کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مشخصات عکس دیجیتالی برای شرکت در لاتاری و سوالات مرتبط با آن
دوستان من امروز رفتم عکاسی ببینم عکس لاتاری میگیرن یا نه گفتن اره هزینشم 9 تومن بعد گفتم روتوش که نمیکنید گفت نه ولی این جوش ها رو روتوش میکنیم گفتم مشکلی پیش نمیاد گفت نه فقط جوش ها رو روتوش میکنیم حالا نظر شما چی ؟؟؟ یعنی مشکلی پیش نمیاد

بعدش بهتر نیست برای مسائل امنیتی سیبل و ریش اینا رو بزنیم عکس بندازیم Big Grin؟ چون من اینطوری بیشتر شبیه قاچاق چیام Wink بزنیم که یهو نگن اینو ببین شبیه قاچاق چیاست ویزا ندیم بهش Cool
یه تصمیم یه هدف یا شکست یا پیروزی .... در جاده ی موفقیت دور زدن ممنوع
تشکر کنندگان:
(2012-08-28 ساعت 12:50)wushu kung fu نوشته:  دوستان من امروز رفتم عکاسی ببینم عکس لاتاری میگیرن یا نه گفتن اره هزینشم 9 تومن بعد گفتم روتوش که نمیکنید گفت نه ولی این جوش ها رو روتوش میکنیم گفتم مشکلی پیش نمیاد گفت نه فقط جوش ها رو روتوش میکنیم حالا نظر شما چی ؟؟؟ یعنی مشکلی پیش نمیاد

بعدش بهتر نیست برای مسائل امنیتی سیبل و ریش اینا رو بزنیم عکس بندازیم Big Grin؟ چون من اینطوری بیشتر شبیه قاچاق چیام Wink بزنیم که یهو نگن اینو ببین شبیه قاچاق چیاست ویزا ندیم بهش Cool

[چه خبره نه تومن. مگه چکار میخواد بکنه. بعدش هم محاله عکاسی روتوش نکنه برای این که میخواد کار خودش تمیز از کار دربیاد
تشکر کنندگان: battosai
پس چیکار کنیم ؟؟؟ دوستان با تجربه کجایین پس لطفا راهنمایی کنید
تشکر کنندگان:
(2012-08-29 ساعت 00:48)wushu kung fu نوشته:  پس چیکار کنیم ؟؟؟ دوستان با تجربه کجایین پس لطفا راهنمایی کنید

فکر نکنم مشکلی داشته باشن برای روتوش جوش صورت.
ولی میخوای خیالت راحت باشه ، میری اریشگاه ، یه دست شیش تیغ میکنی ، بعد با خیال راحت عکست رو میندازی. صورت من هم جوش داره. با همین وضع میخوام عکس بگیرم. بعد ، این سایز عکس فقط برای لاتاری به درد میخوره . تو ایران که بیشتر 3×4 هستش. پس بیخیال جوش.
بر لب بحر فنا منتظریم ای ساقی

فرصتی دان که ز لب تا به دهان این همه نیست
تشکر کنندگان: bhr bhr
دوست عزیز صبر کنید تا دستورالعمل لاتاری امسال درآد بعد عکس بگیرید! عکس شما بهتر است Normal Appearance شما باشد. یعنی ببینید هر روز چجوری هستید تو عکس هم همان جوری باشید. اگه هر روز جوش دارید بهتره تو عکس هم جوش داشته باشید!

(2012-08-28 ساعت 12:50)wushu kung fu نوشته:  دوستان من امروز رفتم عکاسی ببینم عکس لاتاری میگیرن یا نه گفتن اره هزینشم 9 تومن بعد گفتم روتوش که نمیکنید گفت نه ولی این جوش ها رو روتوش میکنیم گفتم مشکلی پیش نمیاد گفت نه فقط جوش ها رو روتوش میکنیم حالا نظر شما چی ؟؟؟ یعنی مشکلی پیش نمیاد

تشکر کنندگان: wushu kung fu ، parastoo mohajer ، j@vad
نقل قول:
(2012-08-29 ساعت 01:00)only_flight نوشته:  
(2012-08-29 ساعت 00:48)wushu kung fu نوشته:  پس چیکار کنیم ؟؟؟ دوستان با تجربه کجایین پس لطفا راهنمایی کنید

ولی میخوای خیالت راحت باشه ، میری اریشگاه ، یه دست شیش تیغ میکنی ، بعد با خیال راحت عکست رو میندازی. صورت من هم جوش داره. با همین وضع میخوام عکس بگیرم. بعد ، این سایز عکس فقط برای لاتاری به درد میخوره . تو ایران که بیشتر 3×4 هستش. پس بیخیال جوش.

یعنی با جوش عکس بندازی ؟؟ بیخیال روتوش یعنی
تشکر کنندگان: storagemeter
(2012-08-29 ساعت 21:37)wushu kung fu نوشته:  
نقل قول:
(2012-08-29 ساعت 01:00)only_flight نوشته:  

دوست عزیز تصمیم اخر باز بر میگرده به خودت که میخوای با جوش بندازی یا نه.
میتونی از دوستان با تجربه سوال کنی. Sad

تشکر کنندگان:
روتوش کردن ممنووووووع است. فکر کنم این موضوع تو لینک هایی که گذاشتم بود.

[quote='wushu kung fu' pid='208378' dateline='1346260078']
نقل قول:[quote='only_flight' pid='208111' dateline='1346185832']
[quote='wushu kung fu' pid='208103' dateline='1346185122']
پس چیکار کنیم ؟؟؟ دوستان با تجربه کجایین پس لطفا راهنمایی کنید

تشکر کنندگان: wushu kung fu ، pariya2
با سلام خدمت دوستان....من دیروز رفتم عکس گرفتم ...عکاس گفت پوست صورت را روتوش میکنه...گفتم نباید روتوش داشته باشه گفت اشکالی نداره ما فقط پوست روتوش میکنیم و یه برنده هم داشتیم که اومده تشکر هم کرده....حالا نمیدونم باید زنگ بزنم بگم بدون روتوش برام سیدی کنه یا با روتوش...در ضمن میگفت روتوشی مشکل داره که به اجزاء صورت دست ببرند و روتوش معمولی که فقط شامل پوست میشه اشکالی نداره.....حالا من چیکار کنم....زنگ بزنم بگم بی روتوش فایل کنه؟ کمککککککککککک
تشکر کنندگان:
نقل قول:
(2012-08-31 ساعت 12:23)IRANDOKHT نوشته:  با سلام خدمت دوستان....من دیروز رفتم عکس گرفتم ...عکاس گفت پوست صورت را روتوش میکنه...گفتم نباید روتوش داشته باشه گفت اشکالی نداره ما فقط پوست روتوش میکنیم و یه برنده هم داشتیم که اومده تشکر هم کرده....حالا نمیدونم باید زنگ بزنم بگم بدون روتوش برام سیدی کنه یا با روتوش...در ضمن میگفت روتوشی مشکل داره که به اجزاء صورت دست ببرند و روتوش معمولی که فقط شامل پوست میشه اشکالی نداره.....حالا من چیکار کنم....زنگ بزنم بگم بی روتوش فایل کنه؟ کمککککککککککک

دوست عزیز هیچ گونه روتوشی نباید بشه و بهتر بود صبر میکردید تا مشخصات عکس امسال معلوم میشد بعد میرفتید بازم میگم حرف اینا رو گوش نکنید من یه جا رفتم گفت روتوش جوش مشکلی نیست ولی یه جا دیگه رفتم گفت عکس لاتاری نباید هیچ روتوشی داشته باشه که راست میگفت
تشکر کنندگان: storagemeter ، j@vad ، bhr bhr
(2012-08-31 ساعت 14:46)IRANDOKHT نوشته:  ممنونم از راهنمایتون...میشه بگید چطوری میتونم مثل شما امضاء داشته باشم؟ یعنی زیر پستهای ارسالیم یه جمله همیشه پست بشه؟ ممنونم

قسمت بالای سایت > کنترل پنل کاربر> قسمت سمت راست صفحه (پروفایل شما) >گزینه درج امضا یا تغییر امضاء

تشکر کنندگان: IRANDOKHT ، sepideh.razavi93
(2012-08-31 ساعت 14:46)IRANDOKHT نوشته:  ممنونم از راهنمایتون...میشه بگید چطوری میتونم مثل شما امضاء داشته باشم؟ یعنی زیر پستهای ارسالیم یه جمله همیشه پست بشه؟ ممنونم

یعد از اینکه تعداد ارسالهایتان به 10 رسید لینک امضا فعال میشود.
تشکر کنندگان: wushu kung fu ، Omidooo ، soheil_m
(2012-08-31 ساعت 14:25)wushu kung fu نوشته:  
نقل قول:
(2012-08-31 ساعت 12:23)IRANDOKHT نوشته:  با سلام خدمت دوستان....من دیروز رفتم عکس گرفتم ...عکاس گفت پوست صورت را روتوش میکنه...گفتم نباید روتوش داشته باشه گفت اشکالی نداره ما فقط پوست روتوش میکنیم و یه برنده هم داشتیم که اومده تشکر هم کرده....حالا نمیدونم باید زنگ بزنم بگم بدون روتوش برام سیدی کنه یا با روتوش...در ضمن میگفت روتوشی مشکل داره که به اجزاء صورت دست ببرند و روتوش معمولی که فقط شامل پوست میشه اشکالی نداره.....حالا من چیکار کنم....زنگ بزنم بگم بی روتوش فایل کنه؟ کمککککککککککک

دوست عزیز هیچ گونه روتوشی نباید بشه و بهتر بود صبر میکردید تا مشخصات عکس امسال معلوم میشد بعد میرفتید بازم میگم حرف اینا رو گوش نکنید من یه جا رفتم گفت روتوش جوش مشکلی نیست ولی یه جا دیگه رفتم گفت عکس لاتاری نباید هیچ روتوشی داشته باشه که راست میگفت

من نمیدونم چرا همه سر این عکس درگیرند.وقتی می نویسند روتوش نکنید منظورشون این نیست که هیچ تغییری در عکس بوجود نیارید. بعضی از افراد هستند که عکسی که ارسال می کنند آنقدر با قیافه واقعی اشان متفاوت است که این قضیه ایجاد مشکل میکند. بطوریکه روز مصاحبه ممکنه که آفیسر گیر بده به عکس ارسالی با قیتفه واقعی فرد. پس جوری عکس نباید روتوش بشه که قیافه فرد کلا عوض شه. حالا اگه یه جوش یا یه خال کوچیک روتوش شه مشکلی ایجاد نمیکنه.کلا هم هیچ عکاسی عکس روتوش نشده به شما تحویل نمیده.پس عکستون جوری باشه که بین واقعیت و عکس ارسالی 95% شباهت وجود داشته باشهCool
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، sepideh.razavi93 ، ali us ، marjani
تاریخی که در جزئیات عکس ثبت می شه چقدر مهمه؟ منظورم اینه اگه یه نفر عکسش تازه باشه ولی تاریخ دوربین عکاس تنظیم نباشه مشکلی پیش می یاد؟
تشکر کنندگان:
نقل قول:
(2012-09-02 ساعت 20:15)ostokhan نوشته:  
(2012-08-31 ساعت 14:25)wushu kung fu نوشته:  
نقل قول:

من نمیدونم چرا همه سر این عکس درگیرند.وقتی می نویسند روتوش نکنید منظورشون این نیست که هیچ تغییری در عکس بوجود نیارید. بعضی از افراد هستند که عکسی که ارسال می کنند آنقدر با قیافه واقعی اشان متفاوت است که این قضیه ایجاد مشکل میکند. بطوریکه روز مصاحبه ممکنه که آفیسر گیر بده به عکس ارسالی با قیتفه واقعی فرد. پس جوری عکس نباید روتوش بشه که قیافه فرد کلا عوض شه. حالا اگه یه جوش یا یه خال کوچیک روتوش شه مشکلی ایجاد نمیکنه.کلا هم هیچ عکاسی عکس روتوش نشده به شما تحویل نمیده.پس عکستون جوری باشه که بین واقعیت و عکس ارسالی 95% شباهت وجود داشته باشهCool

دوست عزیز اگر عکس کسی مشکل داشته باشه از پروسه لاتاری حذف میشه و قرعه کشی شرکت نمیکنه
تشکر کنندگان: arira

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان