کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
جدول برندگان ۲۰۱۲
با عرض پوزش ادامه بحث جدول برندگان را از اینجا دنبال نمایید.
قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
تشکر کنندگان: samira t ، rayan.s ، iranian1
آپدیت 2012/09/30

دوستان این آخرین آپدیت جدول بچه های 2012 می باشد. از تمامی بچه هیا گل 2012 که من را در تهیه ی این جدول یاری رساندند تشکر می کنم و زندگی پر از موفقیت و شادی را برای آنان ارزو می کنم Wink

رنگ سبز نشانگر دریافت ویزا می باشد
رنگ آبینشانگر خبر ندادن در مورد ویزا یا نگرفتن ویزای می باشد
رنگ قرمز متاسفانه برای دوستانی است که به هر دلیلی موفق به دریافت ویزا نشدند

دانلود PDF جدول

فایل Jpg]

[عکس: list.jpg]
کیس خواهر دومم
2014AS00006XXX
کیس خواهر اولم
2012AS00037XXX
جدول برندگان 2012
احسان جان لطفاً‌ جدول رو آپديت كن :‌
parsy31,ashkan89, h4di, anikoo, smk2,mojtaba_ k , roze, kate .s,viona arman_m, تا جاييكه يادمه 31 جولاي كلير شدن Big GrinBig GrinBig Grin
شماره کیس :2012AS0005XXXX - كارنت شدن كيس: June 2012 -تاريخ مصاحبه : هفته آخر June- كنسولگري :Ankara -
نتيجه مصاحبه :‌ كليرنس+ فرم 9 سوالي - تاريخ كليرنس : يه روزي تو نيمه اول سپتامبر ( 7th)

تشکر کنندگان: کیانا ، SH1A2R3 ، Hediyeh ، hadiseh.t ، parsy631 ، sayeh_m ، frozen mind ، armtin ، smmyp ، cmbt ، a.r.a.s.h1 ، frz61 ، bakhshandehgy ، mojtaba_k ، MPU
اسم من جرا تو جدول نيست؟؟Sad
Case Number: 2012AS49XXX
محل مصاحبه:United States
ارسال فرم : 2011 30JUly
تاريخ كارنت شدن: June 2012
ارسال مدارک به USCIS در: June 1, 2012
رسید مدارک:June 9, 2012
انگشت نگاری : July 20
تاریخ مصاحبه: August 10, 2012
August 10: مصاحبه ، Approved و يكضرب
دريافت August 18, 2012: Green card
تشکر کنندگان: SH1A2R3
اسم من هم تو جدول نیست
کیس نامبر;2012as58xxx
کنسولگری:انکارا
تاریخ ارسال فرم ها: 6 /اگوست/ 2011
تاریخ مصاحبه:اواخر JUNE
تاریخ دریافت ویزا: دریافت برگه آبی
تعداد افراد: 4نفر
تشکر کنندگان: SH1A2R3
با سلام ما 25 جولای ویزا گرفتیم. بلیط برای 7 اکتبر گرفته ایم به مقصد فونیکس اریزونا با بریتیش ایرویز.برای همه دوستان ارزوی موفقیت داریم .متشکر..................................
شماره کیس حدود 33000
ارسال مدارک به کی سی سی اوایل اگوست 2011
تعداد افراد کیس2نفر
کارنت 8 مارچ 2012
دریافت نامه دوم از کی سی سی 10 مارچ تاریخ مصاحبه 24می2012 انکارا
زمان کلیرنس:16 جولای 2012
اخذ ویزا: 25 جولای 2012
سفر به امریکا:7 اکتبر 2012 انشاالله
هزینه ها: (جمعا برای 2نفر 6.5 میلیون تومان) تا پایان گرفتن ویزا
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، barmak ، کیانا ، shawn2012 ، mojtaba_k
من اومده بودم اطلاعات خودم را تکمیل کنم دیدم احسان خودش ته توی همه چیزو در آورده.
آخه تاریخ صدور ویزا را من کجا گفتم که تو پیدا کردی؟ حالا درسته یه ضرب بود و قاعدتا سه روز دیگه ولی باز هم عجیبه. نکنه خودم گفتم یادم نیست؟
خدا وکیلی راستشو بگو از کجا کسب اطلاعات میکنی؟
تشکر کنندگان: frz61 ، SH1A2R3 ، ehsan1095 ، کیانا ، a.r.a.s.h1 ، daria ، arman_m ، mojtaba_k
(2012-08-08 ساعت 10:10)jordanir نوشته:  من اومده بودم اطلاعات خودم را تکمیل کنم دیدم احسان خودش ته توی همه چیزو در آورده.
آخه تاریخ صدور ویزا را من کجا گفتم که تو پیدا کردی؟ حالا درسته یه ضرب بود و قاعدتا سه روز دیگه ولی باز هم عجیبه. نکنه خودم گفتم یادم نیست؟
خدا وکیلی راستشو بگو از کجا کسب اطلاعات میکنی؟
روزی که برای بار دوم اسامی قبولی های لاتاری در اومد ، خیلی با اعتماد به نفس رفتم ببینم که قبول شدم یا نه و به عنوان نفر اول اسم خودم را وارد سایت کردم و با پیغام "شما انتخاب نشده اید" برخورد کردمSad. خیلی نا امیدانه شروع کردم به زدن اسم بقیه خواهر و برادرهام و می دیدم یکی یکیه همشون رد شدند. همین که اسم دامادمون را زدم دیدم صفحه ی اون با بقیه فرق می کنه. خواهرم و دامادمون شهرستان زندگی می کنند ولی از شانس خوبشون اون هفته اومده بودند تهران خانه ی ما. خبر را که بهشون دادم خودشون هم باورشون نمی شد که قبول شدند و باز یکی دو بار دیگه سایت را با هم چک کردیم.
حالا رسیده بودیم به شروع یه پروسه ی طولانی که هیچی ازش نمی دونستیم. آقای داماد نشست داکیومنت های انگلیسی را خوند و فهمید که باید یک سری فرم را پر کنه ولی نمی دونستیم به چه نحوی. من پیش خودم گفتم جواب همه ی سوالها توی اینترنت هست پس یه سرچ زدم و با ویکی مهاجر آشنا شدم که خیلی کامل و قدم به قدم توضیحات پر کردن فرم ها را داده بود. این طور بود که من و خواهرم معتاد این فضای مجازی شدیم.
من در طول هفته یک بار 5 شنبه یا جمعه می شینم و تک تک پست های بچه ها را می خوانم ولی خواهرم و دامادمون با یوزر من حضور فعالی دارند و بعضی وقتها می بینم حتی جای من پیغام ها یخصوصی را جواب داده اند.
در مورد شما مطمئن نیستم که کی ولی فکر می کنم روزی که پاستون را دریافت کردید اومدید و توی مهاجرسرا نوشتید و من هم با توجه به تاریخ اون پست ، فیلد مربوطه را پر کردم.Big Grin
کیس خواهر دومم
2014AS00006XXX
کیس خواهر اولم
2012AS00037XXX
جدول برندگان 2012
(2012-08-08 ساعت 23:00)ehsan1095 نوشته:  
(2012-08-08 ساعت 10:10)jordanir نوشته:  من اومده بودم اطلاعات خودم را تکمیل کنم دیدم احسان خودش ته توی همه چیزو در آورده.
آخه تاریخ صدور ویزا را من کجا گفتم که تو پید...میکنی؟
روزی که برای بار دوم اسامی قبولی های لاتاری در اومد ، خیلی با اعتماد به نفس رفتم ببینم که قبول شدم یا نه و به عنوان نفر اول اسم خودم را وارد سایت کردم و با پیغام "ش......دم.Big Grin

آره حضور فعال شما را که خوب در جریانم.
خلاصه شرایط را آپدیت کردم فکر کنم تاریخ یک روز عقب جلو بود.

ان شا الله دست راستشون زیر سر شما باشهBig Grin منتظرت میمونیم شما هم بیای که بی شما صفا نداره.

هزینه ها را هم لیست کردم. سعی میکنم قسمت اول سفرنامه خودم را پیدا کنم تا ادامه بدم.
تشکر کنندگان: a.r.a.s.h1 ، SH1A2R3 ، daria ، mojtaba_k
اون ۲ نفری که تو لیست قرمزن جریانشون چی‌ بوده؟
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، oe163 ، bakhshandehgy
با سلام و خسته نباشی

ممنون میشم که ما را هم اضافه کنی

خودم و همسرم
هر دو دانشجوی دکترای بیولوژی
کنسول مربوطه: بمبئی
تاریخ مصاحبه: یازده ژوئن
نتیجه: یه فرم با هفت هشت تا سوال در مورد CV و اهداف و مقصد اونجا
و تا امروز هم خبری نشده

موفق باشی
کیس نامبر;2012AS52xxx
کنسولگری: بمبئی
تاریخ ارسال فرم :نوامبر
تاریخ مصاحبه:ژوئن
نتیجه مصاحبه: گفتن خبرتون میکنیم
تاریخ دریافت کلیرنس: هفتۀ آخر آگوست
تاریخ دریافت ویزا: سپتامبر
تشکر کنندگان: oe163 ، daria ، arman_m ، bakhshandehgy
(2012-08-09 ساعت 23:54)saljoogh نوشته:  اون ۲ نفری که تو لیست قرمزن جریانشون چی‌ بوده؟

اسم فرزندشونو موقع ثبت نام ذکر نکرده بودن متاسفانه.
شماره کیس : 2012AS0007####_کنسولگری: آنکارا_کارنت شدن کیس: May 2012_مصاحبه: 8 august_کلیرنس:21 sep_دریافت ویزا:26 sep_مقصد:LA Irvine_ورود به آمریکا :20 jan _دریافت گرین کارت :

تشکر کنندگان: oe163 ، SH1A2R3 ، a.r.a.s.h1 ، arman_m ، saljoogh ، bakhshandehgy
سلام. کسانی که در جدول بالای 180 روزه هستند واقعا منتظرند یا اینکه ممکنه کلیر شده اند ولی خبر ندادن؟ لطفا اگه کسی میدونه جواب بده.
مصاحبه: 12 جون
سفارت: ابوظبی
تعداد 4 نفر: صدور ویزای 3 نفر 10 سپتامبر Smile
یک نفر : کلیرنس 20 سپتامبر بعد از 100روز انتظارSmile
ورود به آمریکا: 1 آبان، ایالت آریزونا شهر توسان
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، daria ، a.r.a.s.h1 ، smmyp ، arman_m ، younes77 ، bakhshandehgy
احسان عزیز لطفا جدول رو اپدیت کن ما هم در تاریخ 27 اگوست کلیر شدیمTongue
اینم هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااشBig Grin
به امید کلیر شدن تمام دوستانم در مهاجرسراWink
شماره کیس 2012AS690000
تاریخ رویت قبولی 17july2011
کنسولگری انکارا
تایخ مصاحبه اواخر جولای
تاریخ کلیرنس 27Aug Big Grin
تاریخ دریافت ویزا 6sepTongue
تاریخ ورود به امریکا نوامبر2012

تشکر کنندگان: hadiseh.t ، opayamani ، smmyp ، younes77 ، ehsan1095 ، edge ، bakhshandehgy ، کیانا ، daria
احسان جان پرنیان 90، داریا، Bakhshandegi و همین طور Zhoopin هم کلیر شدند.
57XXX, آنکارا
رویت قبولی: 18 July
ارسال فرمها: Aug 06, 2011
کارنت شدن: Apr 19, 2012
مصاحبه: Jun 21
کلیرنس: Sep 21
ویزا: 26 Sep
ورود به آمریکا: 29 Nov
دریافت گرین کارت: Dec 18
دریافت سوشیال: Dec 28
تشکر کنندگان: bakhshandehgy ، daria ، Zhoopin

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان