کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
راهنمای ثبت نام خانوادگی
(2012-10-31 ساعت 02:51)iner_eye نوشته:  شما میتونید برای فرزندتون ثیت نام انجام بدید الان high school no degeree را بزنید به امید خدا اگر قبول شدید تا زمان مصاحبه پسر شما پیش دانشگاهی را گرفته امیدوارم در اردیبهشت خبر قبولی پسرتون را به ما بدید

دوست عزیز , تمام پست های گذشته رو آوردید روو Wink
لطفا سعی کنید پست های بی جواب رو پاسخ بدید نه پست های قدیمی و پاسخ گرفته , تَنکییو مَن

شرط ثبت نام توی لاتاری , داشتن حداقل دیپلم 12 ساله هست
تشکر کنندگان:
دوستان یه سوال داشتم...اسپل فامیل باید دقیقا همنی باشه که تو پاسپورت خورده؟

فامیل همسر من دو بخشیه...احمدپور (مثال)...تو پاس خودش ahmad poor نوشته شده و تو پاس دخترم، فامیلی دخترم ahmadpoor ثبت شده. منم تو فرم لاتاری فامیل یکیشون رو جدا و اون یکی رو سرهم (بر اساس پاسهاشون) نوشتم...کارم درست بوده؟
تشکر کنندگان:
(2012-10-31 ساعت 01:59)iner_eye نوشته:  
(2012-10-30 ساعت 16:47)نیکی 2 نوشته:  با سلام و خسته نباشید من میخوام امروز تازه ثبت نام کنم اما یه مشکلی دارم امیدوارم بتونید راهنمایم کنید.من سال 87 از همسرم جدا شدم البته سوری بود و سال 88 عروسی کردیم البته هنوز عقد محضری نکردیم و فقط محضر صیغه کردیم.حالا باید بزنم married یا divorced?یعنی صیغه نامه قبول نیست؟اگر یکیمون قبول بشه میتونیم برای هم اقدام کنیم؟راستی فوق دیپلم دانشگاه آزاد دارم چی باید بزنم؟ممنون میشم راهنماییم کنید.

شما married بزنید اگر قبول شدید صیغه نامه را ترجمه می کنید و بعد تا زمان مصاحبه هم به امید خدا عقد می کنید و عقد نامه را هم همراه می برید در ضمن شما باید برای مدرک university degre را بزنید چون فوق دیپلم در ایران مدرک دانشگاهی هست و اون ها این را می دونند فقط در زمان مصاحبه شما باید اصل مدرک را به همراه ترجمه رسمی ان با خود ببرید

شما نباید متاهل بزنید بلکه مجرد وارد کنید اگر قبول شدید با ثبت ازدواج می توانید در ارسال فرم همسرتان را وارد کنید.
تشکر کنندگان:
(2012-08-31 ساعت 15:48)raminddd نوشته:  سلام دوستان. من و خانواده ام قصد رفتن داریم اما نمیخواهیم همش در آمریکا بمانیم (یعنی سفر های مختلف داشته باشیم از آمریکا) حالا چند تا سوال برام پیش اومده
1-حداقل چقدر باید آمریکا بمونیم که که به مشکل برنخوریم؟(مثلا میشه در یک سال فقط دو ماه آمریکا بود؟؟؟Cool هدف ما فقط برخورداری از مزایا شهروندی آمریکاست.مخصوصا سفر به بیشتر کشور ها بدون نیاز به ویزا)

2-بعد از اینکه ویزا اومد چقدر وقت داریم تا مهاجرت کنیم؟
کمکم کنید .جواب این سوالا برام خیلی مهمه.مرسی
Smile

حتما باید 183 روز از سال آمریکا باشید بعد از سه سال 183 ضرب در 3 شهروند آمریکا خواهید شد و بعد از آن هیچ محدودیتی ندارین
تشکر کنندگان:
(2012-11-01 ساعت 13:36)nikoo farjam نوشته:  
(2012-08-31 ساعت 15:48)raminddd نوشته:  سلام دوستان. من و خانواده ام قصد رفتن داریم اما نمیخواهیم همش در آمریکا بمانیم (یعنی سفر های مختلف داشته باشیم از آمریکا) حالا چند تا سوال برام پیش اومده
1-حداقل چقدر باید آمریکا بمونیم که که به مشکل برنخوریم؟(مثلا میشه در یک سال فقط دو ماه آمریکا بود؟؟؟Cool هدف ما فقط برخورداری از مزایا شهروندی آمریکاست.مخصوصا سفر به بیشتر کشور ها بدون نیاز به ویزا)

2-بعد از اینکه ویزا اومد چقدر وقت داریم تا مهاجرت کنیم؟
کمکم کنید .جواب این سوالا برام خیلی مهمه.مرسی
Smile

حتما باید 183 روز از سال آمریکا باشید بعد از سه سال 183 ضرب در 3 شهروند آمریکا خواهید شد و بعد از آن هیچ محدودیتی ندارین

دوست عزیز شما نباید بدون داشتن پاس سفید بیشتر از 6 ماه بیرون خاک آمریکا بمونید پس این که سالی 2 ماه فقط آمریکا باشید منتفی است
وقتی من بمیرم. دیگر چه فرق میکند که باغچه باشد یا نباشد
تشکر کنندگان:
سلام دوستان،اين اسپانسر براي چيه؟يعني هر كسي قبول ميشه إجباراً ايد اسپانسر داشته باشه؟نميدونم اينجا ميتونستم اين سؤال رو بپرسم يا نه؟هر حال ممنون ميشم اگر راهنمايي كنيد
تشکر کنندگان:
(2012-11-01 ساعت 16:41)اليس نوشته:  سلام دوستان،اين اسپانسر براي چيه؟يعني هر كسي قبول ميشه إجباراً ايد اسپانسر داشته باشه؟نميدونم اينجا ميتونستم اين سؤال رو بپرسم يا نه؟هر حال ممنون ميشم اگر راهنمايي كنيد

نه دوست عزیز. اسپانسر برای کیس های خاص (کسایی که قانع نمیشن ازشون) و برای محکم کاری بیشتر هست معمولاBig Grin
وقتی من بمیرم. دیگر چه فرق میکند که باغچه باشد یا نباشد
تشکر کنندگان:
(2012-11-01 ساعت 19:40)beelzebub نوشته:  
(2012-11-01 ساعت 16:41)اليس نوشته:  سلام دوستان،اين اسپانسر براي چيه؟يعني هر كسي قبول ميشه إجباراً ايد اسپانسر داشته باشه؟نميدونم اينجا ميتونستم اين سؤال رو بپرسم يا نه؟هر حال ممنون ميشم اگر راهنمايي كنيد

نه دوست عزیز. اسپانسر برای کیس های خاص (کسایی که قانع نمیشن ازشون) و برای محکم کاری بیشتر هست معمولاBig Grin

تا جایی که بنده متوجه شدم هرکس که قبول می شه یا باید اسپانسر داشته باشه و یا تمکن مالی.اسپانسر برای اینه که شما یک پشتوانه داشته باشید و اگه اونجا یک مشکلی برای شما پیش اومد بتونید با پشتوانه مالی (تمکن یا اسپانسر)مشکل تون رو حل کنید.
2013AS2xx، ارسال مدارک:آگست/تاریخ مصاحبه:فوريه آنکارا/2 نفر/كلير 8 may
انجمن مهندسین عمران مهاجرسرا
تشکر کنندگان: Omid-Aria
دوستان نمیدونم جای این سوال اینجا هست یا نه ولی به هر حال ما خانوادگی شرکت کردیم . اگه وقتی برنده میشیم در حال تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد باشیم و تا اون مهلتی که بهمون میدن واسه مهاجرت , فوق لیسانس تموم نشه جریان چی هست؟ اگه بخوایم بریم باید از کارشناسی ارشد دست بکشیم ؟
کیس نامبر: *** | تاریخ رویت قبولی: ... | تعداد افراد کیس: ۲نفر | ارسال فرمهای اولیه: ... | سفارت: ... | کارنت: ... | نامه دوم: ... | مصاحبه: ...
تشکر کنندگان:
(2012-11-03 ساعت 02:01)babak82 نوشته:  دوستان نمیدونم جای این سوال اینجا هست یا نه ولی به هر حال ما خانوادگی شرکت کردیم . اگه وقتی برنده میشیم در حال تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد باشیم و تا اون مهلتی که بهمون میدن واسه مهاجرت , فوق لیسانس تموم نشه جریان چی هست؟ اگه بخوایم بریم باید از کارشناسی ارشد دست بکشیم ؟

اگر که تا آخرین زمان ویزا , درستون تمام نشده بود , می تونید برید و پاس سفید بگیرید و برگردید یا برید و قید ارشد رو بزنید و برنگردید

گزینه های پیش رو بستگی به خود شما داره
تشکر کنندگان:
دوستان سلام .. من که ثبت نام کردم به من کد ******201427CR6 که در اون خبری از AS که برای آسیا هست نیست .. آیا من با مشگلی مواجه شدم در هنگام ثبت نام ؟
تشکر کنندگان:
(2012-11-03 ساعت 03:11)meisamail نوشته:  دوستان سلام .. من که ثبت نام کردم به من کد ******201427CR6 که در اون خبری از AS که برای آسیا هست نیست .. آیا من با مشگلی مواجه شدم در هنگام ثبت نام ؟

دوست عزیز این کانفرمیشن نامبر هست
و اونی که AS داره کیس نامبر

کانفرمیشن نامبر به همه ثبت نام کنندگان تعلق میگیره
اما کیس نامبر مخصوص کسانی هست که در قرعه کشی انتخاب میشوند
تشکر کنندگان: meisamail ، Omid-Aria ، Tasnim banou
سلام دوستان
من دیوانه شدم،یکی به من بگه ثبت نامم باید به انگلیسی باشه؟
یه نفر اگه زحمت نیست کامل توضیع بده،ممنون میشم
تشکر کنندگان:
(2012-11-03 ساعت 14:18)aria67 نوشته:  سلام دوستان
من دیوانه شدم،یکی به من بگه ثبت نامم باید به انگلیسی باشه؟
یه نفر اگه زحمت نیست کامل توضیع بده،ممنون میشم

بله ثبت نام باید به زبان انگلیسی باشد. اسم خودتون رو باید دقیقا مثل اسمی که تو پاسپورتتون هست بنویسید یا اگر پاسپورت ندارید باید وقتی پاسپورت می گیرید اسمتون رو دقیقا مانند اسمی که موقع ثبت نام لاتاری نوشتید بنویسید.

کجای فرم مشکل دارید؟
تشکر کنندگان: aria67
من هیچی در مورد این ثبتنام نمیدونم
باره اول که میام اینجا
در حد صفرم
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان