کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2013-08-22 ساعت 20:33)mahsa3017 نوشته:  سلام دوستان عزیز ما امروز از امارات برگشتیم و به خاطر شغل دولتی کلیرنس خوردیم . فقط می خواستم بگم که ما کلا توی ابوظبی بودیم و فقط شب اخر که صبحش پرواز داشتیم رفتیم دبی. ابوظبی شهر قشنگیه و ارزش دیدن داره یه هتل خیلی خوب هم نزدیک سفارت هست بنام ای لافت aloft که 4 ستاره بود ولی از 5 ستاره کمی نداشت با قیمت شبی کمتر از 200 درهم گرفتیم از بوکینگ . از دبی هم با مترو از فرودگاه رفتیم ایستگاه الغبیبه و سوار اتوبوس شدیم و با نفری 25 درهم رفتیم ابوظبی که اونجا هم ترمینالش روبروی الوحده مال هست که مرکز شهره و پر از تاکسیه. کلا ابوظبی مترو نداره ولی تاکسی و اتوبوس فراوون داره که از دبی ارزونتره اتوبوس که با 2 درهم همه جای شهر میره و تاکسی هم ارزونتره. کلا ابوظبی به نظرم از دبی همه چیز ارزونتر بود حتی هزینه مدیکالشم کمتره نفری 375 درهم. البته ما چون دبی زیاد رفته بودیم رفتیم ابوظبی ولی کسی که دبی رو ندیده خوب اونجا بیشتر جای گشتن داره.به هر حال خواستم یه کم از ابوظبی بگم که اطلاعاتی داشته باشین. اگه سوالی هم بود من در خدمتم چون دیگه ابوظبی رو فولم.Big Grin
مهسا جان ان شاالله ویزا را زود زود میگیری ... همین هتل را میخواستیم از طریق یکی از این آژانسهارزو کنیم گفت شبی 400 درهم .خیلی خوب گرفتی.Big Grin
تشکر کنندگان: joey22 ، mahsa3017
میگم بچه ها کارت های مترو که برای سه ماه پیش بوده هنوز فعاله و مبلغی که شارژ داشتن هنوز هست ؟Shy
[color=#FF45004رویزا/Sep.2013/مقصد:ویرجینیا/ شک میکنم به آسمون پشت در باز قفس[/color]
Freedom Is Not Free
بانک اطلاعات
[url=http://mohajersara.com/post-355474.html#pid355474][/url]
تشکر کنندگان: آیدا اس ، dove
(2013-08-24 ساعت 09:51)azar1348 نوشته:  میگم بچه ها کارت های مترو که برای سه ماه پیش بوده هنوز فعاله و مبلغی که شارژ داشتن هنوز هست ؟Shy

سلام
بله.فعال هستش.
محل و تاریخ مصاحبه:ابوذبی 19 جون .کلیس نامبر:2013as84** دریافت برگه آبی و آپ دیت ها:20 جون و 6آگست و12آگستSmile کلیر:15 آگست Shy
تشکر کنندگان: usa lover ، azar1348 ، roeentan ، dove
(2013-08-19 ساعت 12:53)mahsa3017 نوشته:  سلام دوستان ما امروز مصاحبه داشتیم و کلیر خوردیم. یعنی اقو داغون شدیما. ولی دیگه کاریش نمیشه کرد باید امیدوار شیم که تا 30 سپتامبر اوکی شیم. Tongue

آقوی همساده اگه یه ضرب می گرفتین باید داغون میشدین الان که باید ها ها ها بخندین Smile

ایشالا که زود زود کلیر بشین
[color=#FF45004رویزا/Sep.2013/مقصد:ویرجینیا/ شک میکنم به آسمون پشت در باز قفس[/color]
Freedom Is Not Free
بانک اطلاعات
تشکر کنندگان:
(2013-08-20 ساعت 16:06)usa lover نوشته:  
(2013-08-20 ساعت 15:39)ramin888 نوشته:  دوستان امروز همسرم رفت سفارت و گفتن روز سه شنبه هفته بعد بیا پاس ها را بگیر!!! حالا به نظرتون ایرادی نداره مثلا یه شنبه بره دم سفارت شاید ویزامون آماده باشه؟؟؟
شما سایت رو چک کنید هر زمانیissued زد میتونید برید بگیرید

مهسا جان این هر زمان که گفتین شامل روزای غیر از یکشنبه ها و سه شنبه ها هم میشه ؟ اگه میشه همون ساعت 1/5 ظهر باید رفت ؟
Freedom Is Not Free
بانک اطلاعات
تشکر کنندگان:
(2013-08-24 ساعت 09:51)azar1348 نوشته:  میگم بچه ها کارت های مترو که برای سه ماه پیش بوده هنوز فعاله و مبلغی که شارژ داشتن هنوز هست ؟Shy
بله من دارم استفاده میکنم
شماره کیس:***2013AS00008
تاریخ رویت قبولی: 15 May
تاریخ ارسال مدارک: 20 May
کنسولگری:ابوظبی
تعداد افراد کیس: 3نفر
مصاحبه : 12 June
برگه سفید
تشکر کنندگان: roeentan ، azar1348
(2013-08-23 ساعت 21:46)نوروز نوشته:  
(2013-08-22 ساعت 20:33)mahsa3017 نوشته:  سلام دوستان عزیز ما امروز از امارات برگشتیم و به خاطر شغل دولتی کلیرنس خوردیم . فقط می خواستم بگم که ما کلا توی ابوظبی بودیم و فقط شب اخر که صبحش پرواز داشتیم رفتیم دبی. ابوظبی شهر قشنگیه و ارزش دیدن داره یه هتل خیلی خوب هم نزدیک سفارت هست بنام ای لافت aloft که 4 ستاره بود ولی از 5 ستاره کمی نداشت با قیمت شبی کمتر از 200 درهم گرفتیم از بوکینگ . از دبی هم با مترو از فرودگاه رفتیم ایستگاه الغبیبه و سوار اتوبوس شدیم و با نفری 25 درهم رفتیم ابوظبی که اونجا هم ترمینالش روبروی الوحده مال هست که مرکز شهره و پر از تاکسیه. کلا ابوظبی مترو نداره ولی تاکسی و اتوبوس فراوون داره که از دبی ارزونتره اتوبوس که با 2 درهم همه جای شهر میره و تاکسی هم ارزونتره. کلا ابوظبی به نظرم از دبی همه چیز ارزونتر بود حتی هزینه مدیکالشم کمتره نفری 375 درهم. البته ما چون دبی زیاد رفته بودیم رفتیم ابوظبی ولی کسی که دبی رو ندیده خوب اونجا بیشتر جای گشتن داره.به هر حال خواستم یه کم از ابوظبی بگم که اطلاعاتی داشته باشین. اگه سوالی هم بود من در خدمتم چون دیگه ابوظبی رو فولم.Big Grin
مهسا جان ان شاالله ویزا را زود زود میگیری ... همین هتل را میخواستیم از طریق یکی از این آژانسهارزو کنیم گفت شبی 400 درهم .خیلی خوب گرفتی.Big Grin

مهسا جان شما پولشو چطوری پرداخت کردین؟ الان شوهرم اونجاست میشه رزرو کنم اون خودش بره نقدی پولشو بده؟
شماره کیس:2013AS7$#*مصاحبه: ماه می
تعداد افراد کیس:2
تشکر کنندگان:
(2013-08-24 ساعت 10:18)azar1348 نوشته:  
(2013-08-19 ساعت 12:53)mahsa3017 نوشته:  سلام دوستان ما امروز مصاحبه داشتیم و کلیر خوردیم. یعنی اقو داغون شدیما. ولی دیگه کاریش نمیشه کرد باید امیدوار شیم که تا 30 سپتامبر اوکی شیم. Tongue

آقوی همساده اگه یه ضرب می گرفتین باید داغون میشدین الان که باید ها ها ها بخندین Smile

اون وقت چرا ما الان باید ها ها ها بخندیم؟ من الان دارم تو سرم میزنم که تا اواسط سپتامبر کلیر شیم.
کیس نامبر : 10xxx، تاریخ رویت قبولی 23 اکتبر، ارسال مدارک 30 اکتبر با پست تی ان تی، تعداد افراد 2 نفر
مصاحبه 19 اگوست،ابوظبی ، کلیرنس دقیقا دو هفته بعد. دریافت ویزا 15 سپتامبر,اقامت سن حوزه کالیفرنیا
تشکر کنندگان:
(2013-08-24 ساعت 12:18)ramin888 نوشته:  
(2013-08-23 ساعت 21:46)نوروز نوشته:  

مهسا جان شما پولشو چطوری پرداخت کردین؟ الان شوهرم اونجاست میشه رزرو کنم اون خودش بره نقدی پولشو بده؟

دوست عزیز راستش من خواهرم از امریکا با کردیتش گرفت واسم ولی اگه شوهرتون اونجاست میتونن برن به یکی از اژانسها تو دبی و از طریق اونا با همین حدود قیمت بگیرن
کیس نامبر : 10xxx، تاریخ رویت قبولی 23 اکتبر، ارسال مدارک 30 اکتبر با پست تی ان تی، تعداد افراد 2 نفر
مصاحبه 19 اگوست،ابوظبی ، کلیرنس دقیقا دو هفته بعد. دریافت ویزا 15 سپتامبر,اقامت سن حوزه کالیفرنیا
تشکر کنندگان: mehdi110
(2013-08-24 ساعت 12:29)mahsa3017 نوشته:  

اون وقت چرا ما الان باید ها ها ها بخندیم؟ من الان دارم تو سرم میزنم که تا اواسط سپتامبر کلیر شیم.

منظورم با آقوی همساده بود که رفتاراش برعکسه Smile به هر حال محض شوخی گفتم و آرزو میکنم زیاد منتظر نشین Smile
Freedom Is Not Free
بانک اطلاعات
تشکر کنندگان: mahsa3017
(2013-08-24 ساعت 12:42)azar1348 نوشته:  
(2013-08-24 ساعت 12:29)mahsa3017 نوشته:  

منظورم با آقوی همساده بود که رفتاراش برعکسه Smile به هر حال محض شوخی گفتم و آرزو میکنم زیاد منتظر نشین Smile

اهان راست گفتی اذر جان بهر حال ممنونم
تشکر کنندگان: azar1348 ، morvarid1364
دوستان من بلیط و ویرای امارات رو از یکی از آژانسهای تهران گرفتم ولی چون شهرستان هستم برام mail کردن و من ازشون پرینت رنگی گرفتم به نظرتون توی فرودگاه مشکلی پیش نمیاد که؟
کیس: 2013AS000090XX مصاحبه : ابوظبی 22 جولای کلیر : 18 آگوست ویزا : 28 آگوست
تعداد افراد كيس: 2 نفر سفر اول به آمریکا: 19 feb دریافت گرین کارت : 3 april
تشکر کنندگان: houmanmir ، behfaza ، morvarid1364
(2013-08-24 ساعت 16:33)saeid-ss نوشته:  دوستان من بلیط و ویرای امارات رو از یکی از آژانسهای تهران گرفتم ولی چون شهرستان هستم برام mail کردن و من ازشون پرینت رنگی گرفتم به نظرتون توی فرودگاه مشکلی پیش نمیاد که؟

نه دوست من هیچ مشکلی پیش نمیاد حتی اگر کپی رنگی هم نباشه...
فقط واسه گرفتن ارز دولتی باید مهر زنده آژانس داشته باشه که فکر میکنم شما بدلیل اینکه تو سال ٩٢ اولین بارتون نیست که از کشور خارج میشین پس ارز دولتی بهتون تعلق نمیگیره در نتیجه به مهر زنده هم نیازی نداری.
برو که ویزا منتظره;-)
کیس نامبر: ××91 کنسولگری: ابوظبی تاریخ مصاحبه: ٢١ تیر ماه 92 وضعيت فعلي:کلیر ١٧ آگوست ٢٠١٣ دریافت ویزا : ٩ سپتمبر ٢٠١٣
تشکر کنندگان: saeid-ss ، azar1348 ، پدی ، behfaza
(2013-08-23 ساعت 17:04)mahsa3017 نوشته:  دوستان یه سوال دارم، وقتی پاسپورتهارو بعد از اماده شدن ویزا به سفارت میدیم چند روز بعد باید از خود سفارت تحویل بگیریم یا از امپوست؟
تشکر کنندگان: azar1348 ، behfaza
(2013-08-25 ساعت 09:57)mahsa3017 نوشته:  
(2013-08-23 ساعت 17:04)mahsa3017 نوشته:  دوستان یه سوال دارم، وقتی پاسپورتهارو بعد از اماده شدن ویزا به سفارت میدیم چند روز بعد باید از خود سفارت تحویل بگیریم یا از امپوست؟

مهسا جان از خود سفارت باید پس بگیریم تاریخ تحویل رو هم روزی که پاسها رو میدیم توی رسید میزنن قبلنا که 4 روزه میدادن ولی الان مثه اینکه دیرتر میدن حدود یه هفته .

یه سوال هم برای من پیش اومده که اگه قبل از تاریخی که برای تحویل ویزا میزنن ، اگه زودتر ایشو بشیم ، که معمولا هم همینطوره ، آیا هر روزی باشه میشه زودتر رفت و گرفت ؟ منظورم روزای غیر از یکشنبه و سه شنبه هست .
Freedom Is Not Free
بانک اطلاعات
تشکر کنندگان: پدی ، roeentan ، behfaza ، mahsa3017

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان