کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شماره تایید ثبت نام ‪(Confirmation Number)
(2012-09-17 ساعت 02:24)Sheriff نوشته:  علاوه بر اون خواندن کانفرمیشن نامبر از روی نوشته خیلی مشکله و بهتره وقتی میخواید قبولی رو چک کنید به جای تایپ کردن از کپی و پیست استفاده کنید.
حتما یک نسخه از صفحه رسید ثبت نام رو به خودتون ایمیل کنید که در صورت خراب شدن کامپیوتر یا پاک شدن کانفرمیشن نامبر از کپی درون ایمیل استفاده کنید.
اینها تمام مشکلاتی است که خیلیها باهاش برخورد کردند.

دوستم ...آخر پرینتر بخرم یا نه؟ هههههه
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، battosai
نه دیگه. منظورم این بود که برای خواندن کانفرمیشن نامبر سختی میکشید. پس بهتره بعد از دیدن صفحه قبولی آنرا روی کامپیوتر سیو کنید و بعد هم یک نسخه اش رو برای خودتون ایمیل کنید. بعد موقع چک کردن قبولی کانفرمیشن نامبر رو با ماوس انتخاب میکنید و راست کلیک و بعد کپی میکنید و در صفحه چک کردن قبولی پیست میکنید.
تشکر کنندگان: IRANDOKHT ، wushu kung fu ، pariya2 ، storagemeter ، estaji.mehdi ، fiorentina ، j@vad
(2012-09-17 ساعت 02:23)ostokhan نوشته:  
(2012-09-17 ساعت 01:07)IRANDOKHT نوشته:  دوستان من پرینتر ندارم به نظرتون برای روز ثبت نام برم یکی بخرم؟ یا فقط همون کانفرمیشن نامبر یاداشت کنم؟ به نظرتون واجب نمیشه ؟ اگر باید بگیرم لطفا زودتر بگید چی بگیرم که نه زیاد گرون باشه و نه زود خراب بشه؟ یه اپسون داشتم استفاده نکردم سوزنش خراب شد....هههههه

سلام دوست عزیز شما از تموم صفحات ثبت نام عکس بگیر. تو هر پیجی از ثبت نامت دکمه prt scrn sys rq کیبورد رو بزن . بعد بیا تو برنامه painting(نقاشی) paste کن. و بعد saveکن. دیگه اون صفحه رو بصورت عکس داری

خیلی جالبه ....هههههه ذوق کردم .....مرسی یه چیز جدید امشب یاد گرفتم ....فقط کل صفحه عکس گرفته نمیشه مثلا روی همون پست شما دکمه رو زدم فقط پست شما را گرفته......بازم ممنونم
تشکر کنندگان:
(2012-09-17 ساعت 02:58)IRANDOKHT نوشته:  
(2012-09-17 ساعت 02:23)ostokhan نوشته:  
(2012-09-17 ساعت 01:07)IRANDOKHT نوشته:  دوستان من پرینتر ندارم به نظرتون برای روز ثبت نام برم یکی بخرم؟ یا فقط همون کانفرمیشن نامبر یاداشت کنم؟ به نظرتون واجب نمیشه ؟ اگر باید بگیرم لطفا زودتر بگید چی بگیرم که نه زیاد گرون باشه و نه زود خراب بشه؟ یه اپسون داشتم استفاده نکردم سوزنش خراب شد....هههههه

سلام دوست عزیز شما از تموم صفحات ثبت نام عکس بگیر. تو هر پیجی از ثبت نامت دکمه prt scrn sys rq کیبورد رو بزن . بعد بیا تو برنامه painting(نقاشی) paste کن. و بعد saveکن. دیگه اون صفحه رو بصورت عکس داری

خیلی جالبه ....هههههه ذوق کردم .....مرسی یه چیز جدید امشب یاد گرفتم ....فقط کل صفحه عکس گرفته نمیشه مثلا روی همون پست شما دکمه رو زدم فقط پست شما را گرفته......بازم ممنونم
خواهش میکنم . شما بایداون قسمت از پیجتونو که لازم دارید فقط کپی کنید چونکه همونطور خودتون گفتید کل صفحه رو نمیشه
تشکر کنندگان: IRANDOKHT ، somayeh8159

دوست عزیز احتیاج به هیچ هزینهٔ نیست،شما میتونید تو فایل آفیس ذخیره کنید و چند جا بنوسید و اینکه تو ایمیلتون ذخیره کنید،موفق باشید.
شماره کیس:***2013AS00008 تاریخ رویت قبولی: 2 می 2012 کنسولگری:ابوظبی افراد كيس: 2 نفر مصاحبه:نیمهٔ June . ویزا : یک ضرب مقصد : لاس وگاس سفر نامه
تشکر کنندگان: IRANDOKHT ، امیر مهاجر ، rezagh
دوستان عزیز توضیح دادن و فقط محض توضیحات اضافه هست
1-شما از هر تصویری که در مانیتور میبینید می توانید عکس بگیرید:
زمانی که صفحه مورد نظر در مانیتور است کلید print screen کنار F12 روی کیبور را یکبار زده و بعد یک برنامه نقاشی یا paint را باز میکنید و در آن صفحه paste(ctrl +v( میکنید و بعد save)ctrl+s( میکنید (اگر خواستید میتوانید هنگام save کردن نوع سیو فایل رو Jpeg انتخاب کنید)
2-شما میتونید مطالبی رو که میبینید با نگه داشتن کلیک چپ موس و انتخاب همه خطوط که آبی رنگ میشود و بعد copy و paste کردن آن مطالب در مثلا یک فایل ورد آنها را ذخیره کنید.
3- شماره رو چند جا یادداشت کنید.
4- هر راهی که میدونید شماره رو گمش نمی کنید.
امیدوارم به دردتون خورده باشهShy

----------------------
ینی واقعا ایمیل کردن این کد برای خودتون اینقدر سخته؟
دیگه پرینتر و paint و اینا جور امکانات حرفه ای رو نمیخوادا .
omidooo
تشکر کنندگان: amir2640 ، Omid-Aria ، امیر مهاجر ، IRANDOKHT ، pariya2 ، somayeh8159 ، rezagh
علاوه بر روش هایی که دوستان ذکر کردند ، می توانید از روش Virtual Printer استفاده کنید.
این گونه برنامه ها یک پرینتر مجازی به لیست پرینترهای شما اضافه می کند.
در صفحه Internet Explorer ، گزینه Print را انتخاب کرده و پرینتر مجازی خود را انتخاب کنید. سپس برای نام و مسیر برای ذخیره سازی پنجره ای باز خواهد شد. پیشنهاد می شود علاوه بر اینکه این فایل را در چند جای مطمئن نگه داری می کنید ، یک نسخه از آن را به خودتان ایمیل کنید که همیشه ماندگار بماند.

لیست برنامه های Virtual Printer را اینجا ببینید.
همچنین می توانید با یک جستجوی ساده در Google برنامه های مختلفی را در این زمینه پیدا کنید.

لینک دریافت چند نمونه از این برنامه ها:

Word To PDF Converter
Microsoft XML Paper Specification Essentials Pack

همچنین پیشنهاد می شود قبل از ثبت نام ، یکی از این برنامه ها را دریافت و نصب کنید و چند بار برای نمونه صفحه ای را ذخیره کنید و از عملکرد صحیح آن مطمئن شوید.

موفق باشید
تشکر کنندگان: badbat ، Omid-Aria ، Tasnim banou ، somayeh8159 ، pariya2 ، j@vad
دوستان نمیدونم جاش هست اینجا بگم یا نه. ولی من کم کم دارم نا امید میشم. واقعا هم نمیخوام موج منفی بدم ولی با این قیمت دلار که تو این مملکت که دیگه هر روز نیست بلکه دقیقه به دقیقه هست میشه تو فکر مهاجرت و گرین کارت بود یا نه. امروز که دیگه رسید به 2700 تومن. برای ما ها که سرمایه نداریم این لاتاری تنها راه رهایی از این کشور هست که این راه هم حداقل برای من داره بسته میشه واز مابقی دوستان خبر ندارم. نمیدونم تو آینده چه اتفاقی میفته ولی امیدوارم خدا این راهو هم بروی ما نبنده
تشکر کنندگان: j@vad ، kami k
به هر حال امسال بهتر از سال دیگه است و چاره ایی نداریم جز اینکه امیدمون رو از دست ندیم و بقیه کار ها رو هم بسپاریم دست خدا.

فکر کنید اگه به امید خدا اسممون در بیاد برای تمکن مالی با این اوصافی که دلار داره چه قدر باید تو حسابمون باشه..............................
تشکر کنندگان: Omid-Aria ، storagemeter ، j@vad ، mani.iht ، kami k
سلام

من دو سال هست که شرکت میکنم متاسفانه برنده نشدم دعا کنید این سال بخت با ما یار باشد
تشکر کنندگان: kami k
(2012-09-29 ساعت 22:42)matrix2010 نوشته:  درود

من دو سال هست که شرکت میکنم متاسفانه برنده نشدم دعا کنید این سال بخت با ما یار باشد
میشه یه جور دیگه نگاه کرد :

شاید بخت با شما یار بوده که قبول نشدید. حتماً خیر و صلاح شما در این بوده
تشکر کنندگان: Omid-Aria ، matrix2010 ، battosai
سلام دوستان.من سال اول شرکت می کنم.امیدوارم که برنده شم.امیدوارم همه ی دوستان به اونچه که می خوان برسن.
_______________________________________________________________________________________________________________

شماره کيس :
تعداد نفرات کيس:یک نفر
ارسال فرمهاي سري اول:بزودی
کنسولگري:
کارنت شدن کيس:
دريافت نامه دوم:
مصاحبه:
دريافت ويزا:
ورود به آمريکا :
دريافت گرين کارت :
تشکر کنندگان: amir0_0amir ، j@vad ، battosai ، kami k
سلام
از دوستان کسی میدونه که ما روزهای اول ثبت نام بکنیم بهتره یا اواسط؟
آخه لاتاری 2012 بعد اعلام قبولی اولیه مشخص شد 90% از برندگان از بین ثبت نامی های 2 روز اول بوده!
هرچند که نتایج اولیه را باطل کردن ولی فکر میکنم بازه ثبت نامی ما بی تاثیر نباشه!؟
Don't ever let someone tell you that you can't do something . You got a dream , you gotta protect it . When people can't do something themselves , they're gonna tell you that you can't do it . You want something, go get it , period
تشکر کنندگان: j@vad ، mani.iht ، battosai
(2012-10-01 ساعت 20:32)rezaahmadi نوشته:  سلام
از دوستان کسی میدونه که ما روزهای اول ثبت نام بکنیم بهتره یا اواسط؟
آخه لاتاری 2012 بعد اعلام قبولی اولیه مشخص شد 90% از برندگان از بین ثبت نامی های 2 روز اول بوده!
هرچند که نتایج اولیه را باطل کردن ولی فکر میکنم بازه ثبت نامی ما بی تاثیر نباشه!؟
بله. نتایج لاتاری 2012 بعد از چند مدت باطل اعلام شد. به دلیل اینکه سیستم های کامپیوتری ، برندگان رو از بین کسانی انتخاب کرده بودند که در 2 روز اول ثبت نام ، ثبت نام کرده بودند. و به همین دلیل و اینکه به اعتقاد مسئولان ، عدالت برقرار نشده بود ، دوباره قرعه کشی انجام شد و نتایج اعلام شد. که این مساله باعث شد خیلی از ثبت نام کنندگان بعد از اینکه متوجه شدند در مرحله اول قبول نشدند ، Confirmation Number خود را پاک کنند و دیگه به اون دسترسی نداشته باشند.
یکی از دلایلی که برای DV-2013 اعلام کردند که از بین قبول نشدگان ، دوباره قرعه کشی می کنند همین بی اطلاعی قبول شدگان DV-2012 بود. چون حجم ورودی به آمریکا بر اساس DV-2012 کاهش پیدا کرده بود و برای جبران این کسری از بین قبول نشدگان DV-2013 مجدداً قرعه کشی خواهد شد.
پس دوستان عزیز مطمئن باشید روز ثبت نام شما هیچ تأثیری در قبول شدن یا نشدن شما نداره . فقط دقت کنید بعد از ثبت نام Confirmation Number رو حتی تا بعد از اعلام نتایج حداقل تا روز ثبت نام DV-2015 نگه دارید.
تشکر کنندگان: Mikaeil ، j@vad ، afagh2014
سلام ؛ ما رفتیم توی سایت اعلام نتایج که دوباره کانفیرمیشن کدمون رو بزنیم چون قبلا گفته بودن که کدتون رو نگه دارین تا یک اکتبر , حالا که رفتیم میزنه بازم کدتون رو نگه دارین تا یک اکتبر ؛ یعنی سایتشون هیچ تغییری نکرده ؛ هنوز اعلام نکردن ؟
امیدی هس یا نه ؟

------------------------
تموم میشن این روزای لعنتی
تشکر کنندگان: j@vad

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان