کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
وبینار
منم کاملا موافقم.

فقط چندتا سوال دارم:
1- موضوع هر وبینار رو کی مشخص میکنه؟ مدیران انتخاب میکنن یا با رای گیری انتخاب میشه؟ (هر بار موضوع متفاوتی انتخاب مشه؟)
2- چند نفر میتونن توی هر وبینار شرکت کنن؟ اون افراد چجوری انتخاب میشن؟
3- هرچند وقت یک بار وبینار برگذار میشه؟ و تایم هر وبینار حدودا چقدره؟

با توجه به چیزی که ابی گفت که:
(2012-11-07 ساعت 01:35)ابی22 نوشته:  با ایجاد وبینار دوستان بیشتر گرد هم می آیند و تایپک های انجمن از جواب خالی می ماند یا دوستانی که موفق به حضور در وبینار نمی شوند از گرفتن پاسخ باز می مانند .
امکان این هست که اون دسته کاربرانی که در وبینار حضور ندارن هم به محتوای وبینار دسترسی پیدا کنن؟
(فکر میکنم اگه به طور خلاصه نکات مهم هر وبینار رو یک نفر ثبت کنه و توی تایپیکی به اشتراک بگذاره تا بقیه هم ببینن خوب باشه)

Big Grin
DV-2013 - DV-2014 - DV-2015 - DV-2016 - DV-2017 - DV-2018 - DV-2019 - DV-2020 - DV-2021 - DV-2022 - DV-2023 - DV-2024 - DV-2025 - DV-2026 ...STOPPED!

مهاجرت به امریکا از طریق تحصیل - آگست ۲۰۲۲

🎈🎈🎈
تشکر کنندگان: barooni_sho ، msar
(2012-11-07 ساعت 15:49)reyhaneh_h نوشته:  منم کاملا موافقم.

فقط چندتا سوال دارم:
1- موضوع هر وبینار رو کی مشخص میکنه؟ مدیران انتخاب میکنن یا با رای گیری انتخاب میشه؟ (هر بار موضوع متفاوتی انتخاب مشه؟)
2- چند نفر میتونن توی هر وبینار شرکت کنن؟ اون افراد چجوری انتخاب میشن؟
3- هرچند وقت یک بار وبینار برگذار میشه؟ و تایم هر وبینار حدودا چقدره؟

با توجه به چیزی که ابی گفت که:
(2012-11-07 ساعت 01:35)ابی22 نوشته:  با ایجاد وبینار دوستان بیشتر گرد هم می آیند و تایپک های انجمن از جواب خالی می ماند یا دوستانی که موفق به حضور در وبینار نمی شوند از گرفتن پاسخ باز می مانند .
امکان این هست که اون دسته کاربرانی که در وبینار حضور ندارن هم به محتوای وبینار دسترسی پیدا کنن؟
(فکر میکنم اگه به طور خلاصه نکات مهم هر وبینار رو یک نفر ثبت کنه و توی تایپیکی به اشتراک بگذاره تا بقیه هم ببینن خوب باشه)

Big Grin

موضوع وبینار ها رو میتونیم هم ما مشخص کنیم و هم از کاربرا نظر سنجی کنیم چه موضوعاتی رو می خوان بحث بشه.
اگر سرور خوبی رو برای اینکار بتونیم بگیریم تعداد نفرات نامحدود میتونه باشه.
تایم هر وبینار رو هم بین 1 ساعت تا 1 ساعت و نیم می گذاریم تا خسته کننده نشه.

بله میتونیم وبینار رو ضبط صوتی کنیم و در اختیار کسانی که علاقمندند قرار بدیم.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: ASALI ، reyhaneh_h ، lilac ، ابی22 ، msar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان