کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سن فرناندو ولی، ایالت کالیفرنیا
(2015-03-05 ساعت 00:28)Leila Amricaie نوشته:  حالا که کار ندارم از چیزای جدیدی که تو سن فرناندو ولی دیدم براتون میگم
اینجا پلاک خونه هارو روی جدول جلو خونه مینویسن، اگر خیابون شمالی جنوبی باشه پلاک 4 رقمی است و اگر خیابون شرقی غربی باشه پلاک 5 رقمی است. جاهایی که رنگ جدول قرمزه اصلا نباید پارک کرد.

دوست عزیز می شه درباره اجاره آپارتمان بگین و هزینه آپارتمان ۱ خوابه ؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان: pishtaz611
سلام دوستان
من ٢٠ اكتبر عازم لس آنجلس هستم،اگر خانومي براي هم خونه شدن هست، و يا خانواده اي رو مي شناسيد كه اتاقي شون رو اجاره مي دن،لطفاً پيام خصوصي بديد.
خيلي استرس دارم، ممنونم.
پاسخ
سلام دوستان عزیز
من توی سن فرناندو ولی زندگی میکنم و دنبال همخونه هستم.
برای زن و شوهری که تازه از ایران میان از نظر قیمت اجارش خیلی ارزون و مناسبه.
برای اطلاعات بیشتر پیام خصوصی بدید.
سلام
دوستان یه سوال کلی
رفتار خود مردم آمریکا حالا امریکایی الاصل و مهاجران کشورهای دیگه که اونجان با مردم ایران چطوره؟
کلا میشه روابط دوستی راحتی باهاشون برقرار کرد یا اصولاً دوری میکنن؟
یه توضیح کامل بدید ممنون میشم

Lottery 2012 Not been selected
Lottery 2013 Not been selected
Lottery 2014 Not been selected
Lottery 2015 Not been selected
Lottery 2016 Not been selected
Lottery 2017 Not been selected
Lottery 2018 Not been selected
پاسخ
سلام بچه ها یک ماشین لاکچری برای شش ماه برای اجاره موجود هست ،چون شش ماه ارواین نیستم ،اگر کسی تمایل داشت پیام بده تلفن من ۹۴۹۵۰۱۲۴۳۳ هست
پاسخ
سلام به دوستان برای کسب اطلاعات از اقدامات پیش رو و بررسی ایالت کالیفرنیا و اطلاع از اخبار و تجربیات میتوانید در کانال مربوط به اون و یا گروههای مرتبط عضو بشید
‎https://t.me/CaliforniaChannel
پاسخ
(2016-10-06 ساعت 20:43)microbit نوشته:  سلام
دوستان یه سوال کلی
رفتار خود مردم آمریکا حالا آمریکایی الاصل و مهاجران کشورهای دیگه که اونجان با مردم ایران چطوره؟
کلا میشه روابط دوستی راحتی باهاشون برقرار کرد یا اصولاً دوری میکنن؟
یه توضیح کامل بدید ممنون میشم

خیلی خوب و عالی
ساکن آمریکا
پاسخ
تشکر کنندگان: behjat ، gbtm ، nora ، dv2017 ، pishtaz611 ، microbit
مردم آمریکا، چه خودشونو چه مهاجران کشورهای دیگه همشون خوب و خوش برخوردهستندولی کلا اینجا کسی با کسی کاری نداره ولی اگر جایی باهاشون برخورد داشته باشید خیلی خوب و گاهی مهربون تراز هموطنان عزیز خودمون با آدم رفتار میکنند
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
پاسخ
تشکر کنندگان: gbtm ، nora ، dv2017 ، pishtaz611 ، microbit ، mfarazz
به نظر شما دوستان ساكن سن فرناندو براي شروع يه زندگي تو امريكا اونجا ميتونه مناسب باشه؟ يا ما بايد از ايالت هايي مثل تگزاس شروع كنيم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-07-30 ساعت 21:47)romance33 نوشته:  
(2013-07-30 ساعت 21:31)amir0_0amir نوشته:  درود بر علیرضا عزیز
یادش بخیر فرودگاه بعد از مصاحبه...چه زود گذشت...آقا ما هم 1 ماه دیگه عازم ولی هستیم...رفتی اونجا بیا بنویس چه کردی و ما رو بی خبر نذار...قربونت

ایشالا به سلامتی بری.موفق باشی.

سلام من هم یک ماه دیگه عازم امریکا هستم و میخوام در منطقه ولی یک اتاق بگیرم که امن باشه و دسترسی به فروشگاه و غیره راحت باشه آیا میتونم با 700 دلار اتاقی برای خودم پیدا کنم؟پیدا کردن کار اونجا چجوریه ؟ من نقاشی روی شیشه و آینه انجام میدم اینجور کارهای هنری اونجا به چه صورت پولی توش هست؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام من برنده ی لاتاری هستم نزدیک یک ماه دیگه عازم لس انجلس هستم.و جایی رو ندارم میخواستم بدونم میتونم با 700 دلار اتاقی رو اجاره کنم؟؟اتاقی که هرچقدر کوچک مهم نیست فقط آشپزخونه و دستشویی و حمام داشته باشه.آیا با این قیمت پیدا میشه که پول آب و برق سایر چیزهاش با خودش باشه؟ در منطقه ولی .
و اینکه من کارهای هنری بلدم نقاشی روی شیشه و آینه.آیا اونجا از این کارها استقبال داره و مبتونم درآمدی داشته باشم؟ من مجردم هستم آیا دولت بهم حقوقی میدهد یا خیر؟ خواهش میکنم راهنماییم کنید .من خیلی دلواپسم و استرس دارم و چون دختر تنهام کمی استرس دارم
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان