کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انجمن گرافیست ها
من یک انیمیشن ۳بعدی ساختم تا در جشنواره ها شرکت کنم. اما چون لایسنس آهنگاشو نداشتم فقط تو یک جشنواره تونستم شرکت کنم. با این حال از Academy of art university واسم ایمیل اومد که یکم از خودم براشون بگم و سابقه هنری و تحصیلیم. که منم گفتم بهشون. بعد از چندتا ایمیل بهم گفتن که ما فاند نداریم واست و تنها کاری که میتونیم واست بکنیم اینه که هزینه هر ترم رو به ۴قسط تقسیم کنیم. که بازم هزینش زیاد می شد. بعد خودم از Full sail university در مورد معدل سوال کردم. بهم گفتن معدل دانشگاهت حداقل باید ۲.۵ باشه. بعد از چندتا ایمیل کارمو که دیدن یک روز Admisione شون ایمیل داد که 40.000$ فاند داریم اگر میخای راجبش بدونی تا ۵PM با من تماس بگیر. که از اونجا که هزینه کل دانشگاه ۸۰.۰۰۰ دلار بود من گفتم که کمه برای من. الانم دارم رو انیمیشن جدیدم کار می کنم. از دوستان فروم کسی هست که دانشگاهی رو بشناسه که Full Fund بده؟البته من هنوز کارشناسیمو تموم نکردم.یک سال مونده.
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
سلام دوستان ... کسی نیست به این تا\یک جون بده ؟؟؟!
گرااااافیستا کجایید ...
میتونیم اینحا تجربیات کار توی آمریکا و ... رو در اختیار هم بزاریم ولی هیچکس نیست ... Sad
کیس نامبر : 2014AS6XXX / دو نفر / June 23 - ANKARA
آپدیت ها : 23 جون (1,2) / 25 جون (1,2) / 26 جون (1,2) / 16 جولاي (1) / 12 آگست (1,2) / 16 آگست (2) / 22 آگست (1,2) / 27 آگست (1,2) و كلير

Everybody listen and repeat : We will get the VISA
ساکن San Francisco
پاسخ
تشکر کنندگان: حاجی واشنگتن ، msar ، sib 24
(2014-05-13 ساعت 16:25)amir989 نوشته:  من یک انیمیشن ۳بعدی ساختم تا در جشنواره ها شرکت کنم. اما چون لایسنس آهنگاشو نداشتم فقط تو یک جشنواره تونستم شرکت کنم. با این حال از Academy of art university واسم ایمیل اومد که یکم از خودم براشون بگم و سابقه هنری و تحصیلیم. که منم گفتم بهشون. بعد از چندتا ایمیل بهم گفتن که ما فاند نداریم واست و تنها کاری که میتونیم واست بکنیم اینه که هزینه هر ترم رو به ۴قسط تقسیم کنیم. که بازم هزینش زیاد می شد. بعد خودم از Full sail university در مورد معدل سوال کردم. بهم گفتن معدل دانشگاهت حداقل باید ۲.۵ باشه. بعد از چندتا ایمیل کارمو که دیدن یک روز Admisione شون ایمیل داد که 40.000$ فاند داریم اگر میخای راجبش بدونی تا ۵PM با من تماس بگیر. که از اونجا که هزینه کل دانشگاه ۸۰.۰۰۰ دلار بود من گفتم که کمه برای من. الانم دارم رو انیمیشن جدیدم کار می کنم. از دوستان فروم کسی هست که دانشگاهی رو بشناسه که Full Fund بده؟البته من هنوز کارشناسیمو تموم نکردم.یک سال مونده.

با کدوم دانشگاه مکاتبه کردید؟ لینک سایتش را بنویس. 80000 تا سالی یا 4 سال؟ اگر سالی باشه که خیلی زیاده... مشخصات بیشتر بنویسید... کدوم ایالت است و...
در ضمن یک سایت دیگه هم است بین ایرانی های دانشجو. اطلاعات بیشتری دارند...
One day your life will flash before your eyes, make sure it's worth watching.
پاسخ
سلام به همه ی دوستان عزیز ،این اولین پست من در این سایت هست ...من و همسرم به شدت تصمیم به مهاجرت گرفتیم ولی هنوز نمی دونیم از کجا و از چه طریقی باید شروع کنیم ..همسرم کارش گرافیک و بیشتر از 10 سال سابقه ی کار داره و رزومه ی کاری نسبتا خوبی هم داره خودمم هم مدیریت بازرگانی خودم ..اگر ممکنه کمی مارو راهنمایی کنید که از کجا شروع کنیم .
مرسی ..Smile
پاسخ
اسم دانشگاه هارو نوشتم دوست عزیز. با یک سرچ ساده محلشون رو می تونید پیدا کنید.
شما که شوهرتون 10سال سابقه کار دارند باید یک portfolio قوی از بهترین کارهاشون درست کنند. و برای شرکت ها بفرستند. تا از طریق job offer بتونید اقدام کنید.
پاسخ
تشکر کنندگان: حاجی واشنگتن ، sib 24 ، msar
سلام به همه دوستان عزیز
من کارشناسی گرافیک دارم و حدود 12 سال هم به طور حرفه ای در کانون های تبلیغاتی مشغول بودم، مسلط به نرم افزار های photoshop , corel draw , illustrator
البته خودم هم مجوز کانون تبلیغات گرفتم از وزارت ارشاد اسلامی. تا چند ماه دیگه هم به کالیفرنیا خواهم آمد
امیدوارم هرچه زودتر با یک شرکت خوب برای ادامه کار در آمریکا آشنا بشم و اگر دوستان کسی آشنایی دارند معرفی کنند و ممنون میشم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-08-31 ساعت 10:57)masoud.h نوشته:  سلام به همه دوستان عزیز
من کارشناسی گرافیک دارم و حدود 12 سال هم به طور حرفه ای در کانون های تبلیغاتی مشغول بودم، مسلط به نرم افزار های photoshop , corel draw , illustrator
البته خودم هم مجوز کانون تبلیغات گرفتم از وزارت ارشاد اسلامی. تا چند ماه دیگه هم به کالیفرنیا خواهم آمد
امیدوارم هرچه زودتر با یک شرکت خوب برای ادامه کار در آمریکا آشنا بشم و اگر دوستان کسی آشنایی دارند معرفی کنند و ممنون میشم.

سلام
من در سنفرانسیکو زندگی میکنم و اینجا شرکت های گرافیکی فراوونن.
بنده هم 10 سال سابقه کار طراحی و چاپ دارم.
کار گرافیک عجیب با زبان پیوند داره. اگر زبانتون عالی باشه ( نه در حد مکالمات روزمره ) موقعیت های فراوانی توی سنفرانسیسکو و سن هوزه هست.
کیس نامبر : 2014AS6XXX / دو نفر / June 23 - ANKARA
آپدیت ها : 23 جون (1,2) / 25 جون (1,2) / 26 جون (1,2) / 16 جولاي (1) / 12 آگست (1,2) / 16 آگست (2) / 22 آگست (1,2) / 27 آگست (1,2) و كلير

Everybody listen and repeat : We will get the VISA
ساکن San Francisco
پاسخ
تشکر کنندگان: Persischer
سلام دوستان من لس انجلس هستم دنبال کار توی رشته ام هستم یک سال سابقهکار پارت تایم گرافیک دیزاین توی کامپنی امپلیو دارم،خواهشا اگر کسی به جونیور گرافیک دیزاینر نیاز داره به من ایمیل بزنید من تارزانا ساکن هستم. hoorshid.mirashrafi@gmail.com
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان گرافیست ساکن در آمریکا کسی هست تو گروه؟من بدنبال کار هستم ولی بدون سابقه کار عملا بی فایدست. ۹۹ درصدشون حداقل ۳ تا ۵ سال سابقه میخوان. تگزاس هستم
ارسال مدارک F2A (همسرم): 4Sep ,2013, رسید مدارک: 9Sep, 2013,  اپرو: 9Oct, 2013 , دریافت کیس نامبر (سفارت ابوظبی): 18Nov, 2013
پرداخت 22Nov, 2013: DS 261 $88  ,پرداخت 230$ :2013, Dec 11, ارسال مدارک: 2013, 19 Dec , تکمیل پرونده: 2014, 27 NVC) Jan). تاریخ مصاحبه 2015, Jun 3 , کلیر 1Sep, 2015Big Grin، تاریخ ویزا 2015, 9Sep
سفرنامه
لیست تمام مدارک ارسالی به USCIS , NVC ,و مدارک مدیکال و روز مصاحبه ویزای ازدواج Interview Questions+

پاسخ
تشکر کنندگان:
من بعد از ۵ سال برگشتم. :دی
تو این ۵ سال یه مستر گرفتم توی اینتراکتیو مدیا, الانم دارم توی یه کمپانی ساختمان سازی کارای سه بعدی میکنم.
سوالی داشتین در خدمتم.
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، Persischer ، HIDVA
(2017-10-27 ساعت 07:32)h4di نوشته:  من بعد از ۵ سال برگشتم. :دی
تو این ۵ سال یه مستر گرفتم توی اینتراکتیو مدیا, الانم دارم توی یه کمپانی ساختمان سازی کارای سه بعدی میکنم.
سوالی داشتین در خدمتم.

کدوم ایالت برای کار گرافیک دیزاین شانس بیشتری هست و آیا شما بعد این مدت از کار و موقعیتتون راضی هستید.
من طراح هستم ولی هیچ پست جدیدی در این رابطه ندیدم. امیدوارم شما راهنمایی کنید. ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام. و روزگار به خیر
بنده ساکن ایران و شغلم لیتو گرافی دیجیتال و 14 سال سابقه کار در چاپخانه به عنوان مسئول لیتوگرافی چاپخانه و چاپ افست و طراحی گرافیک مرتبط با چاپ افست که صد در صد شما هم با توجه به حرفتون آشنایی دارید . با توجه به اینکه در ایران این شغل به صورت تجربیه و مدرکی از دانشگاه ندارم آیا امکان پیدا شدن کار در این زمینه در آمریکا هست و به طور کلی این شغل دراونجا چه وضعیتی داره لازم به توضیحه که به طور مشخص اگر بخوام بگم اپراتوری دستگاه پلیت ستر هایدلبرگ سوپرا ستر و آشنایی با برنامه های مخصوص خودش یعنی متا دایمنشن و متا شوتر همچنن تسلط به برنامه های گرافیک و چاپ مثل فتوشاپ ، ایندیزاین و فری هند هم در کنارش هست در صورتی که عنوان این شغل در اونجا رو هم بهم بفرمائید لطف کردید چون با سرچ کردن در اینترنت به نتیجه ای نرسیدم و همچنین میزان در آمد اگر اطلاع دارید . پیشاپیش از وقتی که میگذارید سپاسگزارم .
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان