کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای جمهوری چک
Exclamation 
سلام دوستان.
یه سوال مهم:
من به یه آژانس هواپیمایی رفتم وا3 اینکه منو قانونی بفرسته یک کشوره اروپایی بعد از اونجا با قطار یا مترو برم کشوره مقصد.
البته من پاسپورت دارم. یعنی کارها رو قانونی انجام بده.
این کشوره اولی که گفته منو از ا ی ر ا ن میفرسته اونجا جمهوری چک هست که میگه ویزا اونجا رو واسم میگیره و بدون اینکه اثری انگشتی توو فرودگاه ازم بگیرن !!!
میشه مگه اثر انگشت نگیرن ؟؟؟ میگه تضمینیه. خب وقتی اثر انگشت نگیرن راحت میتونی وارده کشور مقصد بشی و اعلام پناهندگی کنی.
اگه اینجوری که میگه خوبه و بهتر از قاچاقه. خوبیش اینه که الان پولو نمیدم و وقتی که رسیدم میدم.
به نظرتون شدنیه ؟؟؟
اصلا" این چجوریه که همه کشورهای عضو اتحادیه اروپا اثر انگشت میگیرن اما چک فقط نمیگیره ؟؟؟!!!!! این یکم ذهنمو مشغول کرده.
لطفا" راهنماییم کنید.Rolleyes
تشکر کنندگان: HAZARA
(2012-12-11 ساعت 13:47)x_y_x نوشته:  سلام دوستان.
یه سوال مهم:
من به یه آژانس هواپیمایی رفتم وا3 اینکه منو قانونی بفرسته یک کشوره اروپایی بعد از اونجا با قطار یا مترو برم کشوره مقصد.
البته من پاسپورت دارم. یعنی کارها رو قانونی انجام بده.
این کشوره اولی که گفته منو از ا ی ر ا ن میفرسته اونجا جمهوری چک هست که میگه ویزا اونجا رو واسم میگیره و بدون اینکه اثری انگشتی توو فرودگاه ازم بگیرن !!!
میشه مگه اثر انگشت نگیرن ؟؟؟ میگه تضمینیه. خب وقتی اثر انگشت نگیرن راحت میتونی وارده کشور مقصد بشی و اعلام پناهندگی کنی.
اگه اینجوری که میگه خوبه و بهتر از قاچاقه. خوبیش اینه که الان پولو نمیدم و وقتی که رسیدم میدم.
به نظرتون شدنیه ؟؟؟
اصلا" این چجوریه که همه کشورهای عضو اتحادیه اروپا اثر انگشت میگیرن اما چک فقط نمیگیره ؟؟؟!!!!! این یکم ذهنمو مشغول کرده.
لطفا" راهنماییم کنید.Rolleyes

نمی دونم .یه کم خودتون فکر کنین.میگن هر چیزی اگه بیش از اندازه ساده به نظر رسید باورش نکن!این کاری که شما میگین چیزی نیست که یه آژانس مسافرتی اینقد راحت و علنی بتونه انجام بده چون کاملا غیرقانونیه.مافیای این کار اینقد راحت نمی تونن این کارو انجام بدن به خدا.

اگه اینقد اروپا بی قانون بود که هر کس توریستی با هواپیما بی دردسر میرفت و بعدش هم می موند که همه می اومدن.چنین چیزی نیست همه کسایی هم که این چیزا رو تجربه کردن تایید میکنن.از این وعده ها زیاد به مردم میدن.میگن می بریم المان پیاده ات می کنیم طرف از یونان سر در میاره.یا یه مبلغی رو توافق میکنن بعد وسط راه دبه در میارن که باید بازم پول بدی وگرنه همین وسط جنگل ولت می کنیم و............

مراحل آماده سازی یکی از عظیم ترین بانکهای اطلاعاتی جهان موسوم به “وی آی اس” (ویزا ایفورمیشن سیستم) که از سال 2008 آغاز شده بود بر طبق زمانبندی انجام شده صورت گرفته و اینک در همه دو هزار و پانصد کنسولگری کشورهای عضو شنگن در سراسر جهان پیاده خواهد شد.

اتحادیه اروپا با ایجاد بانک اطلاعاتی عظیم موسوم به “وی آی اس” تصمیم گرفته است تا مراحل تقاضای ویزا در کشورهای عضو محدوده شنگن را بصورت یکسان سازماندهی نموده تا از جمله هم مبارزه با تروریسم را شدت بخشد, هم امکان ورود مهاجرین غیر قانونی به شنگن را محدودتر کرده و همچنین از تسلیم تقاضای ویزای جدید توسط افرادی که از یک کشور عضو پاسخ منفی دریافت کرده اند اما تقاضای مجدد ویزا به کشور دیگر عضو اتحادیه تسلیم میکنند جلوگیری نماید.
بر اساس سیستم جدید صدور روادید شنگن علاوه بر مشخصات فردی، اثر انگشتان متقاضیان نیز در یک بانک مرکزی اطلاعات ذخیره می‌شود. تمامی کشورهای اروپایی به این بانک مرکزی دسترسی خواهند داشت.
این سیستم در ابتدا از سال 2008 بصورت آزمایشی در کنسولگری‌های اروپایی در مصر، الجزایر، لیبی، موریتانی، مراکش و تونس به اجرا در آمد و اینک در تمامی ۲۵۰۰ کنسولگری کشورهای عضو شنگن در سراسر جهان پیاده خواهد شد. گسترش کار این سیستم جدید در ابتدا از خاورمیانه و کشورهای حاشیه خلیج فارس شروع شد.
با وجود این سیستم جدید همه کشورهای عضو پیمان شنگن به اطلاعات متقاضیان ویزا دسترسی خواهند داشت و چنانچه درخواست ویزای یک متقاضی در یکی از سفارتخانه‌های اروپایی رد شده باشد، می‌توان در تمامی سفارتخانه‌ها از این امر اطلاع یافت. این سیستم همچنین از ورود غیرقانونی چندین نفر با یک گذرنامه مشترک به محدوده شنگن جلوگیری می‌کند و امکان تقاضای پناهندگی از سوی افرادی که با ویزای شنگن به اروپا وارد شده اند را نیز مصدود می سازد و امکان سریع تحویل دادنشان به کشور صادره کننده ویزا بر اساس قرارداد دابلین را فراهم می آورد.

اسکن اثر انگشت هنگام ورود به اروپا
در سیستم مرکزی جدید علاوه بر مشخصات فردی همچون نام، محل تولد و محل سکونت، اثر ده انگشت متقاضی نیز ذخیره خواهد شد. پس از آن، اثر انگشتان فرد در هنگام ورود به اروپا اسکن می‌شود تا به این ترتیب مشخص شود که فرد مسافر مالک اصلی گذرنامه و شخصی است که ویزا برایش صادر شده است.
اطلاعات بیومتریک
علاوه بر عکس و نیز اطلاعات فردی مربوط به همه متقاضیان ویزای شنگن که وارد سیستم “وی آی اس” خواهد گردید اطلاعات بیومتریک, از جمله اثر هر 10 انگشت افراد, در این بانک اطلاعاتی ثبت و ذخیره خواهد شد. 2500 سفارتخانه و کنسولگری کشورهای محدوده شنگن جهت تحقق این امر در به دستگاههای عکسبرداری و نیز انگشت نگاری دیجیتال مجهز شده اند.

سریع تر شدن صدور ویزا برای افراد دارای سابقه مثبت
با به کارگیری این سیستم، از این پس روند صدور روادید برای افرادی که سابقه‌ی مثبتی داشته‌اند، سریعتر پیش خواهد رفت، زیرا تنها با یک کلیک می‌توان به پرونده‌ی شخص و تقاضاهای قبلی وی دسترسی داشت.
یکی از بزرگترین بانکهای اطلاعاتی جهان
“وی آی اس” (ویزا اینفورمیشن سیستم) یکی از عظیم ترین بانکهای اطلاعاتی جهان تلقی می شود. اتحادیه اروپا تخمین میزند که مابین 80 تا 100 میلیون نفر که بخشی از آن از جمله اتباع ایران خواهند بود در این بانک اطلاعاتی ثبت گردند. مرکز این بانک اطلاعاتی عظیم در شهر “استراسبورگ” در اروپا قرار خواهد گرفت و هر کشور عضو شنگن مسئولیت برپایی سیستم ملی خود را بر عهده دارد که پس از برپایی به سیستم مرکزی “وی آی اس” متصل خواهد گردید.
“وی آی اس” در کنار “اس آی اس”
سیستم عظیم دیگری که از سال 2001 تاکنون مورد استفاده کشورهای عضو محدوده شنگن قرار گرفته است “اس آی اس” (شنگن اینفورمیشن سیستم) نام دارد که در آن از جمله مشخصات میلیونها نفر از افراد ممنوع الورود به محدوده شنگن درج شده است. بخش قابل توجهی از این افراد ایرانیان هستند که به دلایل مختلف به محدوده شنگن ممنوع الورود می باشند. نام و مشخصات گروه بزرگ دیگری که در این بانک اطلاعاتی به ثبت رسیده است از بزهکاران تحت تعقیب توسط کشورهای عضو, افراد مفقودالاثر و نظایر آن تشکیل شده است.
نام و مشخصات همه افرادی که تقاضای روادید (ویزا) تسلیم یکی از نمایندگیهای شنگن میکنند ابتدا با اطلاعات این بانک اطلاعاتی کنترل میگردد و کنترل دومی نیز بر روی مرزهای شنگن صورت میگیرد تا از ورود اتباع کشورهایی که برای شنگن نیاز به ویزا ندارند اما ممکن است به شنگن ممنوع الورود باشند (برای مثال اتباع آمریکا) به این محدوده جلوگیری گردد.
فرد ممنوع الورود به یک کشور محدوده شنگن بصورت اتوماتیک به همه دیگر کشورهای شنگن ممنوع الورود خواهد شد. برای مثال فردی که به هر دلیلی از سوئد اخراج شده و به این کشور ممنوع الورود شده باشد بصورت اتوماتیک به همه کشورهای محدوده شنگن ممنوع الورود خواهد بود.
بانک مرکزی اطلاعات این سیستم در استراسبورگ واقع شده و تا کنون بیش از 100میلیون یورو برای ساخت آن هزینه شده است. هر ساله ۱۳ میلیون روادید شنگن صادر می‌شود و کشورهای صادر کننده در مجموع نزدیک به ۸۰۰ میلیون یورو بابت هزینه‌های پرداختی برای صدور ویزا درآمد دارند.بزودی پلیس بین‌الملل و سازمان‌های امنیتی هر کدام از این کشورها نیز اجازه دسترسی به این اطلاعات را خواهند داشت
تشکر کنندگان: ParsTrader ، sara24 ، x_y_x ، Saeedv13 ، nora ، battosai ، HAZARA ، mahannn4779
[undefined=undefined]ممنونم ازت SH!Ma .

1- یه سوال دیگه. اینکه راسته که نزدیکه کریسمس زیاد گیر بازار نیست و راحت تر میشه رفت ؟؟؟ و اینکه 1ماه بخاطره کریسمس مرزا بازه بخاطر تردد زیادتر مردم ؟؟؟

2- بعد اینکه این آژانسه همه جا جار نزده که بیاید من شما رو میفرستم اونور بدون دردسر و در واقع کاری که داره انجام میده به ظاهر قانونیه و اینو میدونم اما روو چه حساب میگه که چک اثر انگشت نمیگیره و جهت اطمینان هم میگه تو وقتی از اونجا رد شدی بعد زنگ میزنی که پولو بریم بگیریم. با من که پدر کشتگی نداره که ؟! منم که قرار نیس قبله رفتن بهش پول بدم. پس چرا و چجوری با این صحبت های شما میخواد منو بدونه اثر انگشت از فرودگاهه چک رد کنه ؟؟؟

3- منو گفته مستقیم از ا ی ر ا ن میفرسته چک و 20 روزه ویزاشو میگیره و به فرض هم میگیریم که اینجوریی باشه که آژانسیه میگه و اثر انگشت از من نگیرن و من بی دردسر رد بشم. سوالی که هست اینه که آیا من که اثر انگشتی از من نیست جایی جز همون اثر انگشتی که واسه پاسپورت گرفتن ازم گرفتن آیا باز راهیی هست که بشه پیگیری کرد که من از کجا وارد شدم ؟؟؟ یعنی اصلا" من توو این بانک اطلاعاتی VIS و SIS ثبت شدم یا نه ؟؟؟ یا اینکه هروقت اثر انگشت ازم بگیرن ثبت مشم توو این بانکه اطلاعاتی ؟؟؟

یه دنیا تشکر...[/undefined]
تشکر کنندگان: HAZARA
(2012-12-12 ساعت 13:19)x_y_x نوشته:  [undefined=undefined]ممنونم ازت SH!Ma .

1- یه سوال دیگه. اینکه راسته که نزدیکه کریسمس زیاد گیر بازار نیست و راحت تر میشه رفت ؟؟؟ و اینکه 1ماه بخاطره کریسمس مرزا بازه بخاطر تردد زیادتر مردم ؟؟؟

2- بعد اینکه این آژانسه همه جا جار نزده که بیاید من شما رو میفرستم اونور بدون دردسر و در واقع کاری که داره انجام میده به ظاهر قانونیه و اینو میدونم اما روو چه حساب میگه که چک اثر انگشت نمیگیره و جهت اطمینان هم میگه تو وقتی از اونجا رد شدی بعد زنگ میزنی که پولو بریم بگیریم. با من که پدر کشتگی نداره که ؟! منم که قرار نیس قبله رفتن بهش پول بدم. پس چرا و چجوری با این صحبت های شما میخواد منو بدونه اثر انگشت از فرودگاهه چک رد کنه ؟؟؟

3- منو گفته مستقیم از ا ی ر ا ن میفرسته چک و 20 روزه ویزاشو میگیره و به فرض هم میگیریم که اینجوریی باشه که آژانسیه میگه و اثر انگشت از من نگیرن و من بی دردسر رد بشم. سوالی که هست اینه که آیا من که اثر انگشتی از من نیست جایی جز همون اثر انگشتی که واسه پاسپورت گرفتن ازم گرفتن آیا باز راهیی هست که بشه پیگیری کرد که من از کجا وارد شدم ؟؟؟ یعنی اصلا" من توو این بانک اطلاعاتی VIS و SIS ثبت شدم یا نه ؟؟؟ یا اینکه هروقت اثر انگشت ازم بگیرن ثبت مشم توو این بانکه اطلاعاتی ؟؟؟

یه دنیا تشکر...[/undefined]

شما سوال کردی منم اطلاعات دادم حالا فکر میکنی اژانس درست میگه خب انجام بدین.ممنون میشم اگه گیر نیفتادین به منم خبر بدین تا بگم برادر منم فوری بیاد Wink چون من 7 ساله اروپام و تابعیت دارم همسرم هم اروپاییه هنوز نتونستم برای برادرم کاری کنم.اینکه الان پول نمیخواد چیزیه که الان میگه شما برو اقدام کن بعد مهمه که چی میگه همین که وارد پروسه شدین و یه سری هزینه ویزا و بلیت و.....رو دادین هزار جور داستان جدید برات میسازن و بقیه پول هم ازت میگیرن

و دقیقا چون مستقیم شما رو از ایران می فرسته میگم شدنی نیست.مافیای این کار با مصیبت و از مرز زمینی و از چند کشور ملت رو رد می کنن بعد این میگه مثل جنتلمن شما رو سوار هواپیما میکنم اونجا هم کریسمسه و کسی پاست رو نگاه نمیکنه و از فرودگاه خارج میشی؟!!!!!!!!! چی بگم والا

شما همین که در سفارت اقدام به گرفتن ویزا بکنی و جواب ویزات مثبت باشه در این لیست ثبت میشی بعدم که تو فرودگاه تاریخ ویزات رو کنترل میکنن

اینجا مثل ایران نیست که تو مناسبت ها و جشن ها شیر تو شیر بشه.اطلاعات شما هر جا از ایران وارد اروپا شی ثبت میشه چک هم از این قاعده مستثنی نیست.متن رو نخوندین؟؟؟ فقط پاسپورت اروپایی ها تو فرودگاه های اروپا کنترل نمیشه و مهر ورود و خروج نمیخوره وگرنه شما پاسپورت امریکا هم داشته باشی کنترل میشی
تشکر کنندگان: ParsTrader ، x_y_x ، nora ، HAZARA ، mahannn4779
یه سوال هم من بپرسم الان برای ویزای توریستی اروپا (بدون دعوتنامه) آژانس ها چه مدارکی از مسافر میخوان؟مثلا همین کشور چک
تشکر کنندگان: ParsTrader ، x_y_x ، HAZARA
(2012-12-12 ساعت 16:06)@SH!M نوشته:  یه سوال هم من بپرسم الان برای ویزای توریستی اروپا (بدون دعوتنامه) آژانس ها چه مدارکی از مسافر میخوان؟مثلا همین کشور چک

دوسته خوبم من که قصدم جسارت کردن نیست و هدفم اینه که به یه نتیجه درست و دقیق برسیم نه یه نتیجه فرضی ! و من هم نمیگم که اون آژانسیه داره درست میگه. تورو خدا هرچی اطلاعات مفید هست بهم بدید و کمکم کنید.
ممنون میشم کامل پاسخ بدین و به سوالام دقت کنید.

1- بابت سواله شما هم که گفتین چه مدارکی لازمه ؟ -->

2- و بابت این چیزی که شما گفتین:
" شما همین که در سفارت اقدام به گرفتن ویزا بکنی و جواب ویزات مثبت باشه در این لیست ثبت میشی بعدم که تو فرودگاه تاریخ ویزات رو کنترل میکنن "
بابت این مطلب شما این آژانسیه بهم گفته که واسه ویزا گرفتن حتی لازم نیست خودم باشم و حتی لازم نیست اثر انگشت بزنم و حالا نمیدونم چه جوریه که گفته موقعه گرفتنه ویزا نیاز نیست که اثر انگشت بزنم !!!
شما واردتری ، میشه بگی به نظرتون چجوری داره واسم ویزا میگیره که نیاز نیست اثر انگشت بزنم ؟؟؟ آیا ویزا واسه کسه دیگه هست و اثر انگشته اون خورده تووش ؟؟؟ یا اینکه مثلا" توو سفارت پارتی داره ؟؟؟ نمیدونم ، شما راهنماییم کنید.

3- مهمتر از همه اینکه به فرض اینکه من موقعه گرفتن ویزام اثره انگشتی نزده باشم و اونوقت با پاسپورت اصلیه من و ویزایی که اثره انگشته من تووش نیست و به قوله شما توو بانکه اطلاعاتی به محضه اینکه مثبت در اومد ثبت میشه ، آیا موقع پیاده شدن از هواپیما اثره انگشته منو باز چک میکنن ؟؟؟ یعنی همونجایی که همه به صف میشن و پشت سره هم میخوان بیان برون. اگه چک بکنن که میفهمن که اثره انگشت من نیست که !!! پدرمو در میارن که اینجوری ؟؟؟!!!

4- یه چیزه دیگه: وقتی که من موقعه گرفتن ویزام اثره انگشتی نزده باشم و اونوقت با پاسپورت اصلیه من و ویزایی که اثره انگشته من تووش نیست و به قوله شما توو بانکه اطلاعاتی به محضه اینکه مثبت در اومد ثبت میشه ، تا اینجا اوکی ؟؟؟ بعد به فرضه اینکه چک اثره انگشته منو چک نکرد البته بعده پیاده شدن از هواپیما و فقط ویزا و پاسم رو چک کنه و من از اون قسمت بدونه زدنه اثر انگشت بیام بیرون اونوقت باز راهی وجود داره که بعده درخواسته پناهندگی دادن به یه کشوره دیگه مثله آلمان از اونجا چک کنن منو ببینن که من از کجا وارد شدم ؟؟؟ آیا راهی وجود داره یا نه چون اثره انگشتی از من نیست راحت میتونم بگم که با قاچاق بر و زمینی اومدم ؟؟؟
تشکر کنندگان: یه مهاجر
(2012-12-13 ساعت 23:07)x_y_x نوشته:  
(2012-12-12 ساعت 16:06)@SH!M نوشته:  یه سوال هم من بپرسم الان برای ویزای توریستی اروپا (بدون دعوتنامه) آژانس ها چه مدارکی از مسافر میخوان؟مثلا همین کشور چک

دوسته خوبم من که قصدم جسارت کردن نیست و هدفم اینه که به یه نتیجه درست و دقیق برسیم نه یه نتیجه فرضی ! و من هم نمیگم که اون آژانسیه داره درست میگه. تورو خدا هرچی اطلاعات مفید هست بهم بدید و کمکم کنید.
ممنون میشم کامل پاسخ بدین و به سوالام دقت کنید.

1- بابت سواله شما هم که گفتین چه مدارکی لازمه ؟

2- و بابت این چیزی که شما گفتین:
" شما همین که در سفارت اقدام به گرفتن ویزا بکنی و جواب ویزات مثبت باشه در این لیست ثبت میشی بعدم که تو فرودگاه تاریخ ویزات رو کنترل میکنن "
بابت این مطلب شما این آژانسیه بهم گفته که واسه ویزا گرفتن حتی لازم نیست خودم باشم و حتی لازم نیست اثر انگشت بزنم و حالا نمیدونم چه جوریه که گفته موقعه گرفتنه ویزا نیاز نیست که اثر انگشت بزنم !!!
شما واردتری ، میشه بگی به نظرتون چجوری داره واسم ویزا میگیره که نیاز نیست اثر انگشت بزنم ؟؟؟ آیا ویزا واسه کسه دیگه هست و اثر انگشته اون خورده تووش ؟؟؟ یا اینکه مثلا" توو سفارت پارتی داره ؟؟؟ نمیدونم ، شما راهنماییم کنید.

3- مهمتر از همه اینکه به فرض اینکه من موقعه گرفتن ویزام اثره انگشتی نزده باشم و اونوقت با پاسپورت اصلیه من و ویزایی که اثره انگشته من تووش نیست و به قوله شما توو بانکه اطلاعاتی به محضه اینکه مثبت در اومد ثبت میشه ، آیا موقع پیاده شدن از هواپیما اثره انگشته منو باز چک میکنن ؟؟؟ یعنی همونجایی که همه به صف میشن و پشت سره هم میخوان بیان برون. اگه چک بکنن که میفهمن که اثره انگشت من نیست که !!! پدرمو در میارن که اینجوری ؟؟؟!!!

4- یه چیزه دیگه: وقتی که من موقعه گرفتن ویزام اثره انگشتی نزده باشم و اونوقت با پاسپورت اصلیه من و ویزایی که اثره انگشته من تووش نیست و به قوله شما توو بانکه اطلاعاتی به محضه اینکه مثبت در اومد ثبت میشه ، تا اینجا اوکی ؟؟؟ بعد به فرضه اینکه چک اثره انگشته منو چک نکرد البته بعده پیاده شدن از هواپیما و فقط ویزا و پاسم رو چک کنه و من از اون قسمت بدونه زدنه اثر انگشت بیام بیرون اونوقت باز راهی وجود داره که بعده درخواسته پناهندگی دادن به یه کشوره دیگه مثله آلمان از اونجا چک کنن منو ببینن که من از کجا وارد شدم ؟؟؟ آیا راهی وجود داره یا نه چون اثره انگشتی از من نیست راحت میتونم بگم که با قاچاق بر و زمینی اومدم ؟؟؟

اخه شما میگین اژانس با من پدرکشتگی نداره منم مجبورم بگم خب هر جور صلاح میدونین.
دوست عزیز اصلا من نمیدونم آژانس چرا زوم کرده روی اثر انگشت؟اثر انگشت برای اونایی که قاچاق میان و هیچ مدرک هویتی همراهشون نیست و حتی ملیتشون رو هم میتونن دروغ بگن و میخوان پناهنده شن پلیس هم مجبور با اثر انگشت هویتشون رو ثبت کنه.شما که با پاس معتبر داری سفر میکنی هویتت روشنه با همون پاسپورت هر جای اروپا بری پیدات میکنن

من تا حالا توریستی ویزا نگرفتم نمیدونم موقعی که اژانس اینکارو میکنه لازم هست مسافر بره سفارت یا نه.ولی اینم اهمیتی نداره هر کس بره مشخصات مسافر ثبت میشه تو سفارت
تشکر کنندگان: x_y_x ، HAZARA
سلام. بازم منم. دیدید برگشتم ! سنجد Smile

با این تفاصری که شما توو پیام هام گفتید. پس با این شرایطی که من دارم کدوم کشور واسه پناهندگی الان بهتره ؟؟؟
یه سری از ریفیقام هم رفتن ترکیه و از اونجا خودشونو معرفی کردن و مثله اینکه بهشون گفتن برید 3ماه دیگه بیاید و کیستون رو بگید تا اگه قبول شید میرید امریکا !
کدوم کشور سریعتر پیگیری میکنه ؟؟؟
آیا خودشون وکیل به آدم میدن یا باید خودمون وکیل بگیریم ؟؟؟
من با این شرایط کدوم کشور واسم بهتره ؟
سوئیس که گفتید سخته. آلمان چطوره شرایطش ؟؟؟ الان سخته یا راحتتره ؟
تشکر کنندگان:
(2012-12-16 ساعت 12:41)x_y_x نوشته:  سلام. بازم منم. دیدید برگشتم ! سنجد Smile

با این تفاصری که شما توو پیام هام گفتید. پس با این شرایطی که من دارم کدوم کشور واسه پناهندگی الان بهتره ؟؟؟
یه سری از ریفیقام هم رفتن ترکیه و از اونجا خودشونو معرفی کردن و مثله اینکه بهشون گفتن برید 3ماه دیگه بیاید و کیستون رو بگید تا اگه قبول شید میرید آمریکا !
کدوم کشور سریعتر پیگیری میکنه ؟؟؟
آیا خودشون وکیل به آدم میدن یا باید خودمون وکیل بگیریم ؟؟؟
من با این شرایط کدوم کشور واسم بهتره ؟
سوئیس که گفتید سخته. آلمان چطوره شرایطش ؟؟؟ الان سخته یا راحتتره ؟

دوست عزیز شما ظاهرا قوانین انجمن رو ندیدین یا اگه دیدین بهش توجه نکردین ...مهاجرسرا جائی برای مشاوره و ارائه ی راه حلهای غیر قانی به کاربرها نیست ..مطمئنم شیمای عزیز هم تحت هیچ شرایطی موافق پناهندگی نیستن .لطف کنید از ادامه ی این بحث جدا خودداری کنید .
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
تشکر کنندگان: ParsTrader ، یه مهاجر ، HAZARA
پاسخ من در پیام خصوصی به شما بدون کم و کاستی

من متوجه سوال شما شدم اما متاسفانه شما حواستون نیست که ما روی مهاجرت غیرقانونی کار نمی کنیم و تو پیام خصوصی هم مشاوره نمیدیم.من اگه موافق مهاجرت از طریق پناهندگی بودم حتما برای برادرم اقدام میکردم اما از اونجایی که مشکلاتش رو می بینم هرگز حاضر نیستم این کارو برای برادرم بکنم.برای پناهندگی به سوئیس اصلا فکر نکنین. اینجا به مهاجرای متخصص هم گیر میدن پناهندگی اینجا خوب نیست

شما کاری که میخوای بکنی من نمیگم نشدنی ست اما احتمال شدنش خیلی کمه و به این سادگی که شما خیال میکنی نیست.اینکه بیای اینور پاسپورتت رو بندازی تو سطل و بری تقاضای پناهندگی بدی.اثر انگشت نگیرن اسم و مشخصاتت که ثبت شده؟مگه اینکه کلا بخوای با یه هویت جعلی درخواست بدی...در ضمن الان مرتب در اخبار میگن حتی توریست های اروپا رو هم میخوان در فرودگاه انگشت نگاری کنن چقد درسته و ایا شروع شده یا نه خبر ندارم ولی حواستون باشه دارین با زندگیتون چیکار میکنین

این تاپیک رو http://mohajersara.com/thread-3724.html برای افرادی مثل شما گذاشتیم که با واقعیت پناهندگی آشنا شین و اینقد اونو ساده ندونین

از اونجایی که اطلاعات کافی به این کاربر در خصوص پناهندگی داده شد و مطلب بیشتری برای گفتن وجود نداره و ادامه بحث به دلیل غیرقانونی بودن نوع مهاجرت خارج از برنامه های سایت ست،تاپیک قفل شد.
تشکر کنندگان: ParsTrader ، HAZARA ، laili

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان