کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
كليرنس برندگان ٢٠١٣
Big Grin
(2012-11-04 ساعت 19:04)ehsan_ati نوشته:  با عرض پوزش اپز دوستان از اونجا که من جزئ اولین برگه آبیها هستم هذیون گفتم اقا احسان تازه برگشته و فکر میکنه همونجور که آقا افیسر خوشتیپ و .... گفته 2ماه میاد اما نه پسرم از ذوقشون ازم عکسم نگرفتن فکر نکنم زیاد رو برنامه باشن
بابا تو چقدر نا اميدي؟! مگه به تو گفتن 2 ماهه مياد؟! به من گفت 1 ماهه مياد. به بعضيا هم گفته 1 ماه و نيم ديگه سايت رو چک کنين. در ضمن آفيسر من خانم بود. زياد هم خوشتيپ نبود! Big Grin راستی به عکسهای منم ایراد گرفتن. بايد برم عکس جديد بگيرم!
[/quote]

نه من اصلا نا امید نیستم تازه خیلی هم خوشحالم یکی از دوستای خیلی عزیزم این هفته داره میره مصاحبه و فقط درحال دعا کردنم. ..........
اقا مدیره خوده مدیره.......... عمو سعید اشتباه دولپی بودددددددددددد شما ببخش

افیسر من خیلی ناز بود..... اره بمن گفتن 2ماه دیگه . عکس منظورم 5*5 پرسنلی بود . راستی عکس قفسه سینه با کارت واکسن دکتر ارمنستان بهتون دادن؟ جریان این سی دی ... چیه؟
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، پدی ، ehsan_ati ، ASALI ، امیر مهاجر ، roeentan ، peyman1355 ، farshadsh ، Niushagh ، .YAS
(2012-11-04 ساعت 19:11)سارا2013 نوشته:  افیسر من خیلی ناز بود..... اره بمن گفتن 2ماه دیگه . عکس منظورم 5*5 پرسنلی بود . راستی عکس قفسه سینه با کارت واکسن دکتر ارمنستان بهتون دادن؟ جریان این سی دی ... چیه؟

افیسر شما همون پسر جوونه بود دیگه؟
به من داد
آنکارا انگار به جای اون عکس قفسه سینه، سی دیش رو می دن. من برای برگردوندن این عکسه دردسری داشتم.
2013AS1017 ≈≈ ویزا از سفارت ایروان ≈≈ ساکن مریلند، ویرجینیا از ۱ اپریل ۲۰۱۳ ≈≈ داستان من و لاتاری ۲۰۱۳
سلام

اینطورکه معلوم همه به جرافشین کلیرنس خوردن درسته؟؟؟؟
کیس نامبر : **15 2013AS / افراد کیس : 1 نفر / رویت قبولی : 2 می / تاریخ مصاحبه :23 ژانویه/ وضعیت:کلیرنس
تشکر کنندگان: سارا2013 ، farshadsh ، zohre02 ، پرستوی مهاجر
(2012-11-04 ساعت 19:10)Saeedv13 نوشته:  
(2012-11-04 ساعت 19:04)ehsan_ati نوشته:  بابا تو چقدر نا اميدي؟! مگه به تو گفتن 2 ماهه مياد؟! به من گفت 1 ماهه مياد. به بعضيا هم گفته 1 ماه و نيم ديگه سايت رو چک کنين. در ضمن آفيسر من خانم بود. زياد هم خوشتيپ نبود! Big Grin
اصلاً روی حرف اون زمان افسر حساب باز نکنین. به خیلی از 2012ایها تاکید کرده بودن که از 4 هفته دیگه سایت رو چک کنن ولی بعضی هاشون کمتر از این مدت کلیر شدن. در مورد سارا2013 باز جای شکرش باقیه که همینطوری رضایت دادن. تو آنکارا هر کسی مدرک بالای دانشگاهی داشت سی وی و فرم 9 سئوالی رو هم براش الزامی کرده بودن. برین خدا رو شکر کنین دوستانSmile.

من کسانیو میشناسم که 2 هفته ای هم کلیر شدن. فک کنم به شلوغی و خلوتی سفارت بستگی داره... زمان خاصی روش نمیشه حساب باز کرد. باید امیدوار باشیم که سریعتر کلیر بشیم. خداییش انتظار یه طرف، بلا تکلیفیش هم همون طرف! دیدم که میگماااا.....Rolleyes
تشکر کنندگان: bayat_r ، ehsan_ati ، سارا2013 ، dreamer60 ، lilistar ، peyman1355 ، farshadsh ، zohre02 ، .YAS
سلام به همه ي دوستان كلير شده و كلير نشده. من جند روز ديگه مصاحبه دارم. دوستان من يه سوالي دارم. در صورتي كه به من و خانوادم برگه آبي بده و زماني كه كلير بشم و بلافاصله نتونم به سفارت مراجعه كنم آيا مشكلي پيش مياد؟ من قصدم اينه كه در صورت كلير شدن تمام كارامو انجام بدم و بعد از مراجعه به سفارت عازم آمريكا بشم.
شماره كيس 2013asxxx-مصاحبه نوامبر آنكارا- تعداد كيس 4 - وضعيت : كليرنس 2 مرحله
تشکر کنندگان: farshadsh ، zohre02 ، پرستوی مهاجر ، .YAS
(2012-11-05 ساعت 00:27)mbt1346 نوشته:  سلام به همه ي دوستان كلير شده و كلير نشده. من جند روز ديگه مصاحبه دارم. دوستان من يه سوالي دارم. در صورتي كه به من و خانوادم برگه آبي بده و زماني كه كلير بشم و بلافاصله نتونم به سفارت مراجعه كنم آيا مشكلي پيش مياد؟ من قصدم اينه كه در صورت كلير شدن تمام كارامو انجام بدم و بعد از مراجعه به سفارت عازم آمريكا بشم.

من نمیدونم که ویزارو نگه میدارن واستون یا نه! چون اگه تموم بشه ویزاها که البته حالا حالاها نمیشه (شایدم تا آخرشم تموم نشه) ممکنه به شما نرسه (اینو مطمئن نیستم)
ولی اگه مدیکال شما 6 ماهش بگذره برای گرفتن ویزا باید دوباره مراحل مدیکالو انجام بدبد.
2013AS000035XX Post :Abu Dhabi, Interview Date : February 2013
سفرنامه
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، Szsanazsz ، sayeh_m ، lilac ، peyman1355 ، lilistar ، ابی هانی ، farshadsh ، zohre02 ، SHABAH51 ، .YAS
(2012-11-05 ساعت 00:27)mbt1346 نوشته:  سلام به همه ي دوستان كلير شده و كلير نشده. من جند روز ديگه مصاحبه دارم. دوستان من يه سوالي دارم. در صورتي كه به من و خانوادم برگه آبي بده و زماني كه كلير بشم و بلافاصله نتونم به سفارت مراجعه كنم آيا مشكلي پيش مياد؟ من قصدم اينه كه در صورت كلير شدن تمام كارامو انجام بدم و بعد از مراجعه به سفارت عازم آمريكا بشم.
سلام من منظور شما را خوب نفهميدم-قطعا براي كلير شدن بايد مجدد به سفارت مراجعه كنيدو معمولا خود افسر پاسپورتها را تحويل ميده و ميگه به كشورت برگرد البته در مورد مسافران ايروان سايت سفارت شماره كيس و يك تاريخ اعلام ميكنه و مراجعه شما بايستي در اسرع وقت و قطعا قبل از آن تاريخ باشه-اينكه شما دوست داريد يه ضرب كاراتون انجام بشه فكر كنم مطلوب همه باشه ولي اين سفارته كه به دلائل مختلف پروسه كاري هر كس را كوتاه يا بلند ميكنه-موفق باشيد
2013AS00000XXXقبولی: 2012 1 May،ايروان،3 نفر،ارسال فرم: 2012 30May با دی.اچ.ال،کارنتی:2012 August ،مصاحبه:W3 October تاريخ كليرنس: xxتاريخ عزيمت به آمريكا: xx مقصد احتمالي:هيوستن
تشکر کنندگان: farshadsh
كسانيكه منتظر كليرنس در ايروان هستن!!

هيچ توجه كردين كه فرمت كيس نامبري كه شما تا به حال داشتين (و در برگه آبي هم آمده) با آني كه در سايت ميذارن فرق ميكنه- اصوليش اينه كه مثلا 2012َُAS00123 يعني فرد شركت كننده دي.وي 2012 است اي.اس يعني از سهميه آسياست و شماره هاي بعدي شماره رديف يا رنك متقاضي است.اما كيس نامبر سفارت با YRV شروع ميشه كه به معني ايروانه بعدش بلافاصله سال و شماره پرونده آمده.اميدوارم اين تغيير باعث اشتباه بچه هاي مهاجر سرا نشه گود لاك!!!Big Grin
2013AS00000XXXقبولی: 2012 1 May،ايروان،3 نفر،ارسال فرم: 2012 30May با دی.اچ.ال،کارنتی:2012 August ،مصاحبه:W3 October تاريخ كليرنس: xxتاريخ عزيمت به آمريكا: xx مقصد احتمالي:هيوستن
(2012-11-05 ساعت 10:21)mohsen-usa نوشته:  كسانيكه منتظر كليرنس در ايروان هستن!!

هيچ توجه كردين كه فرمت كيس نامبري كه شما تا به حال داشتين (و در برگه آبي هم آمده) با آني كه در سايت ميذارن فرق ميكنه- اصوليش اينه كه مثلا 2012َُAS00123 يعني فرد شركت كننده دي.وي 2012 است اي.اس يعني از سهميه آسياست و شماره هاي بعدي شماره رديف يا رنك متقاضي است.اما كيس نامبر سفارت با YRV شروع ميشه كه به معني ايروانه بعدش بلافاصله سال و شماره پرونده آمده.اميدوارم اين تغيير باعث اشتباه بچه هاي مهاجر سرا نشه گود لاك!!!Big Grin

به نظر من اين کيسها هيچکدام کيس لاتري نبودند واسه همين با YRV شروع ميشن. مطمئن باشين وقتي آپديت جديد انجام بشه و کيسهاي لاتري رو اضافه کنن به همون فرمت خودمون (2013AS1XXX) خواهد بود. موفق باشي Wink
نه دوست عزيز كيس نامبرهايي كه با YRV شروع ميشه درواقع مربوط به كيس هاي خانوادگي هست . در واقع تا به امروز هيچ كدام از دوستان لاتاري كليرنس نشدن البته توجه كنيد كه كيس هاي خانوادگي يكي دو ماه قبل از بروبكس لاتاري مصاحبشون در ايروان انجام شد.
روال كلي پرونده من اينجاست.
این خانه قشنگ است ولی خانه من نیست  
این خاک چه زیباست ولی خاک وطن نیست

در صورت داشتن سوال مهمي ميتونيد برام پيام بگذارين ، قول ميدم شايد يه كم دير ولي حتما جواب بدم Tongue
سلام بچه ها امروز منم مصاحبه ام تموم شد.به 2 تای دیگه از بچه ها هم باضافه من برگه آبی به خاطر انجام امور اداری دادن.
CN:2013as5## / کنسولگری آنکارا / تاریخ مصاحبه:5Nov / مدت زمان انتظار:85 روز(شغل دولتی و خدمت س پ ا ه بدون هیچ گونه سفر خارجی) / جمع هزینه ها: 13 میلیون تومان
(2012-11-05 ساعت 15:47)fire dragon نوشته:  
(2012-11-05 ساعت 15:15)mea694 نوشته:  سلام بچه ها امروز منم مصاحبه ام تموم شد.به 2 تای دیگه از بچه ها هم باضافه من برگه آبی به خاطر انجام امور اداری دادن.

تبریک به خاطر اینکه این مرحله رو هم گذروندید
از سوالاتت تو مصاحبه بگو

امسال چه خبره؟ ظاهرا تا الان 98% از ايراني ها رو برگه آبي دارن ميدن و به امور اداري واگذارشون ميكنند Sad
خداوندا خودت همه كارهاي ما رو به خير و خوشي پايان بده، آمين
كيس نامبر 2013AS000006XX/نامه اول:MAY1 2012/سفارت:ANK/كارنت شدن كيس:OCT/نامه دوم:SEP/مصاحبه:NOV/كليرنس: 44 روز/دريافت ويزا:16 Jan/مقصد:سياتل/ تاريخ حدودي ورود به سياتل:May
تشکر کنندگان: bmojtaba ، ASALI ، سارا2013 ، fire dragon ، dreamer60 ، goody ، DIVE ، majid5980 ، homayoon13 ، farshadsh
(2012-11-05 ساعت 15:59)peyman1355 نوشته:  
(2012-11-05 ساعت 15:15)mea694 نوشته:  سلام بچه ها امروز منم مصاحبه ام تموم شد.به 2 تای دیگه از بچه ها هم باضافه من برگه آبی به خاطر انجام امور اداری دادن.

از سوالاتت تو مصاحبه بگو

امسال چه خبره؟ ظاهرا تا الان 98% از ايراني ها رو برگه آبي دارن ميدن و به امور اداري واگذارشون ميكنند Sad

دوست عزیز؛
این مسئله یک چیز کاملا عادیه. متن زیر رو از سایت سفارت ابوظبی میذارم:
Administrative Processes: Most applicants from Iran require some type of administrative process before traveling to the U.S......

ولی اگر مطالب سالهای قبل رو خونده باشید ظاهرا خیلی به ندرت پیش میاد که ایرانیها کلیر نشوند.
پس ناامید نباشید.
کیس:2013AS11XX/سفارت:ابوظبی/مصاحبه:NOV2012/ویزا یکضرب/هزینه ها+بلیط واشنگتن: 9MT سه نفر/سفر: MAY2013
تشکر کنندگان: ehsan_ati ، bayat_r ، Saeedv13 ، dreamer60 ، afs ، مانترا ، peyman1355 ، majid5980 ، farshadsh ، yousef_eidi
(2012-11-05 ساعت 16:10)2013selectee نوشته:  
(2012-11-05 ساعت 15:59)peyman1355 نوشته:  

از سوالاتت تو مصاحبه بگو

دوست عزیز؛
این مسئله یک چیز کاملا عادیه. متن زیر رو از سایت سفارت ابوظبی میذارم:
Administrative Processes: Most applicants from Iran require some type of administrative process before traveling to the U.S......

ولی اگر مطالب سالهای قبل رو خونده باشید ظاهرا خیلی به ندرت پیش میاد که ایرانیها کلیر نشوند.
پس ناامید نباشید.

ميدونم عزيز دلم،ميدونم، تمام اين نوشته ها رو هم قبلا خوندم ، اما اينكه چرا فقط ايراني ها مي بايستي اين پروسه اداري رو طي كنند............Sad
بگذريم، عرض كردم كه خدا خودش و فقط خودش عاقبت كارهامون رو ختم به خير كنه
كيس نامبر 2013AS000006XX/نامه اول:MAY1 2012/سفارت:ANK/كارنت شدن كيس:OCT/نامه دوم:SEP/مصاحبه:NOV/كليرنس: 44 روز/دريافت ويزا:16 Jan/مقصد:سياتل/ تاريخ حدودي ورود به سياتل:May
تشکر کنندگان: سارا2013 ، bayat_r ، dreamer60 ، ali2316 ، farshadsh
دوستان مطلع کسی میدونه که اگه مثلا من که case number:9000 هستم حدودا،و احتمالا jun2013 کارنت میشم و اگه کلیرنس بخورم و جواب کلیرنس من تا آخر سپتامبر نیاد چی میشه؟؟؟کسی رو میشناسید که کلیرنس بخوره و ردش کنن بعد از چندماه؟؟؟حداکثر کلیرنس چه مدته؟؟؟اگه تا سپتامبر2013 نرسه چی؟؟؟یعنی باطل؟
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
تشکر کنندگان: bayat_r ، dreamer60 ، peyman1355 ، farshadsh ، mehrdad pharm ، Vahid vahid javan

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان