کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
یک سوال درباره ثبت نام
با درود بر شما دوستان عزیز
من یک سوال دارم پدر و مادر من از هم جدا شده اند به صورت قانونی بنده خودم هم 20 سالمه.
سوال من این است : آیا من می توانم
1-برای خودم فرم پر کنم
2- اسم مادرم و من به عنوان فرزندش
3- اسم پدرم و من به عنوان فرزندش
یعنی سه شانس
آیا امکان دارد ؟؟
یک دنیا ممنون از سایت خوبتان
تشکر کنندگان:
بله مشکلی نیست شما میتوانید خود به تنهایی ثبت نام بکنید و مادرتان میتواند ثبت نام بکند و شما را در قسمت فرزندان خود وارد کند و همینطور پدرتان به این ترتیب شما 3 امتیاز دارید البته توجه داشته باشید که اگر برنده اصلی پدر یا مادر شما بشن و آنها نخواهند به آمریکا سفر کنند شما نیز نمیتوانید سفر کنید فقط در صورت برنده شدن شما به عنوان شخص اصلی در صورتی که بخواهند و موفق به گرفتن ویزا شوند شما نیز میتوانید همراه آنها سفر کنید
تشکر کنندگان: Parslottery ، Onlysat
با سلام
همونطور که میدونید ، در فرم ثبت نام پدر و مادرتان در قسمت 13 میبایست دقت کنید. تفاوت بین Divorce و Legally separated رو در ایران نمیدونم اما در آمریکا وقتی Divorce میکنی دیگه نمی تونی برگردی و با همون شخص ازدواج کنی ،اما برای Legally separated یک چیزی مثل طلاق موقت هستش و ......
حالا تو ایران با توجه به اینکه بعد طلاق هم باز میشه برگشت و ازدواج کرد نمیدونم کدوم رو بایست انتخاب کرد ، بهتره زنگ بزنید و از یکی از این وکلا یا مشاورین مهاجرت سوال کنید که مطمن بشید.

و اما برای خودتان در ثبت نام والدین :
در قسمت 14 در زیر نوشته ای هست که فکر میکنم بیانگر اینه که شما میتونید حتی در صورت طلاق پدر و مادر زیر مجموعه آنها باشید.

فرزندان شما : تمامی فرزندان طبیعی ، فرزندانی که به صورت قانونی پذیرفته اید و حتی بچه های همسر قبلیتان که در تاریخ ثبت نام شما زیر 21سال و مجرد هستند را بنویسید.

Children include all biological children, legally adopted children, and stepchildren who are unmarried and under the age of 21 on the date that you submit your entry

پیروز و سربلند باشید.
تشکر کنندگان: Onlysat
ولی من شنیده ام اگر پدر و مادر انتخاب شوند ولی نخواهند به آمریکا بروند زیرمجموعه آنها(فرزند) می توانند به مرحله بعدی برود؟؟
آیا صحت دارد ؟
تشکر کنندگان:
بله دوست عزیز بنده هم خلاف اینو عرض نکردم ! .
اگر شخص اصلی برنده نخواهد برای پرونده اقدام کنه هیچ کدوم از زیر مجموعه ها نیز نمیتوانند اقدامی کنند.
تشکر کنندگان:
onja ke az ghavanin inja khabar nadaran ke cheghad ....?va hamon raye dadgah to dadnameye talagh ya neveshteh shode to talagh name va shenasnameha kefayat mikoneh baraye ham pedar va ham madara va gozineye akhar misheh ok
تشکر کنندگان:
pedar ya madaram mitonana zahmate karaye turkiye ro bekeshan va bad az akhze viza dar pas va kharej kardaneh shoma ageh mohaseli ya sarbazit tamome shoma berid ona nayan ok ye 3 tayi kharjeton feghat misheh kolanbaraye har 2nafar az pedar va farzand ya farzand va pedar-belit hotel pardakhti baraye mosahebe tarjome va....
تشکر کنندگان:
albateh ina nazare man hast va kamelan shakhsi va bar asase motalehe va tajrobe man hast ok sorry farci nadaram
تشکر کنندگان:
دوست عزیز KAKO SHIRAZI

لطف فرموده و از این پس از نوشتار فارسی استفاده بفرمایید.
تشکر کنندگان:
به نظر بنده برای طلاق گزینه Legally Seprated رو نباید زد،،بهتره از یک وکیل مهاجرتی پرسیده شود ،اما چون در نامه ی دوم برندگان نوشته ارایه مدارک مبنی بر طلاق (Divorce)
(DIVORCE DECREE OR DEATH CERTIFICATE).
و نوشته متقاضی میبایست مدرک اصلی طلاق ،صادر شده از دادگاه را ارایه دهند،که معمولا به شکل کتابچه (فکر کنم سند ازدواج) است.
**applicants must submit the original divorce document - issued by Iranian courts - usually in booklet form**

و هرجا دیدم توضیحات برای ایرانیان بوده از Divorce استفاده شده نه Legally Seprated ،پس احتمالا ما ایرانیها تو ایران نمیتونیم از Legally Seprated استفاده کنیم.

قبل از ثبت نام مطمن بشید بهتره.
تشکر کنندگان: KAKO SHIRAZI
doste laziz nadaram kharabeh namisheh namidonam raftam avaz nashodeh kharabeh va,,,,,, kheyli narahatid biyayn lop topo bebar dorostesh kon ok
تشکر کنندگان:
talagh 2 no darim ghiyabi va tafahomi"
ghiyabi be dadgah betore enferadi darkhast midan va sanado dalil eraye midan ke tolani hast va dadgah ray sader mikoneh va va hokm be talagh mideh_sharayetesham to aghd nameh hast}va badish tafahomiye ke dadgah dadname sader mikoneh bedalile adame sazesh va.... ke onam daftarcheh dareh ok"dar harsorat ya bayad dadnameh dashteh bashid ta daftarcheh ok ke ghatan darid choz to iran bedone ejazeye dadgah na tafahomi na gheyraz in namisheh az ham joda shod{makrohe}shoma gozineye akharo baraye 2tashon entekhab kon ok
تشکر کنندگان:
دوست عزیز
میتونید در Control Panel در Regional and Language Options را انتخاب کرده و از تول بار بالا گزینه ی Language را انتخاب کنید سپس در گزینه Supplemental Language Support دو گزینه زیرین آن را انتخاب کنید.
یعنی ..........Install Files or comple
و
Install files for East Asian Languages
سپس سی دی ویندوز رو بزارید تو کامپیوتر و گزینه ی Apply و سپس ok رو بزنید.
انشاالله که درست میشه.

من تعجب میکنم دوست عزیز شما در یک روز در یک پست خود اعلام کرده اید فارسی ساز ندارید و در همان روز در پستی دیگر از فارسی استفاده نموده اید :
http://www.mohajersara.com/showthread.ph...59#pid4059
تشکر کنندگان:
دوست عزیزKAKO SHIRAZI
خواهش میشود تا نصب فارسی ساز و قابلیت تایپ فارسی از پست مطالب بصورت پینگلیش خود داری کنید.در غیر این صورت مطالب توسط Admin حذف خواهد شد.
با تشکر

یک لینک هم توسط Admin گذاشته شده است که میتونید پس از مراجعه در صفحه مربوطه پینگلیش تایپ کنید و تبدیل شده ی آن به فارسی را در اینجا بگذارید.
http://www.pinglish.org
تشکر کنندگان:
همگی خسته نباشید. آقا من نفهمیدم آخرش اینکه ویندوز ثبت نام حتما باید اورجینال باشه درسته یا نه ؟ من دو ساله دارم ثبت نام میکنم با ویندوز اورجینال . الانم برای یکی میخوام این کارو بکنم ویندوز اورجینال ندارم . زیاد هم خود سایت dv رو نخوندم همینجوری گذری خوندمش . البته قاعدتا باید اورجینال باشه ثبت این دوستم رو هم با اورجینال انجام خواهم داد . ولی میخواستم بدونم واقعا چه طوریه.
شماره کیس>DV2010AS7*7
تاریخ دریافت نامه قبولی: همین روزا دیگه
کنسولگری: آنکارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: زودی میفرستم
تاریخ کارنت شدن کیس:
تاریخ دریافت نامه دوم:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت کلیرنس:
جمع تقریبی هزینه ها:
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان