کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گرفتن اقامت دائم(کمک کنید لطفا)
Exclamation 
با سلام خدمت دوستان عزیز امیدوارم حالتون خوب باشه...

دوستان ازتون خواهش میکنم منو کاملا راهنمایی کنین ازتون سپاسگذار و ممنونم

شرایط من به این صورت است:

بنده 20 ساله هستم و میخوام برم آمریکا از طریق یه دختری که 16 ساله است و میخوام برم اونجا و باهاش ازدواج کنم و ویزا و اقمات دائم اونجارو بگیرم و دیپورت نشم و بدبخت بشم کلا 8 میلیون تومن پول دارم 3 میلیون هم واسه پول بلیط کنار گذاشتم سوال من اینه با این شرایط باید چه چیزهایی براش بفرستم:شناسنامه؟پاسپورت؟کارت ملی؟مدرک تحصیلی؟چه چیزهایی نیاز هست برای ورود به کشور آمریکا؟
باید برام دعوتنامه بفرسته؟باید چیکار کنم دوستان عزیز دختر مورد نظر هم آمریکایی هست و اونجا متولد شده.
دوستان خواهشن جواب درست و تکمیل شده بدید عزیزان
خواهشن مسخره نکنید و کمکم کنید عاجزانه ازتون خواهش مندم

تشکر کنندگان: Hamidreza48809 ، msar ، ErrylessawaRe
سلام.
خب با این حساب شما فقط 5 میلیون تومان دارید ک با قیمت دلار الان تقریبا میشه 2500 دلار ک فکر کنم اگه بخواهید اصلا ولخرجی نکنید شاید بشه تا دو ماه زندگیتون بچرخه.(شاید!)

مسلما باید برای شما دعوتنامه بفرستد و اگه نه چطور میخواهید بروید؟؟بعدشم فکر نمیکنم ارسال دعوت نامه الکی و کشکی باشه،باید نسبتی با هم داشته باشید!این مورد رو دوستان بهتر بلدن.بعد از ارسال دعوت نامه باید ب سفارت ترکیه یا دبی یا هر جای دیگه برین تا بهتون ویزا بدن!

ب نظرم تو این موارد با یک وکیل مشورت کنید بهتره.ببخشید اینطوری میگم اما خودم اصلا کار شما رو عاقلانه نمیبنم.
تونل ها نشان می دهند در دل سنگ ها هم میتوان راه ساخت.....

"اینجآ بجز دوری تــو چیزی به مــن نزدیک نیست"
تشکر کنندگان: battosai ، SEMPITERNAL ، storagemeter ، pr.kia ، msar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان