کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گم شدن پاسپورت با ویزا
Sad 
سلام به همگی دوستان من ماه پیش ویزای نامزدیمو از انکارا گرفتم ولی متاسفانه پاسپوتمو گم کردم لطفا راهنماییم کنید که چی کار باید بکنم خیلی نگرانم Sad
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-11-11 ساعت 15:13)shayni نوشته:  سلام به همگی دوستان من ماه پیش ویزای نامزدیمو از انکارا گرفتم ولی متاسفانه پاسپوتمو گم کردم لطفا راهنماییم کنید که چی کار باید بکنم خیلی نگرانم Sad

من پاسخ سؤالتون رو متأسفانه نمیدونم. اما شدیدا توصیه میکنم تا رسیدن به پاسختون به سفارت تلفن کنید و قضیه رو شرح بدید. شاید قبول کنند که دوباره براتون ویزا صادر بشه. وقت رو تلف نکنید!
پاسخ
تشکر کنندگان: ASALI
به نظر بنده بلافاصله سفارت را در جریان قرار بدید چون در صورت سواستفاده احتمالی از پاسپورت و ویزای شما می تونه در آینده براتون دردسر ایجاد کنه (در صورتی که سفارت را در جریان قرار ندهید)
نوع ویزا : CR1 ✷ مصاحبه : هفته آخر نوامبر ۲۰۱۲ - ایروان ✷ دریافت ویزا : یکضرب ✷ مقصد : L.A ✷ تاریخ ورود : ۱۲/۱۲/۱۲
پاسخ
تشکر کنندگان: mercedeh2011
گرفتن پاسپورت مجدد فکر کنم تا شش ماه زمان میبره و کمی کاغذبازی داره. با اداره گذرنامه هم سریعا تماس بگیرین.
پاسخ
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، mercedeh2011

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان