کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
راه اندازی بیزنس در فلوریدا
دوستان در حال خرید یک اسکوتر یا همون موتور چینی هستم. متوجه شدم که این موتورها تقریبا در پالم بیچ کانتی اصلا فروشنده نداره چه عمده چه خرده!! تقاضا هم برای این موتورها در آمریکا خیلی بالاست به خاطر قیمت ارزانشون. الان بیشتر مردم آنلاین میخرن که موتور اسمبل شده توی کریت و کارتن میاد دم در خونه و شما یک دوساعتی باهاش ور میری و چرخ جلو و دسته ها رو جا میزنی و کمی ور رفتن و کار میکنه اما بخاطر مدت انبارداری شون و هزاران مایل توی کشتی از چین به آمریکا اومدن و بعد حمل به انبار شرکت و بعد به دم در خونه مشتری، بازم ایراد دار توش زیاده و مردم دوست دارن کمی گرونتر بخرن اما از دست دیلر بخرن که چک کرده و ایراد میراداشو گرفته و کسی هست که بخوان فوری بتونن ازش قطعه بخرن بجای منتظر قطعه آنلاین شدن.
موقعیت خوبی برای راه انداختن یک بیزنس کوچیک فروش این موتورها در اینجا هست که میشه از فروشنده های عمده بصورت قیمت عمده خرید مثلا 450 دولار یا حتی کمتر بعلاوه هزینه حمل و بعد سر هم کرد و تست قبل از تحویل و به قیمت مناسبی فروخت. رو هر کدوم بالای صد دولار سود خالص اندر مخلص رو شاخشه. جای بزرگی هم برای این کار لازم نیست.
گفتم کسی خواست ازینکارا بکنه آمار دستش باشه. تو کانتی های همسایه دیدم که خیلی خوب پول در میارن و وقت سر خاراندن ندارن. هیسپنیک ها هم که مشتری آماده این موتورها هستن چون در یک خانواده چهار پنج نفر کار میکنه اما نمیتونن که چهار پنج تا ماشین بخرن.
پاسخ
ببین!! بعد میگین که ئله بئله جیم بئله!! (یک تکیه کلام از تلویزیون مربوط به 20 سال قبل!!)

میایین اینجا سر نمیدونم پمپ بنزین زدن و مکدانلد باز کردن با هم بحث میکنین و بیزنسهای میلیون دولاری راه میندازین، بعدش من میام یک همچین ایده نابی رو میگم، کسی پیگیر نمیشه!!
پاسخ
سلام دوست عزیز

به نظرم بیزنس خوبی هست هم سرمایه کم می خواد هم سودش خوبه البته من ایران هستم (یعنی فعلا) و از قوانین محل شما مطلع نیستم اما بحث مالیات رو تحقیق کردین ؟و اینکه باید شرکت باشید یا نه ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: shani89 ، erfan AK
(2012-09-21 ساعت 09:34)drkam نوشته:  سلام دوست عزیز

به نظرم بیزنس خوبی هست هم سرمایه کم می خواد هم سودش خوبه البته من ایران هستم (یعنی فعلا) و از قوانین محل شما مطلع نیستم اما بحث مالیات رو تحقیق کردین ؟و اینکه باید شرکت باشید یا نه ؟

مالیات اگه شرکت باشه ادم کمتر از بیزنس شخصی تعلق میگیره
مسئولیت حقوقیش هم کمتره
خرج شرکت هم سال اول 155+130 دولار و بعد هر سال 130 دولار الیته حدودا
پاسخ
تشکر کنندگان: shani89 ، زری وحدتی
سلام حتما براى اين كار بايد فروشگاه اجاره كنى؟ هزينش چقدره؟
پاسخ
تشکر کنندگان: زری وحدتی
(2012-09-21 ساعت 09:37)yami نوشته:  
(2012-09-21 ساعت 09:34)drkam نوشته:  سلام دوست عزیز

مالیات اگه شرکت باشه ادم کمتر از بیزنس شخصی تعلق میگیره
مسئولیت حقوقیش هم کمتره
خرج شرکت هم سال اول 155+130 دولار و بعد هر سال 130 دولار الیته حدودا

راستی شرکت بزرگ یا کوچکی لونجا نیست که تو این کار باشه
چون اگر باشه ممکنه ایجاد مشکل کنند
پاسخ
(2012-09-21 ساعت 10:23)Rambod نوشته:  سلام حتما براى اين كار بايد فروشگاه اجاره كنى؟ هزينش چقدره؟

فکر می کنم حدود 2000 تا 4000 دلار در ماه بسته به محلی که اجاره می کنین.
[en] PD: Jan. 6, 2001
Visa: July 2012
F4
[/en]
پاسخ
اینجا پر جا خالی!! ازین جاهایی کوچولو که حیاط ماننده و ساختمان هم توش داره عین جای دیلرهای ماشین.

اسکوتر فروشهای اینجا همه وسپا و هوندا و ... میفروشن. همه بالای 1500 دولار. من گشتم پیدا کنم که اسکوترمو ازون بخرم بهم گفتن نیست. این بعضی ها هم که میبینی تک توک دارن تو خیابون از کانتی های دیگه گرفتن. کانتی دیگه هم بود اما دیدم کلی خرج وانتم میشه.

الان دارم سر همش میکنم. کار هر کسی نیست دنگ فنگ داره. واسه همین میگم این کار میگیره بد جوری هم میگیره.
یعنی روزی دو تا بفروشیکه رو هوا میره از بس مهجر هست اینجا اینم گواهینامه نمیخواد دونه اای 150 سود که حداقلللللللللللشه میشه 300 ضربدر 30 ماهی 9000 دولار نصف بیشترش اصلا مخارج ماهی 3000 دولار شیــــــــــــتیــــــــــــل دست به سیاه سفید هم نزن با اینکه حال میده مونتاژ کاری!!! اینجا هم پر مکزیکی کاری و دست به آچار. یکی اول میگیری میگی پورسانتی تا راه بیوفته کار بعدا حقوق.

تازه خدمات تعمبر و قطعات یدکی هم بدی که دیگه باقلوا
پاسخ
تشکر کنندگان: vroom ، Afies ، shani89 ، زری وحدتی ، saied-k ، Rock
آقا یامی یه اسکوتر خوب از این ها که شما میگی چقدر در میاد برامون؟
پاسخ
تشکر کنندگان: زری وحدتی
مسیح جان! ما که با شما این حرفا رو نداریم!! شما تشریف بیار مغازه، یک جوری با هم کنار میاییم Smile

* ضمنا فاینانس هم میکنیم هاا :B

** برای اینکه ریپورتم نکنن ها صرفا دارم میگم وگرنه اصلا قابل شما رو نداره. یک نخود اسکوتره دیگه Smile
عرضم به خدمتت 450 چوق دادیم به خود موتور و 200 چوق هم ترانسپورتش از تگزاس، شیتیل راننده و دو تا نون اضافی داشتیم و یک نوشابه خانواده (درسته؟)! البته فکر نکن که اگه از خود شرکت بخری و تو خود شرکت تحویل بگیری برات 450 چوق درمیاد، نهایتا ممکنه برات 50 چوق تخفیف بدن و بجای من که نقد 650 دادم، 600 بدی.
بخوای از دیلر بگیری، دست دوم تمیزش که مال یک خانم دکتر گواتمالایی باشه که باهاش میرفته مطب ممکنه برات بالای 750 یا 800 آب بخوره و نو اون حدود 900 تا البته سرهم شده.
پاسخ
تشکر کنندگان: masih sh ، vroom ، زری وحدتی ، ebrahim.jaguar
(2012-09-21 ساعت 19:43)yami نوشته:  مسیح جان! ما که با شما این حرفا رو نداریم!! شما تشریف بیار مغازه، یک جوری با هم کنار میاییم Smile

* ضمنا فاینانس هم میکنیم هاا :B

** برای اینکه ریپورتم نکنن ها صرفا دارم میگم وگرنه اصلا قابل شما رو نداره. یک نخود اسکوتره دیگه Smile
عرضم به خدمتت 450 چوق دادیم به خود موتور و 200 چوق هم ترانسپورتش از تگزاس، شیتیل راننده و دو تا نون اضافی داشتیم و یک نوشابه خانواده (درسته؟)! البته فکر نکن که اگه از خود شرکت بخری و تو خود شرکت تحویل بگیری برات 450 چوق درمیاد، نهایتا ممکنه برات 50 چوق تخفیف بدن و بجای من که نقد 650 دادم، 600 بدی.
بخوای از دیلر بگیری، دست دوم تمیزش که مال یک خانم دکتر گواتمالایی باشه که باهاش میرفته مطب ممکنه برات بالای 750 یا 800 آب بخوره و نو اون حدود 900 تا البته سرهم شده.

خب یه اسکوتر هوندا رو با پونصد تا بیشتر میگیریم. این همه بریز و به پاش برای پونصد تا .1500 تا یکیش بود که خداییش خیافه ی خوبی داشت .
پاسخ
بابا معامله رو چرا خراب میکتی؟ خب دو تا نون اضافی داشتیم و یک نوشابه خانواده اصلا شما نده، شیتیل راننده هم که من ندادم (شیتیـــل؟ شیتیلم کجا بود؟) سر و ته 650 چوق پول دادم، هوندا نو 1500 تا نمیدن. نو شو حساب کنی، سه برابر از این گرونتره! چی چی پونصد تا؟؟؟ حالا شما بیا بنگاه، اون خانم دکتر گوآتمالایی رو هم بگم بیاد با اسکوتره، عرووووس!! (اسکوتره رو میگم!!) جوش میدیم... Smile
پاسخ
تشکر کنندگان:
داش یامی نمیخواستم وارد ماجرا بشم ولی اینگار نمیشه. Big Grin
گفتی یک عدد نو که سرهم شده 900 تا یا به عبارتی 1000 تا.
یکی دیگه هم الان دیدم 2000 تا .سه برابر هم گرون تر نیست برادر یه نیگا بنداز.
پاسخ
(2012-09-21 ساعت 22:11)masih sh نوشته:  داش یامی نمیخواستم وارد ماجرا بشم ولی اینگار نمیشه. Big Grin
بنده یه اسکوتر دیدم به قیمت 1500 تا .یکی دیگه هم الان دیدم 2000 تا .سه برابر هم گرون تر نیست برادر یه نیگا بنداز.
حرف بنده اینه که مردم اونجا اینقدر بد بختند که برای 1000 یا 500 تا fبیش تر پول دادن مجبور اند یه بیزینس راه بندازند؟
بنظر من تجارت خیلی خوبی هست به چند دلیل:
در هر صورت تعداد سفارش بالا برود = سود بالاتر
سفارش بالا برود = قیمت عمده خریدن کمتر و باز هم سود بیشتر
شاید در نگاه اول سودی بالا نداشته باشد ولی با توجه قدرت تبلیغ و ارزان بودن + کمی کیفیت میتونیم در حد کارآفرینی معمولی پیش برویم و توسعه بدهیم .
خواهشا مشاهده کنید:
http://www.alibaba.com/showroom/cheap-gas-scooters.html
پاسخ
(2012-09-21 ساعت 22:30)abas_kashan نوشته:  
(2012-09-21 ساعت 22:11)masih sh نوشته:  داش یامی نمیخواستم وارد ماجرا بشم ولی اینگار نمیشه. Big Grin
بنده یه اسکوتر دیدم به قیمت 1500 تا .یکی دیگه هم الان دیدم 2000 تا .سه برابر هم گرون تر نیست برادر یه نیگا بنداز.
حرف بنده اینه که مردم اونجا اینقدر بد بختند که برای 1000 یا 500 تا fبیش تر پول دادن مجبور اند یه بیزینس راه بندازند؟
بنظر من تجارت خیلی خوبی هست به چند دلیل:
در هر صورت تعداد سفارش بالا برود = سود بالاتر
سفارش بالا برود = قیمت عمده خریدن کمتر و باز هم سود بیشتر
شاید در نگاه اول سودی بالا نداشته باشد ولی با توجه قدرت تبلیغ و ارزان بودن + کمی کیفیت میتونیم در حد کارآفرینی معمولی پیش برویم و توسعه بدهیم .
خواهشا مشاهده کنید:
http://www.alibaba.com/showroom/cheap-gas-scooters.html

داداش اینا تا برسه امریکا خیلی روی قیمتش میره. نزدیک دو برابر.داش یامی شما نظر بدید من زیاد بلد نیستم
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان