کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ارمنستان برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2012-09-26 ساعت 15:56)Szsanazsz نوشته:  
(2012-09-26 ساعت 15:51)Saeedv13 نوشته:  
(2012-09-26 ساعت 15:20)Saiban نوشته:  دوستان به نظرتون برای سفر به ارمنستان با تور بریم بصرفه تره یا خودمون بلیط تهیه کنیم و اونجا خونه بگیریم .
به نظرم اگر جند نفر با هم هستین بلیط تهیه کنین و اونجا خونه بگیرین خیلی به صرفه تره.
(2012-09-26 ساعت 15:31)Szsanazsz نوشته:  دوستاني كه هنوز كارنت نشديد و داريد برا ي راههاي رسيدن به ايروان برنامه‌ريزي ميكنيد و احتمالا سفرتون بعد از دسامبر هست ، فقط يادآوري كنم كه براي زمستون گزينه زميني رو زياد روش حساب نكنيد.سرده....برفه
باید یک نفر رو پیدا کنیم که زمینی با ماشین خودش رفته باشه ارمنستان. راه و چاه رو ازش یاد بگیریم. اگر کسی تو اقوام هست لطفاً در مورد مسیر سئوال کنید. جاده اش دو طرفه است یا اتوبانه؟ کفیه یا کوهستانیه؟ از کدوم قسمت های مرز می تونیم خارج شیم؟ چند کیلومتره تا ایروان و چند ساعته میشه رفت؟ باید گواهینامه رو بین المللی کنیم احتمالاً. ماشین چی؟ اجازه خروج برای ماشین لازمه؟ اگر کسی اطلاعاتی بدست آورد بیاد اینجا اعلام کنه لطفاً.
من كه معمولا تو سفرهاي زميني شركت نميكنم.ولي خانواده من عيد دو سال پيش رفتن زميني ارمنستان....جاده‌اش گردنه يخي داره.....شب تو جاده گير كرده‌بودن و مجبور شدن نهايتا ماشين بذارن يه جا و بقيه رو با يك ماشين ديگه برن.....سرده...ماشين رو بايد ترانزيت كنين...و گواهينامه بين‌المللي....بقيه رو بايد از بابام بپرسمSmile ولي اگه برف زياد بود نريد عمو

همسایه ما پارسال عید رفته بودن میگفت هوا سرد بوده و از لحاظ هزینه بهتر از بقیه جاهاس ولی داشت نقشه میکشید که دفعه بعد که بره با ماشین خودش بره و دنبال بین المللی کردن گواهی نامش بود . ولی یه نکته رو میخوام بگم چون همسر من نزدیک به یک سال تاجیکستان بود و ماشین رو شرکت در اختیارشون گذاشته بود با ماشین در شهر برای خرید و غیره میرفتن میگفت پولی که بابت راضی کردن پلیس رانندگی میدادن (همین که ببینن غریبه هستی واسه هر چیزی پول میگیرن ) از هزینه بنزین براشون
گرونتر میفتاد بازم اگه کسی راجع به بردن ماشین اطلاعاتی داره بگه ولی در کل ماشین بردن مکافاته

تشکر کنندگان: Saeedv13 ، Szsanazsz ، ali2316 ، پروا ، hamedhamed ، Emma_a432 ، saeed2568 ، oghs ، آنی
(2012-09-26 ساعت 15:31)Szsanazsz نوشته:  دوستاني كه هنوز كارنت نشديد و داريد برا ي راههاي رسيدن به ايروان برنامه‌ريزي ميكنيد و احتمالا سفرتون بعد از دسامبر هست ، فقط يادآوري كنم كه براي زمستون گزينه زميني رو زياد روش حساب نكنيد.سرده....برفه

دلیلمون برای تغییر سفارت چی باید باشه؟ یعنی اگه ایمیل بزنیم بگیم ما میخوایم مصاحبمون به جای آنکارا یروان باشه قبول میکنند؟یا یه دلیل محکمه پسند میخواد این تغییر سفارت؟!
2013AS32xx | Yerevan | Jan w4 | Visa : Day of interview
سفرنامه
تشکر کنندگان: roeentan ، marjani ، hamedhamed ، barmak ، oghs ، آنی
(2012-09-26 ساعت 17:00)پروا نوشته:  من براي مديكال ايميل زدم ، دوستان شما چه كاري كردين؟ ايميل ، تلفن، به كسي جواب دادن؟؟

سلام صبح بخير
جواب نامه مديكال من اومد و يك فايل word همراه داشت كه در مورد همه واكسنها و شرايط مديكال توضيح داده بود.
دوستان واكسن انفلو انزا ضروريه، گرچه اين روزا تو بازار نيست، به هر حال اگه ايران نزنيم ، اونور برامون ميزننو همينطور تمام واكسن هايي كه تا الان ميدونستيم رو همه رو اينها هم ميخوان
تشکر کنندگان: afs ، Saeedv13 ، hamedhamed ، r_ent ، rezagh ، ali2316 ، barmak ، Sepasttian ، مانترا ، oghs ، آنی
(2012-09-27 ساعت 10:19)afs نوشته:  
(2012-09-27 ساعت 09:25)پروا نوشته:  
(2012-09-26 ساعت 17:00)پروا نوشته:  من براي مديكال ايميل زدم ، دوستان شما چه كاري كردين؟ ايميل ، تلفن، به كسي جواب دادن؟؟

سلام صبح بخير
جواب نامه مديكال من اومد و يك فايل word همراه داشت كه در مورد همه واكسنها و شرايط مديكال توضيح داده بود.
دوستان واكسن انفلو انزا ضروريه، گرچه اين روزا تو بازار نيست، به هر حال اگه ايران نزنيم ، اونور برامون ميزننو همينطور تمام واكسن هايي كه تا الان ميدونستيم رو همه رو اينها هم ميخوان

صبح بخیر
ایا دکتر کریستین به شما روز زوج نوبت داد؟
يك نكته جالب كه هست اينه كه براي من هنوز وقت تعيين نكرد با اينكه من تو نامه ام تاريخ مصاحبه رو نوشته بودم ولي فقط فايل ورد فرستاد كه كامل اطلاعات مربوط به مديكال رو داره و اينكه توي اون نوشته ٣ روز براي مديكال وقت بذاريد؟؟؟!!
ولي به من تلفن داده وگفته كه امروز باهاشون تماس بگيرم
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، hamedhamed ، ehsan_ati ، r_ent ، rezagh ، amir0_0amir ، ali2316 ، barmak ، oghs ، آنی
(2012-09-27 ساعت 10:25)پروا نوشته:  
(2012-09-27 ساعت 10:19)afs نوشته:  
(2012-09-27 ساعت 09:25)پروا نوشته:  

سلام صبح بخير

صبح بخیر
ایا دکتر کریستین به شما روز زوج نوبت داد؟
يك نكته جالب كه هست اينه كه براي من هنوز وقت تعيين نكرد با اينكه من تو نامه ام تاريخ مصاحبه رو نوشته بودم ولي فقط فايل ورد فرستاد كه كامل اطلاعات مربوط به مديكال رو داره و اينكه توي اون نوشته ٣ روز براي مديكال وقت بذاريد؟؟؟!!
ولي به من تلفن داده وگفته كه امروز باهاشون تماس بگيرم
من وقت مديكال گرفتم خيلي راحت با تلفن ، گفتم كه ٣ روز گفتين ، گفتن نه همون ٢ روز كاري كافيه البته اگر مشكل پزشكي نداشته باشين
زنگ بزنين وقتاتون رو بگيرين خانم دكتر كريستين يا خنم دكتر انوش ولي خانم دكتر كريستين منشي فارسي داره
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، r_ent ، hamedhamed ، mohajer13 ، rezagh ، amir0_0amir ، afs ، ali2316 ، sayeh_m ، barmak ، مانترا ، Sepasttian ، pooya.n ، rahmati47 ، jazirehh ، oghs ، آنی
دوستان ايرواني
يك سوال
از قرار معلوم لازم نيست مدارك براي ارمنستان پست كنيم ،
من دقيق يادم نمياد يك مطلبي رو ، يك فرمي بايد پر ميكرديم ميفرستاديم ١ صفحه اي بود؟؟، اون فرم رو kcc ازمون خواسته بود يا انكارا؟؟؟ اگه انكارا خواسته باشه كه ديگه چون مدارك ما به ايروان پست نميشه، اونهم منتفي هست؟؟؟؟

يك سوال ديگه
فرق هتل با هوستل و اپارتمان چيه ؟ هوستل ارزون تره ، و به نظر مثل سوييت مياد ،اما فرقش با اپارتمان چيه؟
تشکر کنندگان: barmak ، مانترا ، pooya.n ، oghs ، آنی
(2012-09-27 ساعت 16:20)پروا نوشته:  دوستان ايرواني
يك سوال
من دقيق يادم نمياد يك مطلبي رو ، يك فرمي بايد پر ميكرديم ميفرستاديم ١ صفحه اي بود؟؟، اون فرم رو kcc ازمون خواسته بود يا انكارا؟؟؟ اگه انكارا خواسته باشه كه ديگه چون مدارك ما به ايروان پست نميشه، اونهم منتفي هست؟؟؟؟

در مورد اون فرم، مربوط به سفارت آنکارا بود. مثل اینکه ابوظبی اون رو نداشته. پس ایراوان هم اگر نداشته باشه منطقیه. هرچی بخوان همون جا ازمون می گیرند.

فقط دو سوال از شما، وقت دکتر شما آخر با کریستین شد؟ زوج هست یا فرد؟
و سوال دوم کیس شما چند نفره هست؟

(2012-09-27 ساعت 16:20)پروا نوشته:  يك سوال ديگه
فرق هتل با هوستل و اپارتمان چيه ؟ هوستل ارزون تره ، و به نظر مثل سوييت مياد ،اما فرقش با اپارتمان چيه؟

آپارتمان یه واحد اختصاصی در اختیار شماست که سرویس بهداشتی و آشپزخونه جدا داره.
هوستل اتاق خواب هاش جداست (در مواردی ممکنه مشترک باشه) و اغلب سرویس بهداشتی و آشپزخونه مشترک با اتاق های دیگه دارند. مدل شیک و تمیزتره مسافرخونه های قدیمیه همین جا
2013AS1017 ≈≈ ویزا از سفارت ایروان ≈≈ ساکن مریلند، ویرجینیا از ۱ اپریل ۲۰۱۳ ≈≈ داستان من و لاتاری ۲۰۱۳
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، پروا ، مانترا ، Sepasttian ، goody ، hamedhamed ، pooya.n ، jazirehh ، oghs ، آنی ، امین 13
(2012-09-27 ساعت 16:35)afs نوشته:  
(2012-09-27 ساعت 16:20)پروا نوشته:  دوستان ايرواني
يك سوال

در مورد اون فرم، مربوط به سفارت آنکارا بود. مثل اینکه ابوظبی اون رو نداشته. پس ایراوان هم اگر نداشته باشه منطقیه. هرچی بخوان همون جا ازمون می گیرند.

فقط دو سوال از شما، وقت دکتر شما آخر با کریستین شد؟ زوج هست یا فرد؟
و سوال دوم کیس شما چند نفره هست؟

(2012-09-27 ساعت 16:20)پروا نوشته:  يك سوال ديگه

آپارتمان یه واحد اختصاصی در اختیار شماست که سرویس بهداشتی و آشپزخونه جدا داره.
هوستل اتاق خواب هاش جداست (در مواردی ممکنه مشترک باشه) و اغلب سرویس بهداشتی و آشپزخونه مشترک با اتاق های دیگه دارند. مدل شیک و تمیزتره مسافرخونه های قدیمیه همین جا

مرسي از جوابتون بعد از اينكه اينجا پرسيدم خودم متوجهshared bathroomشدم تو هوستل ها
اخه خيلي اتاقاش ترو تميز بود و قيمتش هم از اپارتمامن خيلي پايين تر بود ، اغوا كننده بود اولش ولي خوب ادماي وسواسي مثل من سخت با اين چيزا كنار مياد، در هر صورت ممنون وبازم ممنون از جواب سوال اول در مورد فرمBig Grin
در مورد پزشك من وقتم با دكتر كريستين شد و روز زوج هم هست
كيس ما هم دونفر هست و براي هر دو همون روز وقت داد ،
شما چي وقت گرفتين ؟ هتل يا اپارتمان ؟
تشکر کنندگان: hamedhamed ، oghs ، آنی
(2012-09-26 ساعت 19:43)sh_aytak نوشته:  
(2012-09-26 ساعت 15:56)Szsanazsz نوشته:  
(2012-09-26 ساعت 15:51)Saeedv13 نوشته:  
(2012-09-26 ساعت 15:20)Saiban نوشته:  دوستان به نظرتون برای سفر به ارمنستان با تور بریم بصرفه تره یا خودمون بلیط تهیه کنیم و اونجا خونه بگیریم .
به نظرم اگر جند نفر با هم هستین بلیط تهیه کنین و اونجا خونه بگیرین خیلی به صرفه تره.
باید یک نفر رو پیدا کنیم که زمینی با ماشین خودش رفته باشه ارمنستان. راه و چاه رو ازش یاد بگیریم. اگر کسی تو اقوام هست لطفاً در مورد مسیر سئوال کنید. جاده اش دو طرفه است یا اتوبانه؟ کفیه یا کوهستانیه؟ از کدوم قسمت های مرز می تونیم خارج شیم؟ چند کیلومتره تا ایروان و چند ساعته میشه رفت؟ باید گواهینامه رو بین المللی کنیم احتمالاً. ماشین چی؟ اجازه خروج برای ماشین لازمه؟ اگر کسی اطلاعاتی بدست آورد بیاد اینجا اعلام کنه لطفاً.
من كه معمولا تو سفرهاي زميني شركت نميكنم.ولي خانواده من عيد دو سال پيش رفتن زميني ارمنستان....جاده‌اش گردنه يخي داره.....شب تو جاده گير كرده‌بودن و مجبور شدن نهايتا ماشين بذارن يه جا و بقيه رو با يك ماشين ديگه برن.....سرده...ماشين رو بايد ترانزيت كنين...و گواهينامه بين‌المللي....بقيه رو بايد از بابام بپرسمSmile ولي اگه برف زياد بود نريد عمو

همسایه ما پارسال عید رفته بودن میگفت هوا سرد بوده و از لحاظ هزینه بهتر از بقیه جاهاس ولی داشت نقشه میکشید که دفعه بعد که بره با ماشین خودش بره و دنبال بین المللی کردن گواهی نامش بود . ولی یه نکته رو میخوام بگم چون همسر من نزدیک به یک سال تاجیکستان بود و ماشین رو شرکت در اختیارشون گذاشته بود با ماشین در شهر برای خرید و غیره میرفتن میگفت پولی که بابت راضی کردن پلیس رانندگی میدادن (همین که ببینن غریبه هستی واسه هر چیزی پول میگیرن ) از هزینه بنزین براشون
گرونتر میفتاد بازم اگه کسی راجع به بردن ماشین اطلاعاتی داره بگه ولی در کل ماشین بردن مکافاته

دوستان اصلا ماشین رو تو فصل سرما توصیه نمیکنم خیلی جادش خطرناکه !!!
اتوبوس هم که هرگز !!!
فقط طیاره !
همین
تشکر کنندگان: SOROUSHSOFT ، Szsanazsz ، peyman2ped ، Saeedv13 ، پروا ، ali2316 ، amir82 ، Dr.Fox ، rezagh ، Emma_a432 ، مانترا ، oghs ، آنی
دوستان من آخر متوجه نشدم، میشه محل مصاحبه رو به ایروان تغییر داد یا فقط یه عده رو خودشون جابجا کردن؟
سفر اول به NYC : ١٢ مي ٢٠١٣
سفر دوم به NYC: ٢٣ دسامبر ٢٠١٣
تشکر کنندگان: farmin ، oghs
(2012-09-27 ساعت 19:09)پروا نوشته:  شما چي وقت گرفتين ؟ هتل يا اپارتمان ؟

منم ممنون از پاسختون

من فعلا فقط بلیط رو رزرو کردم برای جا امشب باید چند جا تماس بگیرم. احتمال زیاد اپارتمان می گیرم به خصوص اگر قرار باشه تعداد روز بیشتری برای گرفتن ویزای احتمالی بمونم خیلی به صرفه تر هست. برای شما هم که 2 نفر هستید به نظرم اقتصادی تر هست.

یه چیز جالب انگار شما تنها کیس دو بیشتر از یک نفر ایروان هستید.
در مورد دکتر به نظرم بتونیم نتیجه بگیریم دکتر کریستین روزهای زوج مطب می شینه و دکتر آنوش روزهای فرد.
کریستین منشی فارسی زبان داره که کار ترجمه رو انجام می ده اما با دکتر آنوش باید انگلیسی صحبت کرد.
یه همفکری دیگه، آیا شما جایی دیدید که بگه می شه هزینه های مدیکال رو به دلار پرداخت کرد؟
2013AS1017 ≈≈ ویزا از سفارت ایروان ≈≈ ساکن مریلند، ویرجینیا از ۱ اپریل ۲۰۱۳ ≈≈ داستان من و لاتاری ۲۰۱۳
تشکر کنندگان: Szsanazsz ، Saiban ، Saeedv13 ، پروا ، ali2316 ، roeentan ، fire dragon ، r_ent ، rezagh ، مانترا ، goody ، pooya.n ، oghs ، آنی
خیلی کمک می کنه
یادگرفتنش هم ساده است

کد:
barev                                سلام
inchbes ek               حال شما چطور است
lave em, shnorhagalootyoun    خوبم ، ممنون
shad lave                       خيلي خوب
shad vad                         خيلي بد
dook hay ek?              آيا ارمني هستيد
kareli e?                    اجازه دارم؟
inch e tzer anoone?         اسم شما چيست؟
urakh em                          خوشحالم
sovatz em                     گرسنه هستم
tzarav em                      تشنه هستم
uzum em                          ميخواهم
chem uzum                        نميخواهم
inch arje               قيمت آن چقدر است
artyok gidek?               آيا ميدانيد؟
vordegh e?                       کجاست ؟
vordegh ek gnoom?             کجا ميرويد؟
jame kanisn e?             ساعت چند است؟
imanoom em                         ميدانم
chem imanoom                       نميدانم
neroghootyoun                     ببخشيد
khntrem                             لطفا
siroom em                      دوست دارم
ayo                                  بله
jash                                 غذا
hats                                 نان
joor                                  آب
khorovatz                           کباب
matsoon                             ماست
banir                                پنير
shakar                               شکر
brints                              برنج
miss                                گوشت
dzoog                               ماهي
djood                               جوجه
gar                          گوسفند ،بره
dzoo                              تخم مرغ
ganachi                           سبزيجات
bamidor                       گوجه فرنگي
varoong                             خيار
agh                                   نمک
bibar                               فلفل
mirk                                ميوه
bazar                              بازار
joor                                  آب
sare joor                         آب سرد
hankayin joor                   آب معدني
voch                                  خير
hajogh                           خداحافظ
bari gisher                        شب بخير
g desnvenk                بزودي مي بينمت
bari janabar                      سفر بخير
avtobus                           اتوبوس
avtokayan             ترمينال اتوبوسراني
odanavagayan                     فرودگاه
odanav                           هواپيما
jambroog                            چمدان
metro                                مترو
poghots                           خيابان
janabar                              راه
ged                              رودخانه
lij                               درياچه
gyough                        روستا ، ده
shenk                            ساختمان
tangaran                            موزه
senyag                              اطاق
verelag                          اسانسور
srjaran                        قهوه خانه
lvatsgadoon          خشک شوئي ، لباسشوئي
khanoot                            مغازه
bats                                 باز
pak                                 بسته
ejan                               ارزان
tang                                گران
dram                                 پول
drami pokhanagoom                   صرافي
dak                                  گرم
sard                                 سرد
anoosh                           نوش جان
gat                                   شير
tey                                  چاي
gofe, soorj                         قهوه
lootzvogh soorj                   نسکافه
tan                                  دوغ
garejoor                             آبجو
gini                                شراب
oghi                                ودکا
meg                                   يک
yergoo                                دو
yerek                                 سه
chahar                              چهار
hing                                 پنج
shish                                 شش
Haft                                 هفت
منبع

(2012-09-27 ساعت 20:57)Saiban نوشته:  سلام کیس ما یه خانواده 3 نفری با بچه 3 ساله هست .احتمالا باید 4 روز برای مدیکال وقت بگذاریم. میشه لطفا متن ایمیل و شماره تماس دکتر ها رو بگذارید.

لطفا این لینک ها رو داشته باشید

همه فایل ها
پزشکان

بهترین کار این هست که به اون شماره سوم متن زیر زنگ بزنید و سوال کنید. به خود دکتر هم می تونید زنگ بزنید.

این شماره ها توی فایلی که دکتر کریستین فرستادن بود
9) My phone number 00374-91-205143 if phoning from abroad.
If you phone from Yerevan, just dial 091 205143 or (10)567265
People speaking only Farsi can call 00374-96-047-333

برای فرمت نامه یکی از دوستان توی پست زیر یک نمونه گذاشتند
http://mohajersara.com/thread-5414-post-...#pid218392
(2012-09-27 ساعت 20:37)afs نوشته:  
(2012-09-27 ساعت 19:09)پروا نوشته:  شما چي وقت گرفتين ؟ هتل يا اپارتمان ؟

منم ممنون از پاسختون

من فعلا فقط بلیط رو رزرو کردم برای جا امشب باید چند جا تماس بگیرم. احتمال زیاد اپارتمان می گیرم به خصوص اگر قرار باشه تعداد روز بیشتری برای گرفتن ویزای احتمالی بمونم خیلی به صرفه تر هست. برای شما هم که 2 نفر هستید به نظرم اقتصادی تر هست.

یه چیز جالب انگار شما تنها کیس دو بیشتر از یک نفر ایروان هستید.
در مورد دکتر به نظرم بتونیم نتیجه بگیریم دکتر کریستین روزهای زوج مطب می شینه و دکتر آنوش روزهای فرد.
کریستین منشی فارسی زبان داره که کار ترجمه رو انجام می ده اما با دکتر آنوش باید انگلیسی صحبت کرد.
یه همفکری دیگه، آیا شما جایی دیدید که بگه می شه هزینه های مدیکال رو به دلار پرداخت کرد؟

نه منم جايي نديدم، همش دارن حرف از درام ميزنن، ولي يك جا خوندم كه راحت درام رو به دلار و بالعكس در يروان تبديل ميكنن، اليته من بعيد ميدونم كه دلار نگيرن ، ولي چه كاريه خوب تا رسيدين زود تبديل كنين
تشکر کنندگان: afs ، oghs ، آنی
For the medical examination for US immigration process you need to        prepare:

1) 3 photos ( 3*4 cm)

2) Valid passport and copy of the 1-st page( page with the photo)

3) Case number (just bring your invitation letter with you where we can find this number).

4) In order to assist the panel physician, and to avoid delays in processing of an immigrant visa, all immigrant visa applicants should have their vaccination records available for the panel physician’s review at the time of the immigrant medical examination.  Visa applicants should consult with their regular health care provider to obtain a copy of their immunization record, if one is available.  If you do not have a vaccination record, the panel physician will work with you to determine which vaccinations you may need to meet the requirement.  Certain waivers of the vaccination requirement are available upon the recommendation of the panel physician. Only a physician can determine which of the listed vaccinations are medically appropriate for you, given your age, medical history and current medical condition.  Missing vaccines are available in our hospital, but for additional charge.

Table: Requirements for routine vaccination of immigrants examined overseas who are not fully vaccinated or lack documentation.
Vaccine
Birth-1 Month
2-11 Months
12 Months-6 Years
7-10 Years
11-17 Years
18-64 Years
≥65 Years
DTP/DTaP/DT
NO
YES
NO
Td/Tdap
NO
YES, if 7 years and older (for Td); if 10 years through 64 years (for Tdap- see ACIP schedule); if 65 years and older (for Td)
Polio (IPV/OPV)
NO
YES
NO
Measles, Mumps, and Rubella
NO
YES, if born in 1957 or later
NO, if born before 1957
Rotavirus
NO
YES, if
6 weeks to 8 months
NO
Hib
NO
YES, if 2 months through 59 months
NO
Hepatitis A
NO
YES, if 12 months through 23 months
NO
Hepatitis B
YES, birth through 18 years
NO
Meningococcal (MCV4)
NO
YES, if 11 years through 18 years
NO
Varicella
NO
YES
Pneumococcal
NO
YES, if 2 months through 59 months (for PCV)
NO
YES (for PPV)
Influenza
NO
YES, 6 months and older (annually each flu season)

5) If you suffer from chronic illness, have been treated for any disease or are under psychiatric care, please, present these medical files in English on your medical examination.

6) The fee for the medical examination (including Chest X- Ray, Lab. tests and medical check- up) for  people older than15 years is 45 000 AMD and for those younger than 15 years – 31 500 AMD.

413 AMD. = 1 $    
            45 000 AMD = 109 $
            31500 AMD = 76 $

Please, take into account the currency instability.
           The payment must be done in cash in AMD. No credit cards can be serviced.

7) For preparing your medical report we need at least 3 days, in the case when you have all necessary documentation with you. To escape the rush, please, schedule your appointment 1 week in advance.

8) Please, phone me as soon as you will be ready for making your appointment.

9) My phone number 00374-91-205143 if phoning from abroad. 
If you phone from Yerevan, just dial 091 205143 or (10)567265
People speaking only Farsi can call 00374-96-047-333

10)  My office address;
114 Muratsan str., < Muratsan> University Clinic, II floor, Room N222
Yerevan, Armenia

Best regards,
          Dr. Kristine Khachatryan                                                
تشکر کنندگان: afs ، ali2316 ، r_ent ، kasrafo ، Dr.Fox ، Sepasttian ، مانترا ، parsush ، pooya.n ، oghs
(2012-09-26 ساعت 15:24)پروا نوشته:  
(2012-09-26 ساعت 15:18)hamedhamed نوشته:  اينم صفحه مربوط به متقاضيان ايراني در ايروان

كه نوشته متقاضيان ايرني نيازي به ارائه گواهي سوپيشينه مربوط به خدمت سربازي ندارند!
Police certificates and documents related to military service are NOT required from Iran.
البته من كه درست منظورش رو نفهميدم احتمالاً بد ترجمه كردمTongueTongue
يادمه مهاجرسرا استاد زبان زياد داشت كه زياد ايراد هم ميگرفتن حالا بيان يه كمكي به ملت بكنن خوبTongueTongueTongue
شما اصل موضوع رو گفتين ولي درستش اينه؛
عدم سوء پيشينه و مدارك مربوط به سربازي براي ايرانيان درخواست نميشود

این در حالیکه در بند 7 مدارک مورد نیاز،مدرک نظامی یا همان کارت پایان خدمت را خواسته!!! جدا نمی خواهد،پس ندیم برای ترجمه؟؟!!
تشکر کنندگان: oghs ، آنی

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان