کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ارمنستان - مصاحبه
امروز رفتم واسه مدیکال تو خیابون موراتسان . وقتی‌ که من از قبل گرفته بودم با خانوم دکتر کریستین بود که خیلی‌ جدیه و اصلا لبخند نمی‌زنه ، یا حداقل امروز که من چیزی ازش ندیدم ، طبق معمول معاینه کرد و ۱ سری سوال که همتون میدونید پرسید قد و وزن رو اندازه گرفت و دید چشم رو آزمایش کرد و بعدش گفت که اینجا پول رو پرداخت کن و بعد برو طبقه پایین واسه عکس قفس سینه و آزمایش خون . راستی‌ مطب این خانوم دکتر طبقهٔ دوم ولی‌ واسه آزمایش‌ها باید برید طبقه همکف . پولی‌ هم که باید واسه آزمایشات پرداخت کنید ثابته و ۴۵۰۰۰ درام است که فقط هم با درام می‌شه پرداخت کرد و دلار قبول نمیکنن البته اگر قرار نباشه که واکسنی بزنید چون پول واکسن‌ها جدای این مبلغ محاسبه و دریافت میشه. اینجا برخلاف آنکارا نتیجهٔ مدیکال رو به کسی‌ نمیدن و خودشون می‌فرستن سفارت ولی‌ عکس قفسهٔ سینه رو فردای روز آزمایش میتونید برید ازشون بگیرید . این خانوم دکتر ۱ مترجم داره که اگر انگلیسی بلد نباشین حرفای شما و دکتر رو ترجمه می‌کنه . دوستان من فردا مصاحبه دارم ، سعی‌ می‌کنم فردا نتیجهٔ مصاحبه رو واستون بنویسم . Cool
[en]Category: F2B
PRIORITY DATE = OCTOBER 2003
APPROVAL NOTICE = JUNE 2008
CASE NUMMBER = YRV2012XXXXXX
CHOICE OF ADDRES AND AGENT = MARCH 2010
P3U AGENT UNIVERSAL = AUGUST 2010
تکمیل مدارک : FEB 2011
دریافت نامه مصاحبه: Jul 2012
مصاحبه: Aug 2012
محل مصاحبه: ایروان
تاریخ دریافت ویزا : یک ضرب Big Grin
[/en]
پاسخ
تشکر کنندگان: masih sh ، f1f ، الهه سابق ، 327faranak ، Blaze ، battosai ، shff ، frozen mind ، Akta ، dreamer60 ، lottory ، مانترا
سعید جان مصاحبه خوبی رو واستون آرزو میکنم و صد البته بدون برگه آبی Smile
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: SAEED 60 ، Blaze ، battosai ، frozen mind ، Akta ، mmaloumi
آقا سعید مشتاقانه آروز می کنم بدون دردسر ویزاتو بگیری و با برگه سفید ، سرفراز و خوشحال برگردی
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، frozen mind ، Akta ، battosai ، dreamer60
من از سفارت برگشتم و یک ضرب هم ویزا رو گرفتم ، فقط بهم گفتن که ۱ هفته طول می‌کشه که ما ویزا و مدارک شما رو آماده کنیم . سفر نامه رو هم واسهٔ بچه‌های گل مهاجر سرا نوشتم Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
[/en]
پاسخ
(2012-08-07 ساعت 14:33)SAEED 60 نوشته:  من از سفارت برگشتم و یک ضرب هم ویزا رو گرفتم ، فقط بهم گفتن که ۱ هفته طول می‌کشه که ما ویزا و مدارک شما رو آماده کنیم . سفر نامه رو هم واسهٔ بچه‌های گل مهاجر سرا نوشتم Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
تبرییییییییییییییک.خیلی خوشحال شدم.برات آرزوی موفقیت دارم.مقصدت کدوم ایالت هستش؟
تجربه نام مستعاري است كه بر خطاهاي خود ميگذاريم
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، Blaze ، Akta ، الهه سابق ، dreamer60
(2012-08-07 ساعت 15:16)sasan_rock نوشته:  
(2012-08-07 ساعت 14:33)SAEED 60 نوشته:  من از سفارت برگشتم و یک ضرب هم ویزا رو گرفتم ، فقط بهم گفتن که ۱ هفته طول می‌کشه که ما ویزا و مدارک شما رو آماده کنیم . سفر نامه رو هم واسهٔ بچه‌های گل مهاجر سرا نوشتم Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
تبرییییییییییییییک.خیلی خوشحال شدم.برات آرزوی موفقیت دارم.مقصدت کدوم ایالت هستش؟

ساسان جان خیلی‌ ازت ممنونم ، من به ایالت کارولینای شمالی و شهر شارلوت میرم Wink
[/en]
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، Blaze ، Akta ، الهه سابق ، battosai ، sasan_rock ، f1f
فرصت مدیریت ندارم، فرصت تبریک گفتن که دارم!! Smile

سعید جان ویزات خییییییییییییلی خییییییییییییلی مبارک!
[en]
I don't mean to steal your thunder/ moment, but ... [/en]
منم مدتی پیش ویزامو گرفتم!!!!!! Wink Big Grin Tongue
[en] PD: Jan. 6, 2001
Visa: July 2012
F4
[/en]
پاسخ
راست میگی فروزن جان؟ چرا زودتر خبر نکردی؟ مبارکه. خوب دیگه باید امضاتونو آپدیت کنیدا Smile
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، Akta ، frozen mind
(2012-08-07 ساعت 17:39)frozen mind نوشته:  فرصت مدیریت ندارم، فرصت تبریک گفتن که دارم!! Smile

سعید جان ویزات خییییییییییییلی خییییییییییییلی مبارک!
[en]
I don't mean to steal your thunder/ moment, but ... [/en]
منم مدتی پیش ویزامو گرفتم!!!!!! Wink Big Grin Tongue

خیلی‌ ممنونم فروزن جان .

آقا خیلی‌ خوش حال شدم از بابت گرفتن ویزا ، امیدوارم که موفق باشی‌ Wink
[/en]
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، battosai ، Akta ، Blaze ، frozen mind
این فرم درخواست ویزا هستش واسه ارمنستان ، اگر هوایی سفر کنید تو فرودگاه و اگر زمینی‌ برید سر مرز وقتتون رو میگیره ، به همین خاطر من اینجا واستون میذارمش که قبل از سفر پرش کنید و دیگه مجبور به ایستادن تو صف نشید . Wink

فایل‌های پیوست
.pdf   visaapp.pdf (اندازه 206.63 KB / تعداد دانلود: 211)
[/en]
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، battosai ، frozen mind ، f1f ، sasan_rock ، Akta ، dreamer60 ، pooyash ، مانترا ، vanda
آقا سعید خیلی خیلی مبارک باشی امیدوارم در امریکا موفق باشی

فرووزن مایند عزیز واقعا ویزاتون گرفتین بابا بچه های مهاجرت خانوادگی باید جشن بگیرند خیلی مبارکباشه اگه دریمر بفهمه حتما باشکلک هایش کلی پایکوبی میکنه من خیلی خوشحال شدم انشاله اونجا به همه هدفهایتان برسید خیلی زود موفق باشی بردارم
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، battosai ، SAEED 60 ، sasan_rock ، Akta ، dreamer60
فروزن جان تبریک میگم ، حقش بود زودتر خبر میدادین ها ! چون انصافا ما حداقل خیلی خوشحال شدیم و واقعا شخصا یاد شما بودم و امیدوار که زودتر مشکل شما هم حل بشه که خدا رو شکر حل شد بالاخره

بازم تبریک میگم و خیلی خوشحال شدم و امیدوارم لحظاتی سرشار از موفقیت پیش روی شما و خانواده محترمتون باشه ..
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، battosai ، frozen mind ، SAEED 60 ، sasan_rock ، Akta ، comrun ، dreamer60
دوستانی که قراره به ارمنستان بیان واسه مصاحبه ، من شمارهٔ مترجم دکتر رو اینجا میزارم که اگر کسی‌ سوالی قبل از مدیکال داشت بتونه باهاش تماس بگیر و هماهنگ کنه ، اسمش خانوم لوسینه هستش .اگر از ایران تماس میگیرید ۹۶۰۴۷۳۳۳-۱۰-۰۰۳۷۴ و اگر از ایروان تماس میگیرید ۰۹۶۰۴۷۳۳۳ رو بگیرید .
در ضمن من تا ۱۸ اگست در ایروان هستم ، اگر کسی‌ از دوستان مشکلی‌ داشت و زمان ورود به ایروان هنوز بنده اینجا بودم برای کمک در خدمت هستم ، شمارهٔ موبایل من در ارمنستان رو هم در صورت نیاز با پیام خصوصی خواهم داد .
[/en]
پاسخ
تشکر کنندگان: Blaze ، frozen mind ، battosai ، f1f ، الهه سابق ، Akta ، dreamer60 ، ehsan_ati ، pooyash ، nadia-64 ، 327faranak ، مانترا ، Hedieh20
من مامان و بابام 10 آگوست میان اونجا خودمم 14 آگوست میام ... . آقا سعید عزیز فرم ds-230 رو در داخل خودش پر کردیم مثل اینکه اشکالی نداره ...آقا سعید standby باش البته لب تاپ و با خودم میبرم مشکلی بود براتون ایمیل میزنم ... بعضی از فیلدهایی که جوابی براش نداشتم براشون خط تیره گذاشتم .. این فرم هم برای ما شده ... . بچه ها تو روخدا جواب بدین چرا جدیدا جواب منو نمیدین از وقتی که فروزن رفت اینجا هم سوت و کور شد رفتم تو تایپیک گرین کارتیا پرسیدم !!! نمیدونم چرا نگرانم ....یکی میگه صفحه دوم رو امضا کن( part 1 صفحه دوم ) یکی میگه امضا نکن ... این فرم آخر سر کار دست ما میده ....
پاسخ
تشکر کنندگان: SAEED 60 ، storagemeter ، الهه سابق
(2012-08-08 ساعت 21:15)alisarvareharchiabi نوشته:  من مامان و بابام 10 آگوست میان اونجا خودمم 14 آگوست میام ... . آقا سعید عزیز فرم ds-230 رو در داخل خودش پر کردیم مثل اینکه اشکالی نداره ...آقا سعید standby باش البته لب تاپ و با خودم میبرم مشکلی بود براتون ایمیل میزنم ... بعضی از فیلدهایی که جوابی براش نداشتم براشون خط تیره گذاشتم .. این فرم هم برای ما شده ... . بچه ها تو روخدا جواب بدین چرا جدیدا جواب منو نمیدین از وقتی که فروزن رفت اینجا هم سوت و کور شد رفتم تو تایپیک گرین کارتیا پرسیدم !!! نمیدونم چرا نگرانم ....یکی میگه صفحه دوم رو امضا کن( part 1 صفحه دوم ) یکی میگه امضا نکن ... این فرم آخر سر کار دست ما میده ....

اگر فقط نگرانیت امضا فرم است ، اصلا نگران نباش چون تو سفارت باید امضا بشه ، خودشون میگن که کجا رو امضا کنی‌ ، در رابطه با فیلدها هم نمیدونم کدوم رو میگی‌ که بتونم کمکت کنم ، ولی‌ کلا نگران نباش اینا چیزیی‌ نیستن که بخوای خودت رو نگران کنی‌ .
[/en]