کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
راه اندازی بیزنس در فلوریدا
با عرض سلام به دوستان خوبم. می خواستم از دوستانی که در فلوریدا زندگی میکنند خواهش کنم اطلاعاتی رو در مورد زندگی این ایالت و اینکه کدام منطقه اش از لحاظ ارزانی و کار بهتر است ارائه کنند. اگر جواب کلیرنس مون مشخص بشه من، همسرم و دختر کوچکم احتمالا در ماه آگوست راهی فلوریدا خواهیم شد. با تشکر مهرداد
تاریخ مصاحبه 12 مارچ-آنکارا/ سه نفر/برگه صورتی/ کلیر: 13 سپتامبر دریافت ویزا: 16 سپتامبر مقصد: لاس وگاس در نهایت در 15 اکتبر دالاس.
پاسخ
تشکر کنندگان: زری وحدتی
اقا سلام منم تا 3ماه دیگه دارم میام میامی فلوریدا کلن به عشق مورتور سنگین دارم مهاجرت میکنم بیام همین کار دوست گلم انجام میدم اولین کاریم که میکنم یدونه R6 yamaha میخرم که اونجا تنایی زیاد ناراحتم نکنه. مدیونین اگه بخندین به من.این دو ست گلمم که از ایده هاش میخوام استفاده کنم حتما یه رستوران میبرم.کلن زندگی یعنی نان.عشق.موتور 1000
کیس نامبر:**86/تعداد:1نفر/مصاحبه:3جون انکارا برگه صورتی /مقصد:فلوریدا"میامی/
پاسخ
(2012-09-24 ساعت 23:20)yami نوشته:  جهت اطلاع یکی از فامیلهای خانم بنده ایده رو از من کش رفته و الان یک هفته ای هست بدون اطلاع به من داشته تو گاراژ خونه اش که البته در ایالتی دیگه هست بیزنس میکرده!! نزدیک کالج زندگی میکنه و بطور متوسط روزی یکی فروخته! تازه پیش فروش هم کرده!! مکانیک هم نیست (البته آدم کار بلدی هست) ولی گارانتی تعمیر هم به خریدارها داده!!!!!! یعنی همچین آدمهایی پیدا میشن... بعد شما بیایین دنبال ایراد بگردین که از ایده ایراد بگیرین!!
البته اگه میگین اگه بیل زنی برو باغچه خودت رو بیل بزن، باید بگم که اولا من پونزده شونزده واحد درس برداشتم و تا خرخره تو واحد هستم!! ثانیا من تو کامیونیتی زندگی میکنم و گاراژ ماراژ هم ندارم. ثالثا همون یک نخود و نیم لپه سرمایه اولیه رو هم ندارم. یعنی باغچه ندارم که بیل بزنم! بیلم کجا بود؟ همین ماهی دو سه تاشو میدیم بسه، بیل بیل بیل...

من قانع شدم که این کار بهترین کار موجود تو آم.ری.کاست. حالا کوتاه میای؟Big Grin
** interview:W4June / current:May / Yerevan / 1person / 2014AS74
clearance
updates: 24,25 jun - 03 jul - 13 Aug - 02 Sep
پاسخ
(2012-09-16 ساعت 06:51)yami نوشته:  ببین!! بعد میگین که ئله بئله جیم بئله!! (یک تکیه کلام از تلویزیون مربوط به 20 سال قبل!!)

میایین اینجا سر نمیدونم پمپ بنزین زدن و مکدانلد باز کردن با هم بحث میکنین و بیزنسهای میلیون دولاری راه میندازین، بعدش من میام یک همچین ایده نابی رو میگم، کسی پیگیر نمیشه!!

پام برسه آمریکا شروع می‌کنم، خیلی‌ ایده خوبیه،
پاسخ
(2013-08-05 ساعت 22:14)sahels70 نوشته:  سلام دوستان عزیز من شهریور یا مهر میرم فلوریدا اگه کسی مایل هست با من همسفر یا همخونه بشه ممنون می شم با تشکر ایمیل من sahels2017@yahoo.com
موفق باشی.. ما هنوز کلیر نشدیم و منتظر هستیم و احتمالا مجددا باید مدیکال بدیم و به خاطر همین سفرمان را با شش ماه تاخیر انجام خواهیم داد... راستی کدوم منطقه فلوریدا میری؟؟ شاید اونجا بتونیم آشنا بشیم و کمکی برای هم باشیم..
مهرداد
تاریخ مصاحبه 12 مارچ-آنکارا/ سه نفر/برگه صورتی/ کلیر: 13 سپتامبر دریافت ویزا: 16 سپتامبر مقصد: لاس وگاس در نهایت در 15 اکتبر دالاس.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-08-11 ساعت 08:39)مهرنگار نوشته:  
(2013-08-05 ساعت 22:14)sahels70 نوشته:  سلام دوستان عزیز من شهریور یا مهر میرم فلوریدا اگه کسی مایل هست با من همسفر یا همخونه بشه ممنون می شم با تشکر ایمیل من sahels2017@yahoo.com
موفق باشی.. ما هنوز کلیر نشدیم و منتظر هستیم و احتمالا مجددا باید مدیکال بدیم و به خاطر همین سفرمان را با شش ماه تاخیر انجام خواهیم داد... راستی کدوم منطقه فلوریدا میری؟؟ شاید اونجا بتونیم آشنا بشیم و کمکی برای هم باشیم..
مهرداد

مهرنگار جان، اینجا کار بار نیست ها فلوریدا، از ما گفتن. البته اومدین قسمت شد یک گشت حسابی با هم میریم خوش بگذره اما کار و بار تعطیله Sad
پاسخ
تشکر کنندگان:
علیرضا جان
اولی اینکه خوشحال شدم پستتو دیدم . اما درباره فلوریدا یادت باشه اول هم من با تو هم عقیده بودم . اما تو بحث کار شانس خیلی چیز مهمیه... حتی تو فلوریدا
برات بهترین آرزوها را دارم...اومدی شمال یه ندا بده.

(2013-10-16 ساعت 01:06)yami نوشته:  مهرنگار جان، اینجا کار بار نیست ها فلوریدا، از ما گفتن. البته اومدین قسمت شد یک گشت حسابی با هم میریم خوش بگذره اما کار و بار تعطیله Sad

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-10-16 ساعت 07:30)stealth نوشته:  علیرضا جان
اولی اینکه خوشحال شدم پستتو دیدم . اما درباره فلوریدا یادت باشه اول هم من با تو هم عقیده بودم . اما تو بحث کار شانس خیلی چیز مهمیه... حتی تو فلوریدا

(2013-10-16 ساعت 01:06)yami نوشته:  مهرنگار جان، اینجا کار بار نیست ها فلوریدا، از ما گفتن. البته اومدین قسمت شد یک گشت حسابی با هم میریم خوش بگذره اما کار و بار تعطیله Sad

کجایی الان مهرنگار؟ البته که شانس مهمه ولی اول باید کار باشه که شانس آدم بگیره تا بگیردش!! کار نباشه که شانس نمیتونه کارآفرینی کنه!! Smile

*** لطفا مدیران محترم عنوان تاپیک رو ویرایش بفرمایند. خیلی طولانی هست و اررور میده.
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، نوروز
(2013-10-16 ساعت 16:53)yami نوشته:  

کجایی الان مهرنگار؟ البته که شانس مهمه ولی اول باید کار باشه که شانس آدم بگیره تا بگیردش!! کار نباشه که شانس نمیتونه کارآفرینی کنه!! Smile

*** لطفا مدیران محترم عنوان تاپیک رو ویرایش بفرمایند. خیلی طولانی هست و اررور میده.

سلام دوست عزیز.. خیلی ممنون از پاسخ..ما هنوز ایران هستیم و احتمال زیاد در ماه فوریه میایم.. البته تقریبا دیگه از آمدن به فلوریدا منصرف شدیم..احتمال داره ایالت دیگری بریم..ولی با این حال اگه قسمت شد بیایم اونجا حتما با هم دیدار خواهیم کرد..
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-10-17 ساعت 09:16)مهرنگار نوشته:  
(2013-10-16 ساعت 16:53)yami نوشته:  

سلام دوست عزیز.. خیلی ممنون از پاسخ..ما هنوز ایران هستیم و احتمال زیاد در ماه فوریه میایم.. البته تقریبا دیگه از آمدن به فلوریدا منصرف شدیم..احتمال داره ایالت دیگری بریم..ولی با این حال اگه قسمت شد بیایم اونجا حتما با هم دیدار خواهیم کرد..
اگه آدم فنی هستی و اهل کار و سرما هم به بدنت کارساز نیست، به داکوتای شمالی فکر کن. یکی دو سال اول کمی پول در میاری و خودت رو پیدا میکنی. جاهای دیگه نهایتش میشه کار فروشگاه و فست فود و ... که دوزار نمی ارزه.
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، مهرنگار

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان