کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

نظرسنجی: آمارگیری مدرک تحصیلی برندگان 2013
زیر دیپلم
1.62%
8 1.62%
دیپلم
8.89%
44 8.89%
فوق دیپلم
5.05%
25 5.05%
کارشناسی(دانشجو یا فارغ التحصیل)
47.07%
233 47.07%
کارشناسی ارشد (دانشجو یا فارغ التحصیل)
26.26%
130 26.26%
دانشجو و یا فارغ التحصیل رشته های پزشکی
4.85%
24 4.85%
دانشجو یا فارغ التحصیل PhD
6.26%
31 6.26%
مجموع 495 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
آمارگیری مدرک تحصیلی برندگان ۲۰۱۳
(2012-09-02 ساعت 23:51)enchantress_boy نوشته:  
(2012-08-31 ساعت 14:10)Szsanazsz نوشته:  ليسانس مهندسي كشاورزي اب و خاك
فوق ليسانس مهندسي عمران- اب

شما از اونایی هستی که حق ما مهندسای عمرانو خوردیWink
من ارشد عمران خاک و پی هستم

حق خوردني نيست...حق گرفتنيهBig Grin
چرا اونوقت استاد؟Smile
2013AS32xx / مصاحبه: Jan W3 آنکارا / شعر انتظار / تاریخ کلیر: July 5, 2013 / کلیرنامه
من رویایی دارم ، رویای آزادی رویای یک رقصِ بی وقفه از شادی
من رویایی دارم ، رویای رنگارنگ ... رویای دنیایی سبز و بدون جنگ
تشکر کنندگان: rouzbehdarvishi ، pooya.n ، alireza2753
(2012-09-03 ساعت 09:57)Szsanazsz نوشته:  

چرا اونوقت استاد؟Smile

چون مگه ما به رشته شما کاری داریم!!
کلاً تاریخ ثابت کرده شما کشاورزیا همیشه به رشته ما دست درازی کردین و به رشته خودتون قانع نبودین
ما تو ورودیامون یه کشاورزی هم داشتیم که البته 9 واحد پیش خورده بود بش (دلم خنک شد)
2013AS000035XX Post :Abu Dhabi, Interview Date : February 2013
سفرنامه
تشکر کنندگان: mohajer13 ، rouzbehdarvishi ، pooya.n ، tatoole
(2012-09-03 ساعت 10:28)enchantress_boy نوشته:  
(2012-09-03 ساعت 09:57)Szsanazsz نوشته:  

چرا اونوقت استاد؟Smile

چون مگه ما به رشته شما کاری داریم!!
کلاً تاریخ ثابت کرده شما کشاورزیا همیشه به رشته ما دست درازی کردین و به رشته خودتون قانع نبودین
ما تو ورودیامون یه کشاورزی هم داشتیم که البته 9 واحد پیش خورده بود بش (دلم خنک شد)

چونكه ما ميخوايم كه اينطوري نشه و اينطوري بشه:d
:
Twenty years from now, you'll be more disappointed by the things you didn't do than the ones you did do. SAIL AWAY from the Safe Harbor! Explore, Dream, Discover
2013AS32xx / مصاحبه: Jan W3 آنکارا / شعر انتظار / تاریخ کلیر: July 5, 2013 / کلیرنامه
من رویایی دارم ، رویای آزادی رویای یک رقصِ بی وقفه از شادی
من رویایی دارم ، رویای رنگارنگ ... رویای دنیایی سبز و بدون جنگ
تشکر کنندگان: enchantress_boy ، NarcisJ ، rouzbehdarvishi ، pooya.n ، Aida.s
مهندسي برق - گرايش كنترل و ابزار دقيق
2013AS00004XXX
سفارت: ايروان
مصاحبه: march w1برگه آبي
تعداد : 1نفر
كليرنس : ؟؟؟
تشکر کنندگان: Ali DV-2013 ، amir0_0amir ، afs ، mdna ، mohajer13 ، Aida.s ، alireza2753 ، farshadsh
مهندسی معماری-لیسانس
2013as14xx،آنکارا، مصاحبه: دسامبر، سفرنامه کلیرنس:12بهمن(57روز)Big Grin
ویزا
تشکر کنندگان: achi686 ، amir0_0amir ، armin1 ، Ali DV-2013 ، afs ، Ali.2013 ، mohajer13 ، Aida.s ، alireza2753 ، farshadsh
کارشناس ارشد معماری
كيس نامبر : **2013as****28 ( سه نفر ) \ ارسال مدارک : ۱۲ جون \ مصاحبه : هشتم ژانویه ( آنکارا ) \ ویزا : يكضرب \ مقصد : کالیفرنیا
تشکر کنندگان: amir0_0amir ، afs ، Ali DV-2013 ، Emma_a432 ، achi686 ، mohajer13 ، Aida.s ، farshadsh
(2012-09-03 ساعت 15:17)farmin نوشته:  مهندسي برق - گرايش كنترل و ابزار دقيق

چه عجب یه نفر هم رشته ای پیدا شد:Smile
کیس نامبر :2013AS1XX / آنکارا / 2 نفر /مصاحبه:w4 نوامبر /کلیر شدن: 11 JAN/ ورود به نیویورک:۹ فوریه/ساكن هيوستون
سفرنامه
تشکر کنندگان: engmadelat ، Aida.s ، alireza2753 ، farshadsh
فوق لیسانس مدیریت گرایش مالی
موفق باشید دوستان
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
تشکر کنندگان: amir0_0amir ، afs ، Emma_a432 ، r_ent ، Ali DV-2013 ، mohajer13 ، rouzbehdarvishi ، Aida.s ، payam62 ، alireza2753 ، farshadsh
دانشجوی دکتری ژئوفیزیک Shy
تشکر کنندگان: amir0_0amir ، Ali DV-2013 ، mohajer13 ، pooya.n ، amairmonre ، Aida.s ، alireza2753 ، farshadsh
لیسانس فیزیک و دبیر
دانشجوی کارشناسی ارشد ژئو فیزیک
تشکر کنندگان: Ali DV-2013 ، mohajer13 ، rouzbehdarvishi ، Aida.s ، alireza2753 ، farshadsh
سلام
من ليسانس مكانيك طراحي جامداتم
تنها ميخوام برم خوشحال ميشم با دوستان هم رشته ايم بيشتر آشنا بشم
2013AS37XX • مصاحبه: 20فوریه/آنکارا/برگه صورتی+فرم 10 سئوالی+CV • سفرنامهویرایش فایلهای PDF با Adobe Acrobat ثبت نام در CSCپرینت فایل CSCنمونه پرینت CSCنرم‌افزار PDF995تغییر PTTنقشه آنکاراکلیر بعد از 135 روز
تشکر کنندگان: Ali DV-2013 ، far-dv2013 ، daad ، Aida.s ، alireza2753 ، farshadsh
من فارغ التحصیل پزشکی ام و نمیدونم امسال بین برنده ها کسی همکارم هست؟؟؟???
کیس نامبر: 2013AS00002XXX، کنسولگری : ابوظبی ، تاریخ مصاحبه: 31 ژانویه. دریافت ویزا : سوم فوریه
سفرنامه
تشکر کنندگان: Ali DV-2013 ، kasrafo ، rouzbehdarvishi ، daad ، payam62 ، alireza2753 ، farshadsh ، justusa
(2012-08-03 ساعت 13:12)achi686 نوشته:  
(2012-08-03 ساعت 11:41)Saiban نوشته:  
(2012-08-02 ساعت 02:35)Ali DV-2013 نوشته:  
(2012-08-02 ساعت 00:27)achi686 نوشته:  
(2012-07-15 ساعت 00:27)babak 1234 نوشته:  شما هم که دقیقا رشته تون با من یکیه Big Grin
اتفاقا من هم برای project management
می روم . البته خیلی هم دنبال شاخه مالی بودم

سلام دوستان عزیز
بنده هم لیسانسم مهندسی صنایع بوده - برنامه ریزی و تحلیل سیستم ها
فوق لیسانسم MBA - خوشحال میشم بدونم تو رشته صنایع مشغول به کار هستید و در چه زمینه ای از مهندسی صنایع کار می کنید؟ در ضمن شما علت انتخاب ایالت ویرجینیا به خاطر رشته تحصیلی که میخواهید ادامه بدید هست یا علت دیگه ای داره؟
سلام
من گرایشم تولید و کار فعلی ام برنامه ریزی تولید هست و تدریسک (تدریس کوچک!Big Grin) زبان. علت انتخاب ایالت ویرجینیا یکی حضور دوستم در اونجاست دیگه اینکه دانشگاه های خوبی داره و اینکه هزینه بالا نیست و وضعیت کار هم بد نیست.
البته دوستم در مورد سکونت خیالمو راحت کرده که حتی خونه خوب در مرکز شهر تا ماهی 400 دلار هم می تونه برام پیدا کنه ولی در مورد کار بهم گفت نمی تونم خیالتو راحت کنم و خودت هم باید سرچ و بررسی کنی. این نشون میده کلا کار یه ملاحظه جدی ایه.
من میدونم اگه مدرک PMP که Project Management Professional است و مال PMI آمریکاست رو داشته باشیم وضع کاریمون خیلی بهتر بشه. این امتحان در ایران نیست ولی در آنکارا و ارمنستان میشه شرکت کرد. دارم راجع بهش فکر میکنم. بتونیم 1 سال کار منیم بعدش In State میشیم و شهریه دانشگاه یک سوم میشه برامون ؛ اون موقع درس می خونیمWink

گرایش MBA شما چه و زمینه کاریتون چیه؟

سلام دوست عزیز منهم دارم کتابهای آمادگی آزمون pmp رو می خونم به امید اینکه بتونم با مدرکش یه کار خوب تو آمریکا پیدا کنم ولی اطلاع ندارم که واقعا این مدرک اونجا بدرد می خوره یا نه . خواهش می کنم اگر شما اطلاعاتی دارید بفرمائید./
(2012-08-02 ساعت 08:33)achi686 نوشته:  
(2012-08-02 ساعت 02:35)Ali DV-2013 نوشته:  
(2012-08-02 ساعت 00:27)achi686 نوشته:  سلام دوستان عزیز
بنده هم لیسانسم مهندسی صنایع بوده - برنامه ریزی و تحلیل سیستم ها
فوق لیسانسم MBA - خوشحال میشم بدونم تو رشته صنایع مشغول به کار هستید و در چه زمینه ای از مهندسی صنایع کار می کنید؟ در ضمن شما علت انتخاب ایالت ویرجینیا به خاطر رشته تحصیلی که میخواهید ادامه بدید هست یا علت دیگه ای داره؟
سلام
من گرایشم تولید و کار فعلی ام برنامه ریزی تولید هست و تدریسک (تدریس کوچک!Big Grin) زبان. علت انتخاب ایالت ویرجینیا یکی حضور دوستم در اونجاست دیگه اینکه دانشگاه های خوبی داره و اینکه هزینه بالا نیست و وضعیت کار هم بد نیست.
البته دوستم در مورد سکونت خیالمو راحت کرده که حتی خونه خوب در مرکز شهر تا ماهی 400 دلار هم می تونه برام پیدا کنه ولی در مورد کار بهم گفت نمی تونم خیالتو راحت کنم و خودت هم باید سرچ و بررسی کنی. این نشون میده کلا کار یه ملاحظه جدی ایه.
من میدونم اگه مدرک PMP که Project Management Professional است و مال PMI آمریکاست رو داشته باشیم وضع کاریمون خیلی بهتر بشه. این امتحان در ایران نیست ولی در آنکارا و ارمنستان میشه شرکت کرد. دارم راجع بهش فکر میکنم. بتونیم 1 سال کار منیم بعدش In State میشیم و شهریه دانشگاه یک سوم میشه برامون ؛ اون موقع درس می خونیمWink

گرایش MBA شما چه و زمینه کاریتون چیه؟

من گرایش General Management هستم . تو زمینه برنامه ریزی و کنترل پروژه و تضمین کیفیت کار کردم. البته این خیلی خوبه که شهریو انتخاب می کنید که هزینه مسکن پایین هست ، اما بازار کار خوب هم فکر می کنم اولویت مهمی نیز باشه....من فعلا به دنبال ایالتی هستم که ببینم که توی دو زمینه کاری من بازار کار خوبی داره که فعلا ایالت خاصی پیدا نکردم...خوشحال میشم اگه اطلاعاتی در این مورد داشتید بنده رو هم در جریان بزارید....
با این که کارم دقیقا مرتبط هست با PMP ، میخوام کلاس هاشو شرکت کنم و آمادگی لازم رو پیدا کنم و در اولین فرصت در آمریکا امتحانشو رو بدم....چون اینجا با هزینه های پایین تر میتونید کلاس های آمادگیشو با مدارک حضور در کلاسشو رو اخذ کنید.

دوست عزیز منهم در حال آمادگی برای pmp هستم اگر اطلاعاتی در مورد اینکه این مدرک در آمریکا بدرد می خوره یا نه دارید بفرمائید . ممنون/
بنده هم لیسانس مدیریت صنعتی و لیسانس مهندسی عمران دارم و در حال آمادگی برای آزمون pmp هستم به امید پیدا کردن کار مناسب در آمریکا /

دوست عزیز
درصورتی که کارتون مرتبط با این مدرک باشه ، مطمئن باشید که برای کار براتون مفید واقع خواهد شد ، اما اگه تنها به این مدرک به این چشم نگاه می کنید که مبتونه براتون باز کار خوبی بوجود بیاره، بعید می دونم این چنین باشه....
من هم خیلی اطلاعات کاملی ندارم، اما با توجه به شغل هایی که در آمریکا جستجو می کردم میدیدم که این مدرک جز شرایط احراز و بعضی مواقع به عنوان اولویت برای استخدام ذکر شده بود....
بادرود
من فوق لیسانس مهندسی صنایع با 16 سال سابقه در صنایع محتلف هستم. تحصص اصلیم برنامه ریزی استراتژیک-تولید-مواد-پروژه است.اگر تمایل دارید که با هم بیشتر آشنا شیم خوشحال میشم.

(2012-07-14 ساعت 23:58)Ali DV-2013 نوشته:  کارشناسی مهندسی صنایع (گرایش تولید)
قصد ادامه تحصیل در MBA (شاخه Financial یا Project Management)
ایالت انتخابی فعلا ویرجینیا

فوق لیسانس مهندسی صنایع با 16 سال سابقه. تمایل داشتید بیشتر با هم آشنا شیم در خدمت هستم
78$$ - 4persons
زندگي بافتن يك قاليست، نه همان نقش ونگاري كه ميخواهي،
نقشه رااوست كه تعيين كرده،تو فقط ميبافي ،نقشه راخوب ببين!
نكندآخركار، قالي زندگيت رانخرند.

تشکر کنندگان: Ali DV-2013 ، achi686 ، Aida.s ، alireza2753 ، farshadsh
لیسانس مهندسی شیمی - گرایش فرایندهای شیمیائی معدنی
فوق لیسانس مدیریت - گرایش صنعتی

امیدوارم هم رشته پیدا کنم اینجا !
Smile
2013AS88XX ♪ مصاحبه:جون ♪ یکضرب کنسولگری ایروان مقصد:CA♪ سفرنامه
♪ دلم مي خواهـد خانه اي داشته باشم پُـر دوست ... ♪
تشکر کنندگان: Szsanazsz ، achi686 ، Ali DV-2013 ، mohajer13 ، itsmasoud ، asal1907 ، Aida.s ، payam62 ، farshadsh ، SAJAD.IR
لیسانس من علوم ارتباطات
فوق لیسانس رشته نقاشی هستم
امیدوارم بتونم هم رشته خودم اینجا پیدا کنم.

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان