کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
وب سایتهای مفید برای پیدا کردن اتاق، خانه یا آپارتمان
سلام دوستان
من ٢٠ اكتبر عازم لس آنجلس هستم،اگر خانومي براي هم خونه شدن هست، و يا خانواده اي رو مي شناسيد كه اتاقي شون رو اجاره مي دن،لطفاً پيام خصوصي بديد.
خيلي استرس دارم، ممنونم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
من و همسرم چند روز هست سیاتل هستیم اما بخاطر اینکه ویزای توریستی گرفتیم اومدیم متاسفانه نتونستیم خونه گیر بیاریم اگر کسی استودیو جمع و جوری سراغ داشته باشه که 6 ماه چک میگیره بدون نیاز به سوشال سکوریتی ممنون میشم کمک کنه چون واقعا نیاز به کمک دارم. ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستانی که قصد دارند دالاس بیاند و نیاز به اتاق دارند پیام بدند.
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان یک اتاق مستر با حمام و دستشویی جهت اجاره به یک خانم وااقع در فالس چرچ ویرجینیا موجوده
شماره کیس:2013AS59XX رویت قبولی :1می 2012
کنسولگری:ابوظبی محل مورد نظر:ویریجینیا-ویزا یک ضربCool
كيس دو نفرو نصفي . 9/8/2013 تاریخ ورود
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام به همگی لیوینگ ارزان قیمت در منطقه سانتا مونیکا برای مدت کوتاه از 18 نوامبراجاره داده میشه دوستان اگر کسی خواست خبر بدید
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
یک اتاق با امکانات کامل به صورت اجاره ماهانه 500 دلار در ایالت میشیگان، شهر خوش آب و هوا و زیبای Ann Arbor، واقع در مرکز شهر و نزدیک به رودخانه برای دو ماه جولای و آگوست اجاره داده می شود. در صورت تمایل به errore33@yahoo.com ایمیل بفرستید.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
اگه کسی به همخونه در دالاس احتیاج داره لطفا پیغام خصوصی بده باتشکر.
شماره کیس:2010AS152**
تاریخ دریافت نامه قبولی: june 2009
کنسولگری:abudhabi
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:july2009 تاریخ کارنت شدن کیس:march2010
تاریخ دریافت نامه دوم:هیچوقت نرسید
تاریخ مصاحبه:may2010
تاریخ دریافت کلیرنس:پس از70روز .دریافت ویزا:5 اوت 2010
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-09-14 ساعت 17:23)Nooshinsalamat نوشته:  سلام دوستان
من ٢٠ اكتبر عازم لس آنجلس هستم،اگر خانومي براي هم خونه شدن هست، و يا خانواده اي رو مي شناسيد كه اتاقي شون رو اجاره مي دن،لطفاً پيام خصوصي بديد.
خيلي استرس دارم، ممنونم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان سلام من بهمن ماه عازم كاليفرنيا تارزانا هستم اكه كسي همخونه مي خاد مي تونيم اشنا شبم در ايران
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام
من خانم و ساكن ارواين هستم، اگر شما خانمي تازه وارد هستيد، جهت كمك و ride دادن به شما بصورته ساعتي، با هزينه مناسب در خدمت هستم. البته فقط جهت همكاري با دختر خانمها و خانمهاي عزيز.
در صورت نياز لطفاً پيام خصوصي دهيد.
با تشكر
پاسخ
تشکر کنندگان:
Living room جهت اجاره به خانمي شاغل يا دانشجو در شهر ارواين ، ايالت كاليفرنيا، در صورت تمايل، لطفاً پيام خصوصي دهيد.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام خانم هستم ودر اورنج کانتی کالیفرنیا در یک اپارتمان یکخوابه در نزدیکی ایرواین و لیک فارست هستم .اگر خانمی برای موقت نیاز به اسکان و اقامت داشته باشه خوشحال میشم با من تماس بگیرید و پیام بدید .
اگر پیام خصوصی بدید ممنون میشم .
پاسخ
تشکر کنندگان:
ما هیوستون تگزاس هستیم از 24 می تا 24اگوست آپارتمانمون رو با کلیه امکانات ومبله اجاره میدیم
دوخوابه، دودستشویی ودوحمام در منطقه بسیار خوب مموریال
با سکوریتی عالیه و محیطی بسیار ارام ودلنشین .
ماهی هزار دلار برای کرایه خانه ،آب،برق ، وسایر هزینه ها.
پاسخ
تشکر کنندگان:
salam aya kasi guest house baraye ejare dare? nazdike tarzana dar LA
کیس نامبر:2017as1xxx
رویت قبولی:3 ‎may‎
اعضای کیس: 2 نفر (برنده اصلی آقا)
شروع فرم: ‎4 may‎
ارسال فرم: ‎8 may‎
مصاحبه: انكارا بود كه تغيير دادم به ارمنستان
کارنتی اکتبر
وقت مصاحبه : 2016-oct-11
نتیجه مصاحبه :AP
سفرنامه
آپدیت :6 فوریه در اثر ارسال ایمیل
آپدیت: 10 مارچ در اثر ارسال ایمیل
آپدیت:16 می
کلییر :16 می
ایشود: 26 می
دریافت ویزا:26 می
پاسخ
تشکر کنندگان:
Shocked 
دوستان عزیزی که قصد امدن به هیوستون آمریکا رو دارند و قصد اقامت کوتاه مدت یا بلند مذت را دارند یک سویت با تمام وسایل رفاهی در  بهترین منطقه هیوستون تگزاس واسه هموطن های عزیز در صورت تمایل با این شماره در تلگرام پیام بدهند
تلفن  : 2132947100 1+
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان