کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نداشتن اسپانسر و راه حل ه‍ا
(2012-08-17 ساعت 18:31)afs نوشته:  
(2012-08-17 ساعت 18:09)talayeh2013 نوشته:  من اسپانسر ندارم و خیلی نگران این مسئله ام .مگه نباید پول یک روز تو حسابمون باشه که موجودی بدن؟ یا چند ساعت کفایت میکنه؟

منم اسپانسر ندارم. اما چیزهایی که این جا خوندم می دونم مشکل بزرگی نیست. با همون چند ساعت موندن پول توی حساب شما و گرفتن یک تمکن مالی تاحد خیلی زیادی خیالتون می تونه راحت باشه
پس ناراحتش نباشید

پول باید 24 ساعت در حساب بمونه. (یعنی از لحظه ای که درخواست میدید.24 ساعت بعد پولتون رو بردارید
[font=Times New Roman]صبورانه در انتظار زمان بمان ! هر چیز در زمان خودش رخ میدهد .
باغبان حتی اگر باغش را غرق اب هم کند درختان خارج از فصل خود میوه نمی دهند[/font]
تشکر کنندگان: amir0_0amir ، 3pideh ، KIMIA2005 ، shekari
(2012-08-21 ساعت 11:07)MEHDIREZAEI نوشته:  دوستان لازمه كه حتما سند خونه به نام برنده زده بشه يا راه ديگه اي هم داره مثلا وكالت نامه ؟

بله میتونید با وکالت بلا عزل فروش خونه کارتون رو راه بندازید
2013AS78xx/ابوظبی/۱ نفر/ارسال فرم: ۱۱ جون/ کارنت: ۱۱ مارچ/مصاحبه: ۲۲ می/هزینه‌ها: ۲۷۰۰ درهم/سیاتل/ویزا یکضرب/سفرنامه
از امارات متحده تا ایالات متحده
تشکر کنندگان: amir0_0amir ، hgbeigi ، athenaa ، KIMIA2005
دوستانی که در مورد سهام بورس تجربه دارند و این مورد را بعنوان تمکن مالی استفاده کرده اند راهنمایی کنند
اگر ازشرکتهای متنوع سهام بورس داشته باشیم (به تعداد کم اما شرکت های متنوع و متعدد) البته ترجمه هر سند به تفکیک کاری مشکل و هزینه بر است
آیا می شود از سپرده گزاری بورس اوراق بهادار لیست کامل موجودی سهام را گرفت و آنرا ترچمه کرد؟
مورد قبول آفیسر می باشد؟
از کجا ارزش واقعی آن را متوجه می شوند؟(می دانید که در برگ سهام فقط نرخ اسمی آن که هر سهم صد تومان است درج می شود)
شماره کیس**2013AS000018-قبولی: 2 می-کنسولگری: ابوظبی-ارسال فرم ها26 می-کارنت شدن کیس13 آگوست-مصاحبه:اکتبر تغییر به ژانویه2012-شیرازبه کالیفرنیا--افراد كيس6 نفر
تشکر کنندگان: farmiz ، KIMIA2005
(2012-08-06 ساعت 16:49)itsmasoud نوشته:  سلام
من از مانیل میخوام مصاحبه بشم به نظرتون گواهی بانکی ببرم بهتره یا دنباله اسپانسر باشم.
کنسولگری:آنکارا
ارسال فرمهای سری اول: 15-May-2012
کارنت شدن کیس:
مصاحبه:
دریافت کلیرنس:
دریافت ویزا:
ورود به آمریکا:
دریافت گرین کارت:
تعداد افراد کیس: 1 نفر
جمع تقریبی هزینه ها: پست 55000 + عکس 6000
ایالت انتخابی: فعلا کالیفرنیا
تشکر کنندگان: 3pideh ، KIMIA2005
(2012-08-21 ساعت 21:19)senemar نوشته:  دوستانی که در مورد سهام بورس تجربه دارند و این مورد را بعنوان تمکن مالی استفاده کرده اند راهنمایی کنند
اگر ازشرکتهای متنوع سهام بورس داشته باشیم (به تعداد کم اما شرکت های متنوع و متعدد) البته ترجمه هر سند به تفکیک کاری مشکل و هزینه بر است
آیا می شود از سپرده گزاری بورس اوراق بهادار لیست کامل موجودی سهام را گرفت و آنرا ترچمه کرد؟
مورد قبول آفیسر می باشد؟
از کجا ارزش واقعی آن را متوجه می شوند؟(می دانید که در برگ سهام فقط نرخ اسمی آن که هر سهم صد تومان است درج می شود)

دوست عزیز بودند کسایی که سهام برای گواهی تمکن برده اند ولی طبق نظر دوستان 2012 هیچ چیز حتی ملک به اندازه پول نقد براشون معتبر نیست. چون سریعا قابلیت تبدیل به دلار و ارسال به اونور رو داره. Wink
2013ASxxx فقط خودم / آنکارا
مصاحبه: NOV 2012 فرم 9 سوالی
کلیرنس: ژانویه 2013 / 80 روز آزگار!
ورود: آپریل 2013 واشینگتن
سوشال 17 و گرین کارت 20 روز پس از رسیدن Cool
کار: آگوست 2013 نفت و گاز
Project Planner/Scheduler Engineer
هیوستون تگزاس
تشکر کنندگان: amir0_0amir ، mitr.p ، farmiz ، senemar ، kavirr ، KIMIA2005 ، shekari
(2012-08-21 ساعت 23:59)Ali DV-2013 نوشته:  
(2012-08-21 ساعت 21:19)senemar نوشته:  دوستانی که در مورد سهام بورس تجربه دارند و این مورد را بعنوان تمکن مالی استفاده کرده اند راهنمایی کنند
مورد قبول آفیسر می باشد؟

دوست عزیز بودند کسایی که سهام برای گواهی تمکن برده اند ولی طبق نظر دوستان 2012 هیچ چیز حتی ملک به اندازه پول نقد براشون معتبر نیست. چون سریعا قابلیت تبدیل به دلار و ارسال به اونور رو داره. Wink

سلام
اولین چیزی که به شما میگن اینه که شما سهام به صورت آزاد خرید و فروش میکنید پس .... او آفیسرها فقط اسم (تریدر )میشناسن (یا همون شخصی که پشت سیستم خرید و فروش میکنه یا کسی که کارگزاری داشته باشه
منم خودم تو بورس هستم ولی اصلا مدارک بورسی ارائه نمیکنم
یه نمونه که دو سال پیش ویزای شینگن گرفتم (سقارت ایتالیا) موقعی که مدارک بورسی نشون دادم قبول نکرد گفت کنسولگر سفارت گیر میده مدارکه دیگه میخواد حساب بانکی و سند خونه بیشتر مورد توجه بود

0تریدر میشناسن
Ca no:2013AS68xx ، مصاحبه: آنکارا ١٦ مي نتيجه برگه صورتی
[[/color] سفرنامه کلیرنس ۱۶ آگوست ورود به امریکا ۶ اکتبر ۲۰۱۳
تشکر کنندگان: senemar ، Ali DV-2013 ، KIMIA2005
با سلام خدمت دوستان.برای ما که دو نفر هستیم پول را در حساب برنده اصلی بذاریم یا در حساب هر دو نفر بذاریم و بعد تمکن بگیریم.
2013AS2xx، ارسال مدارک:آگست/تاریخ مصاحبه:فوريه آنکارا/2 نفر/كلير 8 may
انجمن مهندسین عمران مهاجرسرا
تشکر کنندگان: athenaa ، KIMIA2005
(2012-08-22 ساعت 15:54)rouzbehdarvishi نوشته:  با سلام خدمت دوستان.برای ما که دو نفر هستیم پول را در حساب برنده اصلی بذاریم یا در حساب هر دو نفر بذاریم و بعد تمکن بگیریم.
نفر اصلی مهمه و حساب و تمکن مالی باید بنام نفر اصلی باشه منتها با رعایت سقف موجودی و مبلغی که مورد نظر سفارت امریکا برای 2 نفر (نه 1 نفر) هست که میتونه در حساب برنده اصلی باشه یا میتونید جدا جدا تمکن مال ببرید ولی تمکن مالی برای برنده اصلی اجباریست
تشکر کنندگان: rouzbehdarvishi ، amir0_0amir ، ali234 ، Ali DV-2013 ، achi686 ، athenaa ، KIMIA2005
(2012-08-22 ساعت 15:54)rouzbehdarvishi نوشته:  با سلام خدمت دوستان.برای ما که دو نفر هستیم پول را در حساب برنده اصلی بذاریم یا در حساب هر دو نفر بذاریم و بعد تمکن بگیریم.

در سفرنامه ی بچه ها هر دو حالت بوده و البته بدون مشکل...
2013AS4xxx
تشکر کنندگان: shahyad ، ali234 ، Ali DV-2013 ، achi686 ، مانترا ، KIMIA2005
دوستان آیا حساب بانکی به ارزش پنجاه میلیون تومان واسه برنده اصلی کفایت میکنه (کیس دو نفره) یا سند ملک هم اضافه بشه؟
بعضیا معتقدند ارائه سند بعدا واسه وام گرفتن از بانکهای آمریکا خوب نیست.دوستان با تجربه لطفا نظر بدهند.
کیس نامبر :2013AS1XX / آنکارا / 2 نفر /مصاحبه:w4 نوامبر /کلیر شدن: 11 JAN/ ورود به نیویورک:۹ فوریه/ساكن هيوستون
سفرنامه
تشکر کنندگان: KIMIA2005
(2012-08-22 ساعت 16:26)mdna نوشته:  دوستان آیا حساب بانکی به ارزش پنجاه میلیون تومان واسه برنده اصلی کفایت میکنه (کیس دو نفره) یا سند ملک هم اضافه بشه؟
بعضیا معتقدند ارائه سند بعدا واسه وام گرفتن از بانکهای آمریکا خوب نیست.دوستان با تجربه لطفا نظر بدهند.
بله همون 50 میلیون برای تمکن مالی کفایت میکنه ولی برای اطمینان میتونی سند رو هم ترجمه کنی و با خودت ببری اما 50 میلیون کافیه مهم اینه که خط فقر امریکا را رعایت بکنی
تشکر کنندگان: ali234 ، amir0_0amir ، saljoogh ، mdna ، KIMIA2005
مثلا امکان داره من که 19 سالمه و تازه مدرک پیش دانشگاهی گرفتم و یک نفرم بیشتر نیستم بگن که مثلا چون جوونه شاید دووم نیاره و باید اسپانسر داشته باشه ؟ البته حساب بانکیم خوبه و بابام سند خونه هم به نامم میکنه .
کیس نامبر :2013AS39XX..کنسولگری : انکارا. .کارنت شدن : ژانویه.مدرک : پیش دانشگاهی.تعداد افراد کیس : 1نفر.تاریخ مصاحبه : هفته اول فوریه.نتیجه:کلیرنس
باسلام
لطفا برای یک نفر چه مقدار پول کافی هست در حساب باشه؟لطفا مقدار بگویید.
با توجه به این نکته که من دو سند ملک را دارم بنامم میکنم.
****13AS/مصاحبهANK/نتیجه:صورتی/مقصدNY/کلیر در 208 روز
(2012-08-22 ساعت 23:15)alirezass نوشته:  باسلام
موجودی شما نباید زیر خط فقر امریکا باشه و براساس تجربه بهتره بالای ۱۸ هزار دلار آمریکا باشه ... دلار آزاد هم محاسبه کنی میشه تقریبا 37 میلیون .. چون گفته حداقل شما بگو 40 میلیون...سند ملک فقط یک سوپاپ اطمینانه ... مهم فیش بانکیتون هست
2013AS4xxx
تشکر کنندگان: alirezass ، mdna ، KIMIA2005
(2012-08-22 ساعت 23:24)amir0_0amir نوشته:  
(2012-08-22 ساعت 23:15)alirezass نوشته:  باسلام
موجودی شما نباید زیر خط فقر آمریکا باشه و براساس تجربه بهتره بالای ۱۸ هزار دلار آمریکا باشه ... دلار آزاد هم محاسبه کنی میشه تقریبا 37 میلیون .. چون گفته حداقل شما بگو 40 میلیون...سند ملک فقط یک سوپاپ اطمینانه ... مهم فیش بانکیتون هست

سند رو لطفا نشون ندین فقط با خودتون ببرید که اگه یه وقتی گفتن کمه اونو نشون بدی دوستان پول زیاد بردن برای پسر و دخترای مجرد اصلا خوب نیست و براشون این سوال پیش میاد که کسی که سابقه کار نداره این همه پولو از کجا اورده من تو 2012 -3 بار این مشکل رو دیدم و ازشون اسپانسر خواستن پس نه حرفی از ادامه تحصیل بزنید تر جیحا اگه اسپانسر ندارید هم اینکه پول زیاد تو حسابتون نریزید من با توجه به تجربه شخصی خودم اینو میگم.
شماره کیس : 2012AS0007####_کنسولگری: آنکارا_کارنت شدن کیس: May 2012_مصاحبه: 8 august_کلیرنس:21 sep_دریافت ویزا:26 sep_مقصد:LA Irvine_ورود به آمریکا :20 jan _دریافت گرین کارت :

تشکر کنندگان: shahyad ، achi686 ، manila ، alonak ، KIMIA2005 ، shekari

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان