کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ارمنستان برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
لطفا فقط گفتگوهای مربوط به تور، هتل، بلیط، ترانسفر، کرایه ماشین و .... برای سفر به ارمنستان را در این تاپیک پیگیری کنید. ارسالهای غیر مرتبط پاک خواهند شد.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
سفرنامه ایروان: http://mohajersara.com/thread-5613.html
2013AS1017 ≈≈ ویزا از سفارت ایروان ≈≈ ساکن مریلند، ویرجینیا از ۱ اپریل ۲۰۱۳ ≈≈ داستان من و لاتاری ۲۰۱۳
سلام
من مدتی ایروان بودم خیلی خوشحالم اگه پرونده ها به اونجا منتقل بشه یه مقداراطلاعات کلی هم دارم .مردم بسیارمهمان نوازمهربان با ادب شهرتمیزوارزانترازاستانبول وآنکارا.حمل ونقل بسیارساده وارزان دارای یک خط مترو .منازل شخصی با قمیت مناسب .خوراک مناسب مخصوصا نوشیدنیهاوشادنوشیهای خوب.اتوبوس ازآزادی داره .ظهرازترمینال آزادی حرکت میکنه روزبعداونجا هستین.اون زمان که من بودم ویزاده دلاربود
وفکرمیکنم 40روزه بود.مرزنوردوزمعطلی ندارین بلافاصله بعدازپرداخت عوارض رفتین .سوالی بود درخدمت هستم
2013AS6354،رویت:6MAY،ارمنستان . 2،نفر. ارسال : 19MAY، کارنت: 11feb، مصاحبه:هفته29اپریل.کلیرنس :14جوون.ویزا:26جوون.ورود29جولای.لاس وگاس
• هوائی
مسافران عزیز ایرانی برای سفر به ارمنستان میتوانند از پروازهای آسمان (ایران) و یا آرماویا (ارمنستان) استفاده کنند.
پراوز آسمان روزهای دوشنبه و پنجشنبه از تهران ساعت ۱۷:۵۰ حرکت کرده و ساعت ۲۰:۰۰ به زمین مینشیند
و پرواز از ایروان ساعت ۲۱:۰۰ انجام گرفته و در ساعت ۲۲:۱۰ در فرودگاه امام خمینی به زمین مینشیند.
از تاریخ ۷ خرداد پرواز سوم آسمان روزهای شنبه هر هفته نیزبه لیست برنامه پروازها اضافه خواهد شد
پرواز آرماویا روزهای سه شنبه و جمعه از ایروا ن ساعت ۱۸:۰۰ انجام گرفته و ساعت ۲۰:۳۰ از تهران به طرف ایروان برمیگردد..
بلیط هر دو پرواز بصورت اینترنتی صادر میگردد.
شماره دفتر نمایندگی آسمان در تهران ۶۰-۸۸۹۷۲۸۵۵
شماره تماس مسئول آرماویا در تهران ۳۲۴۱۳۶۳ - ۰۹۱۲
زمینی
اتوبوس
مسافران ایرانی هر روزه میتوانند با اتوبوسهای دیدار سیر گیتی به ارمنستان سفر کنند.
اتوبوسهای دیدار سیر گیتی هر روز ساعت ۱۳:۰۰ از ترمینال آزادی به طرف ارمنستان حرکت کرده و بعد از حدود ۲۴ ساعت در ترمینال کیلیکیای ایروان مسافران را پیاده میکنند.
در نظر داشته باشید که در ایام معمولی حدود ۳ ساعت تشریفات گمرکی بطول می انجامد .
در ایام شلوغ و تعطیلات عموم در ایران معطلی در مرز ایران و ارمنستان طولانیتر میشود بدین دلیل به مسافران ایرانی پیشنهاد میشود برای جلوگیری از اطلاف وقت ویزای خود را قبلا از سفارت ارمنستان در تهران تهیه کنند و یا حداقل فرم ویزای سفر به ارمنستان خود را قبلا آماده کرده و همراه خود داشته باشند
شماره دفتر دیدار سیر گیتی در تهران: ۷۷۸۲۱۷۶۹

قطار
بعضی از مسافران ایرانی ترجیح میدهند که از تهران تا تبریز و یا تا جلفا با قطار مسافرت کنند. در این صورت پس از رسیدن به تبریز و یا جلفا با تاکسی به مرز نوردوز ایران و ارمنستان آمده و پس از انجام تشریفات گمرکی در مرز ارمنستان از تاکسیهائی که در مقری (خارج گمرک ارمنستان) مستقر یافته اند به طرف ایروان حرکت میکنند.

ماشین شخصی
برای سفر به ارمنستان با ماشین شخصی مسافرا ن ایرانی باید برای ترانزیت کردن شماره اتوموبیل باید :
۱) مراجعه به گمرک جنوب (نزدیکی ترمینال جنوب)
۲) مراجعه به سازمان جهانگردی برای گرفتن شماره ترانزیت ، واقع در خیابان سیدخندان - نیلوفر
(2012-09-26 ساعت 13:13)elima1980 نوشته:  سلام
من مدتی ایروان بودم خیلی خوشحالم اگه پرونده ها به اونجا منتقل بشه یه مقداراطلاعات کلی هم دارم .مردم بسیارمهمان نوازمهربان با ادب شهرتمیزوارزانترازاستانبول وآنکارا.حمل ونقل بسیارساده وارزان دارای یک خط مترو .منازل شخصی با قمیت مناسب .خوراک مناسب مخصوصا نوشیدنیهاوشادنوشیهای خوب.اتوبوس ازآزادی داره .ظهرازترمینال آزادی حرکت میکنه روزبعداونجا هستین.اون زمان که من بودم ویزاده دلاربود
وفکرمیکنم 40روزه بود.مرزنوردوزمعطلی ندارین بلافاصله بعدازپرداخت عوارض رفتین .سوالی بود درخدمت هستم

میشه لطفا چندتا هتل مناسب با توجه به اینکه یه دختر تنهام امنیتش مناسب و اینکه از لحاظ مالی حداقل ممکن رو داشته باشه معرفی کنید؟

(2012-09-26 ساعت 13:13)elima1980 نوشته:  سلام

لطفا اسم چند تا هتل که اول از همه ارزون ترین باشن اما به خار اینکه یه دختر تنهام از لحاظ امنیتی یک سری حداقل هایی داشته باشه رو میگید؟ اگه حدود قیمت هاش هم بگید ممنون میشم.
ممنون
تشکر کنندگان: hamedhamed ، saeed2568 ، HAZARA ، oghs ، KIMIA2005 ، آنی ، ghasoo ، sepideh jan
با سلام
اطلاعاتي كه در مورد پرواز ايروان را دارم برايتان مي گذرام اميدوارم تمام دوستاني كه به ايروان براي مصاحبه مي روند با خبرهاي خوش برگردند .
پرواز تهران به ايروان با آرماويا هر هفته روزهاي سه شنبه و جمعه ازتهران ساعت 19:30

پرواز آسمان روزهاي شنبه دو شنبه پنج شنبه هرهفته (فكر كنم ساعت 18:00
مدت پرواز از تهران 1:30

يكسري پرواز هاي غير مستقيم هم هستند كه البته فكر مي كنم خيلي سفر را طولاني مي كنند
اينم لينك جهت مديكال در ايروان براي عزيزاني كه مصاحبشون اونجاست.
2013AS57##-مصاحبه 4 اپریل ایروان- مدت زمان کلیر شدن 46 روز

سفرنامه+آماده سازی! قبل از سفر
عيد امسال كه خانواده من با اتوبوس رفته بودن، با اينكه ويزا داشتن خيلي سر مرز معطل شدن در حد 6-7 ساعت يا شايدم بيشتر. البته خوب اون تاريخ خيلي خيلي شلوغه كه تو اكتبر مسلما اينطور نيست.
ازدواجي F2a همسرم-->ارسال مدارك: 4سپتامبر2013،رسيد نامبر:12 سپتامبر، اپروو:21 نوامبر
كيس نامبر خودم:***2013AS، آنكارا،يكضرب،ورود به آمريكا:دسامبر 2012
تشکر کنندگان: amir0_0amir ، پروا ، barmak ، r_ent ، saeed2568 ، 3pideh ، HAZARA ، pooya.n ، oghs ، proje ، آلیس-1980 ، آنی ، ghasoo ، ahm254
يه موضوع ديگه هم اينكه براي گرفتن هتل نمي خواد فكر اين باشين كه هتل حتما نزديك سفارت باشه. چون راحت تاكسي مي گيرين با قيمت خيلي ارزون. چيزي كه تو سايت نوشته براي 5 كيلومتر اول تاكسي حدود 4200 تومن و بعد هر يك كيلومتر حدودا 700 تومنه. ولي حتما تاكسي آرم دار باشه كه تاكسي متر روشن كنه.
ازدواجي F2a همسرم-->ارسال مدارك: 4سپتامبر2013،رسيد نامبر:12 سپتامبر، اپروو:21 نوامبر
كيس نامبر خودم:***2013AS، آنكارا،يكضرب،ورود به آمريكا:دسامبر 2012
تشکر کنندگان: el333 ، afs ، r_ent ، sasbk ، peyman2ped ، saeed2568 ، barmak ، مانترا ، Sepasttian ، HAZARA ، parastoo mohajer ، pooya.n ، zina s ، Ehsan1358 ، jazirehh ، oghs ، bahram2014 ، آنی ، ghasoo
نحوه ارتباط با سفارت آمريكا در ارمنستان:

از طريق ايميل كه به گفته خود سايت بهترين راه هست:

ويزاي غير مهاجرتي ايرانيان:
YerevanNIVappt@state.gov

ويزاي مهاجرتي ايرانيان
IranIVyerevan@state.gov

ارتباط تلفني در روزهاي دوشنبه، چهار شنبه و جمعه از ساعت 10 صبح تا 12 ظهر و از 4 عصر تا 5 عصر

phone number is: (+374 10) 49-46-86

fax number is: (+374 10) 46-47-37

و آدرس پستي:

Consular Section
U.S. Embasssy
1 American Avenue
Yerevan 0082
Armenia

اينم لينكشTongueTongueTongueTongue

چند مورد
سفارت رو من چك كردم از مركز شهر فاصله زياد داره. اگر كسي از گرفتن خونه اونجا اطلاعي داره لطفا ارائه كنهSmile
نكته ديگه اينكه هنوز اژانسها قيمت بليط اسمان رو نميدن براي ابان به بعد،
اسمان شنبه ، دوشنبه ، پنج شنبه
ارماويا سه شنبه و جمعه
فكر ميكنين مديكال چقدر جوابش طول ميكشه ؟
تشکر کنندگان: lilistar ، Saeedv13 ، barmak ، HAZARA ، hamedhamed ، oghs ، گل نهال ، آنی ، maria2000
اينم صفحه مربوط به متقاضيان ايراني در ايروان

كه نوشته متقاضيان ايرني نيازي به ارائه گواهي سوپيشينه مربوط به خدمت سربازي ندارند!
Police certificates and documents related to military service are NOT required from Iran.
البته من كه درست منظورش رو نفهميدم احتمالاً بد ترجمه كردمTongueTongue
يادمه مهاجرسرا استاد زبان زياد داشت كه زياد ايراد هم ميگرفتن حالا بيان يه كمكي به ملت بكنن خوبTongueTongueTongue

دوستان به نظرتون برای سفر به ارمنستان با تور بریم بصرفه تره یا خودمون بلیط تهیه کنیم و اونجا خونه بگیریم .
C.N. : 2013AS000014##
ارسال مدارک : May 28
کنسولگری : ایروان
تعداد نفرات : 3
کارنت : Oct 15
مصاحبه : اواخر NOV - کلیرنس 43 روزه - jan 11
دریافت ویزا :jan-24-2013
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، saeed2568 ، HAZARA ، kami k ، jazirehh ، oghs ، آلیس-1980 ، آنی
(2012-09-26 ساعت 15:18)hamedhamed نوشته:  اينم صفحه مربوط به متقاضيان ايراني در ايروان

كه نوشته متقاضيان ايرني نيازي به ارائه گواهي سوپيشينه مربوط به خدمت سربازي ندارند!
Police certificates and documents related to military service are NOT required from Iran.
البته من كه درست منظورش رو نفهميدم احتمالاً بد ترجمه كردمTongueTongue
يادمه مهاجرسرا استاد زبان زياد داشت كه زياد ايراد هم ميگرفتن حالا بيان يه كمكي به ملت بكنن خوبTongueTongueTongue
شما اصل موضوع رو گفتين ولي درستش اينه؛
عدم سوء پيشينه و مدارك مربوط به سربازي براي ايرانيان درخواست نميشود
تشکر کنندگان: lilistar ، Saeedv13 ، saeed2568 ، amir82 ، hamedhamed ، Emma_a432 ، rezagh ، barmak ، 3pideh ، HAZARA ، parastoo mohajer ، pooya.n ، mhz_ir ، oghs ، آنی
دوستاني كه هنوز كارنت نشديد و داريد برا ي راههاي رسيدن به ايروان برنامه‌ريزي ميكنيد و احتمالا سفرتون بعد از دسامبر هست ، فقط يادآوري كنم كه براي زمستون گزينه زميني رو زياد روش حساب نكنيد.سرده....برفه
2013AS32xx / مصاحبه: Jan W3 آنکارا / شعر انتظار / تاریخ کلیر: July 5, 2013 / کلیرنامه
من رویایی دارم ، رویای آزادی رویای یک رقصِ بی وقفه از شادی
من رویایی دارم ، رویای رنگارنگ ... رویای دنیایی سبز و بدون جنگ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان