کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
كليرنس برندگان ٢٠١٣
با شروع مصاحبه برندگان ٢٠١٣ مباحث مربوط به كليرنس را در اين تاپيك دنبال كنيد . اميدوارم همه با هم و در كنار هم اين پروسه را با موفقيت پشت سر بگذاريم Smile
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
تشکر کنندگان: aziking ، saljoogh ، farmiz ، pooya.n ، kasrafo ، mahsa 662547 ، el333 ، Ali DV-2013 ، AsemanAbee ، itsmasoud ، e76779 ، far-dv2013 ، lilistar ، ensan ، مانترا ، rezagh ، asxz ، bardia9 ، mohajer13 ، ستاره سلمانزاده ، ابی هانی ، mooj ، Saeedv13 ، lottory ، roeentan ، bayat_r ، achi686 ، ehsan_ati ، farshadsh ، pariya2 ، erfan11 ، homayoon13 ، ali2316 ، mehrzad978 ، pooyash ، bmojtaba ، soooli55 ، خانه ، گل نهال ، saeed_gh ، melod ، lot2013 ، HRSH ، arezoo bj ، saeeds61 ، shivarahbari ، rouzbehdarvishi ، مرآت74 ، immigrant2us ، sce ، Gerdoo ، idin2013us ، soruosh ، سمانه777 ، ikamaly ، احمد رضا آبدار ، تی تی موسوی ، habibi ، b_argi ، hushmandco ، niloofar khorshidsavar ، lonelyman ، SabreAyob ، armin1 ، SK89 ، mino2013 ، sadeghi897 ، mosi77 ، afshin-b ، daad ، Niushagh ، Ehsan1358 ، mnajafinobar ، mrr777 ، valencia ، Qazal.d ، Hoormazd ، jjbahale ، afshinghwink ، zanganeh ، آرش کمانگیر ، Rbaghban ، elnaz_joon ، behnoush b ، lilac ، زری وحدتی ، shiraz mamali ، saeid-ss ، zina s ، ashakibafar ، آنی ، FMANIS ، iman63ir ، nika ، abloom_ma ، mohammad_r ، Given ، zohre02 ، hossien_501 ، alirezass ، n51 ، r91 ، amohammadiazar ، mazerati ، Danial_4139 ، hana_fd ، اریوبرزن ، 4R4SH ، khmp ، dove ، drmrs ، mehrdad pharm ، maryam_a ، Biz Biz ، DIVE ، alvan ، ali heydari ، ali_gh ، erfan786 ، farhad1969 ، پرستوی مهاجر ، رجبعلی ، آلیس-1980 ، Mbf232 ، javid737 ، مهرنگار ، noobnoobi ، آیدا اس ، 5ina ، raam12000 ، H Pier ، farshad_m ، arash 111 ، jj bobo ، meysam afjeh ، amairmonre ، mychael ، amirfarahan ، ma300me ، atin90_v2 ، arash bon ، ffrfar ، amitis1392 ، shahryar7021 ، .YAS ، nedaba ، hamid_fs3 ، عقاب مهاجر ، Sonaen60 ، amiz.abdollah ، alitab ، tenese ، siyavash ، پروا ، shlahni ، maxima2012 ، y.n ، Hamidreza.Us ، marsaaa ، nasam ، hooman.s ، manamilad ، ALIARAD ، msar
چقدر دلم هوای این تایپیک را کرده بود .چه روز های به یاد ماندنی و چه روزهای سختی بود .اما پایان خوشی داشت .یاد دوستان عزیز به خیر.3trip-kopol-armanbala-hadiseh-sam111-bogati-beh gole و خیلی از دوستان دیگه---امیدوارم همه اشون موفق باشند...از دوستان 2013 هم معذرت می خوام بدون اجازه وارد این تایپیک شدم.امیدوارم این صفحه خالی بمونه و همگی ویزای یکضرب بگیرند.در خدمت همه شما هستم
شماره کیس : 2012AS000200XX
کنسولگری: ANK
مصاحبه : 2012 /FEB دریافت آبی
دریافت کلیرنس:26 SٍEP با ستاره
دریافت وبزا: SEP 28
ورود به آمریکا : 2013/March

(2012-10-21 ساعت 20:58)MAHDI2012 نوشته:  چقدر دلم هوای این تایپیک را کرده بود .چه روز های به یاد ماندنی و چه روزهای سختی بود .اما پایان خوشی داشت .یاد دوستان عزیز به خیر.3trip-kopol-armanbala-hadiseh-sam111-bogati-beh gole و خیلی از دوستان دیگه---امیدوارم همه اشون موفق باشند...از دوستان 2013 هم معذرت می خوام بدون اجازه وارد این تایپیک شدم.امیدوارم این صفحه خالی بمونه و همگی ویزای یکضرب بگیرند.در خدمت همه شما هستم

مهدی عزیز ضمن تشکر برای سر زدنت به بچه های 2013 ، با خوندن سفرنامه های بچه های 2012 همیشه برام سوال بود چرا کلیرنس شما اینقدر طول کشیده؟ لطفا اگر نکته ای داره بفرما شاید چراغ راهی باشه برای بچه های 2013 و اگر باید کاری کنند یا نکنند تا کلیرنس کوتاهی داشته باشن بتونن از تجربیاتت استفاده کنن. Smile

ممنون
2013ASxxx فقط خودم / آنکارا
مصاحبه: NOV 2012 فرم 9 سوالی
کلیرنس: ژانویه 2013 / 80 روز آزگار!
ورود: آپریل 2013 واشینگتن
سوشال 17 و گرین کارت 20 روز پس از رسیدن Cool
کار: آگوست 2013 نفت و گاز
Project Planner/Scheduler Engineer
هیوستون تگزاس
(2012-10-21 ساعت 21:12)Ali DV-2013 نوشته:  
(2012-10-21 ساعت 20:58)MAHDI2012 نوشته:  چقدر دلم هوای این تایپیک را کرده بود .چه روز های به یاد ماندنی و چه روزهای سختی بود .اما پایان خوشی داشت .یاد دوستان عزیز به خیر.3trip-kopol-armanbala-hadiseh-sam111-bogati-beh gole و خیلی از دوستان دیگه---امیدوارم همه اشون موفق باشند...از دوستان 2013 هم معذرت می خوام بدون اجازه وارد این تایپیک شدم.امیدوارم این صفحه خالی بمونه و همگی ویزای یکضرب بگیرند.در خدمت همه شما هستم

مهدی عزیز ضمن تشکر برای سر زدنت به بچه های 2013 ، با خوندن سفرنامه های بچه های 2012 همیشه برام سوال بود چرا کلیرنس شما اینقدر طول کشیده؟ لطفا اگر نکته ای داره بفرما شاید چراغ راهی باشه برای بچه های 2013 و اگر باید کاری کنند یا نکنند تا کلیرنس کوتاهی داشته باشن بتونن از تجربیاتت استفاده کنن. Smile

ممنون
سلام .مدرک فوق دیپلم من را قبول نکردند چون ریز نمرات نتونستم ارسال کنم .دیپلم 11 ساله کار و دانش داشتم .مجبور شدم پیش دانشگاهی بگیرم که زمان برد.شغل نیمه دولتی-خدمت سربازی سپاه -و در 26 سپتامبر خودم -دختر و همسرم ویزا گرفتیم و پسرم دانشجوی مهندسی مکانیک که 28 سپتامبر در آخرین دقایق 2012 ویزا گرفت .امیدوارم توضیح کافی داده باشم
شماره کیس : 2012AS000200XX
کنسولگری: ANK
مصاحبه : 2012 /FEB دریافت آبی
دریافت کلیرنس:26 SٍEP با ستاره
دریافت وبزا: SEP 28
ورود به آمریکا : 2013/March

سلام به دوستان
بعد اینکه از ارمنستان برگشتم و یه برگه آبی دستم هست و 18اکتبر مصاحبه ام بود طبق عادت همیشه اولین کارم اومدن تو این سایت بود اما هیچ تایپکی نبود که بتونم ازش اطلاعات بگیرم و اروم شم. خیلی حالم گرفته شد وقتی برگه ابی بهم دادن و...........
امیدوارم من اولین و اخرین نفر در این تاپیک باشم و دوستای دیگه به اینجا اصلا وارد نشن....
سلام و خسته نباشید
لطفا در رابطه با دکتر معتمد در ارمنستان ، یا سوال و جواب در سفارت ارمنستان توضیح می دهید .
تشکر کنندگان: farshadsh ، homayoon13 ، b_argi ، payampars ، amirfarahan ، علی1369 ، msar
(2012-10-21 ساعت 21:28)MAHDI2012 نوشته:  
(2012-10-21 ساعت 21:12)Ali DV-2013 نوشته:  

ممنون
سلام .مدرک فوق دیپلم من را قبول نکردند چون ریز نمرات نتونستم ارسال کنم .دیپلم 11 ساله کار و دانش داشتم .مجبور شدم پیش دانشگاهی بگیرم که زمان برد.شغل نیمه دولتی-خدمت سربازی سپاه -و در 26 سپتامبر خودم -دختر و همسرم ویزا گرفتیم و پسرم دانشجوی مهندسی مکانیک که 28 سپتامبر در آخرین دقایق 2012 ویزا گرفت .امیدوارم توضیح کافی داده باشم
درود بر شما آقا مهدي

دوست گرامي، شما برنده اصلي بوديد يا همسرتون؟ اگر برنده اصلي هستيد ريز نمرات هم براي مصاحبه مورد نياز بوده كه از شما فوق ديپلم رو قبول نكرده اند؟ مگه ريز نمرات برنده اصلي به همراه ترجمه مدرك تحصيلي مورد نيازه؟ من امروز مدارك رو ارسال كردم و مطابق نوشته فايل پي دي اف سفارت در آنكارا، فقط آخرين مدرك تحصيلي رو ارسال كردم و ريز نمرات رو چون توي فايل پي دي اف چيزي راجع بهش ننوشته بود پست نكردم.
ممنون ميشم محبت كنيد براي من و دوستان بنويسيد كه اگر ترجمه ريز نمرات هم مورد نيازه سريعتر اونو آماده و پست كنيم يا به همراه خودمون روز مصاحبه ببريم سفارتSad

از محبت شما صميمانه سپاسگزارم دوست گرامي من
كيس نامبر 2013AS000006XX/نامه اول:MAY1 2012/سفارت:ANK/كارنت شدن كيس:OCT/نامه دوم:SEP/مصاحبه:NOV/كليرنس: 44 روز/دريافت ويزا:16 Jan/مقصد:سياتل/ تاريخ حدودي ورود به سياتل:May
تشکر کنندگان: سارا2013 ، payampars ، farshadsh ، هاشم13 ، b_argi ، bigharar ، niloo-kh ، msar
(2012-10-22 ساعت 09:06)سارا2013 نوشته:  سلام به دوستان
بعد اینکه از ارمنستان برگشتم و یه برگه آبی دستم هست و 18اکتبر مصاحبه ام بود طبق عادت همیشه اولین کارم اومدن تو این سایت بود اما هیچ تایپکی نبود که بتونم ازش اطلاعات بگیرم و اروم شم. خیلی حالم گرفته شد وقتی برگه ابی بهم دادن و...........
امیدوارم من اولین و اخرین نفر در این تاپیک باشم و دوستای دیگه به اینجا اصلا وارد نشن....
درود بر شما سارا خانم گراميSmile

اميدوارم هر چه زودتر پاك بشيد و جوابتون بياد تا به اميد خدا ويزاتون رو بگيريد، صميمانه از ته دل متاسف شدم اما مطمئن باشيد خيري توي اينكار وجود داره، اگر براي شما امكان داره و مسئله اي نيست ممكنه خواهش كنم علت كليرنس خوردنتون رو براي دوستان توضيح بديد؟ چون ممكنه براي خيلي از ماها مفيد باشه و اگر ما هم همچين مسئله اي داشته باشيم بتونيم اون رو در پروسه كاريمون تصحيح كنيم.

براتون كليرنس هرچه سريعتر رو آرزو ميكنم، همواره سلامت و شاد باشيد
كيس نامبر 2013AS000006XX/نامه اول:MAY1 2012/سفارت:ANK/كارنت شدن كيس:OCT/نامه دوم:SEP/مصاحبه:NOV/كليرنس: 44 روز/دريافت ويزا:16 Jan/مقصد:سياتل/ تاريخ حدودي ورود به سياتل:May
(2012-10-22 ساعت 15:33)anoush55 نوشته:  سلام و خسته نباشید
لطفا در رابطه با دکتر معتمد در ارمنستان ، یا سوال و جواب در سفارت ارمنستان توضیح می دهید .
سلام
برای پیدا کردن جواب سوال هاتون به این دو تا تاپیک ( سفر به ارمنستان برای مصاحبه و... ، سفرنامه و تجربه مصاحبه در ایروان ) سر بزنید. به همه سوالهاتون می رسید.
اینجا برای بعد از مصاحبه و کلیرنس بکار میاد که در واقع بیشتر انتظار و استرسه. البته امیدوارم خالی بمونه این تاپیک و همه یکضرب بگیریم.
2013AS15xx (یک نفر)/مصاحبه:آخر نوامبر،ایروان/کلیرنس: 21 روزه/دالاس، سفرنامه

سلام به دوستان عزیز ۲۰۱۳
امیدوارم که همه یک ضرب بگیرید اما اگه برگه آبی هم گرفتید اصلن نگران نباشید
مطمین هستم که زیاد به این تاپیک خواهید آمد اما خواهشن فقط بدانید که کلیرنس فرایندی است که باید طی شود و فقط باید طی شود و می شود اصلن نگران نباشید ولی با سر زدن به این تاپیک هیجان استرس و دوست های زیادی خواهید یافت
موفق باشید
(2012-10-22 ساعت 17:30)peyman1355 نوشته:  
(2012-10-21 ساعت 21:12)Ali DV-2013 نوشته:  [quote='MAHDI2012' pid='227243' dateline='1350836906']
چقدر دلم هوای این تایپیک را کرده بود .چه روز های به یاد ماندنی و چه روزهای سختی بود .اما پایان خوشی داشت .یاد دوستان عزیز به خیر.3trip-kopol-armanbala-hadiseh-sam111-bogati-beh gole و خیلی از دوستان دیگه---امیدوارم همه اشون موفق باشند...از دوستان 2013 هم معذرت می خوام بدون اجازه وارد این تایپیک شدم.امیدوارم این صفحه خالی بمونه و همگی ویزای یکضرب بگیرند.در خدمت همه شما هستم

ممنون

درود بر شما آقا مهدي

دوست گرامي، شما برنده اصلي بوديد يا همسرتون؟ اگر برنده اصلي هستيد ريز نمرات هم براي مصاحبه مورد نياز بوده كه از شما فوق ديپلم رو قبول نكرده اند؟ مگه ريز نمرات برنده اصلي به همراه ترجمه مدرك تحصيلي مورد نيازه؟ من امروز مدارك رو ارسال كردم و مطابق نوشته فايل پي دي اف سفارت در آنكارا، فقط آخرين مدرك تحصيلي رو ارسال كردم و ريز نمرات رو چون توي فايل پي دي اف چيزي راجع بهش ننوشته بود پست نكردم.
ممنون ميشم محبت كنيد براي من و دوستان بنويسيد كه اگر ترجمه ريز نمرات هم مورد نيازه سريعتر اونو آماده و پست كنيم يا به همراه خودمون روز مصاحبه ببريم سفارتSad

اگر آخرین مدرکتون کاردانیه، ریزنمرات رو روز مصاحبه همراهتون ببرید.
(2012-10-22 ساعت 17:46)peyman1355 نوشته:  [quote='سارا2013' pid='227416' dateline='1350880604']
سلام به دوستان

درود بر شما سارا خانم گراميSmile

براتون كليرنس هرچه سريعتر رو آرزو ميكنم، همواره سلامت و شاد باشيد

سلام ممنونم از لطف شما.
من مدرس دانشگاه بود و در فرمها اعلام کرده بودم. و تنها سوالشون در مصاحبه این بود که در دانشگاه چی درس می دی. گفتم که این ترم چون لاتاری برنده شدم دیگه تدریس نمی کنم. از من خیلی تشکر کردو گفت همه چی خیلی خوبه فقط یکسری کار اداری هست. من فکر میکنم دلیل اصلیش دانشگاه بود
(2012-10-23 ساعت 07:44)3rip نوشته:  
(2012-10-21 ساعت 21:12)Ali DV-2013 نوشته:  [quote='MAHDI2012' pid='227243' dateline='1350836906']

ممنون

درود بر شما آقا مهدي

مهدي گرامي

منو به بزرگواري خودت ببخش كه اين سوال رو مي پرسم، مگه مي خواهيم توي دانشگاه ثبت نام كنيم كه ريز نمرات رو هم مي خواهند؟ همسر من برنده كيس هستش و ايشون ليسانس پرستاري از دانشگاه تهران دارند و شغل ايشون هم پرستاري در بيمارستان دولتيه، من فقط مدرك ايشون رو ترجمه و پست كردم ( دقيقا طبق بند 2 از فايل پي دي اف سفارت در آنكارا ) و هيچ مدرك شغلي و تحصيلي ديگري چه مال خودم، چه مال همسرم رو پست نكردم ( چون از توي فايل پي دي اف دقيقا چيزهايي رو كه نياز داشتند تهيه و پست كردم).
البته براي زمان مصاحبه مدارك تحصيلي خودم و همسرم و همينطور گواهي اشتغال به كار خودم و همسرم رو ترجمه كردم و بعلاوه، نسخه اصل تمامي مداركمون رو خواهم برد.
با توجه به اينكه من خدمت سربازي هم نرفتم و معاف شدم ( كفالت گرفتم )
و كارداني برق و الكترونيك دارم و كلا توي چند شركت خصوصي كار كرده ام، به نظر شما ويزاي يكضرب رو خواهيم گرفت يا خير؟
و ديگر اينكه آيا ريز نمرات همسرم و خودم ميبايستي ترجمه بشن كه با خودمون ببريم يا نيازي به ترجمه اونها نيست و فقط اصل شون كفايت ميكنه ببريم؟
از محبت و راهنمايي هاي شما دوست گرامي صميمانه سپاسگزارم

ارادتمند - پيمان
تشکر کنندگان: Tomas ، MAHDI2012 ، farshadsh ، مرآت74 ، amirfarahan ، .YAS ، msar
(2012-10-23 ساعت 12:36)peyman1355 نوشته:  
(2012-10-23 ساعت 07:44)3rip نوشته:  

ممنون

درود بر شما آقا مهدي

مهدي گرامي

منو به بزرگواري خودت ببخش كه اين سوال رو مي پرسم، مگه مي خواهيم توي دانشگاه ثبت نام كنيم كه ريز نمرات رو هم مي خواهند؟ همسر من برنده كيس هستش و ايشون ليسانس پرستاري از دانشگاه تهران دارند و شغل ايشون هم پرستاري در بيمارستان دولتيه، من فقط مدرك ايشون رو ترجمه و پست كردم ( دقيقا طبق بند 2 از فايل پي دي اف سفارت در آنكارا ) و هيچ مدرك شغلي و تحصيلي ديگري چه مال خودم، چه مال همسرم رو پست نكردم ( چون از توي فايل پي دي اف دقيقا چيزهايي رو كه نياز داشتند تهيه و پست كردم).
البته براي زمان مصاحبه مدارك تحصيلي خودم و همسرم و همينطور گواهي اشتغال به كار خودم و همسرم رو ترجمه كردم و بعلاوه، نسخه اصل تمامي مداركمون رو خواهم برد.
با توجه به اينكه من خدمت سربازي هم نرفتم و معاف شدم ( كفالت گرفتم )
و كارداني برق و الكترونيك دارم و كلا توي چند شركت خصوصي كار كرده ام، به نظر شما ويزاي يكضرب رو خواهيم گرفت يا خير؟
و ديگر اينكه آيا ريز نمرات همسرم و خودم ميبايستي ترجمه بشن كه با خودمون ببريم يا نيازي به ترجمه اونها نيست و فقط اصل شون كفايت ميكنه ببريم؟
از محبت و راهنمايي هاي شما دوست گرامي صميمانه سپاسگزارم

ارادتمند - پيمان
دوست عزيز مدرك برنده اصلي كيس شما ليسانس هست و مورد قبوله . مدرك شما خيلي براي اونا اهميت نداره كه فوق ديپلم باشيد يا ديپلم كار و دانش كه ازتون ريز نمرات بخوان.
ان شالا با اين شرايط ويزاي يه ضرب رو شاختونه !
شماره کیس :2012AS0005XXXX - كارنت شدن كيس: June 2012 -تاريخ مصاحبه : هفته آخر June- كنسولگري :Ankara -
نتيجه مصاحبه :‌ كليرنس+ فرم 9 سوالي - تاريخ كليرنس : يه روزي تو نيمه اول سپتامبر ( 7th)

تشکر کنندگان: peyman1355 ، rezagh ، ali234 ، 3rip ، کیانا ، Tomas ، farshadsh ، مرآت74 ، ffrfar ، .YAS ، daad ، مريم اشرقي ، msar
یکی از دوستان من که در ابوطبی مصاجبه داشتن خودش و فرزندشون یکضرب گرفتن ولی همسرشون کلیرنس خوردن ایشون سرباری ارتش بودن
کیس نامبر:2013AS8900/تعداد افراد کیس:3 نفر/اورنج کانتی کالیفرنیا
تشکر کنندگان: saljoogh ، کیانا ، AsemanAbee ، Tomas ، lilistar ، مانترا ، shani89 ، farshadsh ، sadeghi897 ، amitis1392 ، amirfarahan ، .YAS ، daad ، arash bon ، msar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان