کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بر ما چه گذشت، چه می گذرد؟
دوستان درود.

من یه چند سالی بود لاگین نشده بودم lol .. من الان 4 ساله امریکام و هفته ی دیگه سیتیزن امریکا میشم. با این قوانین جدیدی که پیش اومده خواستم اگر سوالی یا چیزی دارین بپرسین در خدمتتون هستم
کتگوری: k1
مصاحبه: ژانویه 2013 یروان
کلیر: ۲۶ اپریل (۹۱ روز)
ویزا : 10 می//ورود به امریکا:26 می//انگشت نگاری هفته دوم//اجازه کار 2 ماه بعد از انگشت نگاری//گرین کارت 3 ماه بعد از پست کردن مدارک

سفرنامه ی ویزا

مصاحبه گرین کارت
پاسخ
تشکر کنندگان: Sudeh ، inanna ، maryam1983 ، houmanmir ، zorel13
(2017-03-10 ساعت 22:56)arian307 نوشته:  دوستان درود.

من یه چند سالی بود لاگین نشده بودم lol .. من الان 4 ساله آمریکام و هفته ی دیگه سیتیزن آمریکا میشم. با این قوانین جدیدی که پیش اومده خواستم اگر سوالی یا چیزی دارین بپرسین در خدمتتون هستم
سلام دوست عزیز ممنون که برای هموطناتون وقت میذارید ما اولین ورودمون شهریور امسال بوده و گرین کارت هم داریم به نظر شما ما اگه دوباره شهریور وارد شیم ازمون ایراد میگیرن .
کيس نامبر: 2016AS18## ♥
 تعداد افراد:4 نفر ♥
کنسولگری: Abu Dhabi (تغییر کنسول گری از طرفkcc)♥
 ارسال فرم : 26 می♥
تاریخ مصاحبه : 21 اکتبر ،برگه سفید♥
برنده:سربازی ارتش،لیسانس مکانیک،شرکت خصوصی،AP:نفر اصلی
 آپدیت ها: 22 اکتبر ,9دسامبر،25ژانویه ،2 مارچ(تبدیل به orکیس اصلی)
کلیر:زیباترین روز خدا 3 مارچ پس از 134 روز،دریافت ویزا 31 مارچ
سفر به آمریکا:
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-03-11 ساعت 13:06)sahar2016 نوشته:  

من یه چند سالی بود لاگین نشده بودم lol .. من الان 4 ساله آمریکام و هفته ی دیگه سیتیزن آمریکا میشم. با این قوانین جدیدی که پیش اومده خواستم اگر سوالی یا چیزی دارین بپرسین در خدمتتون هستم
سلام دوست عزیز ممنون که برای هموطناتون وقت میذارید ما اولین ورودمون شهریور امسال بوده و گرین کارت هم داریم به نظر شما ما اگه دوباره شهریور وارد شیم ازمون ایراد میگیرن .

سلام.ببخشید که من بجای دوستمون ارین دارم جواب میدم.اخه سوال شما یهو خیلی متعجبم کرد,دراین وانفسایی که همه نگران اومدن هستن شماکه گرین کارت دارین میخوایین براحتی ازدست بدین؟ممکنه درسالهای گذشته دوستانی بعدااز گذشت یکسال ازاولین ورودشون واردشده باشند و به هرصورت تونسته باشن افیسر رو قانع کنن ولی با وضعیت کنونی همین که گفتن گرین کارتی ها میتونن واردشن باید حواستون رو خوب جمع کنین ,شما ازنظر قانونی بایدقبل ازشش ماه واردشید.یعنی درواقع الان هم دیرکردین.
2016as48xxچهارنفر.مصاحبه  ارمنستان خودم برنده اصلی وفرزندانم یکضرب,همسرم ای پی.که بعداز138 روزکلیرشد.ساکن هیوستون.(راستی lighthouseیعنی فانوس دریایی ( Shy
پاسخ
تشکر کنندگان: sahar2016

معذریت میخوام دیر جواب میدم

یعنی شما 1 سال بیرون از امریکا بودین؟ اگر اینطوره من پیشنهاد میکنم که دیگه انقدر فاصله نندازین تو رفت و امدتون .. معمولا سری اول رو با یه پرس و جو سر و تهش حل میشه و هزار تا بهانه میشه اورد که مثلا اول زندگیمون بوده و باید شرایط اومدن رو کامل فراهم میکردیم.. خونه میفروختیم و این داستانا.
بیشترین جایی که ممکنه اذیت کنن تو فرودگاه نیست بلکه وقتی میخواین سیتیزن بشینه .. اول خیلی بیشتر طول میکشه که خبرتون کنن دوما سوال و جواب خیلی میکنن که واسه چی انقدر خارج از امریکا بودین و این نبودنتون میشه بهانه که شما به قصد مهاجرت نیومده بودین امریکا
ویزا : 10 می//ورود به امریکا:26 می//انگشت نگاری هفته دوم//اجازه کار 2 ماه بعد از انگشت نگاری//گرین کارت 3 ماه بعد از پست کردن مدارک

سفرنامه ی ویزا

مصاحبه گرین کارت
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-03-15 ساعت 01:55)arian307 نوشته:  

یعنی شما 1 سال بیرون از آمریکا بودین؟ اگر اینطوره من پیشنهاد میکنم که دیگه انقدر فاصله نندازین تو رفت و امدتون .. معمولا سری اول رو با یه پرس و جو سر و تهش حل میشه و هزار تا بهانه میشه اورد که مثلا اول زندگیمون بوده و باید شرایط اومدن رو کامل فراهم میکردیم.. خونه میفروختیم و این داستانا.
بیشترین جایی که ممکنه اذیت کنن تو فرودگاه نیست بلکه وقتی میخواین سیتیزن بشینه .. اول خیلی بیشتر طول میکشه که خبرتون کنن دوما سوال و جواب خیلی میکنن که واسه چی انقدر خارج از آمریکا بودین و این نبودنتون میشه بهانه که شما به قصد مهاجرت نیومده بودین آمریکا
سلام دوست عزیز ممنون از شما.ما شهریور امسال یعنی سال 95 برای اولین بار وارد شدیم و البته همسرم موندند و من و دو تا بچه هام برگشتیم یعنی تا حالا 6 ماه خارج از امریکا بودیم منتها کارهای بازنشستگی من ممکنه تا شهریور طول بکشه.پس از نظر شما بار اول به یکسال بیرون از امریکا بودن کاری ندارن.
کيس نامبر: 2016AS18## ♥
 تعداد افراد:4 نفر ♥
کنسولگری: Abu Dhabi (تغییر کنسول گری از طرفkcc)♥
 ارسال فرم : 26 می♥
تاریخ مصاحبه : 21 اکتبر ،برگه سفید♥
برنده:سربازی ارتش،لیسانس مکانیک،شرکت خصوصی،AP:نفر اصلی
 آپدیت ها: 22 اکتبر ,9دسامبر،25ژانویه ،2 مارچ(تبدیل به orکیس اصلی)
کلیر:زیباترین روز خدا 3 مارچ پس از 134 روز،دریافت ویزا 31 مارچ
سفر به آمریکا:
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-03-15 ساعت 14:03)sahar2016 نوشته:  
(2017-03-15 ساعت 01:55)arian307 نوشته:  
(2017-03-11 ساعت 13:06)sahar2016 نوشته:  سلام دوست عزیز ممنون که برای هموطناتون وقت میذارید ما اولین ورودمون شهریور امسال بوده و گرین کارت هم داریم به نظر شما ما اگه دوباره شهریور وارد شیم ازمون ایراد میگیرن .

یعنی شما 1 سال بیرون از آمریکا بودین؟ اگر اینطوره من پیشنهاد میکنم که دیگه انقدر فاصله نندازین تو رفت و امدتون .. معمولا سری اول رو با یه پرس و جو سر و تهش حل میشه و هزار تا بهانه میشه اورد که مثلا اول زندگیمون بوده و باید شرایط اومدن رو کامل فراهم میکردیم.. خونه میفروختیم و این داستانا.
بیشترین جایی که ممکنه اذیت کنن تو فرودگاه نیست بلکه وقتی میخواین سیتیزن بشینه .. اول خیلی بیشتر طول میکشه که خبرتون کنن دوما سوال و جواب خیلی میکنن که واسه چی انقدر خارج از آمریکا بودین و این نبودنتون میشه بهانه که شما به قصد مهاجرت نیومده بودین آمریکا
سلام دوست عزیز ممنون از شما.ما شهریور امسال یعنی سال 95 برای اولین بار وارد شدیم و البته همسرم موندند و من و دو تا بچه هام برگشتیم یعنی تا حالا 6 ماه خارج از آمریکا بودیم منتها کارهای بازنشستگی من ممکنه تا شهریور طول بکشه.پس از نظر شما بار اول به یکسال بیرون از آمریکا بودن کاری ندارن.

همه ی این ها بستگی به افیسری داره که تو فرودگاه نصیبتون میشه ... قانون میگه بیشتر از 6 ماه خارج از امریکا باشین continuous residence رو رعایت نکردین و قانونن میتونن اذیت کنن .. با توچه به شرایط شما و بچه دار بودنتون احتمال این که بتون گیر بدن کمتر هست و نهایتا ممکنه با یه تذکر کتبی سر و تهش هم بیاد .. جانب احتیاط رو رعایت کنین .. اگر مشکل مالی ندارین 1 سفر یک هفته ای بیاید الان خیال خودتون رو چه تو فرودکاه چه تو مرحله ی سیتیزنی راحت کنین. معمولا افیسر های چشم تنگ مثل چینی و ها باقی هم نژاد هاشون بی نهایت سخت گیر و بی تربیت هستن تو فرودگاه بر عکس خود امریکایی ها که خیلی کول و باحالن

سفرنامه ی ویزا

مصاحبه گرین کارت
پاسخ
تشکر کنندگان: copol ، sahar2016 ، نيما ٩٢
با عرض سلام خدمت دوستان
دقیقا بعد از 3 ماه که از تاریخ دریافت مدارک توسط USCIC میگذره بنده دیروز Approve شدم. خیلی خوشحال شدم که یک قدم به جلوتر رفتیم. ایشالا هرچه زودتر کار بقیه دوستان هم درست بشه.
Category: K1
سفارت: ابوظبی
Evidence Sent: 12 December 2016
Reciept Number:16 December 2016
Approved: 16 March 2017
Case Left NVC: 7 April 2017
Case Number:10 April 2017 تلفنی
NVC approval letter: 15 April 2017
Consulate Recived  Case: 16 April 2017
Interview date: 15 May 2017
Resault: AP

پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
ميخواستم ببينم كسي هست كه بعد از دريافت گرين كارت ابتدايي موقت دو ساله (بعد از ورود با ويزاي نامزدي) براي فرم I-751 اقدام كرده باشه به تازگي؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان، مى خواستم بدونم كه من الان نامه ى اجازه ى كارم اومده، سوشالم رو هم خيلى قبل از اجازه ى ما گرفتم، حالا الان بايد برم سوشالم و عوض كنم؟ يا كارتى چيزى واسه اجازه ى كا جدا گانه بهم مى دن؟
ويزاى نامزدىK1
ارسال مدارك به USCIS:٢جون.
اولين جواب USCIS:٢٨جولاى،فرم I-797C.نامه٢: ١٦آگست،فرمI-797.كيس نامبر:٦ سپتامبر.
تاريخ مصاحبه:٢٢نوامبر،ابوظبى،ويزاى يكضرب.
ورود به امريكا:٧دسامبر.اقدام سوشال:١٢دسامبر،ازدواج:٢٠دسامبر،گرفتن مريج سرتيفيكيت:٤ژانويه.
گرفتن سوشال:١٧ژانويه،ارسال مدارك به USCIS:١٧ژانويه.
انگشت نگارى:١٣فوريه.
دريافت اجازه كار و اجازه ى ورود و خروج از كشور: ٢٧ اپريل.
تاريخ مصاحبه براى گرين كارت: ٢٤ اكتبر.
تاريخ گرفتن گرين كارت: ٢٩ اكتبر.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام خدمت همه دوستان عزيز،براي تمديد گرين كارت دو ساله ازدواجي همراه فرم I_751 چه مداركي لازم هست بفرستيم ،آيا نياز به فرستادن عكس ازدواج حساب بانكي مشترك و تكس وبيمه و...هست يا فقط فرم پر شده I_751 كافيه؟لطفا هر كي اطلاعي داره با جزئيات راهنمايي كنه چون گوگل كردم و رو uscis يكم برام مبهمه.خيلي ممنون.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-02 ساعت 01:22)shimiz نوشته:  سلام دوستان، مى خواستم بدونم كه من الان نامه ى اجازه ى كارم اومده، سوشالم رو هم خيلى قبل از اجازه ى ما گرفتم، حالا الان بايد برم سوشالم و عوض كنم؟ يا كارتى چيزى واسه اجازه ى كا جدا گانه بهم مى دن؟

سوشالتون تغییر نمی کنه
خداوند یار ویاورتان
شماره کیس: ,,,2014AS18 /تاریخ رویت قبولی: 12 MAY / تعداد :3 نفر/ ارسال فرمهای سری اول:20MAY / کارنت شدن کیس:Sep 22 / مصاحبه :Nov 14 ,2013
کلیر :May 29,2014
/دریافت ویزا : 18 ـJune  ورود به آمریکا : September 15,2014/ مقصد : Washington DC /Virginia
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلاممم ?? من از اعضای قدیمی اینجا هستم پسوردم یادم رفته این اکانت رو هم خیلی وقت پیش درست کردم تازه رمز رو پیدا کردم یادش بخیر چه روز و شبایی رو اینجا گذروندیم ☺️☺️ چقدر پر استرس بود اما بدونید همش راحتتت میگذره کسی سوالی داره اگه بتونم کمک میکنم
پاسخ
تشکر کنندگان:
من چهارم اگست فرستادم مدارکم رو
(2017-04-29 ساعت 11:55)نيما ٩٢ نوشته:  سلام دوستان
ميخواستم ببينم كسي هست كه بعد از دريافت گرين كارت ابتدايي موقت دو ساله (بعد از ورود با ويزاي نامزدي) براي فرم I-751 اقدام كرده باشه به تازگي؟
Case K1 , interview 2 April2014,clearance...8/20/2014 Smile
پاسخ
تشکر کنندگان:
همراه فرم هر مدارکی که جوینت بودن شما رو نشون بده از حساب بانکی تا اموال منقول و غیر منقول Smileعکس و استشهاد از همسایه ها و فرمهای مالیاتی و بیمه پزشکی و بیمه عمر و ...
من مدارکم رو چهارم اگست فرستادم دو هفته بعد تامه تمدید گرین کاترم تا یکسال اومده هنوز نامه انگشت نگاری ام نیومده و منتظرم
(2017-05-03 ساعت 21:19)MansourM نوشته:  سلام خدمت همه  دوستان عزيز،براي تمديد گرين كارت دو ساله ازدواجي همراه فرم I_751 چه مداركي لازم هست بفرستيم ،آيا نياز به فرستادن عكس ازدواج حساب بانكي مشترك و تكس وبيمه و...هست يا فقط فرم پر شده I_751 كافيه؟لطفا هر كي اطلاعي داره با جزئيات راهنمايي كنه چون گوگل كردم و رو uscis يكم برام مبهمه.خيلي ممنون.
Case K1 , interview 2 April2014,clearance...8/20/2014 Smile
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-02 ساعت 01:22)shimiz نوشته:  سلام دوستان، مى خواستم بدونم كه من الان نامه ى اجازه ى كارم اومده، سوشالم رو هم خيلى قبل از اجازه ى ما گرفتم، حالا الان بايد برم سوشالم و عوض كنم؟ يا كارتى چيزى واسه اجازه ى كا جدا گانه بهم مى دن؟

سلام دوست عزیز من کارت اجازه کارم هم زمان با گرین کارتم پست شد به خونه و به محض گرفتنش رفتم سوشالم رو از حالت اجازه کار به حالت عادی برگردوندمو سوال من اینه تو نامه که اومد کارت مخصوص اجازه کار بود؟ اگر بله که کارت اجازه کارتو با سوشالت ببر اونجا سوال کن. مورد من همزمان شد با گرفتن گرین کارت که همه رو با هم بردم سوشالم رو تغییر دادن
پاسخ
تشکر کنندگان: shimiz

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان