کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2012-08-19 ساعت 21:50)senemar نوشته:  اگر فرزند 8 ساله داشته باشیم چقدر طول می کشد؟چرا؟
ممنون از جوابتان

فکر کنم 3 روز طول بکشه
چون یه تست سل هست که 3 روز بعد برای جواب باید مراجعه کنید
بنابراین شما باید حداقل یک هفته قبل از مصاحبه دبی باشید

(2012-08-19 ساعت 22:31)sam110 نوشته:  میخواستم بدونم در حال حاضر، بین آنکارا و ابوظبی کدوم بهتره برای اینکه انتخاب کنیم توی فرم ؟؟؟!!!
بهتر بودنش منظورم از نظر اینه که حتمی باشه ویزا گرفتن Smile)

والا نظرات متفاوت هست بعضی میگن ابوظبی راحت تر یک ضرب میده و آنکارا زودتر جواب کلیرنس رو میده
ولی من فکر نمیکنم فرقی باشه چون تصمیم اصلی با کی سی سی هست و سفارت فقط مصاحبه رو برای چک نهایی انجام میده و در در بقیه قسمت ها دخالتی نداره

چون کسای که یک ضرب گرفتند از قبل برگ تو پرونده شون بوده
همینطور کسایی که کلیرنس خوردن یا رد شدن

البته منظور من این نیست که مصاحبه گر هیچ تاثیری نداره
اون توان داره که همه تغییرات رو تو پرونده بده ولی اینکارو فقط در بعضی شرایط میکنه (شرایط خاص)
2013AS78xx/ابوظبی/۱ نفر/ارسال فرم: ۱۱ جون/ کارنت: ۱۱ مارچ/مصاحبه: ۲۲ می/هزینه‌ها: ۲۷۰۰ درهم/سیاتل/ویزا یکضرب/سفرنامه
از امارات متحده تا ایالات متحده
تشکر کنندگان: senemar ، ASALI ، Tomas ، rezagh ، parsush ، HAZARA ، farshadsh ، immigrant2us ، philter
خب میریم سراغ اجاره ماشین

برای اجاره ماشین شما میتونید به چند جا مراجعه کنید
1. همون فرودگاه که به نظر من بهترین و راحت ترین هست
2. توی مال ها که فرقی با فرودگاه نداره
3. تو خیابون که معمولا روزی 10 یا 20 درهم ارزونتر هست ولی شاید دردسر داشته باشه

من به شخصه فرودگاه رو پیشنهاد میدم چون راحت تر میرید هتل و برای برگشت هم راحت هستید البته اگر از مال ها هم اجاره کنید اگر تو فرودگاه شعبه داشته باشه میتونید تو اونجا تحویل بدید و چون فرودگاه و مال ها معمولا شرکت های بین المللی و معتبر هستن و همه چیشون مرتب هست
ولی تو خیابون ممکن بعضی از کاراشون رو برنامه نباشه

مدارکی که نیاز دارید
1. گواهینامه بین المللی
2. کردیت کارت یا 500 تا 1000 درهم پول نقد برای ودیعه

شما میتونید ماشین های مثل کرولا و یاریس و امثال اونها رو با قیمتی در حدود 100 درهم در روز برای یه هفته اجاره کنید

حتما موقعه اجاره اگر ماشین جی پی ای نداشت از شرکت درخواست کنید

تو دبی دوربین به فاصله هر 1 کیلومتر و بعضی جاها فاصله کمتر وجود داره
محدودیت سرعت
تو کوچه ها 40 کیلومتر
تو خیابون 2 بانده 60 کیلومتر
تو خیابون 3 باند 80 کیلومتر
تو اتوبان 4 باند به بالا 100 کیلومتر که دوربینش رو 120 هست
و فقط تو اتوبان امارات و مسیر ابوظبی 120 هست که دوربین رو 140 هست
البته خیابون جمیرا 70 کیلومتر هست

تو دبی 4 دروازه "سالک" وجود داره
سالک عوارضی هست که از طریق برچسبی که رو شیشه وجود داره 4 درهم از حساب کم میکنه که شرکت اجاره ماشین 5 درهم شمارو شارژ میکنه
2013AS78xx/ابوظبی/۱ نفر/ارسال فرم: ۱۱ جون/ کارنت: ۱۱ مارچ/مصاحبه: ۲۲ می/هزینه‌ها: ۲۷۰۰ درهم/سیاتل/ویزا یکضرب/سفرنامه
من اواخر شهریور تو ابوظبی وقت مصاحبه دارم. 1 پسر 2 ساله دارم. چه تور و هتلی رو پیشنهاد می دید؟ می تونم شربت استامینوفن کودک ببرم؟
تشکر کنندگان: Tomas ، farshadsh
(2012-08-21 ساعت 02:22)lotusss نوشته:  من اواخر شهریور تو ابوظبی وقت مصاحبه دارم. 1 پسر 2 ساله دارم. چه تور و هتلی رو پیشنهاد می دید؟ می تونم شربت استامینوفن کودک ببرم؟

سعی کنید یک هفته قبل دبی باشید
پیشنهاد میکنم تور نگیرید
هتل Al Khaleej Palace هتل خیلی خوبی هست
هم قیمتش هم مکانش و هم محیطش

درباره شربت هم نمیدونم پیشنهاد میکنم نیارید

اگر بازم سوالی داشتید من درخدمتم من درخدمتم
تشکر کنندگان: parsush ، Tomas ، rezagh ، roeentan ، farshadsh ، sam110 ، philter
(2012-08-21 ساعت 05:33)mahdi/sh نوشته:  
(2012-08-21 ساعت 02:22)lotusss نوشته:  من اواخر شهریور تو ابوظبی وقت مصاحبه دارم. 1 پسر 2 ساله دارم. چه تور و هتلی رو پیشنهاد می دید؟ می تونم شربت استامینوفن کودک ببرم؟

سعی کنید یک هفته قبل دبی باشید
پیشنهاد میکنم تور نگیرید
هتل Al Khaleej Palace هتل خیلی خوبی هست
هم قیمتش هم مکانش و هم محیطش

درباره شربت هم نمیدونم پیشنهاد میکنم نیارید

اگر بازم سوالی داشتید من درخدمتم من درخدمتم

به نظر من برای شربت استامینوفن نسخه پزشک رو حتماً همراه داشته باشید و چون کدئین نداره خیلی گیر نمی دن
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
تشکر کنندگان: Tomas ، rezagh ، farshadsh ، immigrant2us
(2012-08-21 ساعت 12:42)lotusss نوشته:  خیلی ممنون که جواب دادید..الان شوهرم آمریکاست و من و پسرم باید بریم دبی البته مامانم رو هم می خوام ببرم برای کمک . به نظرتون با توجه به این شرایط اگه مستقیم بریم ابوظبی بهتر نیست؟؟ از لحاظ امنیت ..اقتصادی...medical...و از همه مهمتر برای راحتی پسرم....؟ بازم ممنون از راهنماییتون...

اگر نخوام تور بگیرم ویزا رو چه جور آماده کنم؟؟

رفتن به ابوظبی به طور مستقیم رو من پیشنهاد نمیدم
از نظر امنیت و اقتصاد که فرقی نداره
هزینه تست مدیکال تو دبی ارزون تره
هتل تو دبی ارزونتره

در ضمن ابوظبی یه شهره میتونم بگم مرده هست
خیلی خشک و جای دیدنی نداره
ولی دبی زنده هست و کلی جای دیدنی داره

ویزا رو میتونید با مراجعه به هر آژانسی درخواست بدید
تشکر کنندگان: ASALI ، bayat_r ، parsush ، Tomas ، rezagh ، roeentan ، ابی هانی ، farshadsh ، immigrant2us ، nazi1368 ، philter
سلام و عرض ادب
دوستان اگر دسترسی دارید لطفآ لینک چک لیست مدارک مورد احتیاج مصاحبه برای سفارت در ابوظبی را بگذارید کمک بزرگی کرده اید.
شماره کیس**2013AS000018-قبولی: 2 می-کنسولگری: ابوظبی-ارسال فرم ها26 می-کارنت شدن کیس13 آگوست-مصاحبه:اکتبر تغییر به ژانویه2012-شیرازبه کالیفرنیا--افراد كيس6 نفر
تشکر کنندگان: Tomas ، opayamani ، rezagh ، farshadsh ، immigrant2us ، philter
ما یک خانواده 4 نفری هستیم.من و همسرم و 2 دختر 11و6 ساله زمان تست پزشکی و مصاحبه مان حدودا چقدر خواهد بود؟
78$$ - 4persons
زندگي بافتن يك قاليست، نه همان نقش ونگاري كه ميخواهي،
نقشه رااوست كه تعيين كرده،تو فقط ميبافي ،نقشه راخوب ببين!
نكندآخركار، قالي زندگيت رانخرند.

تشکر کنندگان: Tomas ، farshadsh ، nika
(2012-08-23 ساعت 11:01)sadfar نوشته:  ما یک خانواده 4 نفری هستیم.من و همسرم و 2 دختر 11و6 ساله زمان تست پزشکی و مصاحبه مان حدودا چقدر خواهد بود؟
سوالتون را باید در این تاپیک سوالات مطرح شده برندگان ۲۰۱۳
مطرح می‌کردین دوستِ گرامی‌.. ولی‌ چون اولین پستتان هست سوالتون را جواب میدم..دوستِ عزیز وقت مصاحبهٔ شما بستگی به کیس نامبرتون داره...کیس نامبر شما چند هستش ؟؟(اگر زیر ۱۹۰۰ باشد و فرم‌هاتون را تا الان فرستاده باشید وقت مصاحبهٔ شما در اکتبر هستش,در غیرِ اینصورت باید منتظرِ کارنت شدن در ماهای بعد باشید که در این سایت کارنتی‌ها را اواسط هر ماه میلادی اعلام میکنند.)..در مورد تست پزشکی‌ هم چند روز قبل از مصاحبه انجام می‌شه..البته یکسری از واکسن‌ها را باید از الان بزنید مثلِ هپاتیت که ۳ مرحله‌ای هستش برای اطلاعاتِ بیشتر لطفا اینجا را بخوانید>>واکسیناسیون و آزمایشهای پزشکی
دوست عزیز بهتون پیشنهاد می‌کنم که وقت بگذارید و حتما تاپیک های مهاجر سرا را مطالعه بفرمایید به شما در گذراندنِ تمامی‌ مراحل لاتاری تا گرفتنِ گرین کارت و حتی بعد از آن بسیار کمک می‌کند.
2013AS63xx*کارنت:March *مصاحبه: 23اپريلYerevan*كلير 14 JUN*دريافت ويزا 26 JUN
تشکر کنندگان: amir0_0amir ، achi686 ، Tomas ، rezagh ، sadfar ، farshadsh ، immigrant2us ، amairmonre ، philter ، 5ina
(2012-08-23 ساعت 11:31)el333 نوشته:  
(2012-08-23 ساعت 11:01)sadfar نوشته:  ما یک خانواده 4 نفری هستیم.من و همسرم و 2 دختر 11و6 ساله زمان تست پزشکی و مصاحبه مان حدودا چقدر خواهد بود؟
مطرح می‌کردین دوستِ گرامی‌.. ولی‌ چون اولین پستتان هست سوالتون را جواب میدم..دوستِ عزیز وقت مصاحبهٔ شما بستگی به کیس نامبرتون داره...کیس نامبر شما چند هستش ؟؟(اگر زیر ۱۹۰۰ باشد و فرم‌هاتون را تا الان فرستاده باشید وقت مصاحبهٔ شما در اکتبر هستش,در غیرِ اینصورت باید منتظرِ کارنت شدن در ماهای بعد باشید که در این سایت کارنتی‌ها را اواسط هر ماه میلادی اعلام میکنند.)..در مورد تست پزشکی‌ هم چند روز قبل از مصاحبه انجام می‌شه..البته یکسری از واکسن‌ها را باید از الان بزنید مثلِ هپاتیت که ۳ مرحله‌ای هستش برای اطلاعاتِ بیشتر لطفا اینجا را بخوانید>>واکسیناسیون و آزمایشهای پزشکی
دوست عزیز بهتون پیشنهاد می‌کنم که وقت بگذارید و حتما تاپیک های مهاجر سرا را مطالعه بفرمایید به شما در گذراندنِ تمامی‌ مراحل لاتاری تا گرفتنِ گرین کارت و حتی بعد از آن بسیار کمک می‌کند.

باسلام و تشکر
کیس نامبر من حدود 7800 است.هدف از طرح این سوال این بود که با توجه به شرایط من حدودا برای چند روز باید برای انجام تست های پزشکی و مصاحبه در امارات برنامه ریزی کنم
78$$ - 4persons
زندگي بافتن يك قاليست، نه همان نقش ونگاري كه ميخواهي،
نقشه رااوست كه تعيين كرده،تو فقط ميبافي ،نقشه راخوب ببين!
نكندآخركار، قالي زندگيت رانخرند.

تشکر کنندگان: Tomas ، farshadsh ، amairmonre
(2012-08-23 ساعت 23:45)sadfar نوشته:  

باسلام و تشکر
کیس نامبر من حدود 7800 است.هدف از طرح این سوال این بود که با توجه به شرایط من حدودا برای چند روز باید برای انجام تست های پزشکی و مصاحبه در امارات برنامه ریزی کنم

درواقع شما نیاز به 4 روز کاری دارید
روز اول آزمایش عمومی و واکسن
روز دوم و سوم برای نتیجه تست سل برای فرزندان از 2 سال تا 15 سال (چون سه روزطول میکشه )
روز چهارم هم روز مصاحبه
ولی اگر سفر با آرامش و بی دقدقه رو میخواهید پیشنهاد میدم برای 1 هفته برنامه ریزی کنید
تشکر کنندگان: Tomas ، rezagh ، sadfar ، farshadsh ، immigrant2us ، philter ، 5ina
(2012-08-24 ساعت 02:45)mahdi/sh نوشته:  
(2012-08-23 ساعت 23:45)sadfar نوشته:  

باسلام و تشکر

درواقع شما نیاز به 4 روز کاری دارید
روز اول آزمایش عمومی و واکسن
روز دوم و سوم برای نتیجه تست سل برای فرزندان از 2 سال تا 15 سال (چون سه روزطول میکشه )
روز چهارم هم روز مصاحبه
ولی اگر سفر با آرامش و بی دقدقه رو میخواهید پیشنهاد میدم برای 1 هفته برنامه ریزی کنید
بنده با دکتر شوکلا مکاتبه کردم برای افرادی که فرزند خردسال همراه دارند (مثل خود من) فقطدر صورتی که عکس قفسه سینه مشکلاتی را نشان دهد اقدام به تست توبرکولین(سل) می کنند وگرنه برای خردسالان هم نیازی به این تست نیست و همانند افراد بزرگسال یکروزه جواب می دهند
شماره کیس**2013AS000018-قبولی: 2 می-کنسولگری: ابوظبی-ارسال فرم ها26 می-کارنت شدن کیس13 آگوست-مصاحبه:اکتبر تغییر به ژانویه2012-شیرازبه کالیفرنیا--افراد كيس6 نفر
تشکر کنندگان: Tomas ، mahdi/sh ، rezagh ، opayamani ، sadfar ، mgolchin13 ، saeid-ss ، farshadsh ، immigrant2us ، 5ina

سعی کنید به هیچ عنوان مسکن کدیین دار با خودتون نبرید.
تشکر کنندگان: Tomas ، roeentan ، rezagh ، farshadsh
من 18 Sep هستم...
تشکر کنندگان: Tomas ، farshadsh
پیشنهادی برای هتل دارم افرادباخانواده بهتره که درهتل 4ستاره اقامت داشته باشند چون از نظر هزینه خیلی با3ستاره فرق نداره اما راحت تر میباشند ترجیحا حدود خیابان الرقه که هم مترو خور است هم نزدیک مراکز خرید .هرچند نرخ تاکسی دردبی واقعا ارزان است هتل فورچون بوتیک هم درمیدان ماهی اتاق های بزرگی داره .
تشکر کنندگان: roeentan ، sadfar ، mgolchin13 ، Tomas ، saeid-ss ، farshadsh ، sam110 ، behnam88 ، amairmonre ، philter ، barfi1

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان