کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوال در مورد مشكلات پر كردن فرم ثبت نام ؟
سلام

اگر صفحه تایید رو نگرفتی و فرم بسته شد خب به نظر من ثبت نام کن ،نوشته بود منقضی شده، ببین معمولاً اگر بیشتر 60 دقیقه طول بکشه این پیغام رو میده
تقریبا یه پیغام مثله ماله تو ...
اما از اونجایی که نوشته برای دوباره فرستادن (Resubmit) اطلاعاتت رفرش رو بزن ،مشخص میکنه که اطلاعاتت ذخیره نشده.
والا چی بگم ،به نظرم ثبت نام کنی بهتره، چون به نظرم چیزی ثبت نشده ، اما باز هم نظر خودته. دوستان کسی نیاد یغه بگیره این نظره شخصیمه Big Grin .
تشکر کنندگان: تسكا
تسکا جان

اون شماره هایی که فرمودی رو نمیدونم چی هستند اما اگر منظورت Confirmation Number هستش، نه اینا نیستند .
اون یه شماره ای مثله این شماره توی این عکسه ...

مثلاً 201012D40S10
نه فكر نكنم
بعد از چند دفعه رفلش كردن دوباره همون صفحه دوميه كه entry داره با همون شماره ها اومد زدم بازم همين پيام داد.
با فكر كردن به آرزوهاي محال ذهن خود را از رمـــــــــــق نيانداز
كه از حال باز مانــــــــــــــي...
به زندگــــــــــــي اميدوار باش..
تشکر کنندگان:
خب اگر بعد از رفرش زدن هم همون صفحه( Part two-Entrant Information) میاد خب فکر میکنم به این معنی باشه که هنوز اطلاعات ثبت نشده دیگه .
دوستان خوبم
ممنونم از كمك و راهنماييهاي هميشگي و به موقعتان
پس دوباره ثبت نام ميكنيم انشاالله كه ثبت نشده باشه
با فكر كردن به آرزوهاي محال ذهن خود را از رمـــــــــــق نيانداز
كه از حال باز مانــــــــــــــي...
به زندگــــــــــــي اميدوار باش..
تشکر کنندگان:
دوستان گلم من چند تا تجربه رو اینجا میگم برای هنگام ثبت نام . نخست اینکه همیشه همه چیز و همه مدارک و شماره ها رو آماده داشته باشید . و با خوندن این همه راهنمایی توی این سایت مطمئن باشید که مشکلی ندارید . یه پیشنهاد اینکه صفحه اول ثبت نام را باز کنید و دی سی کنید و با آرمش کامل همه چی رو بخونید به ویژه اونهایی که زبانشون زیاد خوب نیست . راه بهتر اینکه یه بار یه ثبت نام الکی با مشخصات الکی بدین تا کاملا جا بیفته ولی پیشنهادش نمیکنم چون هم کار درستی نیست هم اینکه پهنای سایت رو اشغال میکنید و ممکنه یک در هزار یه نفری باشه که مشخثاتش همون باشهSmile و بیچاره خذف بشه .
دوم اینکه بهترینش اینه که با همون IE این کار رو بکنید که استاندارد تره . و هرگز و هرگز فراموش نکنید که pop up Blocker اینترنت اکسپلورر رو خاموش کنید . یکی از مشکلاتی که توی این پست بچه ها گفته بودن ناشی از همین بود. هرگز هم از ف.ی.ل.تر شکن استفاده نکنید و صعی کنید کانکشنی داشته باشید که خودش سایت رو باز کنه .
اصلا نگران نباشید . دادن همه اطلاعات اگر داشته باشید و حول نشید بیشتر از 10 دقیقه نمیشه و 30 دقیقه فرصت دارید.
از صفحه success هم یه پرینت یا اسکرین شات بگیرین داشته باشید.
شماره کیس>DV2010AS7*7
تاریخ دریافت نامه قبولی: همین روزا دیگه
کنسولگری: آنکارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: زودی میفرستم
تاریخ کارنت شدن کیس:
تاریخ دریافت نامه دوم:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت کلیرنس:
جمع تقریبی هزینه ها:
تشکر کنندگان:
مشخصات و سعی اینجوری . البته من مثل کردان بی سواد نیستم ها این اشتباه تایپی بود چون لیبل فارسی ندارم. آخه کردان یه نامه نوشته بود که :
با صلام از کلیهه آموضگاران و صوات آموزان نحظت صوات آموزی سمیمانه اصطدعا دارم با هظور خود و ادای شحادط در شهن مجلص مانع از اصطیضاه من شوید با تشکر دگدر علی کردان Smile
شماره کیس>DV2010AS7*7
تاریخ دریافت نامه قبولی: همین روزا دیگه
کنسولگری: آنکارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: زودی میفرستم
تاریخ کارنت شدن کیس:
تاریخ دریافت نامه دوم:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت کلیرنس:
جمع تقریبی هزینه ها:
تشکر کنندگان:
من عکس اول رو ارسال کردم ولی برای فرستادن عکس دوم صفحه رو نمیتونه باز کنه آیا باید عکس اول رو دوباره بفرستم یا نه؟
تشکر کنندگان:
سلام
ایا در ایران middle name هم داریم؟ منظورم اینکه مثلا فامیل پور احمدی رو با ید پور انرا در قسمت middle name بنویسم یا همه ی فامیل پور احمدی رو در قسمت last name بنویسم؟
پور احمدی به لاتین= Pour Ahmadi ( البته در پاسپورت همینطوری جدا نوشته شده و اینطوری سرهم Pourahmadiنوشته نشده )
ممنون
تشکر کنندگان:
با سلام به همه عزیزان
من 20 سال و 2 ماهمه ایا میتوانم در DV2010 شرکت کنم یا نه؟
میگن اگه مجرد باشی باید حتما 21 سالت تمام شده باشه!!!!
تشکر کنندگان:
eliazarei نوشته: با سلام به همه عزیزان
من 20 سال و 2 ماهمه ایا میتوانم در DV2010 شرکت کنم یا نه؟
میگن اگه مجرد باشی باید حتما 21 سالت تمام شده باشه!!!!
شماعلاوه بر اینکه می توانید به عنوان فرزند زیر 21 سال در فرم های ثبت نامی پدر و مادرتان ثبت نام کنید همچنین بنام خودتان نیز جداگانه به عنوان شخص بالای 18 سال دارای حداقل ديپلم کامل، حق ثبت نام دارید.(یعنی 3 شانس ثبت نام)
تشکر کنندگان: eliazarei
زير 21 سال مگر مي تواند به طور مستقل شركت كند؟
تشکر کنندگان:
سلام
ایا در ایران middle name هم داریم؟ منظورم اینکه مثلا فامیل پور احمدی رو با ید پور انرا در قسمت middle name بنویسم یا همه ی فامیل پور احمدی رو در قسمت last name بنویسم؟
پور احمدی به لاتین= Pour Ahmadi ( البته در پاسپورت همینطوری جدا نوشته شده و اینطوری سرهم Pourahmadiنوشته نشده )
ممنون
تشکر کنندگان:
artistic76 نوشته: زير 21 سال مگر مي تواند به طور مستقل شركت كند؟
با توجه به این بند از شرایط DV2010 ،(بدلیل پیش نیازهای داشتن دیپلم و سابقه کار) بیشترافراد زیر 18 سال واجد شرایط ثبت نام مستقل نیستند.
18. IS THERE A MINIMUM AGE FOR APPLICANTS TO APPLY FOR THE E-DV PROGRAM? There is no minimum age to apply for the program, but the requirement of a high school education or work experience for each principal applicant at the time of application will effectively disqualify most persons who are under age 18
.
تشکر کنندگان: Masoud ، Parslottery
با سلام
Gunash جان
نکته ی جالبتر اینکه دیشب یک دکتری به نام دکتر مقتدر اورده بودند تو VOA (صدای آمریکا) و میگفت افراد زیر 21 سال نمیتونند شرکت کنند ، اتفاقا من هم سریعا این شماره 18 رو چک کردم و سوال برام پیش امد که این دکتره چی مگه؟؟!!
به قول شما خب اینجا نوشته هر کسی که دیپلم (12 سال تحصیل) رو داشته باشه که اکثرا بالا 18 سال میشند واجد شرایط هستش.
یه سوتی دیگه هم آقای دکتر دادند اون هم در مورد عکس بود ، رزولوشن پارسال رو گفتند.Sad
فکر کنم اگه آقا صمد، مسعود خودمون رو میبردند 100 برابر این بهتر نظر میداد .

دوست عزیزhamid_p
ما ایرانی ها معمولا نام میانی Middle Name نداریم ، البته اون هموطنایی که تو آمریکا و کانادا و ... هستند ممکنه داشته باشند.
شما نام کوچکتان را در First Name و فامیلتان را در Last Name بنویسید.
حالا پور احمدی رو به این صورت Pour Ahmadiیا Pourahmadi بنویسید نمی دونم اما فکر میکنم Pour Ahmadi درست باشه ،باید با املای فامیلتون در پاسپورت مطابقت کنه ، اگر هم پاسپورت ندارید موقع گرفتن از املایی که الان استفاده میکنید استفاده کنید.
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان