کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ایالت میزوری
سلام دوستان
دوستای عزیزم اگه کسی تجربه زندگی و کار توی ایالت میزوری رو داره خیلی ممنون میشم لطف کنید و تجربیاتتونو در اختیار سایر دوستان بذارید.
راستی اگه راجع به شهر کلمبیا که توی این ایالت هستش هم چیزی میدونید ممنون میشم مطالبتونو بنویسید.
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: masih sh ، taherifar ، alirezanz ، copol
(2012-09-15 ساعت 00:12)elahenadafy2 نوشته:  سلام دوستان
دوستای عزیزم اگه کسی تجربه زندگی و کار توی ایالت میزوری رو داره خیلی ممنون میشم لطف کنید و تجربیاتتونو در اختیار سایر دوستان بذارید.
راستی اگه راجع به شهر کلمبیا که توی این ایالت هستش هم چیزی میدونید ممنون میشم مطالبتونو بنویسید.

09-15-2012

عرض ادب و احترام؛ راستش من در ایالت میزوری زندگی نکردم ولی اطلاعات جامعی نسبت به این ایالت دارم. چون دوستانِ خوبی در این ایالت دارم که بیش از 25 سال است که آنجا ساکن هستند و چون تمایل داشتند من هم به آنها بپیوندم لذا از هر لحاظ از طریق همین دوستان تحقیق کردم و مدتی هم رفتم تا از نزدیک خودم شاهد باشم. اگر شما به دلیل ازدواجتان لزوما باید به این ایالت بروید که این روند تحقیقتون را به نوعی عوض میکنه(چون به هر حال "باید" به این ایالت بروید) ولی اگر اجباری نیست و فقط در حد تحقیق و گرفتن اطلاعات است( مثلِ شرایطِ من) به شما پیشنهاد میکنم اصلا این ایالت را انتخاب نکنید.
تندرست . شاد و موفق باشید
آیدا
سعدیا حب وطن گر چه حدیثی است نکو
نتوان زیست به ذلت که من اینجا زادم
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، battosai ، kamela ، frz61 ، taherifar ، alirezanz ، golia ، copol
حمید میزوری عزیز فکر کنم اطلاعاتی داشته باشه.Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، battosai ، taherifar ، alirezanz
مرسی دوستان. شوهرم به احتمال خیلی زیاد تا ژاویه باید دانشگاشو منتقل کنه به ایالت میزوری. آره حق انتخاب نداریم و مجبوریم بریم اونجا. یعنی انقدر جای بدیه؟ ایرانی کمه یا زیاد؟ فروشگاههای ایرانی چطور؟
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: masih sh ، battosai ، frz61 ، taherifar ، alirezanz
الاهه جان اگر مجبوری که خوب برای یک مدت باید بری تا کم کم جاتون رو عوض کنید...ولی من هک در باره همین ایالت هایی که پرسیدی مثل اکلاهما و میزوری اطلاعاتتی دارم..اکلاهما رو خودم دیدم که تا عمررررر دارم حتی نمیخام از کنارش رد بشم...میزوری هم شنیدم اصلا جای خوبی نیست..میدونی..یک جاهایی در امریکا هست که ادم در اون ایالت ها دق میکنه...چون هییییچ جاذبه ای نداره..هوای خوب نداره امن نیست و بد تر از همه خانوادت هم نیستن که بتونی اقلا وقتت رو با اونا بگذرونی..فروشگاه ایرانی رو هم که بهت قول میدم نداره....در امریکا جاهایی فروشگاه ایرانی داره که ایرانی زیاد داشته باشه...مثلا من یک مدت در کالج استیشن تگزاس بودم...یک دونه هم فروشگاه ایرانی نداشت..اگر میخاستین بریم فروشگاه ایرانی باید 3 ساعت و نیم سوار ماشین میشدیم تا بریم هیوستون که پر بود از فروشگاه ایرانی.ولی من هم اگر مجبور بودم میرفتم..چون مقطعی هست و بعدا جات رو عوض میکنی...من هم به شهرهای بد زیاد رفتم..چون مجبور بودم
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، taherifar ، alirezanz ، copol ، dv2017
مرسی عزیزم. طفلکی شوهرم که باید ماهها اونجا تنها باشه و بدون من Sad
پاسخ
تشکر کنندگان: kamela ، taherifar ، alirezanz
حمید عزیز از کاربران با سابقه مهاجر سرا هستند که در ایالت میزوری زندگی میکنند میتونید از طریق وبلاگ ایشون اطلاعاتی در این مورد بدست بیارید .aznajafabad.blogsky.com
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، taherifar ، tabim4 ، alirezanz
من يكماهي انجا زندگي كردم. ايالت بدّي نيست. البته من نزديك كانزاسيتي بودم. نيمي از اين شهر تو ايالت ميزوري است و نيمي ديگه ان تو ايالت كانزاس. مردم انجا كه در تماس بوديم همه مهربان بودند و من بيشتر كارهاي مهاجرتمان طَي ٢٥ روز انجام شد. محيط هم كاملا سر سبز بود. اونجا بيشتر شركتهاي كامپيوتر و مخابراتي بزرك مثل AT&T فعال بودند. البته كشاورزي و مقداري هم صنعت شيميائي و تك و توك خودروئي فعال هستند. زمستان سرد و برفي دارد البته نه مثل شما امريكا و تابستان معتدل و كمي گرم.
درست است تو اين ايالت إيراني نداره ولي ايالت كناري ان يعني كانزاس إيراني بيشتر است. براي خريد إيراني هم يا بايد به چند فروشگاه عربي رفت كه تا حدودي محصولات إيراني را دارند يا به ايالت كانزاس رفت كه چند فروشگاه إيراني داره.
کیس نامبر: 2013AS4XXX/سفارت : آنکارا/تاريخ مصاحبه : W3 Feb/ایالت انتخابی: میزوری/تاریخ کلیر: june 28/ویزا:15 july/ ورود به آمریکا: 13 آگوست
پاسخ
تشکر کنندگان: tabim4 ، ParsTrader ، alirezanz ، golia ، copol ، شاپرک ، dv2017
سلام دوستان به نظرتون توی ایالتای جنوبی مثل میزوری و کارولینای جنوبی و شمالی و ..... امنیت چجوریه چون این بحث نژاد پرستی حسابی داغ شده توی این مدت من حتی یادمه یکی از ایالتا رو تو گوگل ایمیج زدم اولین صفحه پر بود از این عکسا که انگار یه جنگ حسابی رخ داده!!!!؟
گاهی گمان نمی کنی ولیکن می شود / گاهی نمی شود که نمی شود که نمی شود
گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است/ گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود
گاهی گدای گدایی و بخت با تو نیست/ گاهی تمام شهر گدای تو می شود
پاسخ
تشکر کنندگان: alirezanz
کسی از دوستان درباره شهر کانزاس اطلاعی دارد ؟ درآمد- مالیات- وضع اجتماعی ...
شماره کیس2016AS7000//کنسولگری: Ankaraتغییربه>>>Abu dhabi// افراد منظور در کیس:3//
مصاحبه اواسط جون //کلییر 11آگوست //دریافت ویزا 23آگوست
پاسخ
تشکر کنندگان: alirezanz

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان