کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تغییر زمان و یا محل مصاحبه
گفتگو در مورد تغییر زمان و یا محل مصاحبه را در این تاپیک دنبال کنید.
این جوابی بود که KCC به ایمیل من داد
If you have relocated and wish to attend your interview at a different embassy, you must provide KCC with your former address and your new physical address (P O Boxes and In Care of Addresses do not justify a change of embassy) to prove your residency in that country. If your interview has already been scheduled, you must contact the embassy to determine if your case can be transferred to a different embassy.
شماره کیس: 2013AS00005XXX
کنسولگری:هلسينكي کارنت شدن کیس:Feb-11-2013
مصاحبه:9 آوریل ،دریافت ویزا : 15 آوریل . مقصد Big Grinetroit
A journey of thousand miles begins with a single step
تشکر کنندگان: zina s ، afs ، payam62 ، shimoda ، امیر مهاجر ، amir0_0amir ، Szsanazsz ، saeed2568 ، farshadsh ، HAZARA ، parsakt
باید برای تغییر مکان مصاحبه ایمیل بزنیم یا نوشتن در فرم 122 کافیست ؟
تشکر کنندگان: farshadsh ، HAZARA
(2012-07-15 ساعت 18:16)liana نوشته:  باید برای تغییر مکان مصاحبه ایمیل بزنیم یا نوشتن در فرم 122 کافیست ؟

اگر فرم ها رو نفرستادید فرم 122 کافی
ولی اگر فرم رو فرستادید باید ایمیل برنید
2013AS78xx/ابوظبی/۱ نفر/ارسال فرم: ۱۱ جون/ کارنت: ۱۱ مارچ/مصاحبه: ۲۲ می/هزینه‌ها: ۲۷۰۰ درهم/سیاتل/ویزا یکضرب/سفرنامه
از امارات متحده تا ایالات متحده
دوستان آیا میشه زمان مصاحبه رو به تاخیر انداخت ؟؟

مشکل من اینه که تا سال دیگه همین موقع سرباز هستم و نمیشه با پاسپورت عادی از کشور خارج بشم ...

سوال دیگه ام هم اینه که اگه من برای مصاحبه برم به آنکارا و توی مصاحبه هم قبول بشم ، بعد میتونم ورودم به آمریکا رو به تاخیر بندازم ؟

فعلا همون سوال اولم رو اگر جواب بدین ممنون میشم
تشکر کنندگان: shani89 ، moti1369 ، farshadsh
(2012-07-18 ساعت 19:06)libra_sky نوشته:  دوستان آیا میشه زمان مصاحبه رو به تاخیر انداخت ؟؟

مشکل من اینه که تا سال دیگه همین موقع سرباز هستم و نمیشه با پاسپورت عادی از کشور خارج بشم ...

سوال دیگه ام هم اینه که اگه من برای مصاحبه برم به آنکارا و توی مصاحبه هم قبول بشم ، بعد میتونم ورودم به آمریکا رو به تاخیر بندازم ؟

فعلا همون سوال اولم رو اگر جواب بدین ممنون میشم

سلام
ما هم یه همچین مشکلی داریم و تصمیم گرفتیم فعلا فرمها رو نفرستیم . تا زمانی که شما فرمها رو نفرستید پرونده شما کارنت نمیشه. پس بهتره 2 ماه قبل از گرفتن کارت پایان خدمتتون فرمها رو بفرستید یه 2 هفته هم وقت برای گرفتن پاس بگذارید.
امیدوارم موفق بشید.
2013AS80xx /می2012 /فرمها 6می2013 ایمیل/نامه دوم 14 جون2013/هفته چهارم آگوست2013 آنکارا/ مقصد کالیفرنیا- سندیگو/ هزینه(عکس35000+واکسن 180000+پاس 80000+ بلیط و هتل آنکارا 2400000)
تشکر کنندگان: amir0_0amir ، ASALI ، farshadsh ، parastoo mohajer
ببخشید خب دیر نمیشه به نظر شما ؟؟ ممکنه سهمیه در نظر گرفته شده رو پر کنن از دیگران و بعد من و شمایی که بعد از 10 ماه از دیگران داریم مدارک و فرم ها رو میفرستیم رو کارنت نکنن ...
تشکر کنندگان: ASALI ، farshadsh
با سلام. آیا امکان تغییر محل مصاحبه از آنکارا به ابوظبی هست؟
اگر امکان داره چطور می شه اینکارو انجام داد؟
با تشکر
تشکر کنندگان: Szsanazsz ، saeed2568 ، farshadsh
کسي نيست به اين سوال مهم جواب بده ". آیا امکان تغییر محل مصاحبه از آنکارا به ابوظبی هست؟
اگر امکان داره چطور می شه اینکارو انجام داد؟" لطفا دقيقا نحوه انجامش و چگونگي مکاتبه با kcc ر ا هم بفرماييد -ممنونم
تشکر کنندگان: saeed2568 ، farshadsh
(2012-08-16 ساعت 10:34)پويا نوشته:  کسي نيست به اين سوال مهم جواب بده ". آیا امکان تغییر محل مصاحبه از آنکارا به ابوظبی هست؟
اگر امکان داره چطور می شه اینکارو انجام داد؟" لطفا دقيقا نحوه انجامش و چگونگي مکاتبه با kcc ر ا هم بفرماييد -ممنونم

اگر تصمیم خودتون رو گرفتید با ایمیل از KCC درخواست کنید.
اگر عجله دارید قبل از ارسال ایمیل با تماس تلفنی کسب تکلیف کنید.
تشکر کنندگان: ASALI ، lilistar ، zina s ، fiorentina ، saeed2568 ، takpar1371 ، manila ، farshadsh ، shani89 ، armansm
(2012-07-16 ساعت 05:23)mahdi/sh نوشته:  
(2012-07-15 ساعت 18:16)liana نوشته:  باید برای تغییر مکان مصاحبه ایمیل بزنیم یا نوشتن در فرم 122 کافیست ؟

اگر فرم ها رو نفرستادید فرم 122 کافی
ولی اگر فرم رو فرستادید باید ایمیل برنید

سلام دوست عزيز mahdi/sh
شما مشكلتون حل شد ؟ نگرانتون بوديم .
تشکر کنندگان:
من يک سوال ديگر هم دارم خواهش مي کنم يکي از دوستان پيشکسوت و با سابقه زحمت بکشند نقاط ضعف و قوت مصاحبه در آنکارا و ابوظبي را تحليل کنند اين خيلي مي تونه تو تصميم گيري ما اثر داشته باشد بي نهايت سپاسگزارم
تشکر کنندگان: farshadsh
(2012-08-16 ساعت 11:24)پويا نوشته:  من يک سوال ديگر هم دارم خواهش مي کنم يکي از دوستان پيشکسوت و با سابقه زحمت بکشند نقاط ضعف و قوت مصاحبه در آنکارا و ابوظبي را تحليل کنند اين خيلي مي تونه تو تصميم گيري ما اثر داشته باشد بي نهايت سپاسگزارم

من آنکارا ویزا گرفتم! و فقط می تونم از خوبی ها و بدی های آنکارا بگم.
نمیتونم مقایسه بکنم:

مزایای آنکارا از دید من:
برای آنکارا رفتن نیاز به ویزا ندارید!
هتل های ارزون و خوب که دقیقا نزدیک به مرکز پزشکی و سفارت باشه زیاد داره! همینطور به بازار و مراکز خریدش نزدیکه!
غذاهای خوشمزه ای داره! باید اینو دوبار بنویسم!
غذاهایش خوشمزه اس!!!
هواش خوبه! می تونی بری بیرون بدون نگرانی از گرمای کشنده!
جاهای دیدنی داره! می تونی بری چندتاشو ببینی! از جمله موزه و ارامگاه اتاتورک!
مردمش دارای فرهنگ خوب و بالایی هستند!
می تونی بری استانبول کار پزشکی رو انجام بدی بعد بیایی انکارا! هم سیاحت میشه هم کارتو انجام دادی!
می تونی زمینی هم سفر کنی و از شهرها و مناظر توی راه لذت ببری (اگر اهلش باشی)
اینترنتی می توین هتل رو رزرو کنی! نیازی نیست پولی پرداخت کنی یا شماره کردیت کارد بدی! همین که زنگ بزنی کافیه!
حمل و نقل عمومی خوبی داره! از فرودگاه تا هتل رو می تونی با اتوبوس یا تاکسی بیایی که خیلی ارزون در میاد!
می تونی کلی لباس درست حسابی خرید کنی!
ایرانی های زیادی می بینی که کمک می کنند به همدیگه!
15 روز قبل از مصاحبه مدارکت رو می فرستی و بهت اعلام می کنند که مدارکت رسیده و اگر کم وکسری داشته باشی می تونی ازشون بپرسی و بهت می گن!
به نظر میاد کلیرنسش سریعتر انجام میشه! تایید شده نیست!!!
می تونی با خودت قرص ارامبخش ببری و نگران نباشی که توی فرودگاه می گیرنت!
تو فرودگاه سوال جواب در کار نیست یا احیانا عکس گرفتن از چشم!!!
می تونی با خیال راحت بگی خلیج فارس! خیالت راحته که پولتو جایی خرج نمی کنی که چشم به یک تیکه از خاک کشورت داره!

بدی هاش:
مجبوری پول بدی به پست UPS تا ویزاتو از سفارت تا هتل برات بیاره! گاهی وقت ها نمی دونی چند روز طول می کشه و ممکنه مجبور بشی پروازتو عوض کنی!
دکتری داره به نام اونگاه که اصلا شهرت خوبی نداره! وقتی می ری پیشش احساس می کنی فقط می خواد ازت پول بگیره! حتا اگر واقعا بدنت نیاز به اون واکسن ها داشته باشه باز هم احساس راحتی نداری!
توی پاییز و زمستون سرده و برف می باره! ممکنه هتلتون سیستم گرمایشی خوبی نداشته باشه!
مردم انکارا زیاد انگلیسی بلد نیستند! گفتم زیاد، بهتره بگم اصلا!
پروازهای خیلی زیادی نداره!
ایرانی های زیادی اونجا هستند که میگن می خوان کمک کنن اما بهتره همیشه مراقب باشی!
ساحل نداره! ممکنه برای بعضی ها مهم باشه! می تونن برن استانبول با اینحال!
بلیت پروازش ممکنه ارزونتر از دبی نباشه! باید قیمت ها رو مقایسه کرد!
میگن تعداد کسانی که مشمول کلیرنس می شن زیادتره! تایید شده نیست با اینحال!
برای بعضی ها ممکنه شهر جذابی نباشه! چون ساختمون های خیلی بلند و مراکز خرید بسیار بزرگ و حاهای جذاب تر نداره!
سلام به همگی میخواستم بدونم آیا برای تغییر زمان مصاحبه به دلیل پزشکی از طریق سفارت ،تاریخ جدید را خودمان پیشنهاد میکنیم یاخود سفارت یک تاریخی برامون میزنه؟
--------------------------------------------------------------------------------------------
کیس نامبر:***2013AS00003
کیس نامبر :2013AS00003### تاریخ رویت قبولی:2 می(روز تولدم) کنسولگری:ارمنستان کارنت :نوامبر مصاحبه:اواخر ژانویه کلیرنس:اوایل مارچ
تشکر کنندگان: farshadsh
خودتون پیشنهاد بدید. مطمئنا ترتیب اثر میدن.

(2012-08-18 ساعت 02:33)sokot نوشته:  سلام به همگی میخواستم بدونم آیا برای تغییر زمان مصاحبه به دلیل پزشکی از طریق سفارت ،تاریخ جدید را خودمان پیشنهاد میکنیم یاخود سفارت یک تاریخی برامون میزنه؟
--------------------------------------------------------------------------------------------
کیس نامبر:***2013AS00003
تشکر کنندگان: Ali DV-2013 ، zina s ، moti1369 ، farshadsh

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان