کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کار در ترکیه
من میخوام در بورس ترکیه فعالیت کنم. راه کاری برای من سراغ دارید؟ برای باز کردن حساب بانکی در ترکیه و تجارت در بورس ترکیه چه گزینه ای دارم؟ میتونم وارد بشم و بعد از 3 ماه برای هر ماه اقامت اضافی 600 دلار بریزم؟ اصولا برای توریست های ایرانی امکان باز کردن حساب بانکی و تجارت در بورس داده میشه با این وضع تحریم ها که حساب های ایرانی رو همه جا میبندند؟Sad
پاسخ
تشکر کنندگان: tish ، msar
سلام
من هر چی گشتم د رمورد کار در ترکیه چیزی ندیدم.

اگر دوستان اطلاعاتی در مورد کار با ویزای کار در ترکیه دارند لطفا توضیح بدهند که وضعیت کار در اونجا چگونه هست؟ میشه کار پیدا کرد؟

جدیدآ در سایتهای کار یابی تبلیغ کار در ترکیه را میشه دید با حقوق 2 میلیون تومان!!
مثلا دیدیم یک شرکت فرش دستی در ترکیه تعدادی زیادی فرش باف ایرانی میخواست و یا یک مبل ساز در آنتالیا مبل های زینتی میساخت کارگر وارد به کار چوب میخواست.

لطفا اگر کسانی که در ترکیه هستند اطلاعاتی دارند برای ما هم توضیح دهند.
پاسخ
تشکر کنندگان: MD-soft ، ayyob ، HAZARA ، raminpaiizi@yahoo.com ، msar
سلام
یکی از دوستانم به مدت 4 سال با حقوق یک و نیم ملیون در یک ساندویچی در استانبول به عنوان کارگر کار کرد.با یکی از دوستان صمیمیش
شب ها هم داخل همون ساندویچی می خوابید.می گفت اگه تنهایی برین نمیتونین تحمل کنین
پاسخ
تشکر کنندگان: jordanir ، alireza_hsi ، HAZARA ، مهرداد م ، msar ، kmgbudrp
سلام میخواستم بدانم برای کار در هتلهای ترکیه یا انکارا برای کار ماساژ به چه صورت هست؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان: msar ، Natalietup
ظاهرا سایت خوبمون در این قسمت ضعف داره و دوستانی که در نرکیه تجربیات خوبی دارند در سایت کمتر مشترک هستند
امیدورام این قسمت هم تقویت بشه و بتونیم با بازار کار بین المللی ترکیه و نقاط قوت و ضعف اون توسط یک فرد با تجربه بهره مند شویم.
آیا نجات دهنده ای هست؟
پاسخ
تشکر کنندگان: HAZARA ، satin ، msar ، kmgbudrp
من 4 ساله که تو ترکیه کار میکنم ، دائما هر چند ماهی میام ایران و برمیگردم.
اینجا کار با حقوق بالا هست ولی برای متخصصین مثل مهندسا
خودم رشتم مهندسی برق هستش، ترکی باید بلد باشی ،نه ترکی ایران بلکه ترکی ترکیه رو
هدف تو اینجا اینه: خوب پول دربیار - خوب زندگی کن - خوب تفریح کن
پاسخ
(2012-12-16 ساعت 15:14)erfan7777 نوشته:  من 4 ساله که تو ترکیه کار میکنم ، دائما هر چند ماهی میام ایران و برمیگردم.

سلام من می خواستم بپرسم شما با ویزای کار رفتین یا طور دیگه؟کار رو از ایران پیدا کردین یا رفتین اونجا دنبال کار گشتین؟من رشتم مهندسی نرم افزار هست،سابقه کار ۳ ساله مفید هم دارم .مدرک تومر هم دارم.می خواستم برای دانشگاه اقدام کنم اما می خوام مطمئن باشم که می تونم اونجا کار پیدا کنم در غیر اینصورت بیخیال می شم.البته ببخشید به خاطر سوالهایی که پرسیدم Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: HAZARA ، asemane.n ، msar ، Natalietup
با سلام خدمت دوستان من مدرک و سابقه دارم در کار بر روی شبکه های برق به صورت برق دار یا بدون برق حدود 5 سال اسم بین المللیش هست lineman به نظر شما براش تو آمریکا کار هست البته الان دارم مهندسی برق هم میخونم ممنون میشم اگر راهنمایی کنین
پاسخ
تشکر کنندگان: HAZARA ، msar
(2012-12-16 ساعت 15:14)erfan7777 نوشته:  من 4 ساله که تو ترکیه کار میکنم ، دائما هر چند ماهی میام ایران و برمیگردم.

سلام عرفان جان منم میخوام برای کار اقدام کنم یه شغلی مثل فروشندگی.فوق دبپلم معماری دارم.ازکجاباید شروع کنم.دوست دارم درسم ادامه بدم امااول باید کار پیداکنم چندروزپیش از ترکیه برگشتم خیلی خوشم اومد.پیشنهادت چیه من از کجا شروع کنم؟Shy
پاسخ
تشکر کنندگان: HAZARA ، maryam20 ، یلداا ، msar

سلام
خب جطور میشه کار پیدا کرد ؟
باید بیایم بعد کارو پیداکنیم ؟

درباره اجاره خونه هم میشه بگی ؟
من کارهای کامپیوتری بلدم .. اونجا کاربردش جطوره ؟
تشکر ..
پاسخ
تشکر کنندگان: HAZARA ، رامین خداداد ، msar
سلام
من لیسانس IT گرایش تجارت الکترونیک دارم و فوق دیپلم نرم افزار مدرک بین المللی ICDL هم دارم و شروع کردم به یادگیری زبان ترکی تا مدرکشو از سفارت ترکیه بگیرم می خواستم بدونم میشه با این شرایط در ترکیه کار پیدا کرد می خواهم مهاجرت کنم به ترکیه برای زندگی لطفا راهنمایی و کمکم کنید. ممنونم
پاسخ
تشکر کنندگان: HAZARA ، msar
[quote='erfan7777' pid='251457' dateline='1355654675']
هدف تو اینجا اینه: خوب پول دربیار - خوب زندگی کن -

salam dooste geramı
man dar ıstanbul hastam
age emkan dare man ro dar jahate peyda kardane ye kare monaseb rahnamai konıd chon shadıdan besh ehtiyaj daram -
age too shahraye dıge ham kar bashe moshkelı nadaram -man vaghte zıyadı vasam namoonde chon dıge poolı vasam baghı namoonde ke bıshtar az ın bemoonam -lotfan mano rahnamaı konıd -ta alan har chı betooram khorde arab hastan man ıranı nadıdam
age mayel be komak va rahnamaı hastıd ye shomare bedıd ta ba shoma tamas begıram ya ınke begıd ke man shomaramo bezaram
mamnoonam hamvatan

فارسی نوشتن در مهاجرسرا الزامی است. در صورت نداشتن حروف فارسی ، از سایتهایی مثل بهنویس می توانید استفاده کنید.
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
(2013-01-11 ساعت 17:10)mohajer355 نوشته:  [quote='erfan7777' pid='251457' dateline='1355654675']
هدف تو اینجا اینه: خوب پول دربیار - خوب زندگی کن -

salam dooste geramı
man dar ıstanbul hastam
age emkan dare man ro dar jahate peyda kardane ye kare monaseb rahnamai konıd chon shadıdan besh ehtiyaj daram -
age too shahraye dıge ham kar bashe moshkelı nadaram -man vaghte zıyadı vasam namoonde chon dıge poolı vasam baghı namoonde ke bıshtar az ın bemoonam -lotfan mano rahnamaı konıd -ta alan har chı betooram khorde arab hastan man ıranı nadıdam
age mayel be komak va rahnamaı hastıd ye shomare bedıd ta ba shoma tamas begıram ya ınke begıd ke man shomaramo bezaram
mamnoonam hamvatan

ایشالا کاره مناسب ییدا کنی ..
شما الان با چه ویزایی اونجایی ..
برا ما که دووست و قصده رفتن داریم راه و ییشنهادی داری ؟
جطور اقدام کنیم بهتره ؟ ..
پاسخ
تشکر کنندگان: HAZARA ، msar ، UHANA
[/size][size=x-large]سلام من دنبال كار در تركيه هستم هر چي باشه فقط كار باشه و حرفه من بناي هست اگه كسي مي تونه كمكم كنه اينم شماره تلفنم 09351755297
پاسخ
تشکر کنندگان: HAZARA ، msar ، AlexiSmilecvg ، Natalietup
سلام خدمت همه دوستان من متخصص تراش عدسی و ساخت عینک با مدرک بین المللی از کارل زایس آلمان هستم و 17 سال تجربه دارم و آشنایی بالا با زبان ترکی استانبولی چنانچه کسی جهت پیدا کردن کار در ترکیه کمکی میتونه بکنه ممنونش میشم و لطفش رو جبران خواهم کرد
mail: pennycruncher@gmail.com

درود به همه ایرانیان عزیز
من کارشناس حسابداری با 5 سال تجربه هستم و زبان انگلیسی و ترکی استانبولیم هم در حد بسیار خوبیه و مدرک تومر هم دارم
چنانچه کسی کمکی جهت پیدا کردن کار مناسب در ترکیه از دستش بر بیاد لطفش رو جبران خواهم کرد
امیر حسین : 09192202741
pennycruncher@gmail.com
پاسخ
تشکر کنندگان: msar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان