کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

نظرسنجی: آمارگیری مدرک تحصیلی برندگان 2013
زیر دیپلم
1.62%
8 1.62%
دیپلم
8.89%
44 8.89%
فوق دیپلم
5.05%
25 5.05%
کارشناسی(دانشجو یا فارغ التحصیل)
47.07%
233 47.07%
کارشناسی ارشد (دانشجو یا فارغ التحصیل)
26.26%
130 26.26%
دانشجو و یا فارغ التحصیل رشته های پزشکی
4.85%
24 4.85%
دانشجو یا فارغ التحصیل PhD
6.26%
31 6.26%
مجموع 495 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
آمارگیری مدرک تحصیلی برندگان ۲۰۱۳
من لیسانس حسابداری دارم و الانم ترم آخر MBA گرایش بازاریابی هستم
خیلی در مورد کار تحقیق کردم، اونجا مهم ترین چیز اینه که کار داشته باشین و حتی محل زندگیتون رو باید بر این اساس انتخاب کنین
حداقل دستمزدی که برای 1 ساعت کار میشه گرفت 8$ هستش (البته اطلاعات من مربوط به لس آنجلس و چند جای دیگه است) و در بدو ورود باید خودتون رو برای 1 ماه یا حتی 2 ماه بیکاری و دوندگی دنبال کار آماده کنین البته همه چب به خودتون، تلاش و پشتکارتون، رشته تون، سوابقتون و توانایی هاتون بستگی داره.
اونجا معمولا حقوق رو هفتگی میگیرین.
کار برای رشته حسابداری و حقوق خیلی خوبه.
توانایی هاتون مهمه نه مدارکتون.
اینم 1 سایت معروفشون برای سرچ شغل:

http://www.indeed.com/
2013AS18xx*مقصد:L.A*مصاحبه:w1 Decآنکارا*کلیرنس 11jan*ویزا 24jan
سفرنامه * مهاجرت نامه * سؤالات آیین نامه رانندگی کالیفرنیا*اطلاعات ویزای توریستی
(2012-08-16 ساعت 22:58)Phonix نوشته:  
(2012-07-31 ساعت 11:33)sgkco24 نوشته:  Cool من خودم مهندس برق الکترونيک هستم از بهشتی تهران
همسرم هم پزشک عمومی هستش

سلام من هم مهندس برق هستم از تهران. خوشحال از آشنایتون. من تازه عضو شدم و میخواستم بدونم جطور میتونم اسم و مشخصات خودمو توی لیست سایت اضافه کنم؟

دوست عزیز، می تونید مشخصات خودتون رو از طریق پیام خصوصی یا لینک پایین امضای همین پیام برای بنده ارسال کنید
از طرفی زمانی که تعداد پست های شما به 10 رسید امکان ویرایش امضا در صفحه کنترل پانل شما فعال می شه و می تونید مشخصات خودتون رو درج کنید.
2013AS1017 ≈≈ ویزا از سفارت ایروان ≈≈ ساکن مریلند، ویرجینیا از ۱ اپریل ۲۰۱۳ ≈≈ داستان من و لاتاری ۲۰۱۳
تشکر کنندگان: Ali DV-2013 ، zina s ، Szsanazsz ، ASALI ، j@vad ، amir0_0amir ، rouzbehdarvishi ، Aida.s ، alireza2753 ، farshadsh
(2012-08-16 ساعت 23:21)r_ent نوشته:  من لیسانس حسابداری دارم و الانم ترم آخر MBA گرایش بازاریابی هستم
خیلی در مورد کار تحقیق کردم، اونجا مهم ترین چیز اینه که کار داشته باشین و حتی محل زندگیتون رو باید بر این اساس انتخاب کنین
حداقل دستمزدی که برای 1 ساعت کار میشه گرفت 8$ هستش (البته اطلاعات من مربوط به لس آنجلس و چند جای دیگه است) و در بدو ورود باید خودتون رو برای 1 ماه یا حتی 2 ماه بیکاری و دوندگی دنبال کار آماده کنین البته همه چب به خودتون، تلاش و پشتکارتون، رشته تون، سوابقتون و توانایی هاتون بستگی داره.

ممنون میشم اگر در مورد کار برای رشته حقوق اطلاعاتی دارید بهره مند بشم.یعنی هیچکس از رشته حقوق تو مهاجر سرا نیست؟!!!!
***2013AS00002 * روئیت قبولی 1 May * ارسال فرمها:7May * ارسال مجدد فرم با ایمیل 8Oct*افراد کیس:1نفر* تاریخ کارنت شدن: 8 Nov* مصاحبه آنکارا هفته 3 ژانویه* ویزا: یکضرب
تشکر کنندگان: alireza2753 ، farshadsh
(2012-08-17 ساعت 21:52)poopak نوشته:  
(2012-08-16 ساعت 23:21)r_ent نوشته:  من لیسانس حسابداری دارم و الانم ترم آخر MBA گرایش بازاریابی هستم

ممنون میشم اگر در مورد کار برای رشته حقوق اطلاعاتی دارید بهره مند بشم.یعنی هیچکس از رشته حقوق تو مهاجر سرا نیست؟!!!!

متاسفم پوپک جان، تنها چیزی که میدونم اینه که اونجا همه 1 حسابدار دارن 1 وکیل. آشنا اون ور آب نداری بپرسی؟
مدیرای اینجا اطلاعات خوبی دارن میتونی ازشون کمک بخوای
2013AS18xx*مقصد:L.A*مصاحبه:w1 Decآنکارا*کلیرنس 11jan*ویزا 24jan
سفرنامه * مهاجرت نامه * سؤالات آیین نامه رانندگی کالیفرنیا*اطلاعات ویزای توریستی
تشکر کنندگان: poopak ، Aida.s ، alireza2753 ، farshadsh
انگار من فقط اینجا تنهام
هیچکی از علوم انسانی پیدا نمیشه؟
من ارشد ایران باستان هستم
شماره کیس: 2013AS00007XXX
تاریخ رویت قبولی :7می 2012
کنسولگری:آنکارا
ارسال فرمهای سری اول: 15-May-2012
کارنت شدن کیس:
مصاحبه:
دریافت کلیرنس:
دریافت ویزا:
ورود به آمریکا:
دریافت گرین کارت:
تعداد افراد کیس: 1 نفر
جمع تقریبی هزینه ها: پست 55000 + عکس 6000
ایالت انتخابی: فعلا کالیفرنیا
تشکر کنندگان: Ali DV-2013 ، sh_aytak ، zina s ، amir0_0amir ، nooshshahnar ، Aida.s ، alireza2753 ، farshadsh
من لیسانس حسابداری و فوق لیسانس مدیریت مالی اداری MBA-finance رو دارم. افرادی که دلشون میخواد رشته های بیزینس بخونن ، یه چیزی رو بهشون یادآوری کنم این رشته جزو یکی از پرخرجترین رشته های دانشگاههای آمریکاست و از همه مهمتر اینه که هر کسی که بخواد تو این رشته ادامه تحصیل بده حتماً باید یکی امتحان GMAT رو با حداقل نمره 700 پاس کرده باشه و دومین نیاز هر دانشگاه اینه که تافل 100 از 120 داشته باشه. طبق آمارهایی که تو این چند روز از سایتهای مختلف دانشگاهها و موسسات مختلف امریکایی در آوردم اگه کسی مایل باشه که تو رشته بیزینس (Finance) یا حسابداری تخصص بگیره میتونه به مدارکی از قبیل CFA یا CPA رجوع کنه که جزو بالاترین رنکینگ حقوق سالیانه در آمریکا بعد از فارغ التحصیلی هستش. البته اینو بگم که این Certificate ها self-study میباشند و هر دوره رو باید برین امتحانش رو بدین. درهر صورت ضرری نداره که یه پرس و جویی در این مواردی که گفتم بکنین ، چون بسیار سودمند هستش بعد از به دست آوردنشون( از لحاظ پولی و داشتن این گواهینامه ها در آمریکا)
شماره کیس:***2013AS00001
تاریخ رویت قبولی: May 4
کنسولگری اولیه: کوآلا لامپور و امیدوارم که اداره مهاجرت تغییرش بده به آنکارا
ارسال فرمهای اولیه: 2 June
کارنت شدن کیس : والا امروز فهمیدم که 13 August بوده
مصاحبه:
دریافت کلیرنس:
دریافت ویزا: Cool
شماره کیس:***2013AS1 *مصاحبه: 10 DEC آنکارا*کلیرنس : 18 سپتامبر بعد از 282 روز انتظار ،هتل7شب:374$، مدیکال:203$، غذا و تاکسی:106$،ترجمه:306T
سفرنامه
(2012-08-22 ساعت 19:01)el333 نوشته:  
(2012-08-22 ساعت 18:54)mrbonbon نوشته:  من لیسانس حسابداری و فوق لیسانس مدیریت مالی اداری MBA-finance رو دارم...

کارنت شدن کیس : والا امروز فهمیدم که 13 August بوده
مصاحبه:
دریافت کلیرنس:
دریافت ویزا: :

August 13 بوده دوست عزيز ..march را اشتباه نوشتيد.

خیلی ممنون که متوجه شدین و یادآوری کردین...
شماره کیس:***2013AS1 *مصاحبه: 10 DEC آنکارا*کلیرنس : 18 سپتامبر بعد از 282 روز انتظار ،هتل7شب:374$، مدیکال:203$، غذا و تاکسی:106$،ترجمه:306T
سفرنامه
تشکر کنندگان: el333 ، alireza2753 ، farshadsh
Wink 
منم دانشجوی نا پیوسته مهندسی مکانیک گرایش ساخت وتولید هستمBig Grin
شماره کیس: 2013AS2xx،کنسولگری: آنکارا،تاریخ کارنت شدن:13 August،تاریخ دریافت نامه دوم: 20 September،تاریخ مصاحبه :nov-w3 ،تاریخ کلیر: 26march ، تاریخ دریافت ویزا: 4April، مقصد:LA

تشکر کنندگان: ASALI ، Ali DV-2013 ، achi686 ، amir0_0amir ، afs ، zina s ، far-dv2013 ، alireza2753 ، farshadsh
باسلام
فوق لیسانس مهندسی صنایع هستم با 16 سال سابقه تخصصی
78$$ - 4persons
زندگي بافتن يك قاليست، نه همان نقش ونگاري كه ميخواهي،
نقشه رااوست كه تعيين كرده،تو فقط ميبافي ،نقشه راخوب ببين!
نكندآخركار، قالي زندگيت رانخرند.

تشکر کنندگان: armin1 ، afs ، achi686 ، Ali DV-2013 ، zina s ، amir0_0amir ، alireza2753 ، farshadsh
من هم الکترونیک خوندم و خوشحال هستم که با شما دوستان هستم

کسی از دوستان هست که شهر ساکرامنتو را انتخاب کرده باشه؟
شماره کیس: 2013AS000003xxx، تاریخ رویت قبولی: 10 may، کنسولگری: Ankara، تعداد افراد کیس: 4، ، مصاحبه:21 فوریه صورتی
تشکر کنندگان: armin1 ، afs ، amir0_0amir ، alireza2753 ، farshadsh
من کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی بین الملل می خونم...
تشکر کنندگان: afs ، Ali DV-2013 ، ASALI ، storagemeter ، Szsanazsz ، amir0_0amir ، mohajer13 ، alireza2753 ، farshadsh
من شیلاتی هستم.کارشناس ارشد. ولی فکر کنم تحصیلات اهمیت نداشته باشه واسه لاتاری
تشکر کنندگان: Ali DV-2013 ، afs ، achi686 ، storagemeter ، Szsanazsz ، amir0_0amir ، engmadelat ، mohajer13 ، Aida.s ، alireza2753 ، farshadsh
من هم پزشک هستم متخصص داخلی
تشکر کنندگان: itsmasoud ، afs ، armin1 ، storagemeter ، Szsanazsz ، Ali DV-2013 ، amir0_0amir ، kasrafo ، mohajer13 ، alireza2753 ، farshadsh
ليسانس مهندسي كشاورزي اب و خاك
فوق ليسانس مهندسي عمران- اب
2013AS32xx / مصاحبه: Jan W3 آنکارا / شعر انتظار / تاریخ کلیر: July 5, 2013 / کلیرنامه
من رویایی دارم ، رویای آزادی رویای یک رقصِ بی وقفه از شادی
من رویایی دارم ، رویای رنگارنگ ... رویای دنیایی سبز و بدون جنگ
تشکر کنندگان: Ali DV-2013 ، achi686 ، afs ، rezagh ، amir0_0amir ، mohajer13 ، rouzbehdarvishi ، pooya.n ، payam62 ، alireza2753 ، farshadsh
(2012-08-31 ساعت 14:10)Szsanazsz نوشته:  ليسانس مهندسي كشاورزي اب و خاك
فوق ليسانس مهندسي عمران- اب

شما از اونایی هستی که حق ما مهندسای عمرانو خوردیWink
من ارشد عمران خاک و پی هستم
2013AS000035XX Post :Abu Dhabi, Interview Date : February 2013
سفرنامه
تشکر کنندگان: mohajer13 ، rouzbehdarvishi ، pooya.n ، Aida.s ، payam62 ، alireza2753 ، farshadsh

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان