانشون این کار انجام میدن شاید با ایمیل هم بتونید ازشون بخواهید این کار براتون انچام بدن
F2A
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام،

من یه ایمیل دریافت کردم امروز از طرف سفارت که وقت مصاحبه ی پدر و مادرم رو یک هفته عقب انداختن. این در حالیه که بر اساس نامه ی اولیشون، که فقط یک ماه مونده به وقت، ما تمام برنامه های سفرمون رو ریخته بودیم و من خودم هم کلی هزینه کردم که از آمریکا برم، چون می خواستم همراهشون باشم کمکشون کنم برا مدیکال و چیزای دیگه. 
جواب ایمیلشون را دادم و گفتم که خیلی دیر اینکارو کردن و اگه ممکنه دوباره وقت رو برگردونن سر جاش چون ما همه برنامه هامون رو ریختیم و خیلی هزینه داشته. ایمیل رو آخر وقت اداری زدن و فعلن که هیچکی پاسخگو نیست. تلفنی هم که برا تماس دادن فقط کارای اتومات میکنه. تلفن مرکز ویزای ملی تو امریکا هم اصلا پاسخگو نیستن.

می خواستم بدونم آیا کسی همچین تجربه ای داشته و نتیجه اش چی شده.

ممنون

آپدیت:
امروز، سفارت در پاسخ به ایمیل دیروزم، جواب داد که وقت شما همون روزی که اول مشخص شده، باقی خواهند موند. نمیدونم چرا یهو اون ایمیل رو فرستادن. ولی خوشحالم که وقتمون عوض نشد.
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان