کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
دعوت خانواده همسر آمریکایی به ایران
سلام به همه.

-------------
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، shahrzad_a ، Blaze ، Tomas ، battosai ، msar
نقل قول:
(2012-11-24 ساعت 01:20)mhy_1985 نوشته:  سلام به همه.

من با خانمم که سیتیزن آمریکاست ازدواج کردم و ایشون بعد از اینکه مسلمون شد پاسپورت و شناسنامه ایرانی هم گرفت و سیتیزن ایران شد (سیتیزن ایران !Big Grin). حالا برای عید نوروز که میخواد دوباره بیاد ایران منو ببینه (بار دومه که میاد ایران) پدرش هم میخواد بیاد !

سوال اینجاست که کسی میدونه پدر خانمم رو چطور میتونم بیارم ایران؟
اگه کسی قبلا کسی رو از آمریکا آورده ایران خوشحال میشم از تجربیات ارزشمند شما استفاده کنم.

فکر میکنم ایران در حرکت متقابل به آمریکایی ها در فرودگاه ویزا نمیده ( فقط کیش رو میده که فکر کنم 24 روزه ) هست پس برای این که دچار مشکل نشید بهتر یه سر به واشنگتن بزنید و از دفتر حفاظت منافع ایران تو اونجا سوال کنید
یه تصمیم یه هدف یا شکست یا پیروزی .... در جاده ی موفقیت دور زدن ممنوع
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، Blaze ، mhy_1985 ، m9780 ، Tomas ، msar
خانواده همسر شما بالاخره به ایران اومدن؟
نوع ویزا: k1
دریافت مدارک توسط USCIS : دسامبر 24 ،2012
دریافت receipt number:ژانویه 3 ،2013
سرویس سنتر: California
اپروو :21 مه‌ 2013
پاسخ
تشکر کنندگان: vroom ، Tomas ، سانازی ، msar
(2012-11-29 ساعت 12:44)wushu kung fu نوشته:  
نقل قول:
(2012-11-24 ساعت 01:20)mhy_1985 نوشته:  سلام به همه.

من با خانمم که سیتیزن آمریکاست ازدواج کردم و ایشون بعد از اینکه مسلمون شد پاسپورت و شناسنامه ایرانی هم گرفت و سیتیزن ایران شد (سیتیزن ایران !Big Grin). حالا برای عید نوروز که میخواد دوباره بیاد ایران منو ببینه (بار دومه که میاد ایران) پدرش هم میخواد بیاد !

سوال اینجاست که کسی میدونه پدر خانمم رو چطور میتونم بیارم ایران؟
اگه کسی قبلا کسی رو از آمریکا آورده ایران خوشحال میشم از تجربیات ارزشمند شما استفاده کنم.

فکر میکنم ایران در حرکت متقابل به آمریکایی ها در فرودگاه ویزا نمیده ( فقط کیش رو میده که فکر کنم 24 روزه ) هست پس برای این که دچار مشکل نشید بهتر یه سر به واشنگتن بزنید و از دفتر حفاظت منافع ایران تو اونجا سوال کنید
با درود بر شما. من این کار رو قبلا انجام دادم و خیلی آسونه! شما اول باید کپی صفحه اول پاسپورت شخص دعوت شونده رو ببری به ساختمان امور خارجه در میدان امام خمینی خ امام 200 متر بعد از ایستگاه مترو. اونجا از شما مدرکی می خوان که ثابت کنه اون افراد با شما نسبت دارند( شناسنامه خودتون و خانم کافیه. فکر کنم چند تا عکس هم از خودتون می خوان) بعد یه کاغذ بهتون می دهند می گند 20 روز دیگه زنگ بزن تا رفرنس نامبر رو بهت بدهند. بعد شما اون شماره رو میدی به هر کسی که براش اقدام کردی اونا تو امریکا میرند دفتر ح منافع ایران و ویزا می خوره تو پاسشون. خیلی آسونتر از اون چیزی هست که فکرشو بکنی.
پاسخ
تشکر کنندگان: msar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان