کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ترکیه برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2013-09-18 ساعت 14:11)Arash R نوشته:  دوستان ببخشید میدونم سوالم تکراری هست
شرمنده
میشه به من بگین از فرودگاه آنکارا تا کیزیلای با اتوبوس چند دقیقه راه هست؟
ممنون میشم کمکم کنید

سلام
روی نیم ساعت حساب کن
البته از لحظه حرکت اتوبوس،
از ایستگاه اتوبوس تا سفارت پیاده هم نیم ساعت راه هستش
خوش بگذره
Waiting List Register in Waiting List
ویزا :K1
مصاحبه: 2013 Ankara 22 JUL
تاریخ کلیرنس:8 JUl
مدت انتظار:351 روز
تشکر کنندگان: Arash R ، t_arian_n
(2013-09-17 ساعت 21:18)m.khan نوشته:  سلام بر دوستان مهاجر سرا من زیاد در مهاجر سرا نمیام و تمامی کارهای لاتری رو خودم انجام دادم . هفته پیش ویزام رو گرفتم به محض این که رسیدم آنکارا رفتم مدیکال ومعاینات رو انجام دادم و فردای اون روز با گرفتن جواب به سفارت رفتم و پاسم رو دادم و 3 روز کاری ویزا اومد . روزی که در مدیکال بودم با یه شخصی به اسم آقا کسری آشنا شدم که ایشون در آنکارا ساکن هست و خودش از لاتریها هست و اطلاعات خوبی در مورد آنکارا و لاتری داره . کسری به من پیشنهاد داد که من ده سویت خوب دارم برای این چند روزی که آنکارا هستی من هم چون که هتل رزرو نکرده بودم با هم به اونجا رفتیم و از نظر کیفیت مکان خیلی عالی بود مخصوصا امنیت و راحت بودن اون خلاصه من با چند تا دیگه از بچه های لاتری که اونجا بودن 5 شب رو اونجا بودیم ومن خیلی راضی بودم گفتم به دوستان بگم که اگه دنبال یه جای ارزون قیمت و دنج میگردن اینجا بهتردن جاست .ایمیل کسریkkasra53@ yahoo.com و در مهاجر سرا هم هستش. تشکر
ممنونم دوست عزیز.من در خدمت دوستانه عزیز هستم

شرمنده
ممنون میشم کمکم کنید
تقریبا ۴۰-۵۰دقیقه....Shy
2013AS1xXXخودم/مصاحبه آنکارا/تاریخ مصاحبه20فوریه/برگه صورتی/ کلیر6augبعداز167روز./زندگی در سیاتل.بلویوSmile.
می ۲۰۱۵ موو از سیاتل????????⛈ به وگاس☉☀??☉???⭐ ??????????????????????????????☉☀
تشکر کنندگان: ffrfar ، Soap McTavish ، lilistar
دوستان سلام
افرادی که کلیر میشن برای بردن گذر نامه ها شون به سفارت چه چیزایی لازم دارن ایا مدارک خاصی دوباره باید ببرن و برای اینکه در سفارت اجازه بدن وارد بشن چه مدرکی باید نشون بدن . ممنون
تشکر کنندگان: alirezass
شرمنده
ممنون میشم کمکم کنید

ﺳﻼﻡ
ﺑﺎ اﺗﻮﺑﻮﺱ 442 ﺣﺪﻭﺩ 45 ﺗﺎ 60 ﺩﻗﻴﻘﻪ ﺭاﻫﻪ
ﺑﺴﺘﮕﻲ ﺑﻪ ﺗﺮاﻓﻴﻚ ﻫﻢ ﺩاﺭﻩ
2013AS1###-ANK 2 Per-W1 Dec
Clearance: 5 Jul & 17 Sep
سفرنامه
تشکر کنندگان: Soap McTavish ، Saeedv13 ، اصان
سلام دوستان
شرمنده ميخواستم بپرسم آيا آژانسي رو ميشناسيد كه براي سفر به تركيه براي ويزا تور با قيمت مناسب ارائه بده؟
ممنون مي شم راهنماييم كنيد
کیس نامبر***2014AS00006
ارسال اولین فرم ها: yasam nis
زمان مصاحبه: may
تشکر کنندگان:
drmrs ﭘﺎﺳﺦ ﺷﻤﺎ
ﻣﻦ ﺑﻠﻴﻄ ﺳﻴﺴﺘﻤﻲ اﺯ ﺩﻓﺘﺮ ﻣﺎﻫﺎﻥ ﮔﺮﻓﺘﻢ ﺭﻓﺖ و ﺑﺮﮔﺸﺖ 700 ﺗﻮﻣﺎﻥ
ﺑﺮﮔﺸﺘﻢ اﻭﭘﻦ ﻫﺴﺖ
اﻣﺮﻭﺯ اﺯ ﺩﻓﺘﺮ ﻣﺎﻫﺎﻥ اﻧﻜﺎﺭا ﺳﻮاﻝ ﻛﺮﺩﻡ ﮔﻮﻳﺎ اﺯ اﻳﻦ ﻃﺮﻑ ﺑﻪ ﺳﺨﺘﻲ اﻭﻛﻲ ﻣﻴﻜﻨﻨد و ﭘﺮﻭاﺯا ﭘﺮﻩ
ﺧﻮﺩﻡ ﻫﻨﻮﺯ اﻭﻛﻲ ﻧﻜﺮﺩﻡ ﺗﺎ ﻭﺿﻌﻴﺖ ﻭﻳﺰا ﺗﻜﻤﻴﻞ ﺑﺸﻪ
ﺑﺎ اﻳﻨﻜﻪ ﻣﻦ ﺭﻭ ﻛﻼﺱ ﭘﺎﻳﻴﻦ ﺑﻠﻴﻄ ﮔﺮﻓﺘﻢ ﻭﻟﻲ اﮔﻪ ﺟﺎ ﻧﺪﻩ ﻣﺠﺒﻮﺭﻡ ماﺑﻪ اﻟﺘﻔﺎﻭﺕ ﻗﻴﻤﺖ ﭘﺮﺩاﺧﺖ ﻛﻨﻢ
ﻫﺘﻞ ﻫﻢ اﺯ ﭘﺎﺭﻙ ﺳﻔﺮ ﻧﻤﺎﻳﻨﺪﻩ ﺭاﻫﻮاﺭﻱ ﺗﺮاﻭﻝ ﮔﺮﻓﺘﻢ
ﺳﻮاﻟﻲ ﺑﻮﺩ ﺑﻔﺮﻣﺎﻳﻴﺪ
ﻣﻮﻓﻖ ﺑﺎﺷﻴﺪ
سفرنامه
تشکر کنندگان: drmrs ، Soap McTavish ، deineath
(2013-09-20 ساعت 00:38)AsemanAbee نوشته:  drmrs ﭘﺎﺳﺦ ﺷﻤﺎ
ﻣﻦ ﺑﻠﻴﻄ ﺳﻴﺴﺘﻤﻲ اﺯ ﺩﻓﺘﺮ ﻣﺎﻫﺎﻥ ﮔﺮﻓﺘﻢ ﺭﻓﺖ و ﺑﺮﮔﺸﺖ 700 ﺗﻮﻣﺎﻥ
ﺑﺮﮔﺸﺘﻢ اﻭﭘﻦ ﻫﺴﺖ
اﻣﺮﻭﺯ اﺯ ﺩﻓﺘﺮ ﻣﺎﻫﺎﻥ اﻧﻜﺎﺭا ﺳﻮاﻝ ﻛﺮﺩﻡ ﮔﻮﻳﺎ اﺯ اﻳﻦ ﻃﺮﻑ ﺑﻪ ﺳﺨﺘﻲ اﻭﻛﻲ ﻣﻴﻜﻨﻨد و ﭘﺮﻭاﺯا ﭘﺮﻩ
ﺧﻮﺩﻡ ﻫﻨﻮﺯ اﻭﻛﻲ ﻧﻜﺮﺩﻡ ﺗﺎ ﻭﺿﻌﻴﺖ ﻭﻳﺰا ﺗﻜﻤﻴﻞ ﺑﺸﻪ
ﺑﺎ اﻳﻨﻜﻪ ﻣﻦ ﺭﻭ ﻛﻼﺱ ﭘﺎﻳﻴﻦ ﺑﻠﻴﻄ ﮔﺮﻓﺘﻢ ﻭﻟﻲ اﮔﻪ ﺟﺎ ﻧﺪﻩ ﻣﺠﺒﻮﺭﻡ ماﺑﻪ اﻟﺘﻔﺎﻭﺕ ﻗﻴﻤﺖ ﭘﺮﺩاﺧﺖ ﻛﻨﻢ
ﻫﺘﻞ ﻫﻢ اﺯ ﭘﺎﺭﻙ ﺳﻔﺮ ﻧﻤﺎﻳﻨﺪﻩ ﺭاﻫﻮاﺭﻱ ﺗﺮاﻭﻝ ﮔﺮﻓﺘﻢ
ﺳﻮاﻟﻲ ﺑﻮﺩ ﺑﻔﺮﻣﺎﻳﻴﺪ
ﻣﻮﻓﻖ ﺑﺎﺷﻴﺪ

آسمان آبی عزیز متشکرم. از نظر برگشت من سه شنبه برگشتم با ماهان آخر هواپیما 20-30 تا صندلی خالی داشت. فکر کنم با شروع مدارس مشکلی برای بلیط نداشته باشید. در مورد هتل به نظر شما اژانس ها گرانتر در میاد یا خودمون بیایم انجا؟
تشکر کنندگان: AsemanAbee
ﻣﻦ اﺯ ﭘﺎﺭﻙ ﺳﻔﺮ ﻧﻤﺎﻳﻨﺪﻩ ﺭاﻫﻮاﺭﻱ ﺗﺮاﻭﻝ ﮔﺮﻓﺘﻢ
ﺩاﺑﻞ ﭘﻼﺯا ﺷﺒﻲ 80 ﺩﻻﺭ ﻣﻴﺪﻩ ﺧﻮﺑﻪ
ﻫﺮ ﺳﻪ ﺑﺎﺭ ﻫﻤﻴﻨﺠﺎ ﺑﻮﺩﻡ و ﺭاﺿﻴﻢ
اﺗﺎﭖ ﻫﻢ ﺩاﺭﻩ
ﺗﻠﻔﻨﺶ 22020457
سفرنامه
تشکر کنندگان: drmrs ، Soap McTavish ، whiteinsky
دوستان سلام
افرادی که کلیر میشن برای بردن گذر نامه ها شون به سفارت چه چیزایی لازم دارن ایا مدارک خاصی دوباره باید ببرن و برای اینکه در سفارت اجازه بدن وارد بشن چه مدرکی باید نشون بدن . ممنون
تشکر کنندگان:
(2013-09-20 ساعت 13:09)mohajermam نوشته:  دوستان سلام

پاسپورت، برگه رنگی که بهتون دادن، یه مدرک شناسایی دیگه هم همراهتون باشه بد نیست، همینطور کپی پاسپورت، وکالتنامه به زبان ترکی اگر کیستون خانوادگی هست برای گرفتن پاس ها از پست...
البته اگر احتمالا نقص مدرک داشتید، اون مدرک رو هم باید همراه داشته باشید... برای ورود به سفارت پاسپورت و برگه رنگی کافیه!
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: alirezass ، kasrafo
سلام دوستان عزیز.از بچه‌های مشهد اگه کسی‌ اینجا هست ۱بسته از farshid22 اینجا تو پانسیون ما جا مونده اگه کسی‌ میره ایران به دستش برسونم تا به آقا فرشید بده.مدرک دیپلمش هست.

لطفاً پیغام بذارید.ممنونم.
2013AS1xXXخودم/مصاحبه آنکارا/تاریخ مصاحبه20فوریه/برگه صورتی/ کلیر6augبعداز167روز./زندگی در سیاتل.بلویوSmile.
می ۲۰۱۵ موو از سیاتل????????⛈ به وگاس☉☀??☉???⭐ ??????????????????????????????☉☀
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان