کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۲
(2011-09-01 ساعت 09:16)nitrogen نوشته:  کسی نیست جواب بده؟

دوست من . همه ایرانی ها کلیرنس می خودن بدون استثنا.

حالا بعضی ها تا قبل از مصاحبشون کلیر میشن و روز مصاحبه ویزا یک ضرب میگیرن و بعضی های دیگه هم به تصمیم آفیسر سفارت دوباره میرن واسه کلیرنس

اینکه مدت این پروسه کلیرنس چقدر طول میکشه و عواملش چیه هنوز دقیقا مشخص نیست ولی با توجه به سوابق دوستان قدیمی مشخص شده که این 3 تا عامل تاثیر بسزایی در طولانی مدت شدن کلیرنس دارن :

سفرهای خارجی به بعضی از کشورهای عربی سوریه و لبنان و عربستان
انجام خدمت سربازی در سپاه
سابقه کاری در شغل های دولتی

در ضمن شما یادتون نره به دلیل اقامت بیش از 6 ماه در یک کشور دیگه، باید گواهی عدم سوء پیشینه از مالزی بگیرید برای مصاحبتون
تشکر کنندگان: nitrogen ، shani89 ، arman_m ، amir0_0amir ، pariya2
سلام دوستان،

من و خانمم سال 2010 مدت 25 روز با ویزای توریستی امریکا بودیم،اون موقع45 روزه کلیر شدیم .مصاحبه ما 20 اکتبر انکاراست و دو تا بچه هم داریم ایا فکر می کنید باز هم کلیر بخوریم ؟ممنون از راهنماییتون.
شماره کیس: 2012AS000023xx
کنسولگری:ankara
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: July 23
تاریخ کارنت شدن کیس:october 2011
تاریخ مصاحبه:٢٠ October
تاریخ دریافت کلیرنس:6 ژانویه 2012
جمع تقریبی هزینه ها:
تعداد نفرات همراه این کیس: 4 نفر
تشکر کنندگان: arman_m ، shani89 ، pariya2
(2011-09-01 ساعت 11:54)FREE BIRD نوشته:  سلام دوستان،
من و خانمم سال 2010 مدت 25 روز با ویزای توریستی امریکا بودیم،اون موقع45 روزه کلیر شدیم .مصاحبه ما 20 اکتبر انکاراست و دو تا بچه هم داریم ایا فکر می کنید باز هم کلیر بخوریم ؟ممنون از راهنماییتون.
اگر از اون موقع تا موعد مصاحبه سفر خارجی داشته باشین یا به طور کلی تغییرات مهمی در شرایط قبلیتون داشته باشین، احتمال داره بازم کلیر بخورین، اما انتظار میره که مدتش کم باشه.
[en] PD: Jan. 6, 2001
Visa: July 2012
F4
[/en]
(2011-09-01 ساعت 11:54)FREE BIRD نوشته:  سلام دوستان،

سلام
اینکه شما یکبار کلیر شدید دلیلی نمیشه که دیگه اف بی ای چک نخورید.
چون اون مربوط به گذشته بوده.
تشکر کنندگان: 3rip ، ali.narooei ، FREE BIRD ، یاشار و ماری ، pariya2
سلام دوستان

به نظر شما شرکت در انتخابات می تونه تاثیری روی کلیر داشته باشه؟ چون داخل شناسنامه مهر خورده.

ممنون از راهنماییتون
تشکر کنندگان:
(2011-09-04 ساعت 03:22)royce نوشته:  سلام دوستان

به نظر شما شرکت در انتخابات می تونه تاثیری روی کلیر داشته باشه؟ چون داخل شناسنامه مهر خورده.

ممنون از راهنماییتون

نه اصلا اینطور نیست. یعنی تا حالا که من خوندم و شنیدم تاثیری نداشته
تشکر کنندگان:
سلام من و همسرم هردو کار آزاد/غیر دولتی داریم هیچ موقع به سفر خارجی نرفتیم و فرزندانم محصل هستند و اول دبیرستان میرن هر دو دیپلم هستیم و همسرم هم سال 59 تا 61 سربازی رفته و درجه اش سرباز بوده
به نظر شما من کلیرنس میخورم یا اگه بخورم چند روزه کلیرنس میخورم
و کیس نامبرم هم
***4
شماره کیس :2012AS4XXX
کنسولگری:آنکارا
تاریخ کارنت شدن کیس: Big Grin
تاریخ دریافت روز مصاحبه از KCC:روز بعد از کارنت شدن
تاریخ مصاحبه:31 OCT
تاریخ کلیرنس:JUN 04
تاریخ دریافت ویزا:April/04/2012<<<<>>>>>June/21/2012
تاریخ ورود به آمریکا :April/18/2012<<<<>>>>August/04/2012
تاریخ دریافت گرین کارت:
تشکر کنندگان: javad_2 ، SH1A2R3 ، arman_m
(2011-09-06 ساعت 08:50)armtin نوشته:  سلام من و همسرم هردو کار آزاد/غیر دولتی داریم هیچ موقع به سفر خارجی نرفتیم و فرزندانم محصل هستند و اول دبیرستان میرن هر دو دیپلم هستیم و همسرم هم سال 59 تا 61 سربازی رفته و درجه اش سرباز بوده
به نظر شما من کلیرنس میخورم یا اگه بخورم چند روزه کلیرنس میخورم
و کیس نامبرم هم
***4

شما اصلاً نگران نباشید این یک عمل قانونی و طبیعه که می خواهن ببینن شما خدای ناکرده یه وقت تو آمریکا مشکلی بوجود نمیارید..

اینجوری که شما اطلاعات دادین فکر نمیکنم زیاد طول بکشه.

خدا همیشه یارویاورتون باشه.موفق باشید
تشکر کنندگان: armtin
(2011-09-06 ساعت 01:06)javad_2 نوشته:  
(2011-09-04 ساعت 03:22)royce نوشته:  سلام دوستان

ممنون از راهنماییتون
سلام دوست عزیز

نگران نباش اگر تمام انتخاباتهای ایرانم شما شرکت کرده باشید مهم نیست چون فقط صفحه اول و دوم شناسنامه رو میخواد ترجمه کنید

یکی از مهمترین مواردی که باعث میشه افراد FBI check بشن سفر به کشورهای مختلفه
دوست عزیز
یعنی اگه کسی مسافرت توریستی زیاد رفته باشه به جای نقطه مثبت منفی ام محسوب میشه؟ ...منظورم جاهای بی مشکل مثل اروپا و ترکیه و دوبی و...ایناست؟

سلام دوستان
کسی میدونه دختر ها که مشکل سربازی ندارن معمولا چقدر کلیرنس شون طول میکشه؟
شماره کیس : 2012AS00013XXX
تاریخ رویت قبولی در سایت:15 جولای
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:19 جولای 2011 DHL
کنسولگری: ANKARA
تاریخ کارنت شدن کیسBig Grinecember
تعداد: 1
تاریخ مصاحبه:19 dec
تاریخ دریافت ویزا:19 dec
سفر به آمریکا : FEB 2012

تشکر کنندگان: arman_m
سلام دوستان من کشورهای زیادی رفتم و به لبنان هم رفتم فکر می کنید کلیر بخورم آره ؟؟؟؟
کنسولگری:انکارا
تاریخ مصاحبه: 2012/02/02
نتیجه مصاحبه: برگ آبی
تاریخ دریافت کلیرنس: 2012/5/15

تشکر کنندگان: MAHDI2012
(2011-08-14 ساعت 23:07)h4di نوشته:  آقا ما مطالعه کردیم. خورد تو حالمون که. Sad( سال 2010 یه هنری بین تمام بچه ها بود، یه دانشجوی گرافیک. بنده خدا کلیر نشده بود. کار دولتی که نکرده بود. فقط تو سپاه خدمت کرده بود. کسی اطلاع داره رشته های هنری رو سخت میگیرند یا آسون؟ Sad(

(2011-08-03 ساعت 00:08)saint نوشته:  دوستان حتما تاپیک های 2010 و 2011 در باره کلیر رو حتما مطالعه کنید تا با چشمی باز به سراغ مطلب بروید

سلام به همه منم برنده 2012 با کیس نامبر ****4
Shyکیس نامبر;2012as40xxx
تاریخ رویت قبولی:15 / july
تاریخ ارسال فرم ها: 21 /اگوست/ 2011
تاریخ کارنت شدن کیس:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت ویزا:ایشالا یک ضرب
تاریخ پرواز:
جمع تقریبی هزینه ها:12000عکسها-69000dhl-
TongueSmileWinkBig Grin

تشکر کنندگان: javad_2 ، SH1A2R3 ، tamanna
(2011-09-11 ساعت 15:48)mahmoudi نوشته:  
(2011-08-14 ساعت 23:07)h4di نوشته:  آقا ما مطالعه کردیم. خورد تو حالمون که. Sad( سال 2010 یه هنری بین تمام بچه ها بود، یه دانشجوی گرافیک. بنده خدا کلیر نشده بود. کار دولتی که نکرده بود. فقط تو سپاه خدمت کرده بود. کسی اطلاع داره رشته های هنری رو سخت میگیرند یا آسون؟ Sad(

(2011-08-03 ساعت 00:08)saint نوشته:  دوستان حتما تاپیک های 2010 و 2011 در باره کلیر رو حتما مطالعه کنید تا با چشمی باز به سراغ مطلب بروید

سلام به همه منم برنده 2012 با کیس نامبر ****4
Shyکیس نامبر;2012as40xxx
تاریخ رویت قبولی:15 / july
تاریخ ارسال فرم ها: 21 /اگوست/ 2011
تاریخ کارنت شدن کیس:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت ویزا:ایشالا یک ضرب
تاریخ پرواز:
جمع تقریبی هزینه ها:12000عکسها-69000dhl-
TongueSmileWinkBig Grin

سلام دوست چهل هزار و خورده ای. منم حدود 43 هزارم.
تشکر کنندگان: frz61 ، arman_m ، SH1A2R3
به به سلام دوستان عزیز خودم

یا ا....... بفرمایید ! بفرمایید ! خواهش میکنم زحمت نکشید تو رو خدا

من همین دم در میشینم . ای بابا !! شرمنده . آخیش ............ خب چطورید ؟ خوبید ؟ شکر خدا .

آقا الاآن چه وقت مطرح کردن کیلیرنس هستش نه به داره و به باره هنوز نرفته غوره نشده مویز گشیتم . این که نشد . بابا جان الآن فکر رفتن و راه انداختن کارهای مقدماتی باشین و فکرتون رو هم مشغول نکنید . من امیدوارم همه یکضرب ویزا رو بگیرید و در دور و تسلسل کیلیر نیفتین . این رو بدونین که هر موضوعی رو باید در زمان خودش مطرح کنید . موفق باشید .
تشکر کنندگان: satusa ، یاشار و ماری ، پریچهر م ، SH1A2R3 ، Amir78 ، alirezagh ، tamanna ، pariya2 ، habibi
دوستان خوبم ،

در حال حاضر و در اين زمان اصلاً دنبال بحث كيلير نباشيد . اين تجربه شخصي منه . راستش چند روز پيش به فروم بچه هاي 2010 و 2011 مراجعه كردم و ديدم كه جدولي رو تدارك ديدن كه نتيجه كيليرنس اونها توش گنجونده شده بود . راستش رو بگم خب خيلي ها قبول شده بودن چه همون زمان چه در دقيقه 90 ولي حدود 9 نفر رد شده بودن كه متاسفانه به اونا ويزا ندادن . ميدونيد چي شده ؟ خواه نا خواه ذهن من متوجه كساني شد كه قبول نشدن يعني راحت بگم نيمه خالي ليوان . اصلاً نمي تونستم به قبوليها فكر كنم و دست خودم هم نبود . براي همين تمام وجودم دلهره و نگراني شد . خب طبيعي هم هست . براي همين ميگم كه به دنبال اين چيزا نباشيد . راستشو بخوايد من خودم رو باختم با اينكه آمار رديها بسيار بسيار پائين بود . خب حالا متوجه شديد براي چي من هي ميگم دنبال اين قضيه نباشيد تا به وقتش . انشاءالله قسمت همه شما خير باشه و همه موفق باشيد . اميدوارم و براي همه دعا مي كنم .
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، outlaw ، behzad7 ، arman_m ، cmbt ، tamanna ، مانترا ، pariya2
دوست عزیز با توجه به اینکه از بین 4460نفر قبولی فقط 3500نفر شانس ویزا گرفتن دارن قطعا حدود 900نفر نمیتونن موفق به زیارت ویزا بشن.پس سعی کنین به خودتون زیاد فشار نیارین.چون اگه خدایی ناکرده جز 900 نفر باشین ضربه وارده به روح و روان و جسمتون غیر قابل جبران خواهد بود.پس سعی کنیم در کمال ارامش و با توکل به اونی که ما رو از بین 20 میلیون نفر انتخاب کردهزندگیمون رو هم بکنیم.من مطمعنم اگه ما خونسرد باشیم ویزا خودش مییاد پیشمون.میگین نه؟؟؟؟؟خوب امتحان کنین.
2012as55XXX
مصاحبه: 27 JUNE
کلیرنس: 8 august پس از 42 روز انتظار بسیار سختBig Grin
ورود به امریکا: 3 سپتامبر2012
مقصد:کالیفرنیا/اورنج کانتی
تشکر کنندگان: ali.narooei ، behzad7 ، afshin4749 ، arman_m ، javad_2 ، honey62 ، shani89 ، pariya2

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان