کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
كليرنس برندگان ٢٠١٣
خواهر من جزو برنده های 2013 بودند کیسشون 2 نفره است همه کارهای فرم و مدارکشون رو من انجام دادم البته با استفاده از اطلاعات سایت خود سفارتها و وزارت خارجه امریکن و البته دوستان عزیز مهاجرسرایی. حالا اونها اف بی آی چک خوردن و من خیلی استرس گرفتم همش نگرانم که سوتی داده باشم جایی!!! البته یه نکته مهم هست اونهم اینه که به سفارش همین آقایون و خانومهای مهاجرسرایی اصرار کردم به شوهر خواهرم که بره و کارت معافیت جدید بگیره نمی دونم چرا گول این همه استرسی که اینجا به آدم وارد می شه رو خوردم و راستش خیلی هاشون هم معمولا الکیه!! متاسفانه پلیس ب علاوه 10 بعد از 2 ماه کارت ایشون رو نداد و کارت اصلی رو هم که گرفته بودند البته قبل از اینکه کارت رو به پلیس 10 بده ترجمه اش رو با مهر وزارت دادگستری گرفت!! ولی سفارت ازشون کارت اصلی رو خواسته!!!!!!!!!!! خدا کنه که فقط همین مورد باشه و من سوتی دیگه ای نداده باشم!!!
اصولا اینها شغل حساس دولتی ندارن البته خواهرم معلمه همسرش سربازی هم که معاف بوده سفر خارجی حساسی هم نرفته بودن نمی دونم چرا هر دو به پروسه کلیر خوردند Sad((((
کیس نامبر خواهرم حدود 1000 از برندگان 2013..وقت مصاحبه اکتبر ارمنستان...زمان کلیرنس 4 هفته ...پرواز ترکیش به لس آنجلس آوریل 2013 کل هزینه های ویزا حدود 7 تا 8 میلیون
تشکر کنندگان: roeentan ، Tomas ، achi686 ، مانترا ، shani89 ، farshadsh ، DIVE ، amirfarahan
(2012-10-23 ساعت 16:14)cygnus2 نوشته:  خواهر من جزو برنده های 2013 بودند کیسشون 2 نفره است همه کارهای فرم و مدارکشون رو من انجام دادم البته با استفاده از اطلاعات سایت خود سفارتها و وزارت خارجه امریکن و البته دوستان عزیز مهاجرسرایی. حالا اونها اف بی آی چک خوردن و من خیلی استرس گرفتم همش نگرانم که سوتی داده باشم جایی!!! البته یه نکته مهم هست اونهم اینه که به سفارش همین آقایون و خانومهای مهاجرسرایی اصرار کردم به شوهر خواهرم که بره و کارت معافیت جدید بگیره نمی دونم چرا گول این همه استرسی که اینجا به آدم وارد می شه رو خوردم و راستش خیلی هاشون هم معمولا الکیه!! متاسفانه پلیس ب علاوه 10 بعد از 2 ماه کارت ایشون رو نداد و کارت اصلی رو هم که گرفته بودند البته قبل از اینکه کارت رو به پلیس 10 بده ترجمه اش رو با مهر وزارت دادگستری گرفت!! ولی سفارت ازشون کارت اصلی رو خواسته!!!!!!!!!!! خدا کنه که فقط همین مورد باشه و من سوتی دیگه ای نداده باشم!!!
اصولا اینها شغل حساس دولتی ندارن البته خواهرم معلمه همسرش سربازی هم که معاف بوده سفر خارجی حساسی هم نرفته بودن نمی دونم چرا هر دو به پروسه کلیر خوردند Sad((((
اف بی آی چک خوردن یا برگه آبی با نقص مدرک؟ من خودمم کارت معافیتمو عوض کردم و یک ماهه کارت جدیدم اومد. اگر عوض کردم به خاطر این بود که تعداد معدودی از برندگان 2012 گفتن در فرودگاه امام ازشون کارت پایان خدمت خواستن. وگرنه همه ی کسانی که کارتشون رو عوض کردن می دونستن سفارت همون قدیمی ها رو هم قبول داره. یک برگه ای به افراد میدن که گواهی می کنه کارت برای تعویض در نظام وظیفه است. باید علاوه بر ترجمه ی کارت اون رو هم ترجمه می کردن و می بردن و به افسر توضیح می دادن. اینجا همه سعی می کنن در حد معلوماتشون به بقیه کمک کنن. اگر پستی حاوی اطلاعات غلط باشه حذف میشه و یا بقیه کاربرها با پست های خودشون تصییحش می کنن. شوهر خواهر شما هم کار اشتباهی انجام نداده. کلیرنس هم یه چیز طبیعی هست. مهم اینه که پیش از پایان سپتامبر 2013 کلیر بشن که انشاءالله میشن. مگه معلمی شغل دولتی نیست؟
(2012-10-23 ساعت 17:38)Saeedv13 نوشته:  
(2012-10-23 ساعت 16:14)cygnus2 نوشته:  خواهر من جزو برنده های 2013 بودند کیسشون 2 نفره است همه کارهای فرم و مدارکشون رو من انجام دادم البته با استفاده از اطلاعات سایت خود سفارتها و وزارت خارجه امریکن و البته دوستان عزیز مهاجرسرایی. حالا اونها اف بی آی چک خوردن و من خیلی استرس گرفتم همش نگرانم که سوتی داده باشم جایی!!! البته یه نکته مهم هست اونهم اینه که به سفارش همین آقایون و خانومهای مهاجرسرایی اصرار کردم به شوهر خواهرم که بره و کارت معافیت جدید بگیره نمی دونم چرا گول این همه استرسی که اینجا به آدم وارد می شه رو خوردم و راستش خیلی هاشون هم معمولا الکیه!! متاسفانه پلیس ب علاوه 10 بعد از 2 ماه کارت ایشون رو نداد و کارت اصلی رو هم که گرفته بودند البته قبل از اینکه کارت رو به پلیس 10 بده ترجمه اش رو با مهر وزارت دادگستری گرفت!! ولی سفارت ازشون کارت اصلی رو خواسته!!!!!!!!!!! خدا کنه که فقط همین مورد باشه و من سوتی دیگه ای نداده باشم!!!
اف بی آی چک خوردن یا برگه آبی با نقص مدرک؟ من خودمم کارت معافیتمو عوض کردم و یک ماهه کارت جدیدم اومد. اگر عوض کردم به خاطر این بود که تعداد معدودی از برندگان 2012 گفتن در فرودگاه امام ازشون کارت پایان خدمت خواستن. وگرنه همه ی کسانی که کارتشون رو عوض کردن می دونستن سفارت همون قدیمی ها رو هم قبول داره. یک برگه ای به افراد میدن که گواهی می کنه کارت برای تعویض در نظام وظیفه است. باید علاوه بر ترجمه ی کارت اون رو هم ترجمه می کردن و می بردن و به افسر توضیح می دادن. اینجا همه سعی می کنن در حد معلوماتشون به بقیه کمک کنن. اگر پستی حاوی اطلاعات غلط باشه حذف میشه و یا بقیه کاربرها با پست های خودشون تصییحش می کنن. شوهر خواهر شما هم کار اشتباهی انجام نداده. کلیرنس هم یه چیز طبیعی هست. مهم اینه که پیش از پایان سپتامبر 2013 کلیر بشن که انشاءالله میشن. مگه معلمی شغل دولتی نیست؟

درود بر شما عمو سعيد گرامي
من كارت معافيتم رو عوض نكرده ام چون احتمال اين مورد رو ميدادم كه به مشكل برخورد كنم و تا روز مصاحبه كارت جديدم به دستم نرسه، ضمنا مگه از فردي با سن و سال من هم كارت پايان خدمت در فرودگاه امام مي خواهند؟ من هنگامي كه گذرنامه دارم و همچنين گذرنامه جديد رو با همون كارت معافيت قديميم 3 ماه پيش گرفتم، فكر ميكنيد باز هم نيازي به ارائه كارت معافيت در فرودگاه باشه؟ يه كم ته دلم رو با اين جمله تون خالي كرديد دوست خوب منSad
كيس نامبر 2013AS000006XX/نامه اول:MAY1 2012/سفارت:ANK/كارنت شدن كيس:OCT/نامه دوم:SEP/مصاحبه:NOV/كليرنس: 44 روز/دريافت ويزا:16 Jan/مقصد:سياتل/ تاريخ حدودي ورود به سياتل:May
تشکر کنندگان: Tomas ، refiusa ، shani89 ، farshadsh ، amirfarahan
(2012-10-23 ساعت 17:55)peyman1355 نوشته:  درود بر شما عمو سعيد گرامي
من كارت معافيتم رو عوض نكرده ام چون احتمال اين مورد رو ميدادم كه به مشكل برخورد كنم و تا روز مصاحبه كارت جديدم به دستم نرسه، ضمنا مگه از فردي با سن و سال من هم كارت پايان خدمت در فرودگاه امام مي خواهند؟ من هنگامي كه گذرنامه دارم و همچنين گذرنامه جديد رو با همون كارت معافيت قديميم 3 ماه پيش گرفتم، فكر ميكنيد باز هم نيازي به ارائه كارت معافيت در فرودگاه باشه؟ يه كم ته دلم رو با اين جمله تون خالي كرديد دوست خوب منSad
سلام پیمان جان
موقع صدور گذرنامه از شما کارت پایان خدمت یا معافیت می خوان و تا ارایه ندین پاسپورت نمیدن. اینه که احتمالش در مجموع خیلی کمه و برای ما با این سن و سال و زن و بچه دیگه ضعیف تر. ولی چون من سنم خیلی کمتر میزنه ترسیدم بهم گیر بدنBig Grin. شوخی کردم. تعویض کارتم صرفاً یک عمل احتیاطی بود.
(2012-10-23 ساعت 18:17)Saeedv13 نوشته:  
سلام پیمان جان
موقع صدور گذرنامه از شما کارت پایان خدمت یا معافیت می خوان و تا ارایه ندین پاسپورت نمیدن. اینه که احتمالش در مجموع خیلی کمه و برای ما با این سن و سال و زن و بچه دیگه ضعیف تر. ولی چون من سنم خیلی کمتر میزنه ترسیدم بهم گیر بدنBig Grin. شوخی کردم. تعویض کارتم صرفاً یک عمل احتیاطی بود.

عمو سعيد گل، والا اون زماني كه جوان بودم مسافرت خارج از كشور زياد مي رفتم چه كاري و چه تفريحي،از همان موقع هم تا به حال حتي يك بار هم از من كارت پايان خدمت يا معافيت نخواستند، حالا كه با همسر و بچه داريم ميريم خيلي بعيده، به همين علت بنده ريسك نكردم كه كارتم رو تعويض كنم.
به هر حال، براي شما و همينطور بقيه دوستان خوبم آرزوي ويزاي يكضرب و بي دردسر رو دارم.
شاد و تندرست باشيد
كيس نامبر 2013AS000006XX/نامه اول:MAY1 2012/سفارت:ANK/كارنت شدن كيس:OCT/نامه دوم:SEP/مصاحبه:NOV/كليرنس: 44 روز/دريافت ويزا:16 Jan/مقصد:سياتل/ تاريخ حدودي ورود به سياتل:May
در تایید گفته های پیمان عزیز من هم بارها در سالهای اخیر از کشور خارج شدم و هیچوقت به جز پاسپورت مدرک دیگه ای ازم نخواستند. اینقدر رو این مسائل خودتون رو اذیت نکنید بابا.

چه کنیم ما ایرانی ها یه زخم کوچیک رو اینقدر میخارونیم که به جای خوب شدن روز به روز بدتر می شه.(تجربه شخصی)
C.N:2103AS50xx People:4 Current:10th Jan2013 Interview:14th of March 2013 Administrative processing(3 people's Visa issued on 23th of July), Travel Literatureسفرنامه
(2012-10-23 ساعت 21:01)mrr777 نوشته:  در تایید گفته های پیمان عزیز من هم بارها در سالهای اخیر از کشور خارج شدم و هیچوقت به جز پاسپورت مدرک دیگه ای ازم نخواستند. اینقدر رو این مسائل خودتون رو اذیت نکنید بابا.

چه کنیم ما ایرانی ها یه زخم کوچیک رو اینقدر میخارونیم که به جای خوب شدن روز به روز بدتر می شه.(تجربه شخصی)
ولی حقیقت اینه که خود منم توی سفرنامه بچه های 2012 خوندم ( الان نمیدونم کی بود ) که موقع خروج کارت پایان خدمت رو خواسته بودن . حالا اینکه چرا و به چه دلیلی رو نمیدونیم ولی یک یا دو نفر این مسئله رو نوشته بودن . شاید هم اونها سن کمی داشتن و بهشون شک کرده بودن .
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
(2012-10-23 ساعت 22:28)sayeh_m نوشته:  
(2012-10-23 ساعت 21:01)mrr777 نوشته:  در تایید گفته های پیمان عزیز من هم بارها در سالهای اخیر از کشور خارج شدم و هیچوقت به جز پاسپورت مدرک دیگه ای ازم نخواستند. اینقدر رو این مسائل خودتون رو اذیت نکنید بابا.

ولی حقیقت اینه که خود منم توی سفرنامه بچه های 2012 خوندم ( الان نمیدونم کی بود ) که موقع خروج کارت پایان خدمت رو خواسته بودن . حالا اینکه چرا و به چه دلیلی رو نمیدونیم ولی یک یا دو نفر این مسئله رو نوشته بودن . شاید هم اونها سن کمی داشتن و بهشون شک کرده بودن .

مامان سایه عزیز، منم اون پست ها رو دیدم و با نظر شما موافقم که به علت کم سن وسالی ممکنه بوده باشه، و فقط در صورتی ممکنه که پاسپورت قبل از سن مشمولیت فرد صادر شده باشه و مامور کنترل بخواد از خروج غیر قانونی افراد مشمول جلوگیری کنه .
مثلا اگه کسی در سن ۱۷ سالگی پاسپورتشو گرفته و بخواد در سن بالای ۱۸ سال تا ۲۲ سال با همون پاسپورت از کشور خارج بشه خوب چون مشمول هست نمی تونه و به همین دلیل ازش کارت معافیت یا پایان خدمت می خوان.
C.N:2103AS50xx People:4 Current:10th Jan2013 Interview:14th of March 2013 Administrative processing(3 people's Visa issued on 23th of July), Travel Literatureسفرنامه
تشکر کنندگان: saljoogh ، sayeh_m ، Tomas ، peyman1355 ، امیر مهاجر ، MAHDI2012 ، Saeedv13 ، shani89 ، farshadsh ، amirfarahan
(2012-10-23 ساعت 12:36)peyman1355 نوشته:  
(2012-10-23 ساعت 07:44)3rip نوشته:  
(2012-10-22 ساعت 17:30)peyman1355 نوشته:  
(2012-10-21 ساعت 21:28)MAHDI2012 نوشته:  
(2012-10-21 ساعت 21:12)Ali DV-2013 نوشته:  [quote='MAHDI2012' pid='227243' dateline='1350836906']
چقدر دلم هوای این تایپیک را کرده بود .چه روز های به یاد ماندنی و چه روزهای سختی بود .اما پایان خوشی داشت .یاد دوستان عزیز به خیر.3trip-kopol-armanbala-hadiseh-sam111-bogati-beh gole و خیلی از دوستان دیگه---امیدوارم همه اشون موفق باشند...از دوستان 2013 هم معذرت می خوام بدون اجازه وارد این تایپیک شدم.امیدوارم این صفحه خالی بمونه و همگی ویزای یکضرب بگیرند.در خدمت همه شما هستم

مهدی عزیز ضمن تشکر برای سر زدنت به بچه های 2013 ، با خوندن سفرنامه های بچه های 2012 همیشه برام سوال بود چرا کلیرنس شما اینقدر طول کشیده؟ لطفا اگر نکته ای داره بفرما شاید چراغ راهی باشه برای بچه های 2013 و اگر باید کاری کنند یا نکنند تا کلیرنس کوتاهی داشته باشن بتونن از تجربیاتت استفاده کنن. Smile

ممنون

سلام .مدرک فوق دیپلم من را قبول نکردند چون ریز نمرات نتونستم ارسال کنم .دیپلم 11 ساله کار و دانش داشتم .مجبور شدم پیش دانشگاهی بگیرم که زمان برد.شغل نیمه دولتی-خدمت سربازی سپاه -و در 26 سپتامبر خودم -دختر و همسرم ویزا گرفتیم و پسرم دانشجوی مهندسی مکانیک که 28 سپتامبر در آخرین دقایق 2012 ویزا گرفت .امیدوارم توضیح کافی داده باشم

درود بر شما آقا مهدي

دوست گرامي، شما برنده اصلي بوديد يا همسرتون؟ اگر برنده اصلي هستيد ريز نمرات هم براي مصاحبه مورد نياز بوده كه از شما فوق ديپلم رو قبول نكرده اند؟ مگه ريز نمرات برنده اصلي به همراه ترجمه مدرك تحصيلي مورد نيازه؟ من امروز مدارك رو ارسال كردم و مطابق نوشته فايل پي دي اف سفارت در آنكارا، فقط آخرين مدرك تحصيلي رو ارسال كردم و ريز نمرات رو چون توي فايل پي دي اف چيزي راجع بهش ننوشته بود پست نكردم.
ممنون ميشم محبت كنيد براي من و دوستان بنويسيد كه اگر ترجمه ريز نمرات هم مورد نيازه سريعتر اونو آماده و پست كنيم يا به همراه خودمون روز مصاحبه ببريم سفارتSad

از محبت شما صميمانه سپاسگزارم دوست گرامي من

اگر آخرین مدرکتون کاردانیه، ریزنمرات رو روز مصاحبه همراهتون ببرید.
مهدي گرامي

منو به بزرگواري خودت ببخش كه اين سوال رو مي پرسم، مگه مي خواهيم توي دانشگاه ثبت نام كنيم كه ريز نمرات رو هم مي خواهند؟ همسر من برنده كيس هستش و ايشون ليسانس پرستاري از دانشگاه تهران دارند و شغل ايشون هم پرستاري در بيمارستان دولتيه، من فقط مدرك ايشون رو ترجمه و پست كردم ( دقيقا طبق بند 2 از فايل پي دي اف سفارت در آنكارا ) و هيچ مدرك شغلي و تحصيلي ديگري چه مال خودم، چه مال همسرم رو پست نكردم ( چون از توي فايل پي دي اف دقيقا چيزهايي رو كه نياز داشتند تهيه و پست كردم).
البته براي زمان مصاحبه مدارك تحصيلي خودم و همسرم و همينطور گواهي اشتغال به كار خودم و همسرم رو ترجمه كردم و بعلاوه، نسخه اصل تمامي مداركمون رو خواهم برد.
با توجه به اينكه من خدمت سربازي هم نرفتم و معاف شدم ( كفالت گرفتم )
و كارداني برق و الكترونيك دارم و كلا توي چند شركت خصوصي كار كرده ام، به نظر شما ويزاي يكضرب رو خواهيم گرفت يا خير؟
و ديگر اينكه آيا ريز نمرات همسرم و خودم ميبايستي ترجمه بشن كه با خودمون ببريم يا نيازي به ترجمه اونها نيست و فقط اصل شون كفايت ميكنه ببريم؟
از محبت و راهنمايي هاي شما دوست گرامي صميمانه سپاسگزارم

ارادتمند - پيمان

دوست عزیز هیچ نیازی به ترجمه ریز نمرات ندارید .من در مورد کیس خودم گفتم نیاز به ریز نمرات داشتم .ویزای یکضرب بستگی به افسر مصاحبه کننده داره .
شماره کیس : 2012AS000200XX
کنسولگری: ANK
مصاحبه : 2012 /FEB دریافت آبی
دریافت کلیرنس:26 SٍEP با ستاره
دریافت وبزا: SEP 28
ورود به آمریکا : 2013/March

(2012-10-24 ساعت 08:53)MAHDI2012 نوشته:  
(2012-10-23 ساعت 12:36)peyman1355 نوشته:  
(2012-10-23 ساعت 07:44)3rip نوشته:  
(2012-10-22 ساعت 17:30)peyman1355 نوشته:  
(2012-10-21 ساعت 21:28)MAHDI2012 نوشته:  مهدی عزیز ضمن تشکر برای سر زدنت به بچه های 2013 ، با خوندن سفرنامه های بچه های 2012 همیشه برام سوال بود چرا کلیرنس شما اینقدر طول کشیده؟ لطفا اگر نکته ای داره بفرما شاید چراغ راهی باشه برای بچه های 2013 و اگر باید کاری کنند یا نکنند تا کلیرنس کوتاهی داشته باشن بتونن از تجربیاتت استفاده کنن. Smile

ممنون

سلام .مدرک فوق دیپلم من را قبول نکردند چون ریز نمرات نتونستم ارسال کنم .دیپلم 11 ساله کار و دانش داشتم .مجبور شدم پیش دانشگاهی بگیرم که زمان برد.شغل نیمه دولتی-خدمت سربازی سپاه -و در 26 سپتامبر خودم -دختر و همسرم ویزا گرفتیم و پسرم دانشجوی مهندسی مکانیک که 28 سپتامبر در آخرین دقایق 2012 ویزا گرفت .امیدوارم توضیح کافی داده باشم

درود بر شما آقا مهدي

دوست گرامي، شما برنده اصلي بوديد يا همسرتون؟ اگر برنده اصلي هستيد ريز نمرات هم براي مصاحبه مورد نياز بوده كه از شما فوق ديپلم رو قبول نكرده اند؟ مگه ريز نمرات برنده اصلي به همراه ترجمه مدرك تحصيلي مورد نيازه؟ من امروز مدارك رو ارسال كردم و مطابق نوشته فايل پي دي اف سفارت در آنكارا، فقط آخرين مدرك تحصيلي رو ارسال كردم و ريز نمرات رو چون توي فايل پي دي اف چيزي راجع بهش ننوشته بود پست نكردم.
ممنون ميشم محبت كنيد براي من و دوستان بنويسيد كه اگر ترجمه ريز نمرات هم مورد نيازه سريعتر اونو آماده و پست كنيم يا به همراه خودمون روز مصاحبه ببريم سفارتSad

از محبت شما صميمانه سپاسگزارم دوست گرامي من

اگر آخرین مدرکتون کاردانیه، ریزنمرات رو روز مصاحبه همراهتون ببرید.
مهدي گرامي

منو به بزرگواري خودت ببخش كه اين سوال رو مي پرسم، مگه مي خواهيم توي دانشگاه ثبت نام كنيم كه ريز نمرات رو هم مي خواهند؟ همسر من برنده كيس هستش و ايشون ليسانس پرستاري از دانشگاه تهران دارند و شغل ايشون هم پرستاري در بيمارستان دولتيه، من فقط مدرك ايشون رو ترجمه و پست كردم ( دقيقا طبق بند 2 از فايل پي دي اف سفارت در آنكارا ) و هيچ مدرك شغلي و تحصيلي ديگري چه مال خودم، چه مال همسرم رو پست نكردم ( چون از توي فايل پي دي اف دقيقا چيزهايي رو كه نياز داشتند تهيه و پست كردم).
البته براي زمان مصاحبه مدارك تحصيلي خودم و همسرم و همينطور گواهي اشتغال به كار خودم و همسرم رو ترجمه كردم و بعلاوه، نسخه اصل تمامي مداركمون رو خواهم برد.
با توجه به اينكه من خدمت سربازي هم نرفتم و معاف شدم ( كفالت گرفتم )
و كارداني برق و الكترونيك دارم و كلا توي چند شركت خصوصي كار كرده ام، به نظر شما ويزاي يكضرب رو خواهيم گرفت يا خير؟
و ديگر اينكه آيا ريز نمرات همسرم و خودم ميبايستي ترجمه بشن كه با خودمون ببريم يا نيازي به ترجمه اونها نيست و فقط اصل شون كفايت ميكنه ببريم؟
از محبت و راهنمايي هاي شما دوست گرامي صميمانه سپاسگزارم

ارادتمند - پيمان

دوست عزیز هیچ نیازی به ترجمه ریز نمرات ندارید .من در مورد کیس خودم گفتم نیاز به ریز نمرات داشتم .ویزای یکضرب بستگی به افسر مصاحبه کننده داره .

بنظر من اصلا افیسر کاری نداشت چون من ازش چشم برنداشتم برگه آبی قبلا نوشته شده بود......
تشکر کنندگان: ehsan_ati ، pariya2 ، farshadsh ، amirfarahan
(2012-10-23 ساعت 22:28)sayeh_m نوشته:  

پارسال از برادر من هم خواستن اتفاقا جون هم هست شاید به همین دلیل بود ولی همراهش نبود و این مساله هم مانع سفرش نشد فقط گفت داری؟و چطوری گرفتی همین؟
ارسال فرمها may2012/ شماره کیس کمتر از 5000/ مصاحبه W1 MARCHایروان/ویزای یکضرب/ افراد کیس 01/ ایالت انتخابی اتلانتا
تشکر کنندگان: sayeh_m ، achi686 ، سارا2013 ، farshadsh ، amirfarahan
با سلام به همه دوستان
مدتی است که پرسشی برایم پیش آمده و آن اینه که چرا دوستانی که به قول معروف کلیر شدن اینقدر استرس دارند به خصوص دراین زمان که مدت بسیاری تا پایان زمان dv2013باقی است.معمولا برای خانواده ها با توجه به بالاتر بودن تعداد ونیاز بیشتر زمانی جهت بررسی های لازم مدتی را در نظر میگیرند.لذا به قول آفیسری که با من مصاحبه کرد و به من تبریک گفت و عین عبارتش:تبریک میگم کیس شما قبول شده ولی پروسه آن از 4 تا 7 هفته زمان میبره فعلا هیچ کاری لازم نیست انجام بدی راحت برید منزل و به کاراتون برسید از 4 هفته دیگه به آدرس سایت مراجعه و با دیدن کیس نامبر مجددا به اینجا مراجعه و ویزارا ظرف 4روز کاری دریافت کنید.پس عزیزان نگران نباشید و با آرامش کامل به کارهای خود برسید همینطور که قبول شدید با چشم به همزدنی ویزایتان را میگیرید.
افکار مثبت انسان را به مسیر درست هدایت خواهد کرد
(2012-10-23 ساعت 18:17)Saeedv13 نوشته:  
سلام پیمان جان

پس سعید خان قبول دارید که صرفا یک عمل احتیاطی بوده ولی اینجا خیلی همه چیز رو شلوغ می کنن من چندبار همه تاپیکها و مطالب توی اونها رو چک کرده بودم و به این نتیجه رسیدم که ظاهرا چاره ای نیست جز تعویض کارت پایان خدمت ولی هنوز هم نفهمیدم واقعا چرا لازمه!!! قبول کنید که اینجا خیلیها بدون اینکه اطلاعات دقیقی داشته باشن تو دل آدمها رو خالی می کنن!!!
حالا انشالله که کار همگیتون درست بشه و کلیر بشید و برید به سلامتی!! دست راستتون هم رو سر ما!!!Cool
کیس نامبر خواهرم حدود 1000 از برندگان 2013..وقت مصاحبه اکتبر ارمنستان...زمان کلیرنس 4 هفته ...پرواز ترکیش به لس آنجلس آوریل 2013 کل هزینه های ویزا حدود 7 تا 8 میلیون
تشکر کنندگان: peyman1355 ، Saeedv13 ، homayoon13 ، Ehsan1358 ، amirfarahan
(2012-10-29 ساعت 12:18)e76779 نوشته:  
(2012-10-29 ساعت 11:43)kiasina نوشته:  با سلام به همه دوستان
مدتی است که پرسشی برایم پیش آمده و آن اینه که چرا دوستانی که به قول معروف کلیر شدن اینقدر استرس دارند به خصوص دراین زمان که مدت بسیاری تا پایان زمان dv2013باقی است.معمولا برای خانواده ها با توجه به بالاتر بودن تعداد ونیاز بیشتر زمانی جهت بررسی های لازم مدتی را در نظر میگیرند.لذا به قول آفیسری که با من مصاحبه کرد و به من تبریک گفت و عین عبارتش:تبریک میگم کیس شما قبول شده ولی پروسه آن از 4 تا 7 هفته زمان میبره فعلا هیچ کاری لازم نیست انجام بدی راحت برید منزل و به کاراتون برسید از 4 هفته دیگه به آدرس سایت مراجعه و با دیدن کیس نامبر مجددا به اینجا مراجعه و ویزارا ظرف 4روز کاری دریافت کنید.پس عزیزان نگران نباشید و با آرامش کامل به کارهای خود برسید همینطور که قبول شدید با چشم به همزدنی ویزایتان را میگیرید.
سلام دوست گرامي
با تبريك به شما اميدوارم هر چه زودتر مراحل كليرنس شما به خوبي طي شده و ويزايتان را دريافت نماييد، در ضمن اگر براي شما مقدور بود مبلغ هزينه پزشكي و هزينه سفارت در ايروان را لطفا اعلام بفرماييد.
ممنون
با تشکر
پزشکی:هرنفر 45000درام زیر 14 سال 35000درام
سفارت هر نفر330$
100دلار=40400تا40700درام
افکار مثبت انسان را به مسیر درست هدایت خواهد کرد
تشکر کنندگان: e76779 ، سارا2013 ، AsemanAbee ، lilistar ، peyman1355 ، farshadsh ، amirfarahan
(2012-10-22 ساعت 09:06)سارا2013 نوشته:  سلام به دوستان
بعد اینکه از ارمنستان برگشتم و یه برگه آبی دستم هست و 18اکتبر مصاحبه ام بود طبق عادت همیشه اولین کارم اومدن تو این سایت بود اما هیچ تایپکی نبود که بتونم ازش اطلاعات بگیرم و اروم شم. خیلی حالم گرفته شد وقتی برگه ابی بهم دادن و...........
امیدوارم من اولین و اخرین نفر در این تاپیک باشم و دوستای دیگه به اینجا اصلا وارد نشن....

می بخشید می شه بپرسم که چرا کلیرنس بهتون خورد. چون من 6 نوامر مصاحبه دارم در ارمنستان. مرسی
تشکر کنندگان: bmojtaba ، farshadsh ، amirfarahan ، ghasoo

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان