کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
راهنمای ثبت نام خانوادگی
(2012-09-16 ساعت 01:11)brotherhood نوشته:  دوستان میشه یکی بگه چطوری باید از بچه 5 ماهه عکس پاسپورتی بندزایم و بزاریم برای لاتاری؟
(2012-09-30 ساعت 12:16)mhds نوشته:  دوستان این سوال و کسی با اطمینان جوابشومیدونه؟
" آیا برای ثبت نام فرزند یک ساله خود باید عکس اون رو هم مثل خودم و همسرم توی سایت ثبت نام آپلود کنم یا نیازی نیست "
Taking photos of your baby or toddler
When taking a photo of your baby or toddler, no other person should be in the photo, and your child should be looking at the camera with his or her eyes open. 

Tip 1: Lay your baby on his or her back on a plain white or off-white sheet. This will ensure your baby's head is supported and provide a plain background for the photo. Make certain there are no shadows on your baby's face, especially if you take a picture from above with the baby lying down.

Tip 2: Cover a car seat with a plain white or off-white sheet and take a picture of your child in the car seat. This will also ensure your baby’s head is supported.  
عکس گرفتن از کودک یا نوزاد
هنگامی که شما از کودک یا نوزاد عکس میگیرد ، شخص دیگری نباید در تصویر باشد (تو بغل کسی نباشد) و کودک شما باید با چشمهای باز به دوربین نگاه کند ( با اسباب بازی توجهش را به سمت دوربین جلب کنید )

1. کودک خود را به پشت روی پارچه سفید بخوابانید - سر رو به بالا ( به سمتی مایل نباشد ) - سایه در عکس نباشه مخصوصاً اگر از بالا عکس میگیرد

2. صندلی اتومبیل (یا کریر) را با پارچه سفید بپوشانید - سر روبه رو باشد ( به سمتی مایل نباشد ) و ...
تشکر کنندگان: pariya2 ، Szsanazsz
سلام دوستان
سن من 17 سال و 3 ماهِ، مدرکم هم دیپلمه و الآن دارم پیش دانشگاهی می خونم
منم می تونم ثبت نام کنم؟
ممنون
تشکر کنندگان:
(2012-10-01 ساعت 15:54)thirsty نوشته:  سلام دوستان
منم می تونم ثبت نام کنم؟
ممنون
سلام
دوست عزیز فکر میکنم طبق شرایطی که قبلاً گفته شده باید 18 سال تمام و مدرک 12 ساله دبیرستان( همون پیش دانشگاهی) رو هنگام ثبت نام داشته باشین.
شما میتوانید در ثبت نام پدر و مادرتون به عنوان فرزند زیره 21 سال شرکت کنید.
تشکر کنندگان:
با سلام خدمت همه دوستان مهاجر سرا
ثبت نام 2014 دقیقا از چه تاریخی آغاز و در چه زمانی پایان میپذیرد
با تشکر
چه دعایی کنمت بهتر از این
که خدا پنجره ای رو به نگاهت باشد
تشکر کنندگان:
(2012-10-01 ساعت 17:34)nimashahed نوشته:  با سلام خدمت همه دوستان مهاجر سرا
با تشکر

2 اکتبر شروع میشه فردا همین موقع میتونید ثبت نام کنید و تا 13 آبان ادامه داره یعنی یکماه .....موفق باشید
تشکر کنندگان:
(2012-10-01 ساعت 17:47)IRANDOKHT نوشته:  
(2012-10-01 ساعت 17:34)nimashahed نوشته:  با سلام خدمت همه دوستان مهاجر سرا
با تشکر

2 اکتبر شروع میشه فردا همین موقع میتونید ثبت نام کنید و تا 13 آبان ادامه داره یعنی یکماه .....موفق باشید

برخی از دوستان 22اکتبر را مطرح کرده اند 2صحیح است یا 22 اکتر
چه دعایی کنمت بهتر از این
که خدا پنجره ای رو به نگاهت باشد
تشکر کنندگان:
ثبت نام DV-2014
DV-2014
Registration for the DV-2014 Program is not yet open. Online registration will begin on Tuesday, October 2, 2012 at 12:00 noon, Eastern Daylight Time (EDT) (GMT-4), and conclude on Saturday, November 3, 2012 at 12:00 noon, Eastern Daylight Time (EDT) (GMT-4). See the DV Instructions webpage for the DV 2014 Instructions and any available translations.

اعلام نتایج قرعه کشی مجدد DV-2013
2013 Entrant Status Check
DV-2013 entrants may now enter their confirmation information through the link below, as of noon (EDT) May 1, 2012. The DV-2013 registration period was from October 4, 2011, until November 5, 2011. DV-2013 entrants should keep their confirmation number as it is possible that more entries may be selected on October 22, 2012 at noon (EDT).

منبع : https://www.dvlottery.state.gov
تشکر کنندگان: IRANDOKHT ، somayeh8159
(2012-10-01 ساعت 15:54)thirsty نوشته:  سلام دوستان
منم می تونم ثبت نام کنم؟
ممنون

سلام دوست عزيز
شما مي تونيد ثبت نام كنيد اصلا محدوديت سني نداره فقط گفته اگه شما 18 سال نداشته باشيد احتمالا ديپلم 12 ساله نداريد بهرحال شما مي تونيد ثبت نام كنيد تا اون موقع كه جواب بياد پيش دانشگاهي تون را هم بگيريد . به نظر من خودتون هم جداگانه ثبت نام كنيد . يكي از بچه هاي يكي دو سال پيش وقتي رفته بود پيش آفيسر 17 ساله بوده حتي پيش هم نداشته با گرفتن پذيرش تحصيلي از دانشگاههاي امريكا تونسته بود وبزاشو بگيره . البته شما حتما پيش را بگير . ولي الان ثبت نام كنيد .
موفق باشيد .
تشکر کنندگان:
دوستان یه سوال دارم که شاید کمی عجیب باشه، این که من به یکی از این شرکت های ثبت نام در گرین کارت، پول دادم تا کارهامو انجام بدن اما نمیدونم چرا حالا که اینجا رو خوندم و روشن شدم، کمی دل نگرانم. اگه احیانا کسی از دوستان قدیمی تر و یا جدید هست که در این سایت ثبت نام کرده باشه، ممکنه بگه چقدر میشه بهشون اعتماد کرد؟
آدرسشون این هست:
http://www.greencard-pros.net/
تشکر کنندگان: hooman87
(2012-08-26 ساعت 18:50)MPU نوشته:  دوستان مهمترین خطراتی که بعد از قبول شدن موجب ویزا نگرفتن میشه یکی اینه که اسم عضوی از اعضای خانواده در موقع ثبت نام وارد نشده باشه . توجه داشته باشین که اسم همه نفرات چه کمتر از 21 سال و چه بالاتر از اون و چه کسانی که تصمیم به مهاجرت دارند و چه کسانی که ندارند رو میبایست وارد کنین. دومین مساله وارد کردن اسم همسره. توجه داشته باشین که ازدواج یعنی داشتن دفترچه عقد محضری پس اگه هنوز ازدواج محضری نکردین حتما خودتون و نامزدتون بصورت مجرد ثبت نام کنین در این صورت هم در صورت برنده شدن هرکدام از شما دیگری به عنوان همسر میتونه ویزا بگیره حتی اگر بعد از برنده شدن ازدواج قانونی بکنین. سومین مساله هم داشتن دیپلم 12 سالست مخصوصا اگه همراه با دیپلم 11 ساله مدرک تکمیلی مثل فوق دیپلم یا لیسانس نداشته باشین بی برو برگرد رد میکنن. ضمنا اصلا رو سوابق کاری بجای داشتن مدرک دیپلم حساب نکنین چون که هر سابقه ای از دید آنها سابقه کار نیست و باید یه شرایط و آموزشهای ویژه ای رو گذرونده باشین.
برای همتون آرزوی موفقیت دارم

سلام دوست عزيز
مطمئنيد كه بايد بچه هاي بالاي 21 را هم در ثبت نام اوليه نوشت ؟
تشکر کنندگان:
سلام دوستان کسی با تاریخ تولد 21 نوامبر 1991 جزو سهمیه 21 سال محسوب میشه و می تونه با پدر و مادرش ثبت نام کن یا اینکه باید جدا ثبت نام کنه؟
تشکر کنندگان:
(2012-10-03 ساعت 19:54)javad_hani نوشته:  سلام دوستان کسی با تاریخ تولد 21 نوامبر 1991 جزو سهمیه 21 سال محسوب میشه و می تونه با پدر و مادرش ثبت نام کن یا اینکه باید جدا ثبت نام کنه؟
بله ، می توانید انجام دهید . چون تا امروز شما 20 سال و 10 ماه و 13 روز سن دارید و در واقع زیر 21 تمام هستید مجاز به ثبت نام در فرم های پدر و مادر هستید.

سن تان رو از سایت های زیر استخراج کنید:
http://easycalculation.com/date-day/age-calculator.php
http://www-users.med.cornell.edu/~spon/p...gecalc.htm
تشکر کنندگان: Omid-Aria ، mike_martini ، javad_hani ، pr.kia ، bhr bhr
(2012-10-03 ساعت 19:10)lilistar نوشته:  
(2012-08-26 ساعت 18:50)MPU نوشته:  دوستان مهمترین خطراتی که بعد از قبول شدن موجب ویزا نگرفتن میشه یکی اینه که اسم عضوی از اعضای خانواده در موقع ثبت نام وارد نشده باشه . توجه داشته باشین که اسم همه نفرات چه کمتر از 21 سال و چه بالاتر از اون و چه کسانی که تصمیم به مهاجرت دارند و چه کسانی که ندارند رو میبایست وارد کنین. دومین مساله وارد کردن اسم همسره. توجه داشته باشین که ازدواج یعنی داشتن دفترچه عقد محضری پس اگه هنوز ازدواج محضری نکردین حتما خودتون و نامزدتون بصورت مجرد ثبت نام کنین در این صورت هم در صورت برنده شدن هرکدام از شما دیگری به عنوان همسر میتونه ویزا بگیره حتی اگر بعد از برنده شدن ازدواج قانونی بکنین. سومین مساله هم داشتن دیپلم 12 سالست مخصوصا اگه همراه با دیپلم 11 ساله مدرک تکمیلی مثل فوق دیپلم یا لیسانس نداشته باشین بی برو برگرد رد میکنن. ضمنا اصلا رو سوابق کاری بجای داشتن مدرک دیپلم حساب نکنین چون که هر سابقه ای از دید آنها سابقه کار نیست و باید یه شرایط و آموزشهای ویژه ای رو گذرونده باشین.
سلام دوست عزيز
دوستان عزیز
لطفاً اطلاعات اشتباه ندهید.
در ثبت نام اولیه فقط و فقط فرزندان زیر 21 سال تمام و مجرد
این هم منابع :
Number of Children: If you have any biological children, legally adopted children, or stepchildren less than 21 years old at the time of your electronic entry, you must enter a number here, even if only some, or none, of them would be immigrating with you. If you have no children, you may leave this field blank.
قسمت آخر هم یعنی اگر بچه ندارید ، آن قسمت را خالی بگذارید ، نه اینکه عدد صفر وارد کنید
منبع : https://www.dvlottery.state.gov/WebHelp/...e_Help.htm

NUMBER OF CHILDREN – Entries MUST include the name, date, and place of birth of your spouse and all living natural children. Entries must also include all living children legally adopted by you, and living step-children who are unmarried and under the age of 21 on the date of your electronic entry, even if you are no longer legally married to the child’s parent, and even if the spouse or child does not currently reside with you and/or will not immigrate with you. Note that married children and children 21 years or older are not eligible for the DV; however, U.S. law protects children from “aging out” in certain circumstances. If your DV entry is made before your unmarried child turns 21, and the child turns 21 before visa issuance, he/she may be protected from aging out by the Child Status Protection Act and be treated as though he/she were under 21 for visa-processing purposes. You are not required to list a spouse or child who is already a U.S. citizen or a Lawful Permanent Resident, as they will not be eligible for a DV visa. Failure to list all children who are eligible will result in disqualification of the principal applicant and refusal of all visas in the case at the time of the visa interview.
منبع : http://travel.state.gov/pdf/DV_2014_Instructions.pdf

اما بعد از قبولی ، در فرم هایی که به KCC ارسال می کنید باید نام تمامی فرزندان چه بالا و چه زیر 21 سال ، چه مجرد و چه متاهل را وارد کنید. قسمت 29 فرم زیر
منبع : http://www.state.gov/documents/organization/81807.pdf
تشکر کنندگان: somayeh8159 ، Omid-Aria ، کیانا ، lilistar ، javad_hani ، bhr bhr
(2012-10-04 ساعت 00:07)tenesi نوشته:  
(2012-10-03 ساعت 19:10)lilistar نوشته:  
سلام دوست عزيز
دوستان عزیز
لطفاً اطلاعات اشتباه ندهید.
در ثبت نام اولیه فقط و فقط فرزندان زیر 21 سال تمام و مجرد
این هم منابع :
Number of Children: If you have any biological children, legally adopted children, or stepchildren less than 21 years old at the time of your electronic entry, you must enter a number here, even if only some, or none, of them would be immigrating with you. If you have no children, you may leave this field blank.
قسمت آخر هم یعنی اگر بچه ندارید ، آن قسمت را خالی بگذارید ، نه اینکه عدد صفر وارد کنید
منبع : https://www.dvlottery.state.gov/WebHelp/...e_Help.htm

NUMBER OF CHILDREN – Entries MUST include the name, date, and place of birth of your spouse and all living natural children. Entries must also include all living children legally adopted by you, and living step-children who are unmarried and under the age of 21 on the date of your electronic entry, even if you are no longer legally married to the child’s parent, and even if the spouse or child does not currently reside with you and/or will not immigrate with you. Note that married children and children 21 years or older are not eligible for the DV; however, U.S. law protects children from “aging out” in certain circumstances. If your DV entry is made before your unmarried child turns 21, and the child turns 21 before visa issuance, he/she may be protected from aging out by the Child Status Protection Act and be treated as though he/she were under 21 for visa-processing purposes. You are not required to list a spouse or child who is already a U.S. citizen or a Lawful Permanent Resident, as they will not be eligible for a DV visa. Failure to list all children who are eligible will result in disqualification of the principal applicant and refusal of all visas in the case at the time of the visa interview.
منبع : http://travel.state.gov/pdf/DV_2014_Instructions.pdf

اما بعد از قبولی ، در فرم هایی که به KCC ارسال می کنید باید نام تمامی فرزندان چه بالا و چه زیر 21 سال ، چه مجرد و چه متاهل را وارد کنید. قسمت 29 فرم زیر
منبع : http://www.state.gov/documents/organization/81807.pdf

سلام ؛ یعنی پدر من که 4 تا بچه داره و همه از 21 بالاتر هستن باید چه عددی رو بزنه ؟
كيس نامبر : به اميد خدا در یک مِی ٢٠١٤

تشکر کنندگان:
(2012-10-04 ساعت 02:20)Omid-Aria نوشته:  سلام ؛ یعنی پدر من که 4 تا بچه داره و همه از 21 بالاتر هستن باید چه عددی رو بزنه ؟
خالی باشد
تشکر کنندگان: Omid-Aria

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان