کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات مرتبط با مدرک تحصیلی در فرم ثبت نام
دوستای خوبم این هفته یعنی فردا پس فردا و جمعه آزمون کارشناسی ارشد ایشالا هر کس که ثبت نام کرده و میخواد شرکت کنه قبول شه امید وارم هم این آزمون و قبول شیم همم لاتاری 2014
یه سوال داشتم کل پروسه لاتاری از 1 may یعنی شروع تا آخرش که به امید خدا ویزا مثلا یک ضرب گرفتیم چقدر زمان می بره ؟ اسال و اندکی با دو سال ؟ممنون می شم جواب بدین چون اگه برنده شده ام می خوام ببینم درس خوندن فایده داره .با اینکه مثلا یهو وسط درس دانشگاه و دادن پایان نام دیگه ویزا هم اومده و باید نیمه کاره رهاش کرد. یا آیا بهتره که اونجا تو u.s ادامه داد؟Cool
تشکر کنندگان: arezoo bj
(2013-02-06 ساعت 13:08)sajedeh نوشته:  دوستای خوبم این هفته یعنی فردا پس فردا و جمعه آزمون کارشناسی ارشد ایشالا هر کس که ثبت نام کرده و میخواد شرکت کنه قبول شه امید وارم هم این آزمون و قبول شیم همم لاتاری 2014
یه سوال داشتم کل پروسه لاتاری از 1 may یعنی شروع تا آخرش که به امید خدا ویزا مثلا یک ضرب گرفتیم چقدر زمان می بره ؟ اسال و اندکی با دو سال ؟ممنون می شم جواب بدین چون اگه برنده شده ام می خوام ببینم درس خوندن فایده داره .با اینکه مثلا یهو وسط درس دانشگاه و دادن پایان نام دیگه ویزا هم اومده و باید نیمه کاره رهاش کرد. یا آیا بهتره که اونجا تو u.s ادامه داد؟Cool

من حاضرم لاتاری قبول شم ولی کنکور قبول نشمBig Grin
بستگی داره که زمان مصاحبتون کی باشه مثلا یکی از آشناها تاریخ مصاحبشون اوایل آذر بود و 1 ضرب ویزا گرفت و قبل از کریسمس امریکا بودBig Grin
ولی یکی دیگه مصاحبشون آخر آبان بود و هنوز جوابشون نیومده و کلیر نشدن

ولی در کل اگه اسمتون در بیاد دیگه اینجا درس خوندن فایده نداره 2سال طول میکشه
و چه بهتر که اونجا درستون رو ادامه بدید
بعد از 1سال شما instateمیشید و هزینه دانشگاه هم کم تر میشهCool

(2013-02-06 ساعت 09:08)alireza92 نوشته:  دوستان اگه وسط تحصيل باشيو مثلا يك سال از درست مونده باشه ممكنه بگن شما كه درستون تموم نشده واسه چي مي خواين برين؟؟

ممکنه، شما باید خودتون رو برای سوالایی که احتمال میدید می پرسن آماده کنیدBig Grin

مثلا میتونید بگید برای یه زندگی بهتر میخوام برم و اینکه اونجا درسمو ادامه میدم
Cool

این سوالارو بذارید انشالله به وقتش دوستانی که تجربه ی بیش تری دارن راهنمایی می کننTongue
we fight for a better life
تشکر کنندگان: pr.kia ، sajedeh ، arezoo bj
(2013-02-06 ساعت 13:17)fairy نوشته:  
(2013-02-06 ساعت 13:08)sajedeh نوشته:  دوستای خوبم این هفته یعنی فردا پس فردا و جمعه آزمون کارشناسی ارشد ایشالا هر کس که ثبت نام کرده و میخواد شرکت کنه قبول شه امید وارم هم این آزمون و قبول شیم همم لاتاری 2014

من حاضرم لاتاری قبول شم ولی کنکور قبول نشمBig Grin
بستگی داره که زمان مصاحبتون کی باشه مثلا یکی از آشناها تاریخ مصاحبشون اوایل آذر بود و 1 ضرب ویزا گرفت و قبل از کریسمس آمریکا بودBig Grin
ولی یکی دیگه مصاحبشون آخر آبان بود و هنوز جوابشون نیومده و کلیر نشدن

ولی در کل اگه اسمتون در بیاد دیگه اینجا درس خوندن فایده نداره 2سال طول میکشه
و چه بهتر که اونجا درستون رو ادامه بدید
بعد از 1سال شما instateمیشید و هزینه دانشگاه هم کم تر میشهCool

ممنون از جوابتون بله منم حاضرم لاتاری قبول شم نه کنکور یکم توضیح میدید چطوری هزینه دانشگاه کم تر می شه بعد از یک سال کلا چه طوری؟
(2013-02-06 ساعت 09:08)alireza92 نوشته:  دوستان اگه وسط تحصيل باشيو مثلا يك سال از درست مونده باشه ممكنه بگن شما كه درستون تموم نشده واسه چي مي خواين برين؟؟

ممکنه، شما باید خودتون رو برای سوالایی که احتمال میدید می پرسن آماده کنیدBig Grin

مثلا میتونید بگید برای یه زندگی بهتر میخوام برم و اینکه اونجا درسمو ادامه میدم
Cool

این سوالارو بذارید انشالله به وقتش دوستانی که تجربه ی بیش تری دارن راهنمایی می کننTongue
تشکر کنندگان: arezoo bj

ساجده جان پیام خصوصی رو چک کن اونجا جواب دادمShy
we fight for a better life
تشکر کنندگان: sajedeh ، arezoo bj
(2013-02-06 ساعت 14:57)fairy نوشته:  

ساجده جان پیام خصوصی رو چک کن اونجا جواب دادمShy
ممنون fairy جان از جواب جامع و کاملت
تشکر کنندگان: fairy
(2013-02-06 ساعت 19:36)mehrdad.mohajersara نوشته:  با سلام
آقا من یه مدرک لیسانس دارم که از یه موسسه (institute) گرفتمش.4 سال هم واسه این مدرک درس خوندم خیر سرم.اما مدرک ما مورد تایید وزارت علوم نیست.
حالا چی باید میزدم توی فرم ثبت نام؟؟ من لیسانس زدم .
اما توی فرم هایی که بعد از ثبت نام میخواهیم بفرستیم پیش دانشگاهی میزنم.
مشکلی پیش میاد آیا؟
سوال دوم اینه که من تازه 4 ماهه که شاغل شدم و بیمه واسم رد میشه آیا باید توی فرم هایی که باید بفرستیم من توی قسمت Employer ذکر کنم که اینجا کار کردم؟اینو به این دلیل میگه که نوشته at least 2 years آخه من که سابقم به 2 سال کار نمیکشه.
سوال بعدی اینکه جایی که من هستم اولین گزینه توی تحریم های آمریکاس - آیا این توی کلرینس تاثیر داره؟
سوال بعدی اینکه من توی ایران درس خوندم اما همه ی درسام انگلیسی بودن همه استادها هم انگلیسی کلا همه چی انگلیسی اونجا که نوشتن language used or spoken باید انگلیسی و فارسی بنویسم یا فارسی خالی آیا؟؟
سلام.اول اینکه دوست عزیز الان دیگه فرم رو فرستادید دیگه فکرشو نکنید.ولی با این حال.
جواب اول:باید ببینید مورد قبول آمریکا هست مدرکتون یا نه؟اون مهم هست وگرنه الان دانشگاه آکسفورد هم به دلایلی که خودتون میدونید مورد قبول وزارت علوم نیست پس مهم آمریکاست.والبته گفته آخرین مدرک تحصیلیتون رو بنویسید.
2-اگه نوشته حداقل 2سال پس 2سال هست.ولی بازم ایشالا بعد از برنده شدنتون حل میشه موضوع ارسال صحیح فرمها.
3-صد در صد تاثیر داره.اما بستگی به جایی که هستید داره.الان همه چی تقریبا تحریم هست مثلا در یک بانک شاید باشید.اما در مجموع به محل کار بستگی داره اگه حساس نباشه مشکلی پیش نمیاد.
4-هر دو.
موفق باشید Smile
از همه دنیا می گذرم میام و پیدات میکنم یک عمــــــر تماشات می کنم.
تشکر کنندگان: mehrdad.mohajersara
ایشالا که قبول شدید همینجا تاپیک داریم در مورد فرستادن صحیح فرمها که تک تک بندها رو بررسی میکنیم و خیلی ها مشکلات مشابه ای دارند و البته بعد از قبولی فرصت کافی هست برای فرستادن فرمها پس نگران نباشید.مشکلی واسه ی مدرک تحصیلی نیست مهم همون 12 سال هست که حداقل هست که شما هم همون رو دارید مدرکتونم که میگید همه جای دنیا قبول دارند پس مشکلی نیست نگران نباشید.اما یک نکته ی خیلی مهم دیگه این که سعی کنید خودتون فرم ها رو پر کنید.
هی شما ویرایش میکنید هی من مجبور میشم ویرایش کنم Smile
به امید 1می 2013.
موفق باشید هر جا که هستید.
از همه دنیا می گذرم میام و پیدات میکنم یک عمــــــر تماشات می کنم.
تشکر کنندگان: mehrdad.mohajersara ، arezoo bj
(2013-02-07 ساعت 03:16)pr.kia نوشته:  ایشالا که قبول شدید همینجا تاپیک داریم در مورد فرستادن صحیح فرمها که تک تک بندها رو بررسی میکنیم و خیلی ها مشکلات مشابه ای دارند و البته بعد از قبولی فرصت کافی هست برای فرستادن فرمها پس نگران نباشید.مشکلی واسه ی مدرک تحصیلی نیست مهم همون 12 سال هست که حداقل هست که شما هم همون رو دارید مدرکتونم که میگید همه جای دنیا قبول دارند پس مشکلی نیست نگران نباشید.اما یک نکته ی خیلی مهم دیگه این که سعی کنید خودتون فرم ها رو پر کنید.
هی شما ویرایش میکنید هی من مجبور میشم ویرایش کنم Smile
به امید 1می 2013.
موفق باشید هر جا که هستید.

اصلا به دلم افتاده همه برنده میشیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــم 1 می Cool
FinD DeaR GOD In YouRselF  And TheN EverYthinG  Happen For YoU ♥Smile
تشکر کنندگان: mehrdad.mohajersara ، alireza92 ، pr.kia ، BLACK_DAY ، naziii ، hedyhoney ، battosai

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان