کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ارمنستان برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
سلام
یه سوال فوری دارم ..آیا باید مدارکمون و واسه ارمنستان پست کنیم؟؟؟
آخه ما اصلا" وقت نداریم؟؟؟ اون فرم مربوط به سفارتو چی؟؟؟
تشکر کنندگان: saeed2568 ، oghs
(2012-09-29 ساعت 02:48)mag2013 نوشته:  سلام
یه سوال فوری دارم ..آیا باید مدارکمون و واسه ارمنستان پست کنیم؟؟؟
آخه ما اصلا" وقت نداریم؟؟؟ اون فرم مربوط به سفارتو چی؟؟؟

سلام
نه لازم به اين كار نيست ، مثل ابوظبي بايد دستي ببريد.
شما چه هفته اي مصاحبه داريد؟

سلام
دوستان ايرواني
اگر ارسالهاتو ن از عدد ١٠ بالاتر شده ، لطف كنيد امضاي خودتون رو كامل كنين تا بدونيم كيا وقت مصاحبشون اول از همه هست و ترتيب مصاحبه ها به چه صورتي پيش ميره
ممنون
تشکر کنندگان: r_ent ، amir0_0amir ، mohajer13 ، afs ، ali2316 ، saeed2568 ، Emma_a432 ، rezagh ، oghs
تهيه كردن امار ارمنستان و مرتب كردن حدودي تاريخ مصاحبه ها فقط از دست جناب افشين خان بر مياد ، منتظر جدول شما هستيمSmile 
تشکر کنندگان: ali2316 ، rezagh ، مانترا ، hamedhamed ، oghs
[quote='sasbk' pid='218234' dateline='1348659805']
http://www.armeniainfo.ir/
این سایت اطلاعات خوبی به زبان فارسی برای سفر به ارمنستان دارد .
-----------
سلام
بد نيست به اين سايتم يك سري بزنيد اطلاعات جامع و خوبي داره در رابطه با جهانگردي
http://zoraq.com
2013AS37XX • مصاحبه: 20فوریه/آنکارا/برگه صورتی+فرم 10 سئوالی+CV • سفرنامهویرایش فایلهای PDF با Adobe Acrobat ثبت نام در CSCپرینت فایل CSCنمونه پرینت CSCنرم‌افزار PDF995تغییر PTTنقشه آنکاراکلیر بعد از 135 روز
تشکر کنندگان: mohajer13 ، Saeedv13 ، r_ent ، rezagh ، hamedhamed ، nooshshahnar ، oghs
(2012-09-27 ساعت 20:15)mori نوشته:  دوستان من آخر متوجه نشدم، میشه محل مصاحبه رو به ایروان تغییر داد یا فقط یه عده رو خودشون جابجا کردن؟

یعنی واقعا انقدر سخته جواب سوال به این سادگی رو دادن؟ خوب شما که ایروان دارید میرید، بگید بدونم دنیا دست کیه؟ خودشون انداختنتون اونجا؟
سفر اول به NYC : ١٢ مي ٢٠١٣
سفر دوم به NYC: ٢٣ دسامبر ٢٠١٣
تشکر کنندگان: oghs
دوستان ما هم 4نفریم باکیس نامبر 14xxومصاحبمون هفته اول نوامبر
تورو خدا بچه هایی که تو اکتبر مصاحبه دارند سفر نامه شون رو دقیق بنویسند
متشکرم
تشکر کنندگان: ali2316 ، پروا ، Emma_a432 ، oghs
(2012-09-29 ساعت 15:25)mori نوشته:  
(2012-09-27 ساعت 20:15)mori نوشته:  دوستان من آخر متوجه نشدم، میشه محل مصاحبه رو به ایروان تغییر داد یا فقط یه عده رو خودشون جابجا کردن؟

یعنی واقعا انقدر سخته جواب سوال به این سادگی رو دادن؟ خوب شما که ایروان دارید میرید، بگید بدونم دنیا دست کیه؟ خودشون انداختنتون اونجا؟

مُری عزیز، متاسفانه یا خوشبختانه همون جور که توی پست های قبلی هم هست جریان اینه که خود کی سی سی ما رو انداخته ایروان و ما هیچ درخواستی نداشتیم.
تا اینجایی که من درجریان هستم فقط یکی از بچه ها توی فرم هاش ایروان رو نوشته بوده که ایشون هنوز کارنت نشدن و نامه این نگرفتیم که ببینیم با درخواست هم کسی رو اونجا می اندازند یا نه. تمام بچه هایی که ایروانی شدند توی فرم ها آنکارا رو انتخاب کرده باشند.
2013AS1017 ≈≈ ویزا از سفارت ایروان ≈≈ ساکن مریلند، ویرجینیا از ۱ اپریل ۲۰۱۳ ≈≈ داستان من و لاتاری ۲۰۱۳
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، pooya.n ، sayeh_m ، amir82 ، ali2316 ، پروا ، mori ، r_ent ، rezagh ، مانترا ، hamedhamed ، oghs ، گل نهال
(2012-09-29 ساعت 12:12)پروا نوشته:  تهيه كردن امار ارمنستان و مرتب كردن حدودي تاريخ مصاحبه ها فقط از دست جناب افشين خان بر مياد ، منتظر جدول شما هستيمSmile 

این آخرین اطلاعاتیه که در مورد مصاحبه های ایروان من جمع کردم
باز اگر ایراد داره بگید تا اصلاحشون کنم

[عکس: Table2.gif]
2013AS1017 ≈≈ ویزا از سفارت ایروان ≈≈ ساکن مریلند، ویرجینیا از ۱ اپریل ۲۰۱۳ ≈≈ داستان من و لاتاری ۲۰۱۳
(2012-09-29 ساعت 15:54)afs نوشته:  [quote='پروا' pid='219347' dateline='1348904555']
تهيه كردن امار ارمنستان و مرتب كردن حدودي تاريخ مصاحبه ها فقط از دست جناب افشين خان بر مياد ، منتظر جدول شما هستيمSmile 

این آخرین اطلاعاتیه که در مورد مصاحبه های ایروان من جمع کردم
باز اگر ایراد داره بگید تا اصلاحشون کنم

[عکس: Table2.gif]
[/quot
دوست عزیز

اطلاعات بنده را به شکل زیر اصلاح فرمائید :
شماره کیس **14 - ارسال فرمها 28 می - تعداد افراد 3 نفر-مصاحبه ایروان هفته چهارم نوامبر
C.N. : 2013AS000014##
ارسال مدارک : May 28
کنسولگری : ایروان
تعداد نفرات : 3
کارنت : Oct 15
مصاحبه : اواخر NOV - کلیرنس 43 روزه - jan 11
دریافت ویزا :jan-24-2013
تشکر کنندگان: rouzbehdarvishi ، afs ، ehsan_ati ، el333 ، r_ent ، rezagh ، oghs
دوستان
من دیروز به دکتر انوش در ارمنستان ایمیل زدم و تاریخ مصاحبه خودم رو گفتم و ازش وقت مدیکال خواستم . دکتر انوش جواب داد که دوباره وقت مصاحبه خودم رو چک کنم و گفت مصاحبه شما روز چهارشنبه افتاده ولی سفارت برای روزهای چهارشنبه وقت مصاحبه نمیده !!!!!!!!!!!
من چک کردم و مصاحبم روز چهارشنبه است !!!!!! کسی هست که مصاحبش روز چهارشنبه باشه ؟؟؟؟؟
C.N. : 2013AS000014##
ارسال مدارک : May 28
کنسولگری : ایروان
تعداد نفرات : 3
کارنت : Oct 15
مصاحبه : اواخر NOV - کلیرنس 43 روزه - jan 11
دریافت ویزا :jan-24-2013
تشکر کنندگان: roeentan ، ابی هانی ، ali2316 ، rezagh ، oghs ، گل نهال
(2012-09-29 ساعت 15:42)afs نوشته:  
(2012-09-29 ساعت 15:25)mori نوشته:  

مُری عزیز، متاسفانه یا خوشبختانه همون جور که توی پست های قبلی هم هست جریان اینه که خود کی سی سی ما رو انداخته ایروان و ما هیچ درخواستی نداشتیم.
تا اینجایی که من درجریان هستم فقط یکی از بچه ها توی فرم هاش ایروان رو نوشته بوده که ایشون هنوز کارنت نشدن و نامه این نگرفتیم که ببینیم با درخواست هم کسی رو اونجا می اندازند یا نه. تمام بچه هایی که ایروانی شدند توی فرم ها آنکارا رو انتخاب کرده باشند.

من هم از اول زدم ایروان و کیس نامبرم هم ×××4 هست
تشکر کنندگان: roeentan ، mori ، oghs
درود
از دوستان هر كسي كه قبلا ارمنستلن رفته و اپارتمان هاشو از نزديك ديده، اعلام كنه كه عكس اين اپارتمانها همونيه كه اونجا ديده ، تفاوت محسوس نداره؟ عكس يك چيزي نباشه ، بعد بريم اونجا ببينيم كه كيفيت پايين تر از اون چيزي هست كه نشون داده شده؟؟ بعد به نظرتون ٥٠$شبي براي اپارتمان خوبه؟؟ ١ خوابه يا با اين قيمت هتل خوب تو اين فصل سرما اونجا ميتونيم پيدا كنيم؟، ممنون
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، rezagh ، lilistar ، dreamer60 ، oghs
سلام
آقايون و خانم ها تعطيلات ارمنستان تو سال 2012 فراموشتون نشه!!!!!
http://armenia.usembassy.gov/holidays.html
2013AS37XX • مصاحبه: 20فوریه/آنکارا/برگه صورتی+فرم 10 سئوالی+CV • سفرنامهویرایش فایلهای PDF با Adobe Acrobat ثبت نام در CSCپرینت فایل CSCنمونه پرینت CSCنرم‌افزار PDF995تغییر PTTنقشه آنکاراکلیر بعد از 135 روز
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، mohajer13 ، rezagh ، SOROUSHSOFT ، sayeh_m ، achi686 ، Almond ، Sepasttian ، oghs ، گل نهال
(2012-09-30 ساعت 12:10)پروا نوشته:  
(2012-09-30 ساعت 12:04)arashsh62 نوشته:  درود

برای تکمیل فرمتون Wink
یک نفر-ارسال فرم:2012/5/5-نحوه ارسال:پست آرامکس

تاريخ مصاحبتون معلوم نشده؟بعد از ١٠ پست هم امضاتون رو ميتونيد بنويسيد
تاریخ مصاحبه: هفته دوم نوامبر
وقت دکتر کریستین: 3 روز قبل از مصاحبه

هتل های ارمنستان در ایروان:

Bella Hotel
در قلب شهر ایروان و با بهایی مناسب اتاق‌های دو، سه و چهار نفره بسیار تمیزی را عرضه می‌كند. خدمات این هتل در نوع خود بی‌نظیر است و بهترین انتخاب برای جهانگردان با بودجه محدود است. تهویه مطبوع، خشكشویی، لابی خودمانی و كاركنان خوش‌برخورد تقريبا فارسي صحبت ميكنند از مزایای این هتل است.
آدرس: ارمنستان، ایروان،خيابان يرواند كوچار، شمار 6
www.bellahotel.priceinfo.am

Erebuni Hotel
هتل كوچك و دلنشین اربونی با دسترسی مناسب و كاركنان بسیار خوب، در مركز شهر قرار دارد. اغلب دیدنی‌های شهر را می‌توان قدم‌زنان یافت و بانك‌ها، رستوران‌ها و مراكز تجاری در نزدیكی هتل قراردارند. ۳۶ اتاق هتل مجهز به تلویزیون ماهواره‌ای، اینترنت، مینی بار و تهویه مطبوع هستند.
آدرس: ارمنستان، ایروان، خیابان نعلبندیان، شماره ۱/۲۶
www.erebunihotel.am

Congress Hotel
هتل نسبتاً تازه تاسیس كنگرس با ۱۲۶ اتاق، تركیبی ایده‌آل از آسایش و كارآیی بهمراه تهویه مطبوع، دسترسی اینترنت، تلویزیون ماهواره‌ای و بار كوچك است. یك سه ستاره دولوكس واقعی. خدمات خشكشویی، مركز ورزشی و استخر روباز، اتاق‌های میتینگ و تالار كنفرانس از امكانات جانبی هتل است. رستوران ایتالیایی “رافائلو” و كافه بار ۲۴ ساعته “ونیز” نیز فضاهای مطبوعی را در اختیار گزارده‌اند.
آدرس: ارمنستان، ایروان، خیابان ایتالیا، شماره ۱
www.congresshotelyerevan.com

Ani Plaza Hotel
هتل آنی پلازا در ۱۹۷۰ تاسیس شده و اخیراً بازسازی شده است. در قلب و مركز تجاری و دولتی ایروان است و می‌توان قدم‌زنان به اپرا، موزه ملی و برخی دیگر از دیدنی‌های فرهنگی دسترسی پیدا كنید. ۲۳۹ اتاق و سوئیت مناسب با دیدی زیبا از شهر و كوه آرارات دارد. طبقات غیر سیگاری‌ها، خشكشویی، مركز ورزش، صندوق‌های امانات، سالن زیبایی و سالن كنفرانس از امكانات هتل هستند.
آدرس: ارمنستان، ایروان، خیابان سایات نوا، شماره ۱۹
www.anihotel.com

Ararat Hotel
هتل آرارات هتلی پست مدرن، اشرافی و جدید است كه در مركز شهر یك ساختمان ۱۵۰ ساله كاملا بازسازی شده قرار گرفته. ۵۲ اتاق و سوئیت این هتل بزرگ و با امكانات دولوكس هستند. دسترسی رایگان اینترنت، كانال‌های تلویزیون ماهواره‌ای، سرویس ۲۴ ساعته، گاوصندوق و مینی‌بار از جمله امكانات اتاق است. استخر سرپوشیده، سالن كنفرانس، باغ زمستانی و رستوران “نوی” كه غذاهای ارمنی و اروپایی را سرو می‌كند نیز از امكانات هتل هستند.
آدرس: ارمنستان، ایروان، خیابان گریگور لاساوریچ، شماره ۷
www.ararathotel.am

Marriott Hotel
مجلل‌ترین هتل ارمنستان و ستایشی بر مهمان‌ نوازی امروزین. هتل ماریوت ارمنستان حد ممتاز خدمات را چون سرویس اتاق ۲۴ ساعته، مركز ورزش و ورزش درمانی و مركز تجارت، ارائه می‌دهد. بسیاری از اتاق‌های هتل، ۲۲۶ اتاق كه به ظرافت طراحی و تزیین شده‌اند، دید مبهوت كننده‌ای از كوه آرارات و یا میدان جمهوری را نیز بهمراه دارند. اینترنت پر سرعت رایگان و نشیمن راحت و دلپذیر نیز بر محبوبیت اتاق‌ها افزوده است. رستوران‌های هتل حیطه وسیعی از انتخاب‌ها را برآورده كرده‌اند. از بهترین خوراك‌های ایتالیایی در “كوچینا” گرفته تا غذاهای شگفت‌انگیز خاورمیانه در “آرمنیا براسری”.
آدرس: ارمنستان، ایروان، خیابان امیریان، شماره ۱
www.marriott.com/EVNMC

Golden Tulip Hotel
هتل گلدن تیولیپ سابقه‌ای درخشان و چندین ساله دارد. این هتل در قلب شهر، محبوب تجار، گردشگران و چهره‌های سیاسی بوده و سران بسیاری از كشور‌ها در این هتل اقامت كرده‌اند. از نظر معماری، ساختمان هتل یكی از ابنیه‌های دیدنی شهر محسوب می‌شود. تمامی ۱۰۴ اتاق‌ هتل راحت و همراه با دسترسی اینترنت، سیستم تهویه مطبوع، تلویزیون ماهواره‌ای، مینی‌بار و صندوق امانات هستند. استخر شنا روباز و سرپوشیده، باشگاه ورزشی، دسترسی‌های ویلچیر، خشكشویی و مركز تجارت از جمله امكانات هستند.
آدرس: ارمنستان، ایروان، خیابان ابوویان، شماره ۱۴
www.goldentuliphotelyerevan.com

Envoy Hostel
اِنووی اولین مهمانخانه در نوع خود در ارمنستان است. در قلب شهر ایروان و با بهایی مناسب اتاق‌های دو، چهار و شش نفره بسیار تمیزی را عرضه می‌کند. خدمات این مهمانخانه در نوع خود بی‌نظیر است و بهترین انتخاب برای جهانگردان با بودجه محدود است. اینترنت پرسرعت رایگان، تهویه مطبوع، خشکشویی، لابی خودمانی و کارکنان خوش‌برخورد از مزایای این مهمانخانه است.
آدرس: ارمنستان، ایروان، خیابان پوشکین، شماره ۵۴
www.envoyhostel.com

Royal Palace Hotel
هتل رویال پالاس (چهار ستاره) ارمنستان قرارگرفته در منطقه‌ای آرام و با فاصله ۱۰ دقیقه‌ای از مرکز شهر. ترکیب زیبای مدرن و کلاسیک فضاهای داخلی هتل آسودگی بی‌نظیری را عرضه می‌کند. همه ۵۲ اتاق این هتل مجهز به تلویزیون ماهواره‌ای، تهویه مطبوع، تلفن رزرو هتل در ارمنستان مستقیم، دسترسی اینترنت و بار کوچک هستند. برخی اتاق‌ها رو به کوه آرارات هستند. مرکز ورزشی،‌اتاق بیلیارد، خشکشویی، تالار کنفرانس و دو رستوران از امکانات هتل هستند.
آدرس: ارمنستان، ایروان، منطقه سیلیکیان، خیابان چهارم، شماره ۱/۱۷
www.armenianroyalpalace.com

Silachi Hotel
از امکانات این هتل میتوان به اینترنت رایگان، فکس، فتوکپی، مینی بار، گاو صندوق و ... اشاره کرد.
آدرس: ارمنستان، ایروان، خیابان تیگران متس، شماره 20
www.hotelsilachi.am

Metropol Hotel
این هتل در نزدیکی مسجد آبی، و استادیوم هرازدان واقع شده است. همچنین نزدیک به میدان جمهوری می باشد. در اینجا امکانات متعددی از قبیل مرکز اجتماعات 24 ساعته پیشنهاد میشود.
آدرس: ارمنستان، ایروان، خیابان مشتوتس، شماره 2/2
www.metropol.am

Sil Plaza Hotel
www.silplazahotel.am

Aviatrans Hotel
www.aviatrans.am

Europe Hotel
www.europehotel.am
شماره کیس: 2013AS000012xx،( یک نفر )/تاریخ رویت قبولی: May-2- 2012 /کنسولگری: آنکارا که تبدیل شد به ایروان/ ارسال فرمهای سری اول: May-6-2012 با پست آرامکس/ مصاحبه: هفته دوم نوامبر
از اونجايي که ظاهرا توي ايروان کسی زبان انگليسي نميفهمه، ميتونين اين فايل هاي PDF رو دانلود و پرينت کنين و توي ايروان واسه پيدا کردن آدرس سفارت و بيمارستان جهت مديکال ازشون استفاده کنين.

سفارت1
سفارت2
سفارت3
سفارت4
بيمارستان موراتسان1
بيمارستان موراتسان2
تشکر کنندگان: Szsanazsz ، mohajer13 ، sayeh_m ، amir82 ، پروا ، ali2316 ، مانترا ، mhr.714 ، oghs ، گل نهال ، proje ، Hedieh20 ، ata_bros

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان