کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ترکیه - مصاحبه
سلام.. مصاحبه من 20 روز دیگس ولی هنوووووز بلیط نگرفتم Sad
یکی میگه 1200000 فقط رفت!! یکی میگه 800000 فقط رفت و یکی میگه 400000 رفت و برگشت!!!
من موندم با این همه تفاوت قیمیت چکار کنم واقعا.. میترسم با اون رفت و برگشت 400 برم ولی نرسم Tongue
حالا بلیط گرفتن کاری نداره هرچقدر که شد میگیرم مشکلم اینه که میخوام یه نفر رو تو ترکیه به من معرفی کنید که اعتماد کامل بهش داشته باشید که کارای رفت و امد و گرفتن جواب دکتر و کلا همه این کارارو انجام بده. دوستانی که انکارا مصاحبه شدن لطفا راهنمایی کنن .. مرسی Smile
نوع ویزا:CR1/اپروال:jun.2011/تکمیل:november.2012/مصاحبه:13.feb.2013/دریافت ویزا:16.feb

خدا جون خوش به حالت که همه جا هستی‌، ما که هرجا هستیم دلمون واسه یه جا دیگه تنگ می‌شه!
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، Tomas ، farshid.a ، dreamer60 ، پرستو ، msar
جودی جونم به تاپیک آنکارای بچه های لاتاری سر بزنی خیلی سریعتر جواب میگیری Smile

بعدش عمو سعید یکی از بچه های مهاجرسرا رو گفته بود که توی آژانسه، ببین ایشون چی میگه. فکر کنم رفت و برگشت 400 و خورده ای میگفت
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، Tomas ، girl ، farshid.a ، rouzbehdarvishi ، msar
به عباس مسیج دادم ولی بهم گفت همه اطلاعاتتو بده راستشو بخواین یکم ترسیدم Sad
ادم خوبیه؟ البته مرسده میگفت خیلی ادم خوبیه ولی من وقتی دیدم گفت کیس نامبر و اطلاعاتتو بده نمیدونم چرا بدبین شدم
نوع ویزا:CR1/اپروال:jun.2011/تکمیل:november.2012/مصاحبه:13.feb.2013/دریافت ویزا:16.feb

خدا جون خوش به حالت که همه جا هستی‌، ما که هرجا هستیم دلمون واسه یه جا دیگه تنگ می‌شه!
پاسخ
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، الهه سابق ، Tomas ، dreamer60 ، rouzbehdarvishi ، msar
عمو سعید شماره اون خانم رو به من دادید ولی ایشون 2 شنبه تا 4 شنبه نیستن منم فعلا نمیدونم برنامه همسرم چیه واسه همین نمیشه برای بلیط اقدام کنم ولی نگران اینم که اونجا اذیت بشم برای همین یه لیدر خوب میخوام Smile

پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، Tomas ، dreamer60 ، msar
دوستای خوبم اون قیمتی که به من داده بودن نمیدونم رو چه حسابی بود!!! امروز قیمت گرفتم گفتن ماهان 450000 رفت و برگشت..

پاسخ
تشکر کنندگان: Tomas ، f1f ، الهه سابق ، msar
(2013-01-21 ساعت 16:44)girl نوشته:  دوستای خوبم اون قیمتی که به من داده بودن نمیدونم رو چه حسابی بود!!! امروز قیمت گرفتم گفتن ماهان 450000 رفت و برگشت..

جودی خانم من فکر میکنم این قیمت درستی باشه. در ضمن با حرفای عمو سعیدم موافقم. خیلی خوبه که همه کاراتونو خودتون پیگیری کنین Wink.
F1
PD: OCT 2005
Case Completion: MAR 2011
Clearance Duration: 23 Month
Status: Issued
Embassy: Ankara

پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، girl ، Saeedv13 ، frozen mind ، dreamer60 ، yalda91 ، msar
بله خیلی خوبه ولی تو یه تاپیک دیگه هم گفتم همسرم نسبت به کشور ترکیه خیلی بد بینه و فکر میکنه همه با چاقو و زنجیر وایسادن و کیفای مردم و میدزدن!!! کلا اینطور فکر میکنن خودش و دوستاش! برای کاهش استرسش میخوام هماهنگ کنم که خیالش راحت باشه Smile
بابت قیمت هم یه اژانس به ما گفته ترکیش ایر 1200 فقط رفت حالا من نمیدونم این چه نوع بلیطی هستش ولی قطعا با اون نمیریم واقعا گرونه! ماهان الان 450 رفت و برگشت. با همبن ماهان میریم Wink

پاسخ
تشکر کنندگان: f1f ، الهه سابق ، frozen mind ، msar
(2013-01-21 ساعت 21:03)girl نوشته:  بله خیلی خوبه ولی تو یه تاپیک دیگه هم گفتم همسرم نسبت به کشور ترکیه خیلی بد بینه و فکر میکنه همه با چاقو و زنجیر وایسادن و کیفای مردم و میدزدن!!! کلا اینطور فکر میکنن خودش و دوستاش! برای کاهش استرسش میخوام هماهنگ کنم که خیالش راحت باشه Smile
بابت قیمت هم یه اژانس به ما گفته ترکیش ایر 1200 فقط رفت حالا من نمیدونم این چه نوع بلیطی هستش ولی قطعا با اون نمیریم واقعا گرونه! ماهان الان 450 رفت و برگشت. با همبن ماهان میریم Wink

من فکر میکنم این دید یکم بد بینانه باشه. شاید این موضوع تو استانبول صحت داشته باشه اما همونطور که میدونید آنکارا پایتخت سیاسی و اداری ترکیه هست و شهری کاملا، تاکید میکنم کاملا امن به حساب میاد.
تنها مسئله ای که میتونه جیب شما رو تهدید کنه، لیدر ها هستند Big Grin.
F1
PD: OCT 2005
Case Completion: MAR 2011
Clearance Duration: 23 Month
Status: Issued
Embassy: Ankara

پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، الهه سابق ، Saeedv13 ، frozen mind ، farshid.a ، dreamer60 ، mdtrmd ، manila ، msar
:p
والا من که وقت دکتر گرفتم و بلیطم هر وقت بخوایم میتونیم بگیریم و هتل رو از همینجا رزرو کنیم ولی قبول نمیکنه. حالا تا بریم و برگردیم 1000 بار برنامه تغییر میکنه و تنها چیزی که مهمه یکضرب گرفتن ویزاست Smile
دعا کنید یضرب ویزارو بگیرم Smile

پاسخ
تشکر کنندگان: f1f ، الهه سابق ، Saeedv13 ، frozen mind ، omnia ، farshid.a ، rouzbehdarvishi ، سانازی ، msar
ptt- yenisehirptt-ank merkezi----mithatpasa kultur ankara-6441
injaaa tanha markaze postii keshanbeha bazeee va be mahze inke berese beheton zang mizanan
پاسخ
تشکر کنندگان: amir82 ، yalda91 ، manila ، msar
سلام
من امیدوار بودم تو این قسمت اطلاعاتی در مورد اینکه با چه پروازی بهتره به انکارا بریم یا اینکهکدوم هتل ها بهترند پیدا بشه ؟
اما اگر ممکنه بگین که از نظر امنیت برای خانم جوان تنها چطوریه ؟
نوع ویزا : CR1 ( ازدواج با سیتی زن )
اولین اقدام : 2011
تکمیل مدارک در nvc : فوریه / 4 / 2013
محل مصاحبه : انکارا
پاسخ
تشکر کنندگان: f1f ، dreamer60 ، msar
(2013-03-10 ساعت 18:31)wait for visa نوشته:  سلام
من امیدوار بودم تو این قسمت اطلاعاتی در مورد اینکه با چه پروازی بهتره به انکارا بریم یا اینکهکدوم هتل ها بهترند پیدا بشه ؟
اما اگر ممکنه بگین که از نظر امنیت برای خانم جوان تنها چطوریه ؟
اگه تاپيك سفر به تركيه(برندگان گرين كارت 2013) رو كامل مطالعه بكنيد جواب سوالاتون رو حتما پيدا ميكنيد.به نظر من هتل ددمان يا سيمن هتل (كنار ددمان)خوب هست چون هميشه ماشين پليس تو خيابون اين دو هتل هست.پروازها هم كه اول تركيش بعد ماهان و ايران اير به ترتيب خوب هستند.
2013AS2xx، ارسال مدارک:آگست/تاریخ مصاحبه:فوريه آنکارا/2 نفر/كلير 8 may
انجمن مهندسین عمران مهاجرسرا
پاسخ
تشکر کنندگان: f1f ، dreamer60 ، wait for visa ، 3pideh ، yalda91 ، MONA FB ، msar
دوستان سلام اولين باريه كه از اين سايت استفاده ميكنم. ديدم همه به يكديگر كمك ميكنن من هم كه نيازمند كمك و راهنمايي.. دوستان در حال حاضر در آنكارا بسر ميبرم و پس فردا مصاحبه گرين كارت دارم. نوع پرونده ام نيز F2b هست.ممنون ميشم اگر در اين فاصله كم من رو راهنمايي كنيد. كه خداي نكرده مدركي چيزي كم نداشته باشم. شديدا استرس دارم... Sad
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
(2013-04-15 ساعت 03:09)آترا نوشته:  دوستان سلام اولين باريه كه از اين سايت استفاده ميكنم. ديدم همه به يكديگر كمك ميكنن من هم كه نيازمند كمك و راهنمايي.. دوستان در حال حاضر در آنكارا بسر ميبرم و پس فردا مصاحبه گرين كارت دارم. نوع پرونده ام نيز F2b هست.ممنون ميشم اگر در اين فاصله كم من رو راهنمايي كنيد. كه خداي نكرده مدركي چيزي كم نداشته باشم. شديدا استرس دارم... Sad
سلام
امیدوارم مصاحبتون به خوبی پیش بره و یک ضرب ویزاتون رو بگیرید. یه سوالم دارم میشه بدونم PD شما چه تاریخیه؟
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
(2013-04-16 ساعت 18:27)mohamadtj نوشته:  
(2013-04-15 ساعت 03:09)آترا نوشته:  دوستان سلام اولين باريه كه از اين سايت استفاده ميكنم. ديدم همه به يكديگر كمك ميكنن من هم كه نيازمند كمك و راهنمايي.. دوستان در حال حاضر در آنكارا بسر ميبرم و پس فردا مصاحبه گرين كارت دارم. نوع پرونده ام نيز F2b هست.ممنون ميشم اگر در اين فاصله كم من رو راهنمايي كنيد. كه خداي نكرده مدركي چيزي كم نداشته باشم. شديدا استرس دارم... Sad
سلام
امیدوارم مصاحبتون به خوبی پیش بره و یک ضرب ویزاتون رو بگیرید. یه سوالم دارم میشه بدونم PD شما چه تاریخیه؟

خوشبختانه بخير گذشت.. من آوريل ٢٠٠٥ بودم .
پاسخ
تشکر کنندگان: khsh2006 ، f1f ، mohamadtj ، yalda91 ، msar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان