کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تجربه گرفتن گواهینامه موتور سیکلت
و اضافه کنم اگه بیمه درمانی درست حسابی ندارین که خدای نکرده اتفاقی افتاد تا زبانم لال دم تابوت همه مدلی حمایتتون کنه، در تصمیم تون دوباره فکر کنین. خودتون رو هم با این حرفا که من درست میرونم و هر کی بزنه بیمه اون مسئوله، گول نزنین! به خاطر هزینه بالای بیمه ماشین متاسفانه رانندگان بدون بیمه یا با بیمه حداقلی بسیار زیاد هست اینجا و چون فرهنگ رانندگی به نسبت خیلی بهتره از ایرانه این دسته رانندها به چشم نمیان. یک همچین بیمه ای هم بخواین بگیرین که همه مدلی ساپورت کنه فکر کنم باز از بیمه ماشین بیشتر میشه!!
اگر هم الان میگین که اگه اینطوره خودت چرا بدون بیمه اسکوتر سواری میکنی باید بگم که اولا من فاصله خونمون تا کالج کمتر از یک مایل و راه مستقیم هست و من به هیچ وجه جای دیگه ای نمیرم و ثانیا تو این خیابان یا جاده در هر دو طرف خط کشی دوچرخه سوار هست که من با سرعت کم مثلا 20 مایل در ساعت در اون لین میرونم و پلیس هم بهم گیر نمیده و امنیتش بیشتره. کلاه ایمنی هم میزارم و یک تقاطع هم بیشتر نداره که اونم کنار وایمیستم و اونقدر منتظر میشم که «اگه ماشین نیومد (شعر زمان بچگی!!)» از خیابان گوذر میکنم!!!
پاسخ
تشکر کنندگان: behzadb57 ، behfaza ، taherifar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان