کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نداشتن اسپانسر و راه حل ه‍ا
(2013-08-03 ساعت 02:17)aghaghia نوشته:  
(2013-07-29 ساعت 19:51)shani89 نوشته:  سلام دوستان، من سند خونه که به نام همسرم هست ترجمه کردم همراه نامه ارزیابی 310 میلیون و سند ماشین. موجودی حساب بانکی هم، حدود 80 میلیون همسرم دارن و 45 تا من . می خواستم بدونم که این ترجمه سند رو بفرستم با مدارک دیگر برای آنکارا یا لازم نیست، فقط گواهی بانکی رو بفرستیم به همراه مدارک و موقع مصاحبه سندهای ترجمه شده رو ببریم.
بزرگان راهنمایی کنن لطفا من تا چند روز دیگه مدارک رو پست باید بکنم به آنکارا.

نه لازم نیست الان سند های ترجمه شده رو بفرستید حتی می تونید کپی گواهی بانکی رو هم الان بفرستید و اصلش رو بعدا با خودتون ببرید و تحویل بدید...

خوب دوست عزیز اگر گواهی تمکن من و همسرم در یک روز نباشه اشکال داره. لطفا زود جواب بدید می خوام مدارک رو فردا صبح ارسال کنم .
2013AS80xx /می2012 /فرمها 6می2013 ایمیل/نامه دوم 14 جون2013/هفته چهارم آگوست2013 آنکارا/ مقصد کالیفرنیا- سندیگو/ هزینه(عکس35000+واکسن 180000+پاس 80000+ بلیط و هتل آنکارا 2400000)
تشکر کنندگان: niloo-kh ، behfaza
(2013-08-02 ساعت 17:59)shang نوشته:  دوستان یک سوال داشتم...
کیس من یه نفره س و 18 سالمه، میخواستم ببینم 50میلیون تومن کافیه توی حسابم باشه؟
و اینکه توی بانک اقتصاد نوینه، باید به شعبه ی خاصی مراجعه کنم واسه گرفتن این نامه تمکن مالی؟ چی باید بگم؟
دوست عزیز اصلا نگران نباش البته دقت نکردم مصاحبت کجاست ولی من آنکارا بودم موجودی حساب هم 52 میلیون بود و اصلا هیچ مشکلی هم پیش نیومد و یک ضرب ویزارو گرفتم کوچکترین سوال و یا حتی اشاره ای به موجودی من نداشت حدود 10سال هم از شما بزرگترم من فکر نمیکنم اصلا سن تاثیری داشته باشه
موفق باشید
2013XXX80XX تاریخ رویت قبولی : 2 می , ارسال مدارک : 10 می , ویزا یک ضرب , محل مصاحبه : آنکارا ماه ژوئن , مقصد : لاس وگاس
تشکر کنندگان: diamondmili ، niloo-kh ، behfaza ، estanfordbineh
(2013-08-06 ساعت 00:01)azar1348 نوشته:  
(2013-08-05 ساعت 19:40)mariana نوشته:  سلام دوستان
يه سؤال دارم
من هفته پيش مصاحبته داشتم أف بي آي چك بهم خورده
لازم تو اين مدني كه منتظر كيليرنس هستم دوباره حسابمو به همون مبلغي كه پرينت گرفتم پر كنم؟
آخه چند روز گذاشتم پولو پرينت گرفتمت بعد برداشتم
حالا چي كار كنم؟
اصلا اين أف بي آي چك چيو چك ميكنن؟
نگرانم ميشه كمكم كنيد

عزیز برات توی این لینک پاسخ گذاشتم
http://mohajersara.com/thread-5412-post-...#pid387341

نه عزیز چه ربطی به تمکین مالی شما داره پول هاتو از تو بانک بکش بیرون ما یک ساعته تمکین گرفتیم کلیرنس خوردیم ویزا هم گرفتیم دیگه با پول هایت کاری ندارن
:case number 2013as00007xxx . مقصد لوس آنجلس : افراد 3 نفر . مصاحبه 6 می ابوظبی . دریافت برگه سفید. کلیر بعد 50 روز Shy
تشکر کنندگان: diamondmili ، niloo-kh ، behfaza ، estanfordbineh
(2013-08-02 ساعت 18:03)enchantress_boy نوشته:  
و اینکه توی بانک اقتصاد نوینه، باید به شعبه ی خاصی مراجعه کنم واسه گرفتن این نامه تمکن مالی؟ چی باید بگم؟

به نظر من چون سن شما پایینه باید تمکن مالی خیلی بیشتری نشون بدی. منم مجردم و البته 10 سال از شما بزرگتر. تمکن مالی 60 میلیونی بعلاوه یک سند آپارتمان بردم و هیچ مشکلی برام بوجود نیومد.
بانک منم اقتصاد نوین بود و به نزدیکترین شعبه که مراجعه کردم در جا برام گواهی به زبان انگلیسی صادر کرد.

این پول رو بدو ورود به ایالات متحده باید نشون داد ؟ یعنی ازما می خوان که ۲۰ هزار دلار رو نقد نشون بدیم که داریم و موجوده؟
(2013-08-16 ساعت 22:23)alizolf نوشته:  

به نظر من چون سن شما پایینه باید تمکن مالی خیلی بیشتری نشون بدی. منم مجردم و البته 10 سال از شما بزرگتر. تمکن مالی 60 میلیونی بعلاوه یک سند آپارتمان بردم و هیچ مشکلی برام بوجود نیومد.
بانک منم اقتصاد نوین بود و به نزدیکترین شعبه که مراجعه کردم در جا برام گواهی به زبان انگلیسی صادر کرد.

این پول رو بدو ورود به ایالات متحده باید نشون داد ؟ یعنی ازما می خوان که ۲۰ هزار دلار رو نقد نشون بدیم که داریم و موجوده؟

خیر این مسئله فقط درباره روز مصاحبه ست، شما هر چه قدر میخواهید میتونید با خودتون پول ببرید کمتر یا بیشتر...
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: afshinghwink ، niloo-kh ، behfaza ، EKAM
دوستان من یه مشکل برام پیش اومده من مصاحبه شدم و از من اسپانسر خواستن و من کسی‌ و ندارم که اسپانسرم بشه چی‌ کار باید انجام بدم کسی‌ تو این شرایط بود که بتونه کمکم کنه؟

ممنون
کیس نامبر: 2013AS000098xx ‫(1 نفر) • کنسولگری: مادرید • کارنت: 10می • تاریخ مصاحبه : 9 جولای • مقصد: San Diego Wink
(2013-08-19 ساعت 10:56)Ladan-m نوشته:  دوستان من یه مشکل برام پیش اومده من مصاحبه شدم و از من اسپانسر خواستن و من کسی‌ و ندارم که اسپانسرم بشه چی‌ کار باید انجام بدم کسی‌ تو این شرایط بود که بتونه کمکم کنه؟

ممنون
روز مصاحبه متوجه شدن شما فامیلی در آمریکا دارید یا خیر؟ یعنی از شما سوالی در این خصوص پرسیدن ؟ در ضمن اگر ممکنه بفرمایید تمکن مالی شما یعنی حساب بانکیتون چقدر بود. سپاسگزارم . امیدوارم به زودی مشکلتون حل بشه .
CN:20138xxx/ دونفر / آنکارا / مصاحبه آخر آگوست/ یکضرب/کالیفرنیا
تشکر کنندگان: behfaza ، estanfordbineh
(2013-08-19 ساعت 11:22)niloo-kh نوشته:  
(2013-08-19 ساعت 10:56)Ladan-m نوشته:  دوستان من یه مشکل برام پیش اومده من مصاحبه شدم و از من اسپانسر خواستن و من کسی‌ و ندارم که اسپانسرم بشه چی‌ کار باید انجام بدم کسی‌ تو این شرایط بود که بتونه کمکم کنه؟

ممنون
روز مصاحبه متوجه شدن شما فامیلی در آمریکا دارید یا خیر؟ یعنی از شما سوالی در این خصوص پرسیدن ؟ در ضمن اگر ممکنه بفرمایید تمکن مالی شما یعنی حساب بانکیتون چقدر بود. سپاسگزارم . امیدوارم به زودی مشکلتون حل بشه .

بله از من سوال کردن و منم گفتم آشنا دارم، و تمکن مالی‌ ۳۰هزار دلار نشون دادم
کیس نامبر: 2013AS000098xx ‫(1 نفر) • کنسولگری: مادرید • کارنت: 10می • تاریخ مصاحبه : 9 جولای • مقصد: San Diego Wink
تشکر کنندگان: niloo-kh ، behfaza ، estanfordbineh

این پول رو بدو ورود به ایالات متحده باید نشان داد ؟ یعنی ازما می خوان که ۲۰ هزار دلار رو نقد نشان بدیم که داریم و موجوده؟
تشکر کنندگان: sadeghi897
(2013-08-20 ساعت 23:32)کسرا رهنورد نوشته:  
(2013-08-19 ساعت 11:40)Ladan-m نوشته:  

ممنون

با آشناتون در آمریکا صحبت کردین که اسپانسرتون بشه؟

بله ، ولی‌ شرایط اسپانسر شدن رو نداره
تشکر کنندگان: estanfordbineh
(2013-08-20 ساعت 07:33)alizolf نوشته:  
این پول رو بدو ورود به ایالات متحده باید نشان داد ؟ یعنی ازما می خوان که ۲۰ هزار دلار رو نقد نشان بدیم که داریم و موجوده؟
خیر شما نیاز نیست مقداری که تمکن مالی ارائه می دی حین ورود هم همونقدر پول داشته باشی
فقط باید میزان پولی که دارید رو هنگام ورود اعلام کنید اگر بیش از 10 هزار دلار باشه یک فرمی هست اون رو باید پر کنید.
همین و خیلی هم ساده
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
تشکر کنندگان:
دوستان من برنده اصليم مي خوام سند به نام كنم الان اما ميگن ١،٢ ماه طول ميكشه تا سند حاضر شه منم ١ ماه ديگه مصاحبمه ... به نظرتون چيكار كنم؟؟؟ ميشه وكالت بلا عزل بگيرم بعد ترجمه كنم به درد ميخوره؟؟؟ راهنماييم كنيد لطفاً
Big GrinBig Grin
(2013-08-31 ساعت 16:24)hedipes نوشته:  دوستان من برنده اصليم مي خوام سند به نام كنم الان اما ميگن ١،٢ ماه طول ميكشه تا سند حاضر شه منم ١ ماه ديگه مصاحبمه ... به نظرتون چيكار كنم؟؟؟ ميشه وكالت بلا عزل بگيرم بعد ترجمه كنم به درد ميخوره؟؟؟ راهنماييم كنيد لطفاً
دوست عزیز اصل قضیه داشتن نامه تمکن مالی از بانکه که باید حتما داشته باشید، ممکنه اصلا به سند تون نگاه هم نکنند... پیشنهاد میکنم چند تا سفرنامه بخونید بعد دنبال این کار باشید. سفرنامه ها در انجمن خصوصی 2013 موجوده...
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: گل نهال ، ffrfar ، hedipes
(2013-08-19 ساعت 11:40)Ladan-m نوشته:  

ممنون

دوست عزیز تمکن مالیتون از چه بانکی بوده شاید اون براشون قانع کننده نبوده.
2014as65$$
ABD/26JUNE
جا مانده از لاتاری 2014

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان