کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تغییر زمان و یا محل مصاحبه
سلام دوستان
برای تغییر مکان سفارت بعد از دریافت نامه دوم، باید ابتدا به سفارت مقصد ایمیل بزنیم و درخواست وقت کنیم و در صورت پذیرش و مناسب بودن وقت با سفارت مبدا تماس میگیریم و درخواست می کنیم که زمان مصاحبه ما رو کنسل کنند و مدارک کیس رو جهت بررسی به سفارت مقصد ارسال کنند. بعد از نامه دوم همه قاعدتا هیچ کاری با KCC نداریم.
این روال به نظر شما دوستان درست هست.؟ اگه کسی احیانا کامنتی داره لطفا بزاره. ممنون
2013AS00010XXX دریافت ویزا 19 سپتامبر،
تشکر کنندگان: tajhizgaran
(2013-07-15 ساعت 14:11)batigoal_189 نوشته:  کسی نیست جواب من بده. لطفا

ببین تا بخواهند فرمهاتو وارد سیستم کنن چند هفته طول میکشه من مدارک هارو پست کردم وقتی زنگ زدم گفتن شاید رسیده باشه چند هفته دیگه تماس بگیر چون باید تو سیستم بره تا ما بدونیم رسیده یا نه - در ضمن اگه میخوای سفارتتو عوض کنی عجله نکن اول مطمئن شو امسال ایروان مصاحبه قبول میکنه یا نه ؟ من چنین چیزی نشنیدم که ایروان امسال قبول نمیکنه توی سایت kccبرو مطمئن شدی که ایروان مصاحبه داره بعد ایمیل به kcc بزن و تقاضای تغییر سفارت بده
:case number 2013as00007xxx . مقصد لوس آنجلس : افراد 3 نفر . مصاحبه 6 می ابوظبی . دریافت برگه سفید. کلیر بعد 50 روز Shy
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، batigoal_189 ، KIMIA2005
(2013-06-17 ساعت 23:41)Saeedv13 نوشته:  
(2013-06-17 ساعت 21:50)KIMIA2005 نوشته:  دوستان میخواستم بدونم اگه مکان مصاحبه رو تغییر بدیم زمان مصاحبه (براساس کیس نامبر )ممکنه عقب بیفته ؟؟
(2013-06-17 ساعت 21:56)farmiz نوشته:  نه فكر نكنم زياد فرقي بكنه ارمنستان خيلي بهتر از آنكاراست من سفارت آنكارا بودم خيلي شلوغ بود
(2013-06-17 ساعت 22:01)KIMIA2005 نوشته:  اخه دیدم یکی از دوستان اینجوری نطر داده بود که اگه تغییر سفارت بدی ممکنه زمان مصاحبه یکی دو ماهی عقب بیفته ..
اگر خیلی نزدیک زمان کارنت شدنتون یا بعدش تقاضای تغییر سفارت بدین احتمالش هست که وقت مصاحبه تون عقب بیوفته. اگر قرار به تغییر هست هر چه زودتر این کار رو انجام بدین بهتره. موفق باشید.
آقاي مهاجر شما بعد از ارسال فرم ها تغيير سفارت به ايروان رو داديد؟! الان كه نزديك به شروع كارنته احتمال عقب افتادن زمان مصاحبه هست يا يكضررب ويزا ندن؟!
CN:2014AS11$$/Ankara>Abu Dhabi Smile/Interview:22 Oc./Issue:24 Oc./1person
UAE→USA
Görebileceğim bir yerde dur!
Neredeysen orası bana kutsal toprak
(2013-07-25 ساعت 11:12)EKAM نوشته:  
(2013-06-17 ساعت 21:50)KIMIA2005 نوشته:  دوستان میخواستم بدونم اگه مکان مصاحبه رو تغییر بدیم زمان مصاحبه (براساس کیس نامبر )ممکنه عقب بیفته ؟؟
(2013-06-17 ساعت 21:56)farmiz نوشته:  نه فكر نكنم زياد فرقي بكنه ارمنستان خيلي بهتر از آنكاراست من سفارت آنكارا بودم خيلي شلوغ بود
(2013-06-17 ساعت 22:01)KIMIA2005 نوشته:  اخه دیدم یکی از دوستان اینجوری نطر داده بود که اگه تغییر سفارت بدی ممکنه زمان مصاحبه یکی دو ماهی عقب بیفته ..
اگر خیلی نزدیک زمان کارنت شدنتون یا بعدش تقاضای تغییر سفارت بدین احتمالش هست که وقت مصاحبه تون عقب بیوفته. اگر قرار به تغییر هست هر چه زودتر این کار رو انجام بدین بهتره. موفق باشید.
آقاي مهاجر شما بعد از ارسال فرم ها تغيير سفارت به ايروان رو داديد؟! الان كه نزديك به شروع كارنته احتمال عقب افتادن زمان مصاحبه هست يا يكضررب ويزا ندن؟!

بله ایشون در فرم ها ایروان رو انتخاب کردن. نه هنوز دیر نیست و میتونید این کار رو بکنید. دادن یا ندادن ویزا ربطی به عوض کردن سفارت نداره اگر نخوان ویزا بدن هر جا باشین نمیدن، کلا به این مسائل فکر نکنید تا اشتباه فاحشی در اطلاعاتتون نباشه کسی رو رد نمی کنند...
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، EKAM
درود بر دوستان گل
همونطور که میدونید به صورت پیش فرض برای ایرانیا سفارت انکارا رو تعیین میکنن(تو نامه قبولی)حالا اگه ما تو ارسال فرم های سری اول سفارت دیگه ای رو انتخاب کرده باشیم,دیگه سفارت قطعا تغییر میکنه یا باید کار دیگه ای بکنیم؟کسی بوده که سفارتش جایی غیر از جای درخواستیش تعیین شده باشه؟
2014AS00003$$$ Abu dhabi
خوشا نه اگر رها زیستن,مردن به دریایی
(2013-07-25 ساعت 12:11)aghaghia نوشته:  

بله ایشون در فرم ها ایروان رو انتخاب کردن. نه هنوز دیر نیست و میتونید این کار رو بکنید. دادن یا ندادن ویزا ربطی به عوض کردن سفارت نداره اگر نخوان ویزا بدن هر جا باشین نمیدن، کلا به این مسائل فکر نکنید تا اشتباه فاحشی در اطلاعاتتون نباشه کسی رو رد نمی کنند...

مرسی آقای مدیر باعث عقب افتادن زمان مصاحبه هم نمیشه ؟!!!!!
CN:2014AS11$$/Ankara>Abu Dhabi Smile/Interview:22 Oc./Issue:24 Oc./1person
UAE→USA
Görebileceğim bir yerde dur!
Neredeysen orası bana kutsal toprak
تشکر کنندگان:
(2013-07-25 ساعت 18:57)EKAM نوشته:  
(2013-07-25 ساعت 12:11)aghaghia نوشته:  

مرسی آقای مدیر باعث عقب افتادن زمان مصاحبه هم نمیشه ؟!!!!!
اگر الان اقدام کنید خیر، نمیشه.
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: EKAM
(2013-07-25 ساعت 12:13)hossien_501 نوشته:  درود بر دوستان گل
همونطور که میدونید به صورت پیش فرض برای ایرانیا سفارت انکارا رو تعیین میکنن(تو نامه قبولی)حالا اگه ما تو ارسال فرم های سری اول سفارت دیگه ای رو انتخاب کرده باشیم,دیگه سفارت قطعا تغییر میکنه یا باید کار دیگه ای بکنیم؟کسی بوده که سفارتش جایی غیر از جای درخواستیش تعیین شده باشه؟
شما ميتونيد در ارسال اوليه مدارك سفارت خود را تعيين كنيد ولي باز دست kcc براي تغيير محل انتخابي شما باز است و تا آمدن نامه دومتان بايستي صبر كنيد و ببينيد محل مصاحبتان كجا انتخاب شده است
2013AS37XX • مصاحبه: 20فوریه/آنکارا/برگه صورتی+فرم 10 سئوالی+CV • سفرنامهویرایش فایلهای PDF با Adobe Acrobat ثبت نام در CSCپرینت فایل CSCنمونه پرینت CSCنرم‌افزار PDF995تغییر PTTنقشه آنکاراکلیر بعد از 135 روز
تشکر کنندگان:
دوستان من می خواهم زمان مصاحبه را عقب بندازم .با توجه به اینکه یکبار این کار رو کردم.ولی بازهم مشکل خروج از کشور دارم و بایسنی عقب بندازم. آیا امکانش هست؟

یه سوال که برام پیش امده آیا می توان مصاحبه را برای سال دیگه تعیین کرد؟ 2014

اگرنتوانم بروم آیا می توانم سال دیگه شرکت کنم؟
شماره کیس: 2013x8000|رویت قبولی: 1May|ارسال : 09JUNE By DHL |کارنت: 10 April |مصاحبه :آخر June ابوظبی |تعداد افراد:2 | به دلیل بعضی مشکلات نتوانستم بروم
تشکر کنندگان:
(2013-07-31 ساعت 13:48)hassanes نوشته:  دوستان من می خواهم زمان مصاحبه را عقب بندازم .با توجه به اینکه یکبار این کار رو کردم.ولی بازهم مشکل خروج از کشور دارم و بایسنی عقب بندازم. آیا امکانش هست؟

آخر وقت اداری روز دوشنبه 30 سپتامبر پرونده 2013 ایها بسته خواهد شد بعد از آن برای کیسهای 2013 دیگه بهیجوجه ویزا صادر نخواهد شد.از اینرو عقب انداختن زمان مصاحبه به ماه سپتامبر ریسک می باشد.
نمی تونی مصاحبه را به سال 2014 یا بعد از 30 سپتامبر2013 موکول کنی.
هیچ مانعی برای شرکت در قرعه کشی سالهای آینده وجود ندارد.البته اگر یک نفر در پروسه کلیرنس بعد از مصاحبه مردود بشه شرکت مجدد او در سالهای آینده بی فایده خواهد بود.
تشکر کنندگان: hassanes
(2013-07-31 ساعت 14:08)tabim4 نوشته:  
(2013-07-31 ساعت 13:48)hassanes نوشته:  دوستان من می خواهم زمان مصاحبه را عقب بندازم .با توجه به اینکه یکبار این کار رو کردم.ولی بازهم مشکل خروج از کشور دارم و بایسنی عقب بندازم. آیا امکانش هست؟

آخر وقت اداری روز دوشنبه 30 سپتامبر پرونده 2013 ایها بسته خواهد شد بعد از آن برای کیسهای 2013 دیگه بهیجوجه ویزا صادر نخواهد شد.از اینرو عقب انداختن زمان مصاحبه به ماه سپتامبر ریسک می باشد.
هیچ مانعی برای شرکت در قرعه کشی سالهای آینده وجود ندارد.البته اگر یک نفر در پروسه کلیرنس بعد از مصاحبه مردود بشه شرکت مجدد او در سالهای آینده بی فایده خواهد بود.

به نظرتان ایمیل بزنم به سفارت و بگویم که نمی توانم با توجه به مشکل کاری امسال به دبی بیایم؟
شماره کیس: 2013x8000|رویت قبولی: 1May|ارسال : 09JUNE By DHL |کارنت: 10 April |مصاحبه :آخر June ابوظبی |تعداد افراد:2 | به دلیل بعضی مشکلات نتوانستم بروم
تشکر کنندگان:
(2013-07-31 ساعت 14:27)hassanes نوشته:  
(2013-07-31 ساعت 14:08)tabim4 نوشته:  

به نظرتان ایمیل بزنم به سفارت و بگویم که نمی توانم با توجه به مشکل کاری امسال به دبی بیایم؟
برات ضرری نداره بهتره حتماً بنویسی ولی به حال اونها فرق نمی کنه اگه مصاحبه نری کیس شما 30 سپتامبر باطل خواهد شد مگر اینکه شانس بیاری و یه قانون تبصره جدیدی امسال وضع بشه.
تشکر کنندگان:
دوستان این متن خوب می باشد؟

The problem was what happened to my wife and I believe He's worth considering that we did not manage to attend the interview Hopefully next year we can once again participate in the American homeland and start a good life.

THANKS
تشکر کنندگان:
(2013-07-31 ساعت 20:59)hassanes نوشته:  دوستان این متن خوب می باشد؟

The problem was what happened to my wife and I believe He's worth considering that we did not manage to attend the interview Hopefully next year we can once again participate in the American homeland and start a good life.

THANKS
اگر برات این موقعیت ارزش داره این کار را نکن چون تماما داری ریسک میکنی چون 2013 ایها به 2014 منتقل نمی شوند . و شما تماما شانستون را از دست میدید . پس هر طوری که شده خودتون را به قرار مصاحبتون برسونید ما هم براتون آرزوی موفقیت داریم Wink
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان