کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شماره تایید ثبت نام ‪(Confirmation Number)
(2012-10-02 ساعت 11:21)amino نوشته:  سلام ؛ ما رفتیم توی سایت اعلام نتایج که دوباره کانفیرمیشن کدمون رو بزنیم چون قبلا گفته بودن که کدتون رو نگه دارین تا یک اکتبر , حالا که رفتیم میزنه بازم کدتون رو نگه دارین تا یک اکتبر ؛ یعنی سایتشون هیچ تغییری نکرده ؛ هنوز اعلام نکردن ؟
امیدی هس یا نه ؟

++++++++++++++فکر کنید....ایشااااااا که قبول باشید آمین
تشکر کنندگان: amino ، j@vad
(2012-10-02 ساعت 11:21)amino نوشته:  سلام ؛ ما رفتیم توی سایت اعلام نتایج که دوباره کانفیرمیشن کدمون رو بزنیم چون قبلا گفته بودن که کدتون رو نگه دارین تا یک اکتبر , حالا که رفتیم میزنه بازم کدتون رو نگه دارین تا یک اکتبر ؛ یعنی سایتشون هیچ تغییری نکرده ؛ هنوز اعلام نکردن ؟
امیدی هس یا نه ؟
معلومه که امید هست . تا 22 اکتبر صبر کنید
DV-2013 entrants may now enter their confirmation information through the link below, as of noon (EDT) May 1, 2012. The DV-2013 registration period was from October 4, 2011, until November 5, 2011. DV-2013 entrants should keep their confirmation number as it is possible that more entries may be selected on October 22, 2012 at noon (EDT).
تشکر کنندگان: j@vad
دوستان عزیز
سلام
با آرزوی بهروزی و سعادت برای همه
من برگشتم دوباره
عزیزانی که 2012 همراه من بودند میدوند که ما یکبار شانس در خونمون رو زد حتی تا آنکارا هم رفتیم و داخل سفارت و کلی هزینه .... ولی متاسفانه ریجکت شدیم واسه کامل ننوشتن اسم یکی از بچه ها !
منظور اینکه خیلی دقت کنید سر سری نگیرید ، ما هم امید نداشتیم ولی یهو برنده شدیم ولی خوب آخرش نشد !
درهر صورت امسال با کوله باری تجربه مجدد ثبت نام می کنم تا هر چی خدا بخواد
دوستان به قوانین و متن آنها خیلی دقت کنید
بخدا خیلی مهم
اون وقت که آدم برنده میشه افسوس میخوره کاش می خوندش که در طول پروسه کلیر شدن استرس نداشته باشه ...
حالا هم پیش بسوی این قرعه کشی
من از مهاجرسرا خیلی چیزا یاد گرفتم
دوستون دارم Smile
شماره کیس 2012AS00047xxx
کنسولگری:ANKARA
ارسال فرمهای اول: AUG 2011
کارنت شدن : JUNE2012
ارسال فرم های دوم : JUNE 5 /2012
مصاحبه: JUNE2012
دریافت ویزا: متاسفانه رد شدیم بخاطر اشتباه در پر کردن فرم ها
تعداد نفرات : 4
هزینه ها : عکس دو سری 90 ت + پست دوسری 120 ت+ ترجمه مدارک 1م +واکسن 90 ت+ارزش گذاری دو ملک 1.3 م +اقامت 7.5 م+متفرقه 2 م +عوارض 250ت+330$+980$

تشکر کنندگان: tenesi ، j@vad ، pariya2 ، IRANDOKHT ، somayeh8159 ، amir82 ، rezagh ، battosai ، kami k ، hassan8ir
سام مرسی ممنون از همگی ، یعنی بایدتا خود روز 22 اکتبر صبر کنیم یا تا 22 اکتبر اعلام ؟میشه

------------------------
تموم میشن این روزای لعنتی
تشکر کنندگان:
(2012-10-02 ساعت 15:12)amino نوشته:  سام مرسی ممنون از همگی ، یعنی بایدتا خود روز 22 اکتبر صبر کنیم یا تا 22 اکتبر اعلام ؟میشه
دوست عزیز در روز 22 اکتبر اعلام میشه .
may be selected on October 22, 2012
تشکر کنندگان: j@vad
سلام دوستان
راستش من امسال ثبت نام کردم و بعد از تایید اطلاعات سرعت اینترنت پایین بود که ارور داد ولی وقتی دکمه ی بک رو زدم رفت تو یه صفحه دیگه که نوشته بود ثبت نام با موفقیت انجام شد و ما اطلاعات شما را دریافت کردیم..... بعد گفته بود قبل از بستن صفحه شماره تایید ثبت نام رو یادداشت کنید ... منم سریع از صفحه عکس گرفتم و با پینت سیوش کردم ولی آخر صفحه رو ندیدم و ضربدر رو زدم ....... حالا من میخوام بپرسم که آیا ثبت نام من بدون مشکل انجام شد؟ مشکلی پیش نمیاد؟
تشکر کنندگان:
(2012-10-03 ساعت 01:15)dear selected نوشته:  سلام دوستان
راستش من امسال ثبت نام کردم و بعد از تایید اطلاعات سرعت اینترنت پایین بود که ارور داد ولی وقتی دکمه ی بک رو زدم رفت تو یه صفحه دیگه که نوشته بود ثبت نام با موفقیت انجام شد و ما اطلاعات شما را دریافت کردیم..... بعد گفته بود قبل از بستن صفحه شماره تایید ثبت نام رو یادداشت کنید ... منم سریع از صفحه عکس گرفتم و با پینت سیوش کردم ولی آخر صفحه رو ندیدم و ضربدر رو زدم ....... حالا من میخوام بپرسم که آیا ثبت نام من بدون مشکل انجام شد؟ مشکلی پیش نمیاد؟
دوست عزیز اگر تصویری مطابق شکل زیر دیده باشی و شماره Confirmation Number رو دیده باشی و یادداشت کرده باشی نگران نباش. رفتی تو قرعه کشی

[عکس: Submission_Confirmation.gif]
تشکر کنندگان: dear selected ، mortezafox ، j@vad ، nooshin kh
ممنون از راهنمایی شما
بله من همین صفحه رو تو paint ذخیره کردم
تشکر کنندگان:
سلام سلام یه چیزی لازم دونستم واستون بنویسم شاید دیگران هم گفتن ولی خوب چون انقدر مهمه که تکرارش به نظر من موردی نداره.

بعد ثبت نام به هیچ وج به هیچ وج صفحه رو بدون نوشتن کد تاییدتون و پرینت از اون صفحه نبندین البته واسه من تو سال 2011 موقع پرینت مشکلی پیش آمد که نتونستم کد تاییدم ور دارم و بعد ها همون طور که تو امضام هم هست فعلآ به دستش آوردم ولی خوبه که به این جمله واقعآ توجه داشته باشین در همون صفحه آخر که میگه:

Please either print this page or make a record of the confirmation number before closing this window.
You will not be able to retrieve this number after you close this window.

که بعد از بستن صفحه هیچ راهی واسه بازیابی کدتون نیست پس من جای شما باشم هم دستی یه جا مینویسم هم پرینت میگیرم Big Grin
مار گزیده از ریسمون سیاه و سفید هم میترسه همینه دیگه Big Grin

با آرزوی موفقیت همه شما دوستان.

پیشنهاد من واسه دوستان قبل از ثبت نام این نرم افزار رو نصب کنید و در آخر پرینت کنید خودش صفحه رو به PDF واستون تبدیل میکنه خیلی خوبه و مجانی هم هست
doPDF

http://www.dopdf.com/

حجمش هم 4 مگابایته

نرم افزار های دیگه ای هم هست ولی خوب این بد نیست واسه این کار
موفق باشید.
کیس #: AS1xxx1

ارسال فرمها: 07/19/2012
کنسولگری: ابوظبی
تاریخ مصاحبه: 08/27/2012
تاریخ دریافت ویزا: 08/29/2012

از 10/17/2012 در آمریکا
تشکر کنندگان: renger008 ، somayeh8159 ، badbat ، j@vad ، kami k ، hellen segara
دوستان نيازي به نصب برنامه جديد ندارين اگر به هر دليل موفق نميشين از صفحه تاييد اطلاعات و كانفرميشن نامبر خود پرينت بگيرين يه راه ساده داره اونم اينه كه ctrl + P رو فشار داده و در قسمت نام پرينتر Adobe PDF رو انتخاب كرده و به عنوان يه فايل PDF صفحه رو ذخيره كنين و در اولين فرصت اقدام به چاپ كردن صفحه كنين اين كار رو هر صفحه كه بخواين ذخيره كنين جواب ميده براي مثال ميتونين رو همين صفحه امتحان كنين
ديدن قبولي:1ST MAY
شماره پرونده: ***2013XX11
تشکر کنندگان: baran21 ، rezagh ، j@vad
سلام.میدونید کی قرعه کشی میشه؟
تشکر کنندگان:
(2012-10-03 ساعت 12:55)athenadl2 نوشته:  سلام.میدونید کی قرعه کشی میشه؟

معمولا در May سال آینده نتایج سال قبل اعلام میشه.اگر تغییر امسال ایجاد نشه
خودم :
2010AS20583
ويزا بی ويزا Sad
اينم جزييات قضيه

سينا :
AS20126###
كنسولگری : آنكارا
فرمهای اوليه : Aug 2011
كارنت : Oct 2011
فرمهای مصاحبه : Oct 2011
مصاحبه : 23Nov11
ويزا : 24Nov11
تشکر کنندگان:
(2012-10-03 ساعت 11:45)renger008 نوشته:  دوستان نيازي به نصب برنامه جديد ندارين اگر به هر دليل موفق نميشين از صفحه تاييد اطلاعات و كانفرميشن نامبر خود پرينت بگيرين يه راه ساده داره اونم اينه كه ctrl + P رو فشار داده و در قسمت نام پرينتر Adobe PDF رو انتخاب كرده و به عنوان يه فايل PDF صفحه رو ذخيره كنين و در اولين فرصت اقدام به چاپ كردن صفحه كنين اين كار رو هر صفحه كه بخواين ذخيره كنين جواب ميده براي مثال ميتونين رو همين صفحه امتحان كنين

من گزینه Adobe PDF رو ندارم !!Sad
تشکر کنندگان: hooman87
سلام به همگی من تازه همین الان ثبت نام کردم برای بار اول
من مجردم اما نامزد دارم تو فرم ثبت نام گفتم که ازدواج کردم و مشخصات همسر هم وارد کردم
میخواستم بدونم مشکلی پیش نمیاد؟
تشکر کنندگان:
(2012-10-03 ساعت 04:18)Solitude نوشته:  
پیشنهاد من واسه دوستان قبل از ثبت نام این نرم افزار رو نصب کنید و در آخر پرینت کنید خودش صفحه رو به PDF واستون تبدیل میکنه خیلی خوبه و مجانی هم هست
doPDF

http://www.dopdf.com/

حجمش هم 4 مگابایته

نرم افزار های دیگه ای هم هست ولی خوب این بد نیست واسه این کار
موفق باشید.

این نرم افزار فوق‌العادست حتما دانلود کنید
Sad

تشکر کنندگان: IRANDOKHT ، alih ، Tasnim banou ، rezaahmadi ، j@vad ، mahh ، nooshin kh ، kami k

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان