کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
وب سایتهای مفید برای پیدا کردن اتاق، خانه یا آپارتمان
سلام
من سحر هستم تا ۱۰ روز دیگه می رم دالاس شهر Frisco آیا کسی می تونه در اجاره خونه به من کمک کنه خیلی داره دیر می شه
پاسخ
تشکر کنندگان: الدورادو ، taherifar
دوستان سلام
یک اتاق از یک اپارتمان مبله با تمام امکانات در ایالت ویرجینیا منطقه فالس چرچ نزدیک واشنگتن ذی سی - متروی دن لورینگ اجاره داده می شود .
محل مورد نظر : 200 متری شاپینگ سنتر اچ مارت - 300 متری فروشگاه تارگت و سینما - 500 متری ایستگاه مترو -
شماره کیس:2013AS59XX رویت قبولی :1می 2012
کنسولگری:ابوظبی محل مورد نظر:ویریجینیا-ویزا یک ضربCool
كيس دو نفرو نصفي . 9/8/2013 تاریخ ورود
پاسخ
تشکر کنندگان: taherifar
ba salam.ey khanom jahate hamkhone shodan to texas ya california lotfan pm bede.mersi
کیس نامبر :2013as....8700
محل مصاحبه:ایروان
مصاحبه: 20 june ویزا : یکضرب Big Grin
مقصد : هیستون
پاسخ
(2013-07-26 ساعت 21:22)gitialyari نوشته:  ba salam.ey khanom jahate hamkhone shodan to texas ya california lotfan pm bede.mersi

سلام شما کدام ایالت هستید من یک خانم هستم و دنبال همخوانه ای می گردم در دالاس
پاسخ
تشکر کنندگان: sce ، taherifar
با سلام
دوستانی که سایتهایی مثل craigslis را معرفی کردن یه سوال داشتم چه طور میشه فهمید که طرف معتبره البته در صورتی که بخواهیم خونه بدون broker fee و از ایران بگیریم .
باتشکر
پاسخ
سلام کسی خونه مبله برای چند ماه در واشنگتن دی سی یا اطرافش سراغ نداره؟
پاسخ
تشکر کنندگان: kamela ، taherifar
دوست عزیز
به نظر من که حدود 5 سالی میشه که امریکا زندگی میکنم ، وب سایت craigslis نمیتونه مرجع خوبی باشه چون خیلی محتاطانه باید باهاش کار کرد و اطلاعات غلط خیلی درش هست که میتونه خطر ناک هم باشه خصوصا واسه بچه هایی که تازه میخان بیان اینجا.
اگر دوستان که میخواهند به اینجا بیایند قصد ادامه تحصیل یا زبان خواندن دارند بهتره نزدیک کالج یا دانشگاه شهر مقصد خانه اجاره کنند که هزینه رفت و امدشان کم باشه. برای پیدا کردن اپارتمان اجاره ای به صفحه گوگل مپ Google map برید و شهر و دانشگاه محل تحصیل رو پیدا کنید و سپس در قسمت جستجو Apartment for rent رو بزنید. با این کار اپارتمان کمپلکس ها رو میتونید پیدا کنید و وارد وب سایت خود ان شرکت شوید و اطلاعات اپارتمان همراه با عکس رو ببینید.
پاسخ
دوستان برای سانفرانسیسکو کسی سایت مناسب یا هاستلی که برای تازه واردها باشه ودسترسی و قیمتش خوب باشه سراغ داره معرفی کنه ؟
کسی یکی دوماه اخیر مسافر اونجا هست آشنا بشیم ؟
2014AS1xxx، فرم :28می باایمیل،کنسولگری:Yerevan،کارنت :14 می ,مصاحبه: اکتبر-انتظار برای ویزا :100 روز
معاینه پزشکی ایروانمدارک مصاحبه ایروان
خدایا در میان این همه چشم ، نگـــــاهِ تـــو مرا بی نیاز می سازد از هر نگاهی..
پاسخ
سلام من آگوست میرم اوکلاهما اگه کسی هست که همخونه شیم پیام بده...
وقتی لبخند دیگران در گرو شکست توست..
برخیز تا بگریند...
"کوروش کبیر"
پاسخ
سلام
من اوایل سپتامبر دارم میام بوستون Amherst کسی تجربه ای در مورد پیدا کردن خونه یا همخونه توی این شهر داره، یا کیسی رو بتونه بهم معرفی کنه؟!
کیس نامبر:2014AS8XX*کنسول:ابوظبی*ایمیل فرمها:MAY25*بولتن کارنت:AUG13*ویزا:اواخرOCTیکضرب*سفرنامه قسمت اول-قسمت دوم*مقصداول:هیوستون مارچ2014*مقصدنهایی:بوستون آگست2014*تجربه کار در امریکا*
پاسخ
تشکر کنندگان: Reza20002 ، taherifar
با سلام خدمت دوستان
من و همسرم به اتفاق دوتا بچه داریم میایم سانفراسیسکو اگه کسی امکان اجاره دادن یک اتاق برای مدت محدود از 10 جون رو داره لطفا پیام خصوصی بده ممنون میشم
محدوده برکلی ،اوکلندو...
2013AS83xx/ابوظبی/کلیــــــــــر 15Aug
اندکی صبر ، سحر نزدیک است Smile
پاسخ
با سلام
دوستان ، Wilshire چطور جاییه از نظر امنیت و امکانات زندگی؟
DV 2008: HAS NOT BEEN SELECTED
DV 2009: HAS NOT BEEN SELECTED
DV 2010: HAS NOT BEEN SELECTED
DV 2011: HAS NOT BEEN SELECTED
DV 2012: HAS NOT BEEN SELECTED
DV 2013: HAS NOT BEEN SELECTED
DV 2014: HAS NOT BEEN SELECTED
DV 2015: HAS NOT BEEN SELECTED
DV 2016: HAS NOT BEEN SELECTED
پاسخ
تشکر کنندگان: عليرضا- ، amirdadash
دوستان عزیز من 5 ماه هست در شهر سندیگو کالیفرنیا هستم و یک کاندو بزرگ اجاره کرده ام و دنبال همخونه میگردم.اگر کسی از دوستان بود لطفا پیام بزارید.اگر هم دوستان بیشتری باشند برای اینکه هزینه ها رو پایین بیاریم پیام بزارید و میتونیم یک آپارتمان بزرگ .و چند خوابه اجاره کنیم.با سپاس
hirkanik@yahoo.com
پاسخ
تشکر کنندگان: hamed shayan
سلام
من اواخر خرداد عازم لس آنجلس هستم یک نفر همخانه جهت اجاره استدیو در محل مناسب در صورت تمایل اطلاع دهید.
شماره کیس :2012AS00062xxx
تاریخ ارسال فرمهاشنبه 10تیر91
کنسولگری: ANKARA
یکضرب
تعداد :1نفر
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-05-13 ساعت 18:20)iranian1 نوشته:  سلام
من اواخر خرداد عازم لس آنجلس هستم یک نفر همخانه جهت اجاره استدیو در محل مناسب در صورت تمایل اطلاع دهید.
salam, man chand sali hast ke dar orange county nazdike LA kar va zendegi mikonam, bad nist ke shoma ba man dar tamas bashi shayad beshe apartemane 2 otaghe ejareh kard
پاسخ
تشکر کنندگان: iranian1

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان