کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نداشتن اسپانسر و راه حل ه‍ا
(2012-08-13 ساعت 01:44)shahyad نوشته:  
(2012-08-12 ساعت 23:24)alirezass نوشته:  باسلام
در مورد موجودی بانک میشه توضیح بدهید
1. چگونگی گرفتن آن؟
2. آیا باید آن را قبل از مصاحبه گرفته و پست کنیم یا صبر کنیم تا زمان مصاحبه مشخص شود بعد پست کنیم؟یا با خودمان ببریم
3. چه مدت باید پول در حساب ما بماند؟
4. آیا گردش حاب هم مهم است یا خیر؟
باتشکر
1)به بانکی که حساب داری مراجعه میکنی و بهشون میگی پرینت حساب بانکی به انگلیسی با درج نرخ دلار و تبدیل موجودی حساب به دلار
2)باید روز مصاحبه با خودت ببری 3) فرق نمیکنه میتونی 2 یا 3 روز بذاری تو حساب پرینت بگیری بعد پولت رو از حساب در بیاری 4)نظرات بچه ها ی مهاجرسرا متفاوته بعضی میگن گردش حساب مهمه بعضی هم میگن فقط موجودی مهمه

1- میرید بانکتون و ازشون میگید که برای سفارت میخواهید و موجدی بگیرید. و ازشون بخواهید که انگلیسی باشه
2- باید تاریخ مصاحبتون مشخص بشه تا بدونید کی بفرستید.الکی که مدارک رو نمیفرستند!!!
15 روز قبل مصاحبه مدارک رو ارسال کنید ...چند روز قبل میتونید برید موجودی بگیرید ..
فقط کافیه که 24ساعت قبل مقدلاری پول بگذارید بانک و بعد خارج کنید
3- فقط موجودی
[font=Times New Roman]صبورانه در انتظار زمان بمان ! هر چیز در زمان خودش رخ میدهد .
باغبان حتی اگر باغش را غرق اب هم کند درختان خارج از فصل خود میوه نمی دهند[/font]
تشکر کنندگان: Serendipity ، alirezass ، امیر مهاجر ، mhz_ir ، imojen ، KIMIA2005
دوستان حساب بانکی که میخایم موجودیشو پرینت بگیریم،چند تا باشه مشکلی نداره؟
یعنی چند تا حساب تو چند تا بانک مختلف؟
تشکر کنندگان: KIMIA2005
(2012-08-14 ساعت 09:12)mhz_ir نوشته:  دوستان حساب بانکی که میخایم موجودیشو پرینت بگیریم،چند تا باشه مشکلی نداره؟

نه اشکال نداره . فقط موجحودی همه در یک روز گرفته بشه

اما پیچیده نکنید....همه رو منتقل کنید و یک پرینت بگیرید
[font=Times New Roman]صبورانه در انتظار زمان بمان ! هر چیز در زمان خودش رخ میدهد .
باغبان حتی اگر باغش را غرق اب هم کند درختان خارج از فصل خود میوه نمی دهند[/font]
تشکر کنندگان: 3rip ، امیر مهاجر ، saeed2568 ، KIMIA2005
بچه ها کسی میدونه خط فقر آمریکا سال 2012 چقدره?من pdf 2011 رودارم که خط فقر رو برای 1 نفر 18500 زده
CN:2013as5## / کنسولگری آنکارا / تاریخ مصاحبه:5Nov / مدت زمان انتظار:85 روز(شغل دولتی و خدمت س پ ا ه بدون هیچ گونه سفر خارجی) / جمع هزینه ها: 13 میلیون تومان
سلام دوستان.
فرم های اسپانسر رو پیدا نمی کنم.کسی لطفا راهنمایی کند.
ممنونم.
تشکر کنندگان:
(2012-08-14 ساعت 09:12)mhz_ir نوشته:  دوستان حساب بانکی که میخایم موجودیشو پرینت بگیریم،چند تا باشه مشکلی نداره؟
مهم نیست چند تا حساب داری تو چند تا بانک مهم موجودی حسابت هست میتونی 1 حساب تو 1 بانک داشته باشی ولی سقف موجودی
رو رعایت کرده باشی
تشکر کنندگان: storagemeter ، saeed2568 ، athenaa ، KIMIA2005
من هم حساب بانكي خوب دارم و هم ترجمه زمين و ملك اما يك وكيل از من مبلغي براي تاييد اينها خواسته و ادعا مي كنه كه سفارت كلاً مدارك رسمي ايران را قبول ندارد!!! ??كسي تا بحال تجربه يا اطلاعاتي در مورداين قضيه داشته يا شنيده؟ يا اين فقط بازي ???؟ البته اين وكيله خيلي خوش نام هست اما خوب شنيدن و دانستن نظرات شرط عقله...
(2012-08-17 ساعت 17:40)leilaja نوشته:  من هم حساب بانكي خوب دارم همه ترجمه زمين و ملك اما يك وكيل از من مبلغي براي تاييد اينها خواسته و ادعا مي كنه كه سفارت كلاً مدارك رسمي ايران را قبول ندارد!!! ??كسي تا بحال تجربه يا اطلاعاتي در مورداين قضيه شنيده؟?

اکثر بچه هایی که قبلا برای مصاحبه رفتند نظرشون این است که زمین، ملک و اسنادی از این دست نیاز به ارزش گذاری ندارند و فقط ترجمه آن ها برای سفارت امریکا کفایت می کند
در مورد حساب بانکی هم اگر از بانک درخواست تمکن مالی لاتین بکنید خودشان در سربرگ لاتین گواهی را خدمتتان ارائه می کنند که برای سفارت قابل قبول است
2013AS1017 ≈≈ ویزا از سفارت ایروان ≈≈ ساکن مریلند، ویرجینیا از ۱ اپریل ۲۰۱۳ ≈≈ داستان من و لاتاری ۲۰۱۳
تشکر کنندگان: achi686 ، zina s ، alirezass ، Ali DV-2013 ، KIMIA2005 ، shekari
من اسپانسر ندارم و خیلی نگران این مسئله ام .مگه نباید پول یک روز تو حسابمون باشه که موجودی بدن؟ یا چند ساعت کفایت میکنه؟
تشکر کنندگان: ASALI ، imojen ، KIMIA2005
(2012-08-17 ساعت 18:09)talayeh2013 نوشته:  من اسپانسر ندارم و خیلی نگران این مسئله ام .مگه نباید پول یک روز تو حسابمون باشه که موجودی بدن؟ یا چند ساعت کفایت میکنه؟

منم اسپانسر ندارم. اما چیزهایی که این جا خوندم می دونم مشکل بزرگی نیست. با همون چند ساعت موندن پول توی حساب شما و گرفتن یک تمکن مالی تاحد خیلی زیادی خیالتون می تونه راحت باشه
پس ناراحتش نباشید
2013AS1017 ≈≈ ویزا از سفارت ایروان ≈≈ ساکن مریلند، ویرجینیا از ۱ اپریل ۲۰۱۳ ≈≈ داستان من و لاتاری ۲۰۱۳
تشکر کنندگان: achi686 ، ASALI ، zina s ، payam62 ، Ali DV-2013 ، سمانه777 ، athenaa ، KIMIA2005
(2012-08-17 ساعت 18:31)afs نوشته:  
(2012-08-17 ساعت 18:09)talayeh2013 نوشته:  من اسپانسر ندارم و خیلی نگران این مسئله ام .مگه نباید پول یک روز تو حسابمون باشه که موجودی بدن؟ یا چند ساعت کفایت میکنه؟

منم اسپانسر ندارم. اما چیزهایی که این جا خوندم می دونم مشکل بزرگی نیست. با همون چند ساعت موندن پول توی حساب شما و گرفتن یک تمکن مالی تاحد خیلی زیادی خیالتون می تونه راحت باشه
پس ناراحتش نباشید

ببخشید
نکته ای به ذهنم میرسه
تصور میکنم پول باید حداقل 24 ساعت تو حساب بمونه تابتونین پرینت بگیرین. در حقیقت اطلاعات پرینت حساب بر اساس قوانین بانکداری بین المللی برای 24 ساعت قبل هستش.
در هر صورت ... موفق باشید.
تشکر کنندگان: Serendipity ، kavirr ، athenaa ، KIMIA2005

پس ناراحتش نباشید

ضمن تشکر و تایید پاسخ افشین جان
همین تاپیک در سال 2012 رو بخون. اونا نوشتن که هر بانکی چجوری و در چه مدتی میده. مثلا تجارت زمان میبره تا بره مرکز تایید بشه. ولی ظاهرا خصوصی ها مثل پاسارگاد زود در شعبه گواهی رو میده.

موفق باشید
2013ASxxx فقط خودم / آنکارا
مصاحبه: NOV 2012 فرم 9 سوالی
کلیرنس: ژانویه 2013 / 80 روز آزگار!
ورود: آپریل 2013 واشینگتن
سوشال 17 و گرین کارت 20 روز پس از رسیدن Cool
کار: آگوست 2013 نفت و گاز
Project Planner/Scheduler Engineer
هیوستون تگزاس
تشکر کنندگان: afs ، User ، ASALI ، mitr.p ، مانترا ، kavirr ، athenaa ، KIMIA2005 ، shekari

پس ناراحتش نباشید

دوست عزيز اصلا نگران نباشين ماهم اسپانسر نداشتيم به همين دليل روزي كه قبوليم رو ديدم سريع رفتم پاسارگاد و حساب باز كردم البته با موجودي كم بعد با نزديك شدن مصاحبه أز بانك پرسيدم چند روزه گواهي صادر ميشه كه چون من شهرستان بودم گفتند يك هفته طول ميكشه و من هم إز دور و بر برا يك هفته قرض كردم كه معادل دلاريش شد ٣٣٠٠٠ تا بعد مبلغي هم به حساب همسرم گذاشتيم كه با ٤روز تفاوت تاريخ برا ايشون هم ٢٧٠٠٠ دلار گواهي گرفتيم روز مصاحبه اصلا در مورد مدارك مالي هيچ چيزي نگفت و در اخر مصاحبه گفت مدارك شما كامله
پس نگران نباشين
***2012As41
مصاحبه ١٢جون
كليرنس ٨ اگوست
دريافت ويزا ١٧اگوست
كلا ٢نفر
اولين ورود :27 آگوست
ایالت ویرجینیا
بانک ها میزان موجودی حساب شما رو بر اساس اطلاعات یک روز قبل اعلام می کنند. پس اگر قصد دارید موجودی حساب / تمکن مالی بگیرید فردای روزی که آخرین واریزی به حساب رو داشتید اقدام کنید. 24 ساعت کافیست!
دوستان لازمه كه حتما سند خونه به نام برنده زده بشه يا راه ديگه اي هم داره مثلا وكالت نامه ؟
2013AS5XXX 3Persons Abu Dhabi 127Days Houston: 09-29-2013
God...You Know What is better for us
تشکر کنندگان: imojen ، KIMIA2005

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان