کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
فرهنگ، منش و رفتارهای آمریکایی‌ها
ممکن است ما ایرانی‌ها هر کدام برداشت‌های مختلفی از منش یا اخلاقیات آمریکایی‌ها داشته باشیم. احتمالاً ما بسته به موقعیت خاصی که هر کس تجربه‌ای از یک یا چند آمریکایی داشته، آن را با فرهنگ خودمان مقایسه میکنیم و نتیجه‌گیری میکنیم و آن رفتار را به همه آمریکایی‌ها بسط میدهیم. من فکرمیکنم به عنوان مثال رفتار با یک ایرانی در یک شهر کوچک در ایالتهای مرکزی با همان ایرانی در یک شهر بزرگ یا یک قسمت دیگر آمریکا یکسان نخواهد بود گرچه هر دو آمریکایی هستند. به خاطر همین به نظر من اظهار نظرهای ما خارجی‌ها در مورد آمریکایی‌ها ممکن است چندان درست نباشد.

در این تاپیک قصد دارم کتابی را به شما معرفی کنم که خلق‌وخوهای آمریکایی‌ها را در حالت کلی و جنرال بررسی میکند. کتاب مخصوص خارجی‌ها و توسط یک آمریکایی نوشته شده و در 300 صفحه و 22 فصل به بررسی رفتارهای مختلف آمریکایی‌ها، فرهنگ و طرز فکر آنها میپردازد؛ از بزرگ کردن فرزند در یک خانواده آمریکایی گرفته تا چگونگی روابط اجتماعی بین آنها مثل هدیه دادن آمریکایی‌ها به یکدیگر. متن بسیار ساده و لذت بخشی دارد و صدالبته بسیار آموزنده است.

عنوان کتاب هست:

American Ways: A Guide for Foreigners in the United States

این هم پیوند به سایت آمازون، قیمتش زیاد نیست خصوصاً که خواندن کتاب کاغذی به مراتب لذت‌بخش‌تر است تا صفحه مانیتور:

http://www.amazon.com/American-Ways-Fore...89-2805922

دوستانی که در ایران هستند نیز میتوانند فایل پی‌دی‌اف این کتاب را از اینترنت پیدا و دانلود کنند.

امیدوارم که این کتاب بدرد شما بخورد.
متقاضی ویزای نامزدی K1 (Petitioner)

--------------------------------------------
‎ ارسال مدارک بهAug 18 2016 - USCIS ‎  
‎Aug 24 2016 - case receipt
NOA2 - 1 Oct
ایمیل سفارت ارمنستان: 21 اکتبر
‎وقت مصاحبه: 29 نوامبر
نتیجه مصاحبه: AP
پاسخ
http://bookos.org/dl/960475/93159e
2013AS1017 ≈≈ ویزا از سفارت ایروان ≈≈ ساکن مریلند، ویرجینیا از ۱ اپریل ۲۰۱۳ ≈≈ داستان من و لاتاری ۲۰۱۳
پاسخ
اگر درلاس وگاس راننده تاکسی بودیدومسافرزن وشوهرویا دختروپسرداشتید .اگر مسافرازشمادرخواست کرد که ازیه منطقه خلوت عبورکن ودور شهردوربزن وصدای رادیو ماشین بلندکن تا مااین صندلی عقب مسافرت بریم وازشمادرخواست کرد که شما تماشاکنیدتعجب نکنید این بخشی ازفرهنگ بعضی افراددراینجاست
2013AS6354،رویت:6MAY،ارمنستان . 2،نفر. ارسال : 19MAY، کارنت: 11feb، مصاحبه:هفته29اپریل.کلیرنس :14جوون.ویزا:26جوون.ورود29جولای.لاس وگاس
پاسخ
تشکر کنندگان: siakhatar666 ، maka2 ، soli asali ، لاتاری ، taherifar
(2013-10-05 ساعت 01:15)elima1980 نوشته:  ... این بخشی ازفرهنگ بعضی افراددراینجاست...

بخشی از فرهنگ بعضی.بخش چیه که حالا بعضیش چی باشه.
داستان مورچه و کله پاچه شده.
دوست عزیز،فکر نمی کنم این موضوعی که شما مطرح کردین ربطی به منش آمریکایی داشته باشه و برعکس من فکر می کنم حداقل در این قبیل مسایل به مراتب رعایت بعضی از اصول و قواعد در اینجا به صورت خیلی جدی تری مورد دقت و توجه قرار می گیره و البته این موضوع منافاتی با آزدی نداره.
موفق باشین.
لاتاری 2013
پاسخ
تشکر کنندگان: el333 ، soli asali ، لاتاری ، taherifar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان