کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
سلام دوستان، نظرتون در مورد خرید بلیط آمریکا از نمایندگی KLM روبروی پارک ملت چیه؟ آیا تا حالا کسی‌ از اونجا بلیط خریده؟
Category : F2B‎
Receipt ‎Number : WAC1790XXXXXX‎
Priority ‎Date :2016 Nov
Approve ‎Date:June 2020
Welcome Letter Date :?‎
Case number:ABD 2020.........
Interview ‎Date : Coming Soon
تشکر کنندگان: valencia ، AOC Kermani ، لاتاری
سلام دوستان ببخشید شاید سوال من تو صفحات قبل جواب داده شده باشه اما فرصت نمی کنم بخونم، من برای پرداخت 165 دلار کلی مشکل دارم، اول از همه اینکه اصلا کسی رو ندارم که برام پرداخت کنه، بعد هم گفتم دست کم اکانتش رو درست کنم، اونم نمی شه، یعنی نیو اکانت می زنم و ایمیل رو هم می دم اما هیچ پیامی برای کانفرمیشن برام نمیاد، از سه چهار تا ایمیل مختلف چک کردم و حتی براشون نامه نوشتم اما جوابی نگرفتم، چیکار کنم، دو هفته دیگه پروازه Sad(
آگاهی از برنده شدن: می 2012
تاریخ مصاحبه: 24جون 2013
کیس نامبر: 2013AS88xx
سفارت ایروان
وضعیت: کلیرنسSad
تعداد افراد کیس: یک نفر
تشکر کنندگان: AOC Kermani ، لاتاری ، Ehsan1358
وســــــــــــــــــــایل برقـــــــــــــی در آمریڪـــــــــا

دوستان سلام

جهت اطلاع عزیزانی که بسلامتی عازم هستند :

1--تمام وسایل برقی که بر روی پلاک مشخصاتشون درج شده باشه 100-220 ولت با برق 110 ولت و هر ولتاژی بین رنج 100 تا 220 هم کار میکنند و هیچ مشکلی نخواهد بود .اداپتور ویا همون شارژرشون کار مبدل رو هم انجام میده ... مانند لپ تاپ و موبایل
نوشته پشت دستگاه را مطالعه کنید تا ببینید آیا ولتاژ مورد نیاز شما را تامین میکند؟ برای مثال نوشته پشت شارژر موبایل یا لپ تاپ خود را چک کنید، اگر چیزی شبیه این را دیدید آداپتور شارژر شما در آمریکا و اروپا کار میکند:

100-240V 50/60Hz

معمولا شارژرهای لپ تاپ ها، گوشی های هوشمند و تبلت ها با هر دو ولتاژ استاندارد سازگارند. با این وجود شما نباید به این موضوع بسنده کنید، حتما قبل از اتصال به برق نوشته پشت آداپتور را مطالعه کنید. مثلا شارژرهای دستگاه نینتندو 3DS با هر دو نوع ولتاژ سازگاری ندارند.
[/align]

[عکس: 4.jpg]

اگر دیدید مشخصات دستگاه شما با برق کشور مقصد کار میکند تنها چیزی که نیاز دارید یک تبدیل برای دوشاخه است که به هر نوع پریزی وصل شود.

اما اگر با برق آنجا سازگار نیست ، شما به یک " مبدل ولتاژ" نیاز دارید تا به برق آنجا وصل شود و برق را به ولتاژ مورد نیاز دستگاه شما تغییر دهد. در هنگام خرید درست انتخاب کنید.

[align=center][عکس: 5.jpg]

اطلاعات مربوط به کشور

قبل از سفر در مورد نوع پریز و ولتاژ کشور مقصد سفر خود مطلع شوید. برای اطلاع بیشتر در اینترنت اسم کشور را جستجو کنید و در مورد دوشاخه، پریز و ولتاژ رایج در آنجا مطالعه کنید. در این صورت از قبل میدانید چه مدل آداپتور و مبدل باید تهیه کنید. ویکی پدیا در مقاله ای با عنوان Mains electricity by country لیستی از انواع دوشاخه و ولتاژ مورد استفاده در کشورهای مختلف دارد که میتوانید اطلاعات خوبی در آنجا کسب کنید.

همچنین وب سایت iec.ch اطلاعات بسیار مفیدی در باره ولتاژها و شکل سوکت و پریز های هر کشور بر اساس دسته بندی های موجود در تصاویر بالا ارائه نموده است که مطمئنا میتوانید اطلاعات مورد نیاز خودتان را از از این وب سایت بدست آورید.

iec.ch/worldplugs

شما همچنین میتوانید هنگام ورود از فروشگاههای لوازم برقی آداپتور و مبدل مورد نیازتان را خریداری کنید اما خیلی روی آن حساب نکنید، پیدا کردن همچین فروشگاههای ممکن است مشکل باشد. بهتر است قبل از سفر خریدتان را انجام داده باشید و مجهز سفر کنید.

[عکس: World_Plug.jpg]

2--بعضی از وسایل برقی مانند بعضی سشوارها یک کلید سلکتوری بر روی انها تعبیه شده که بین 110 و 220 ولت قابل تغییر هستش که این وسایل هم نیاز به مبدل نخواهند داشت و با قرار دادن کلید بر روی 110 ولت با این ولتاژ کار میکنند ..
3--خوب میرسیم سر وسایل برقی که فقط با 220 ولت کار میکنند بر روی پلاک مشخصات تمامی وسایل برقی توان مصرفی دستگاه براساس وات W درج شده است وتنها راه استفاده از این وسایل با ولتاژ 110 ولت در امریکا استفاده از ترانس تبدیل 110 ----->220 ولت خواهد بود .البته بایستی دقت شود توان یا قدرت مبدل ولتاژ متناسب با توان مصرفی وسیله برقی شما باشد وگرنه دستگاه ضعیف کار خواهد کرد و به وسیله برقی اسیب خواهد رسید ...

بنابراین اگر توان مبدل شما باتوان مصرفی وسیله برقیتون هم خوانی داشته باشه و حتی بالاتر هم باشه مشکلی نخواهد بود البته این را در نظر داشته باشید که هر چه توان مبدل 220<-----110 ولت شما بالاترو بیشتر باشد مبدل حجیم تر و سنگین تر خواهد بود البته برای وسایل کم مصرف مانند اپیلیدی که در حد 10 وات مصرف دارند مشکلی نیست نهایتا با یک اداپتور کوچک 110---->220 ولت که از بازار تهیه کنیدکارتون راه میفته ولی وسایلی که دارای المنت هستند مانند پلوپز جریان زیادی کشیده و توان بالایی خواهند داشت در حدود 1000 وات که بنظر بنده بصرفه و منطقی نخواهد بود در اینگونه موارد از مبدل ولتاژ استفاده شده و برای خرید ان هزینه نمود بهتر هستش همون جا این وسایل برقی را خریداری نمایید تا با اطمینان خاطربیشتری بتونید از این وسایل برقی بدون هرگونه مشکلی استفاده نمایید البته این نظر شخصی بنده هستش و نظر دوستان ممکنه در این خصوص متفاوت باشه و قابل احترام ..

بنابراین در صورتی که احیانا باز هم قصد خرید ترانسفورمرافزاینده ولتاژ یا همون مبدل 110---->220 البته از نوع استاندارد ان را دارید حتما به توان یا قدرت مبدل متناسب با توان مصرفی وسایل برقی موردنظرتون توجه بفرمایید .. موفق و پیروز باشید

البته یک نکته دیگه که دوستان هم مطمئنا اطلاع دارند و قبلا هم در این مورد صحبت شده متفاوت بودن نوع پریزها و دوشاخه وسایل برقی در امریکا با ایران هستش که بصورت شکل زیر هست خوشبختانه، آداپتورهای تبدیل پریز به راحتی قابل تهیه میباشند. با قیمت خیلی مناسب میتوانید آداپتورهایی بخرید که امکان استفاده از پریز در کشور مقصد را برایتان ممکن کند.

و نکته دیگر که باید به آن دقت کنید و در بالا به ان اشاره شد ولتاژ است. اگر وسیله برقی شما با ولتاژ برق در آن کشور سازگار نباشد پس از اتصال دوشاخه به تبدیل و زدن آن به پریز دستگاه شما خراب خواهد شد. در ادامه اطلاعاتی در مورد ولتاژ میبینید.

[عکس: 27440159848592786344.jpg]

[عکس: 52992463986394422627.jpg]

که جهت استفاده وسایل برقی که از ایران برده می شود بایستی حتما یک تبدیل برای دوشاخه های متداول در ایران به دو شاخه تیغه ای در امریکا تهیه گردد مطابق با شکلهای زیر :

[عکس: 62894575908280659174.jpg]

[عکس: 59242568883763502208.jpg]

[عکس: 54381000365272392913.jpg]

[عکس: 2.jpg]
البته می توان یک چند راهه برق معمولی را با کابل بلند بهمراه برده و با تعویض دوشاخه ان به دوشاخه تیغه ای امریکایی از ان همزمان برای چند وسیله برقی که دوشاخه معمولی ایرانی دارند استفاده نمود...
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
(2013-11-18 ساعت 19:02)Sany58 نوشته:  سلام دوستان ببخشید شاید سوال من تو صفحات قبل جواب داده شده باشه اما فرصت نمی کنم بخونم، من برای پرداخت 165 دلار کلی مشکل دارم، اول از همه اینکه اصلا کسی رو ندارم که برام پرداخت کنه، بعد هم گفتم دست کم اکانتش رو درست کنم، اونم نمی شه، یعنی نیو اکانت می زنم و ایمیل رو هم می دم اما هیچ پیامی برای کانفرمیشن برام نمیاد، از سه چهار تا ایمیل مختلف چک کردم و حتی براشون نامه نوشتم اما جوابی نگرفتم، چیکار کنم، دو هفته دیگه پروازه Sad(

دوست عزیز میتونی از طریق http://www.tehranpayment.com/ پرداخت رو انجام بدی
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: ffrfar ، alirezass ، AOC Kermani ، nasim ، لاتاری ، pari pariaaa ، EKAM ، H Pier
(2013-11-18 ساعت 01:31)گل نهال نوشته:  دوستان يه مشكلي پيدا كرديم با وسايل برقي كه قرار بوده بيارم.
اپيليدي، پلوپز، سشوار را كه چك كردم نوشته از ٢٢٠-٢٤٠ ولت
حالا اگه مبدل ٢٢٠ به ١١٠ هم استفاده كنيم، اينا قراره ضعيف عمل كنه يا مشكلي نيست؟
مثلاً لپ تاپ نوشته ١٠٠-٢٢٠ ولت. فكر كنم ميدل واسه اينجور وسايليه كه مثل لپ تاپ
اگه اينطوريه پس بارمو سنگين نكنم و اونا رو نيارم
ميشه هركي اطلاع داره كمك كنه؟
ممنون
گل نهال خانم گرامی، اجازه بدید یک توضیح مختصری خدمت شما و سایر دوستان بدم. لوازم برقی کلا دو نوع هستن: یک گروه اونهایی هستن که خودشون مستقیماً به برق وصل میشن.یعنی برق از پریز بدون تغییر ولتاژ وارد دستگاه میشه. این گروه در اکثریت غریب به اتفاق موارد فقط از یک ولتاژ (که برای اروپا و خاورمیانه و اسیا 220-240 ولت هستش) استفاده میکنن و برای استفاده با ولتاژ غیر از اون باید از ترانس تبدیل ولتاژ که خیلی سنگین و نا کارامد هستش استفاده کنن.و با توجه به ارزون تر و با کیفیت تر بودن مشابه شون توی آمریکا، آوردن شون نه فقط بی مورد بلکه کمی نزدیک به حماقته.
دسته دوم اونهایی هستن که آداپتور جداگانه دارن و برق اول وارد اون شده و به جریان مستقیم و ولتاژ پایین(اغلب بین 5 تا 12 ولت) میشه و بعد وارد دستگاه میشه. در واقع این دستگاه ها می تونن با هر آداپتوری که ولتاژ و آمپر مناسب رو داشته باشن و فیش ورودیشون هم به هم بخوره یا حتی با باتری(یا باطریBig Grin) هم کار کنن. مثل انواع لپ تاپ و موبایل و غیره.در سالهای اخیر اداپتور های این دستگاهها رو جوری ساختن که Universal یا جهانی باشن چون اغلب این ها وسایل قابل حمل هستن و با توجه به ازدیاد مسافرت و ارتباطات بین کشور ها این یک ضرورته.ولی دستگاه های گروه اول اکثرا خانگی و محلی هستن و حتی برای نواحی مختلف مشخصاتشون هم فرق داره. من خودم می خواستم یک پرینتر سه کارهcanon رو که داشتم و تازه خریده بودم رو بیارم و بسته بندی کرده بودم برام فریت کنن.حتی برقش هم 100-240 ولت بود ولی اینجا که رسیدم خواستم ببینم قیمت کارتریجش چنده وقتی جستجو کردم فهمیدم که اصلا اینجا نیست و مدل های اینجا فرق دارن واسه همین گفتم برام نفرستن. بعدش هم یک سه کاره کامل رو اینجا حدود 40 دلار میشه خرید که قیمت دو تا کارتریج هستش! پس نتیجه گیری کلی اینه که لوازم برقی 220 ولت رو حتی اگر نوی نوی نو هم هست بهتره که نیارید.
(2013AS000053xx) چهار نفر - ابوظبی - هفته2 آپریل Big Grinیکضرب - مقصد: ایرواین، کالیفرنیا
تشکر کنندگان: amiz.abdollah ، گل نهال ، lilac ، valencia ، el333 ، poem ، AsemanAbee ، پدی ، gbtm ، AOC Kermani ، nasim ، romance33 ، mhb161 ، لاتاری ، nora ، noura ، usa lover ، pari pariaaa ، aaraam ، powerb
(2013-11-18 ساعت 17:24)natasha نوشته:  سلام دوستان، نظرتون در مورد خرید بلیط آمریکا از نمایندگی KLM روبروی پارک ملت چیه؟ آیا تا حالا کسی‌ از اونجا بلیط خریده؟
دوست عزیز به نظر من تو خرید بلیط خیلی عجله نکنید. من به خاطر عجله تو خرید 200 دلار ضرر کردم. وایسین اول برین مصاحبه. تازه بعدش 6 ماه وقت دارین واسه رفتن به آمریکا. الان بگیرین یکم ریسکش بالاستShy
شماره کیس 3xxx 2013AS/نامه دوم 26 دسامبر /یک نفر /مصاحبه 21 فوریه / کلیرنس 208 روز /سفارت آنکارا /کلیر 17 سپتامبر / صدور ویزا 27 سپتامبر/ کارولینای شمالی
تشکر کنندگان: ROYAAA ، tajhizgaran ، AOC Kermani ، لاتاری ، pari pariaaa
(2013-11-19 ساعت 00:17)valencia نوشته:  
(2013-11-18 ساعت 17:24)natasha نوشته:  سلام دوستان، نظرتون در مورد خرید بلیط آمریکا از نمایندگی KLM روبروی پارک ملت چیه؟ آیا تا حالا کسی‌ از اونجا بلیط خریده؟
دوست عزیز به نظر من تو خرید بلیط خیلی عجله نکنید. من به خاطر عجله تو خرید 200 دلار ضرر کردم. وایسین اول برین مصاحبه. تازه بعدش 6 ماه وقت دارین واسه رفتن به آمریکا. الان بگیرین یکم ریسکش بالاستShy

سپاسگزارم از راهنمائیتون دوست گرامی‌. من این بیلیطو برای خودم نمی‌خوام برای خانواده‌ام می‌خوام که تا ۳ ماه دیگه ویزاشون بیشتر اعتبار نداره، اونها سال قبل لاتاری قبول شدن... گفتم اگه کسی‌ تجربه‌ی از خرید بلیط از نمایندگی‌ klm داره در اختیارم بزاره ممنون میشم
تشکر کنندگان: valencia ، AOC Kermani ، amiz.abdollah ، لاتاری ، pari pariaaa
(2013-11-19 ساعت 00:40)natasha نوشته:  

سپاسگزارم از راهنمائیتون دوست گرامی‌. من این بیلیطو برای خودم نمی‌خوام برای خانواده‌ام می‌خوام که تا ۳ ماه دیگه ویزاشون بیشتر اعتبار نداره، اونها سال قبل لاتاری قبول شدن... گفتم اگه کسی‌ تجربه‌ی از خرید بلیط از نمایندگی‌ klm داره در اختیارم بزاره ممنون میشم
klm که از اردیبهشت پروازهاشو به ایران قطع کرده. قیمتاش هم بالاست. مگه اینکه بخواین با یه پرواز به عمان و از اونجا به آمستردام و بعد هم آمریکا برین که خودش حداقل 3 تا پروازه. اگه مقصدتون بگین راحتتر میشه راهنمائی کرد
شماره کیس 3xxx 2013AS/نامه دوم 26 دسامبر /یک نفر /مصاحبه 21 فوریه / کلیرنس 208 روز /سفارت آنکارا /کلیر 17 سپتامبر / صدور ویزا 27 سپتامبر/ کارولینای شمالی
تشکر کنندگان: گل نهال ، natasha ، gbtm ، AOC Kermani ، nasim ، لاتاری ، pari pariaaa
(2013-11-19 ساعت 01:04)valencia نوشته:  

klm که از اردیبهشت پروازهاشو به ایران قطع کرده. قیمتاش هم بالاست. مگه اینکه بخواین با یه پرواز به عمان و از اونجا به آمستردام و بعد هم آمریکا برین که خودش حداقل 3 تا پروازه. اگه مقصدتون بگین راحتتر میشه راهنمائی کرد

مرسی، من که زنگ زدم به نمایندگیش دیدم بلیط دارن و قیمتش خوبه، البته همونجور که شما میگین ۲ استاپ هست، مقصد ما لوس آنجلس هست دوست عزیز
تشکر کنندگان: AOC Kermani ، لاتاری ، pari pariaaa ، powerb
(2013-11-19 ساعت 01:04)valencia نوشته:  

قیمتشو راحت از اینترنت واسه مقصد مورد نظر می توونین در بیارین . یکی از دوستان من همین امسال با Klm رفت کانادا . یعنی ارزونترین بلیطی که تونستیم براش پیدا کنیم klm بود . البته واسه کانادا ( این شمارشه : 84384) آژانس ساعی خیابان وزرا
امیدوارم کمکتون کرده باشم
البته به طور مستقیم پرواز نداره فکر کنم می ره ابوظبی یه چند ساعت اونجا می مونه بعد حرکت می کنه به سمت کشور مقصد . پروازهایی که یه توقف توی یه کشور دیگه دارن ارزونتر هستند . بهتره از خود آژانس اطلاعات دقیقشو بگیرین
شماره کیس:**2014AS45 ،تاریخ رویت قبولی: 2 می 2013 ،کنسولگری:ایروان ،ارسال فرم های اول:10 می با ایمیل ، پاسخKCC به ارسال اول: 3 روز بعد .مصاحبه 08April. افراد كيس: 2 نفر . کلیرنس (معاف. شغل خصوصی )،Shy آپ : 18و19 آگوست هر دونفر باهم
Sad بعد از یک سال و نیم انتظار ، ویزا به ما نرسید !
تشکر کنندگان: natasha ، mhb161 ، AOC Kermani ، لاتاری ، pari pariaaa ، powerb
سلام مهاجرين عزيز
دوستاني كه عازم فلوريدا هستند لطفا در صورت امكان با 09173195154 يا a.roz75@yahoo.com تماس بگيرند
با تشكر شاد باشيد
***2013AS7 ‫(٢ نفر) ღ مصاﺣﺒﮧ: 15 مي۲۰۱۳، ابوظبي، برگهٔ سفيد ღ كليرنس ღ كلير 30جون ღمقصد: فلوريدا *ویزا 16 جولای2013 تا 15 جون2014 @
تشکر کنندگان: amiz.abdollah ، AOC Kermani ، لاتاری ، pari pariaaa ، Ehsan1358
سلام
دوستان کسی می دونه داستان این passcode که تو سایت uscis بالای صفحه (وقتی لاگین می شیم) ظاهر شده چیه ؟
Represented Applicants/Petitioners - If your Representative provided you with a Case Passcode,
select Enter Case Passcode to access and review your pending application or petition.
2013asXX - از آنکارا تا سان فرانسیسکو ، ولی هنوز از ستاره ها متنفرم
تشکر کنندگان: amiz.abdollah ، AOC Kermani ، لاتاری ، pari pariaaa
كسي هست در أين مورد كمك كنهAccording to our records, you initiated a request for online access with U.S. Citizenship and Immigration Services (USCIS) on 09/24/2013. However, a benefit request must be started within 30 calendar days from the date you initially request online access, and a benefit request must be completed within 30 calendar days from the date it was started. Unfortunately, the time to complete and submit your benefit request in USCIS ELIS has expired.

Therefore, the account that was created on 09/24/2013 has been deleted.

If you would like to create a new account for online access to USCIS ELIS, please use this link and follow the instructions for creating a new account: من پول تو ايران ريختم تاريخ بالا ولي نوشته باطل شده چيكار بأيد كرد و الان ١٧ روز كه أمريكا هستم
کیس نامبر: 2013AS0000106xx • ارسال فرمها: DHL • افراد كيس 2 نفر • کنسولگری: ایروان • مقصد california• مصاحبه:هفته اول آگوست • کلیر ٣١آگوست دريافت ويزا :٦سپتامبر
تشکر کنندگان: AOC Kermani ، لاتاری ، pari pariaaa
(2013-11-19 ساعت 10:17)onlyonline نوشته:  سلام
دوستان کسی می دونه داستان این passcode که تو سایت uscis بالای صفحه (وقتی لاگین می شیم) ظاهر شده چیه ؟
Represented Applicants/Petitioners - If your Representative provided you with a Case Passcode,
select Enter Case Passcode to access and review your pending application or petition.

فكر كنم شما هم مثل ما حسابتون باطل شده چون از ١ ماه گذشته
کیس نامبر: 2013AS0000106xx • ارسال فرمها: DHL • افراد كيس 2 نفر • کنسولگری: ایروان • مقصد california• مصاحبه:هفته اول آگوست • کلیر ٣١آگوست دريافت ويزا :٦سپتامبر
تشکر کنندگان: AOC Kermani ، لاتاری ، pari pariaaa ، shishipapa
سلام دوستان
خوش به حالتون که برنده شدین!!

کاش یک روزی بیاد که همه ثبت نامی های 2015 اینجا اعلام کنیم که برنده شدیم و همه باهم شاد بشیم!!!

یه سوال اگه برنده بشیم شهر اقامتمونو خودمون انتخاب می کنیم یا اینکه اجباری اونا به یک شهری می فرستن؟؟؟؟

وقتی صبحتهای شما رو می خونم قلبم از شادی لبریز میشه به هر حال موفقیت شما هم شادی برانگیزه!!! و خیلی حس خوبی به آدم میده. ازتون می خوام برای همه کسانی که آرزو دارن دعا کنید.

سپاس از همه دست اندرکاران و کسانی که از دیگران حمایت می کنند

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان