کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تغییر زمان و یا محل مصاحبه
(2012-09-06 ساعت 00:47)mrbonbon نوشته:  
(2012-09-05 ساعت 21:21)honey rahmati نوشته:  دوستان خودتون رو اذیت نکنید من ایمیل زدم برای تغییر سفارت گفتند اگر تغییر آدرس شده باشید می توانید سفارتتون رو عوض کنید و آدرس جدیدتون رو باید بنویسید پس خودتون رو زحمت ندهید کارنت هم نشده بودم

سلام دوست عزیز ، فرمایش شمادرسته ،در صورتی که از طرف کی سی سی مصاحبه شما برای آدرس اول برنامه ریزی نشده باشه. چون در این صورت از دست کی سی سی خارج میشه و مدارک شما به سفارتخونه مذبور ارسال شده. در آن صورت شما باید یک ایمیل به سفارتخونه بفرستین و خواسته خودتون رو بهشون بگین ، اگه اونها قبول کردن در آن صورت میتونین تغییر آدرس بدین وگرنه که هیچ.
این مطالبی رو که براتون نوشتم درست طبق نامه ای ست که کی سی سی برای من فرستاد و میخواستم مصاحبه م رو از کوآلالامپور به آنکارا تغییر بدم. البته من هم قبل از اینکه کارنت بشم براشون ایمیل زده بودم و اونها این جواب رو بهم داده بودند. در حال حاضر هم که کارنت شدم نه مثل بچه های واقع در مالزی برام ایمیلی زدن و نه مدارکی دارم که ثابت کنه محل مصاحبه من رو به آنکارا تغییر دادن. فقط امیدوارم که این اتفاق افتاده باشه وگرنه که هیچ مدرکی رو هنوز ترجمه نکردم اگر جزو بچه های مالزی قبولم کرده باشند

من هنوز کارنت نشدم کیس من 7xxx حالا حالا هم کارنت نمی شم این نامه رو برای همه می فرستند .زودتر کارهاتو بکن ترجمه هاتو بکن .موفق باشی
:case number 2013as00007xxx . مقصد لوس آنجلس : افراد 3 نفر . مصاحبه 6 می ابوظبی . دریافت برگه سفید. کلیر بعد 50 روز Shy
تشکر کنندگان: saeed2568
سلام دوستان
من فرمم رو فرستادم کی سی سی ماه می /کیس ما 8000حدود ا می خوام سفارتم رو عوض کنم از انکارا /به ابوظبی برم/سوال من اینه که الان ایمیل بزنم به kccبرای تغییر سفارت مثاحبه ما عقب نمیفته
2013AS77## YERAVAN
F2A : تاییدیه  دریافت فرم  I-130 درDEC 2013 , تاریخ اپروو FEB 2014, دریافت کیس نامبر may2014 , پرداخت 120$ در march2015پرداخت 325$ در Apr , ارسال فرم I-864 در 2015 July, ایمیل نقص در 9sep , ایمیل کامپلت 22 oct, ایمیل وقت مصاحبه درNov 13, مصاحبه هفته دوم dec , برگه آبی ،
کلییر july2016 ,
تشکر کنندگان:
(2012-09-08 ساعت 14:50)abtin2015 نوشته:  سلام دوستان
من فرمم رو فرستادم کی سی سی ماه می /کیس ما 8000حدود ا می خوام سفارتم رو عوض کنم از انکارا /به ابوظبی برم/سوال من اینه که الان ایمیل بزنم به kccبرای تغییر سفارت مثاحبه ما عقب نمیفته

اگر تغییر آدرس به امارات داشته باشید می توانید تغییر سفارت بدهید کیس نامبر من حدود 7000 ایمیل زدم گفتند آدرس جدید بفرست وگرنه باید مدرکت که رفت سفارت آنکارا از سفارت آنکارا بخواهید مدارکتون رو بفرسته ابوظبی که کارتون عقب می افته
:case number 2013as00007xxx . مقصد لوس آنجلس : افراد 3 نفر . مصاحبه 6 می ابوظبی . دریافت برگه سفید. کلیر بعد 50 روز Shy
منظور از آدرس، كشور محل اقامت هست ، اگه كارنت شدين بايد از سفارت آنكارا يا ابوظبي درخواست كنين كه محل مصاحبه رو عوض كنه و گر نه به خود kcc نامه بزنين ( با همون آدرس پستي خودتون كه قبلا اعلام كردين )
سفرنامه
case No: 19may: ABD****23/ F2A = I130: 21 Nov2013/ PD: 25 Nov2013/ /INTERVIEW: 11 AUG,2015/ approve: Apr 2-2014/ ds261 : 17 Feb 2015
(2012-09-11 ساعت 14:52)شهلا 1346 نوشته:  
(2012-08-25 ساعت 09:57)Szsanazsz نوشته:  
(2012-08-24 ساعت 16:47)honey rahmati نوشته:  سلام من فرمم رو فرستادم /هنوز کارنت نشدم می خوام سفارتم رو عوض کنم /به ابوظبی برم/سوال من اینه که الان ایمیل بزنم به kccبرای تغییر سفارت یا صبر کنم کارنت بشم بعد ایمیل بزنم

شما از الان بايستي تغيير مورد نظرتون رو اطلاع بدهيد.
من کتبا درخواست کردم سفارتم را عوض کنند این جواب را دادن و نمیدونم یعنی چی ؟؟ یعنی فقط اگر ادرس عوض شه میشه سفارت را عوض کرد ؟؟
در جواب این نامه چی باید بنویسم
... ممنونم از راهنمایی شما
If you have relocated and wish to attend your interview at a different embassy, you must provide KCC with your former address and your new physical address (P O Boxes and In Care of Addresses do not justify a change of embassy) to prove your residency in that country. If your interview has already been scheduled, you must contact the embassy to determine if your case can be transferred to a different embassy

دوست عزیز سلام ، اینکه اینجا شما بدون اینکه تغییر آدرسی داشته باشین، یعنی در زمان پرکردن فرمها آدرس شما مثلاً ایران بوده و درحال حاضر که برنده شدین شما در کشور امارات باشین خوب این میشه تغییر آدرس. که شمامیبایست در فرم 122 اعلام میکردین که آدرس فعلیتون چی هست و کدوم سفارتخونه رو ترجیح میدین که محل مصاحبه تون باشه. اینی که این بالا گفته منظورش همینی که من گفتم یعنی شما باید یه مدرکی بیارین که آدرستون تغییر کرده و این نمیشه که شما بدون تغییر آدرس ،بخواهید محل مصاحبه تون رو عوض کنین. تازه اگه شما تغییر آدرس داشته باشین و بخواهین سفارتخونه رو تغییر بدین باید تا قبل از اینکه کیس شما کارنت بشه و محل مصاحبه تون مشخص بشه ، این تغییر رو اعلام کرده باشین ، وگرنه که باید مستقیم با خود سفارتخونه تماس داشته باشین. حالا با این تفاصیح ببینین که واجد شرایط هستین که تغییر براتون اعمال بشه یا نه .
شماره کیس:***2013AS1 *مصاحبه: 10 DEC آنکارا*کلیرنس : 18 سپتامبر بعد از 282 روز انتظار ،هتل7شب:374$، مدیکال:203$، غذا و تاکسی:106$،ترجمه:306T
سفرنامه
دوستان زمان مصاحبه چطور باید تغییر بدیم؟؟؟یکی میگه به سفارت باید ایمیل بزنیم یکی دیگه میگه باید به kcc ایمیل بزنیم کدوم باید ایمیل بزنیم؟؟
F2A
Periority Date : 07 NOV. ۲۰۱۳
Approve :27 NOV ۲۰۱۳
دریافت کیس نامبر : Jan ۲۰۱۴
دریافت اینویس نامبر : Feb ۲۰۱۵
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr ۲۰۱۵
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr ۲۰۱۵
ارسال مدارک نهایی : Feb 2015
تکمیل مدارک:2015 Aug 27
مصاحبه : Sep ۲۰۱۵
دریافت یک ضرب ویزا
تشکر کنندگان: bahar23 ، shani89 ، shahin_xp
با سلام
فرم تماسی که باید به سفارت پست کنیم (صفحه آخر دستورالعمل فایل سفارت)، ایا فقط برای برنده اصلی باید پر شود یا برای تمام اعضای پرونده؟
با تشکر فراوان
دوستانی که محل مصاحبشون به ایروان عوض شده توجه کنن: دیروز به سفارت تو ایروان ایمیل زدم خواستم زمان مصاحبه رو عقب بندازن. اونا هم ایمیل زدن که مشکلی نیست هر وقت اماد ه بودی دوباره وقت بگیر...یه کم تعجب کردم اینقدر راحت همکاری شد...کسی تجربه ای یا ایدی ای داره؟
کیس : 2013ASXXX
تعداد : 3
کنسولگری: آنکارا یهو شد ایروان
نامه دوم: 26 sep
مصاحبه: oct16 عقب انداختیم 31 Jan
کلیر 12 مارچ
دریافت ویزا: 5 اپریل
مقصد: دالاس
تشکر کنندگان: afs ، amir82 ، نازنین 932 ، saeed2568 ، bahar23 ، admiral.arash
(2012-09-27 ساعت 15:43)ash نوشته:  دوستانی که محل مصاحبشون به ایروان عوض شده توجه کنن: دیروز به سفارت تو ایروان ایمیل زدم خواستم زمان مصاحبه رو عقب بندازن. اونا هم ایمیل زدن که مشکلی نیست هر وقت اماد ه بودی دوباره وقت بگیر...یه کم تعجب کردم اینقدر راحت همکاری شد...کسی تجربه ای یا ایدی ای داره؟

چقدر خوب. آیا زمان جدید مصاحبه هم مشخص شد یا نه؟
2013AS1017 ≈≈ ویزا از سفارت ایروان ≈≈ ساکن مریلند، ویرجینیا از ۱ اپریل ۲۰۱۳ ≈≈ داستان من و لاتاری ۲۰۱۳
دوستان من توی 122 ابوظبی زدم... الان که متوجه شدم ارمنستان هم هست، میخوام ایروان برم... ولی گویا بچه ها نوشتن راه نداره... این قضیه که یه سری ها به ایروان تغییر کرده مصاحبشون، چیه؟
سفر اول به NYC : ١٢ مي ٢٠١٣
سفر دوم به NYC: ٢٣ دسامبر ٢٠١٣
تشکر کنندگان: roeentan
(2012-09-27 ساعت 15:43)ash نوشته:  دوستانی که محل مصاحبشون به ایروان عوض شده توجه کنن: دیروز به سفارت تو ایروان ایمیل زدم خواستم زمان مصاحبه رو عقب بندازن. اونا هم ایمیل زدن که مشکلی نیست هر وقت اماد ه بودی دوباره وقت بگیر...یه کم تعجب کردم اینقدر راحت همکاری شد...کسی تجربه ای یا ایدی ای داره؟

میشه لطف کنین متن نامه ای رو که نوشتین رو توی فروم بذارین؟؟؟ برای تغییر تاریخ مصاحبه آیا دلیلی هم آوردین یا نه؟؟؟ چون من شنیده بودم حتمن باید یک دلیل قانع کننده مثل موقعیت خاص پزشکی یا تحصیلی باشه.
حلقه پیر مغان از ازلم در گوش است... برهمانیم که بودیم و همان خواهد بود

CN :2013AS0000023$$*رويت قبولي : 8 May* ارسال فرم‌ها : 21 May*سفارت: ابوظبی*دريافت نامه دوم Sep 22: * تاريخ مصاحبه: ژانویه 2013 (تغییر تاریخ مصاحبه) * ویزا: یکضرب * سفرنامه
تشکر کنندگان: ASALI
(2012-09-28 ساعت 00:40)afrash نوشته:  با سلام
من و همسرم دانشجو هستیم. چطور میتونیم طوری برنامه ریزی کنیم که تابستان در آمریکا باشیم برای گرفتن گرین کارت؟ (اگه پذیرفته بشیم در مرحله بعدی) یعنی میتونیم تاریخ های ملاقات و همچنین تاریخ گرفتن ویزا رو خودمون با توجه به وضعیت تحصیلیمون تنظیم کنیم؟
با تشکر
بايد ببينيد كه كيس نامبر شما كي كارنت ميشه و كي براي مصاحبه ميريد. اونوقت اكر ويزا يكضرب بكيريد از اون تاريخ شش ماه وقت داريد كه وارد امركا بشيد. حالا تابستون اكر تو اين شش ماه بود كه فبها. ولي معمولا تعويض تاريخ مصاحبه بيشنهاد نميشه.
2013AS32xx / مصاحبه: Jan W3 آنکارا / شعر انتظار / تاریخ کلیر: July 5, 2013 / کلیرنامه
من رویایی دارم ، رویای آزادی رویای یک رقصِ بی وقفه از شادی
من رویایی دارم ، رویای رنگارنگ ... رویای دنیایی سبز و بدون جنگ
تشکر کنندگان: saeed2568 ، afrash ، roeentan
(2012-09-27 ساعت 19:52)mori نوشته:  دوستان من توی 122 ابوظبی زدم... الان که متوجه شدم ارمنستان هم هست، میخوام ایروان برم... ولی گویا بچه ها نوشتن راه نداره... این قضیه که یه سری ها به ایروان تغییر کرده مصاحبشون، چیه؟

به نظرم دلیل اصلیش حجم بالای متقاضی برای سفارتای اول آنکارا و بعد ابوظبی هست و از طرف دیگه سفرتای دیگه مثل ارمنستان متقاضی خیلی کم بودند برای همین یه سری رو دایورت میکنن به مثلا سفارت ارمنستانSmile
تشکر کنندگان: saeed2568 ، afs ، pooya.n ، mori ، hamedhamed
دوستان برای کسانی که مدارک رو برا آنکارا فرستادن ممکن هست بدون تغییر آدرس، سفارت رو از آنکارا به ایروان تغییر بدن؟ کسانی که تونستن تغییر بدن ممکنه راهنمایی کنن چطور موفق به این کار شدن؟! مرسی Smile
2013، کنسولگری: مونترال، دریافت ویزا: یک ضرب Smile

تشکر کنندگان: pooya.n ، mitme
خبر براي مسافران ايروان:

من را كه از آنكارا بالاجبار به ايروان منتقل كردن متاسفانه وقت كم اوردم چون گواهي عدم سوء سابقه ام از آلمان هنوز نرسيده .ايميل زدم به سفارت توي ايروان و ازشون خواستم مصاحبه ام را عقب بيندازند.به توصيه سفارت گفت
مصاحبه ات را تغيير نده چون فشار كاري بيشتر ميشه و كارت عقب ميافته.بعدا اگر لازم بود ميائي و مداركت را تكميل ميكنيSad

پس تا اينجاي كار ويزاي يك ضرب منتفيه!!
تشکر کنندگان: roeentan ، ali234 ، pooya.n ، hamedhamed

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان