کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
وب سایتهای مفید برای پیدا کردن اتاق، خانه یا آپارتمان
دوستانی که مایل به سکونت در محدوده شهر لس انجلس میباشند (شهر گلندل در 15دقیقه ای لس انجلس)من میتوانم اپارتمان یکخوابه حدود هزار دلار اجاره هرماه یانه و دو ماه دپازیت اولیه برایشان تهیه نمایم در صورت نیاز پیغام خصوصی بگذارید
پاسخ
تشکر کنندگان: golesang ، SH1A2R3 ، manila ، panteha ، opayamani ، Sepasttian ، taherifar
ایا ابارتمان به این ادرس در لوس انجلس امن هست؟
130N WETHERLY Dr(90048 بااجاره ماهیانه2790 دلار
پاسخ
تشکر کنندگان: golesang ، SH1A2R3 ، honey62 ، panteha ، opayamani ، rezavfx ، taherifar
(2012-04-28 ساعت 00:05)eng_sanaei نوشته:  ایا ابارتمان به این ادرس در لوس انجلس امن هست؟
130N WETHERLY Dr(90048 بااجاره ماهیانه2790 دلار

بله جای امنی هست.. محل خوبی است.. ایرانی های یهودی آن اطراف زیاده.. نزدیک محدوده بورلی هیلز است( از آنطرف خ دوهینی بورلی هیلز شروع میشود).. من از 10 به این محله 7 میدهم... البته اجاره ایی که نوشتید کمی زیاد است... مگر اینکه 3-4 خوابه باشه...
One day your life will flash before your eyes, make sure it's worth watching.
پاسخ
سلام به همه دوستان عزیز
کسی میتونه تو پیدا کردن خونه تو san jose یه جای امنش مثل cupertino یا campbell به من بیچاره کمک کنه؟
من تا ۲۲ ۲۳ روز دیگه عازمم و هنوز هیچ کاری نتونستم بکنم. ممنون انشاالله جبران میکنم
شماره کیس: 2011as00020000
کنسولگری: آنکارا
مصاحبه: MAY 3
کلیرنس: 25 JULY
ويزا: 4 AUG
جمع هزینه ها: فعلا 7.320.000 تومان برای ۲ نفر
پاسخ
تشکر کنندگان: golesang ، SH1A2R3 ، panteha ، opayamani ، Sepasttian ، taherifar
سلام کسی از سیاتل هست؟
پاسخ
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، panteha ، opayamani ، taherifar
میشه لطفا بگین برای یک دختر کدوم شهر برای اجاره امنتر هست و کدوم شهر دوستانی که تازه رفتن بیشتر هست؟ ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان: m.memari ، SH1A2R3 ، panteha ، opayamani ، taherifar
(2012-06-12 ساعت 01:22)roshamehr نوشته:  میشه لطفا بگین برای یک دختر کدوم شهر برای اجاره امنتر هست و کدوم شهر دوستانی که تازه رفتن بیشتر هست؟ ممنون

سلام خوبی؟ رسیدی به هوستون؟خونه گرفتی؟ آخه منم میخوام بیام اونجا گفتم اگه هم خونه میخوای من هستم
شماره کیس نامبر:2012AS00048000
كنسولگری : آنكارا
فرمهای اوليه : May 2011
كارنت : Apr
مصاحبه و دریافت ویزا: 7june
120,000 ترجمه, ,100,000هزینه پست.هتل و اقامت در آنکارا 2,000,000
پاسخ
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، panteha ، opayamani ، shadi79 ، taherifar
(2009-04-04 ساعت 08:56)pegah نوشته:  
hamishe jaii khooneh begirid ke az nazar amniat khoob bashe.hatta age majboor shodid ejare balater bedid.inja hamle aslahe mojaze,pas bayad bishtar movazeb bood.ma dar 1 apartment 1 khabe dar beverly hills mishinim,ba mahi $ 1700 ejare.chon credit card nadashtim,majboor shodim ta 3 mah ham deposit bedim.CO-signer ham ghabool nakardand.hatta nameye sabeghe kar!!!!.inra ham begooyam fekr nakonid beverly hills kheyli ba mahallehaye khoobe tehroon fargh mikone.dar tehran apartment haye besyar behtary darym.kholase dar har ja hastid ghadre hamoon lahzeh ra bedoonid.ma bishtar bekhatre madresehash oomadim inja+ amniatesh.inja madresehaye govermental az madrese haye khosoosie jahaye digeye LA behtar ast.man taghriban aksare noghate los angeles ro shenakhteh am,az barandegane 2009 oonhaii ghasde oomadan be LA ro darand,age soali darand mitoonam javab bedam.+car+hazineye zendegi+forooshgahaye arzoon+madrese+gereftane cards+ghyere
سلام همسر من به همراه دو دختر٨و١٤ سالمون تا ٢ هفته ديگه مي آيندبه لوس آنجلس . ميخواستم راهنمائي كنيد براي اونها كه با ويزاي توريستي ميايند وتازه ميخوان وكيل بگيرند ايا بچه ها ميتونندتحصيل رايگان داشته باشند؟ اجاره خونه وهزينه زندگي براي او سه نفر در اورنج كانتي چقدر هست؟ چه جوري ميشه اونجا خونه پيداكرد وكجا بهتره وامنيت داره زيادگرونم نيست؟ آيا وكيل منصف ومطمئني را ميشناسيد؟
پاسخ
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، honey62 ، panteha ، opayamani ، taherifar
سلام بچه ها ایا کسی در مورد این منطقه از لس انجلس اطلاعاتی داره در مورد اجاره خونه و نوع منطقه wood land hillls morro dr
پاسخ
تشکر کنندگان: opayamani ، alainn ، taherifar
(2009-12-05 ساعت 19:30)amirbakhshi نوشته:  این سایتم نگاه کنید بدک نیست
از روی نقشه می تونید ایالت و منطقه رو انتخاب کنید و بعد آپارتمانهای موجود با عکس و قیمت رو بهتون نشون میده
www.apartments.com

خيلي خوي بود اين سايت .
پاسخ
تشکر کنندگان: Sepasttian ، taherifar
سلام کسی که پاسپورت ایالات متحده داشته باشه از چه امکاناتی می تونه بیشتر از دیگران استفاده کنه ( خرید منزل ـ پیدا کردن کار و ادامه تحصیل) ، هسر و فرزند این فرد چطور؟
پاسخ
تشکر کنندگان: taherifar
(2013-01-10 ساعت 23:37)alihafiz نوشته:  سلام کسی که پاسپورت ایالات متحده داشته باشه از چه امکاناتی می تونه بیشتر از دیگران استفاده کنه ( خرید منزل ـ پیدا کردن کار و ادامه تحصیل) ، هسر و فرزند این فرد چطور؟

تنها تفاوت بین گرین کارت و سیتیزنی فقط در حق رای هست.یعنی هردو میتونن از تمامی امکانات استفاده کنند مانند یک شهروند آمریکایی.اما در بعضی از ایالتها برای تحصیل و امکانات تخفیف و ... میبایست یکسال اقامت در اون ایالت داشته باشین
کیس نامبر:70xx.ابوظبی.2نفر.مصاحبه:هفته اول می.مقصد:مریلند.کلیر:25جون سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان: alihafiz ، t.alireza ، milad_aae ، حاجی واشنگتن ، taherifar
سلام دوستان
من و همسرم قصد داریم به ویریجینیا یا اطراف واشنگتن دی سی بریم طبق تحقیقاتی که انجام دادیم کار بهتر پیدا میشه جای خوبی هستند اگر کسی قصد داره به این مناطق بره برای و برای اجاره کردن خونه حاضره هم خونه باشیم ما امادگی دااریم شهر هایی مثل annandale - arlington-mclean-

اگر پیشنهاد برای جای دیگه ای از امریکا بود هم بگید
پیغام خصوصی
شماره کیس:2013AS59XX رویت قبولی :1می 2012
کنسولگری:ابوظبی محل مورد نظر:ویریجینیا-ویزا یک ضربCool
كيس دو نفرو نصفي . 9/8/2013 تاریخ ورود
پاسخ
سلام دوستان..من و دختر 3 سالم که هردو سیتیزن هستیم تا 2 ماه دیگه میخواهیم بیایم مریلند پوتومک.....ایا کسی خانه ای 1 خوابه با قیمت مناسب در همین منطقه که گفتم سراغ داره؟لطفا بهم خبر بدین ممنونم
پاسخ
سلام به دوستان عزیز من در منطقه وودلند هیلزدر ولی لس آنجلس هستم و می تونم به شما در پیداکردن خانه و کارهای اولیه بعد ار ورود به آمریکا کمک کنم شماره تلفن من 8185641177
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان