کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

نظرسنجی: از زمان دریافت کیس نامبر در NVC تا روز مصاحبه چند ماه طول کشید؟ (برای ویزای ازدواجی)
3 ماه
14.75%
9 14.75%
4 ماه
3.28%
2 3.28%
5 ماه
6.56%
4 6.56%
6 ماه
14.75%
9 14.75%
بین 6 تا 12 ماه
32.79%
20 32.79%
1 سال
3.28%
2 3.28%
بیشتر از 1 سال
24.59%
15 24.59%
مجموع 61 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ارسال مدارک به NVC تا دریافت نامه مصاحبه (ویزای ازدواجی)
من بعد از 2 ماه و 2 روز که از تکمیل مدارکم گذشت امروز نامه مصاحبم اومد و مصاحبه رو انداختن برای 1 ماه و 3 هفته بعد. یعنی تقریبا 4 ماه بعد از تکمیل مدارک
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، Saeedv13 ، shinna ، sara mas ، simi ، سانازی ، ارکیده ، melina123 ، a6l3i ، parsush ، msar
سلام بچه ها من تازه عضو اين سايت شدم .....البته چند روزي هستش كه دارم مطالب رو ميخونم ...ولي راستش اينقدر خوندم كه قاطي كردم.....به همه بچه هايي كه موفق شدن تو اين پروسه ها تبريك ميگم و اميدوارم آينده خوبي داشته باشن ....براي اونايي هم كه منتظرن آرزوي موفقيت و تسريع كارشون رو ميكنم.

راستش من زياد از اين داستانها سر در نيووردم.....ولي خب بگم كه من الان يه كيس نامبر دارم و منتظر هستم كه وقت مصاحبه بهم بدن.....طبق گفته دوستمون تو اون سايتي كه گفته بود كيس نامبر رو وارد كردم و اين پيغام رو داد:

U.S. Department of State
IMMIGRANT VISA APPLICATION
Ready

Case Creation Date: 13-Nov-2012
Status Updated Date: 21-Nov-2012

Your case is ready for your interview when scheduled at the U.S. Consular section. If you have already scheduled an appointment for an interview, please prepare your documents as directed in your appointment letter and appear at the consulate on the appointed date and time. Otherwise, please wait until you have been notified of your interview appointment. Additional information about how Immigrant Visa interview appointments are scheduled can be found at: http://travel.state.gov/visa/immigrants/..._3731.html

خب دوستان عزيزي كه تجربه دارن ميشه بگيد كه ميشه از اين فهميد كه تقريبا چند وقت ديگه به من وقت مصاحبه ميدن؟

راستي ويزايي هم كه من ميخوام بگيرم به اميد خدا ويزاي نامزدي هستش و نامزدم هم سيتيزن هستش.

ممنون ميشم اگر راهنمايي كنيد.
پاسخ
تشکر کنندگان: ارکیده ، msar
ای بابا، مگه شما نامه مصاحبه دریافت نکردید؟ این پیغام فقط در صورتی نمایش داده میشه که شما وقت مصاحبتون معلوم باشه. کدوم سفارت هستید؟
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، ارکیده ، a6l3i ، msar
راستش سفارتم آنكاراس !
مدل ويزا:نامزدي k1
محل مصاحبه:آنكارا
زمان مصاحبه:11-Jul-2013
برگه:صورتي
مقصد:لس آنجلس
پاسخ
شما زمان مصاحبه رو از دست دادید متاسفانه و نوامبر به شما تاریخ مصاحبه رو با ایمیل یا نامه بهتون اعلام کردن و شما ندیدید
پاسخ
تشکر کنندگان: kian88 ، girl ، ارکیده ، msar
(2013-03-07 ساعت 23:55)الهه سابق نوشته:  شما زمان مصاحبه رو از دست دادید متاسفانه و نوامبر به شما تاریخ مصاحبه رو با ایمیل یا نامه بهتون اعلام کردن و شما ندیدید
من نه خودم نه نامزدم هيچ پكيج يا ايميلي نگرفتيم ......وكيل هم دارم ... مطمئني شما؟ آخه اين متنه ميگه كه يا وقت رو گرفتي كه هيچي.... در غير اينصورت منتظر باش براي اينكه وقت بهت بدن
Otherwise, please wait until you have been notified of your interview appointment.

من فقط ميخواستم بدونم چقدر اين زمان طول ميكشه....

اونطوري كه شما گفتي خداكنه نباشه وگرنه بايد خودمو بكشم
مدل ويزا:نامزدي k1
محل مصاحبه:آنكارا
زمان مصاحبه:11-Jul-2013
برگه:صورتي
مقصد:لس آنجلس
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، ارکیده ، msar
نه عزیز من. این متن فقط و فقط وقتی میاد که شخص وقت مصاحبه بهش اختصاص داده شده باشه. توی ماه نوامبر برای شما وقتو مشخص کردن. که احتمالا برای 2-3 ماه بعدش بوده. الان سریعا به سفارت و NVC ایمیل و زنگ بزنید و بپرسید. توی اون متن نوشته آپدیت در تاریخ نوامبر، یعنی در نوامبر وقت رو برای شما تعیین کردن. این مشکل برای 2-3 تا از بچه ها هم قبلا پیش اومده بوده و وکیل هم داشتنا.
همیشه گفتم مرتب با سفارت و NVC شخصا در ارتباط باشید تا چنین مسایلی پیش نیاد. همین الان زنگ بزن NVC
0016033340700

چطور ممکنه از ماه نوامبر تا حالا شما منتظر بودی و هیچ پیگیری نکردی؟؟؟!!!! تا حالا باید صدبار مصاحبه میشدی شما. ای بابا. خیلی ناراحت شدم
بابا این وکیلا به هیچ وجه کار آدمو پیگیری نمیکنن. فقط و فقط خودتونید که باید پیگیری کنید. وکیل من رک و راست بهم گفت خودت مرتب به NVC و سفارت در ارتباط باش. خدا خیرش بده که حقیقتو گفت
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، kian88 ، ارکیده ، a6l3i ، msar
به این شماره هم میتونی زنگ بزنی: 0012026631225 بعد عدد 1 رو وارد کن و بعد عدد صفر

راستی تمام این مدت سایت آنکارا رو چک نمیکردی؟ هر هفته کسانی که مصاحبه دارنو، کیس نامبرشونو همراه با تاریخ و ساعت مصاحبه میزنه

نگران نباش. مرسده که یکی از بچه های نامزدی بود، همین مشکل واسش پیش اومد و وقت مصاحبشو از دست داد. ولی بعد به سفارت اطلاع داد و دوباره بهش وقت دادن. نگران نباش فقط سریییییییییع پیگیری کن
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، kian88 ، ارکیده ، a6l3i ، msar
من همين الان ميرم پيگيري ميكنم و جوابش رو ميگيرم......آخه يعني چي, من اين سايت ‍CEAC رو همين ديروز تو اين سايت ديدم.......يعني اگر اين رو نميديدم چي! ......

راستي من دو سه ماهي هم هست سايت سفارت آنكارا رو چك ميكنم ولي كيس نامبرم رو نديدم
اينه ديگه درسته؟http://www.usemb-ankara.org.tr/consular/english/schedule_iv.html

مرسي از راهنماييتون ....ولي اين يبار رو اميدوارم اشتباه گفته باشي
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، ارکیده ، msar
بله سایت همونه
امیدوارم، خداکنه که من اشتباه کرده باشم. منتظر خبر هستما. سریع بیا بگو چی شد. چون واقعا نگران شدم
پاسخ
تشکر کنندگان: kian88 ، girl ، ارکیده ، msar
زنگ زدم الان اولي كه گفت پروندت آنكاراس زنگ بزن از اونا بپرس......دومي هم ساعت كاريشون نبود و تعطيل بودن.

بعدم اين سايت
http://web.archive.org/web/*/http://www....le_iv.html
رو چك كردم كه آرشيو سايتهاي اينترنتي هستش و آرشيو ژانويه كه نبود شمارم.....هرچند همون موقع هم چك كرده بودم ولي باز شما كه گفتي شك كردم......آخه من تقريبا هر روز چك ميكنم.....اينا هم كه 20....30 روزي يدفعه آپديت ميكنن.

حالا به نامزدم هم زنگ زدم فردا بره پيش وكيل ببينه داستان چيه دقيقا!

در مورد اينكه گفتيد نگران شديد هم, نه بابا نگراني واسه چي!.....اتفاقا همين كه داريد كمك ميكنيد من رو داريد از نگراني در مياريد .......حداقل يه كاري هست واسه انجام دادن......قبلا كه همش بيكار فقط بايد سايت سفارت رو چك ميكردم......تازه الان زنگ زدم NVC كلي هيجان داشت كه انگليسي حرف زدم :دي

بازم يه عالمههههههه ممنون , به محض اينكه اطلاعات جديدي گرفتم ميام اينجا اعلام ميكنم.
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، ارکیده ، a6l3i ، barfi1 ، msar
(2013-01-09 ساعت 01:58)arian307 نوشته:  الاهه جون منم همین شکلی تغییر سفارت دادم.... البته پرونده ی من تو انکارا بود... که به انکارا ایمیل دادم گفتن باید به ایروان بگی که از ما بخوان که ترنسفر کنیم واست... منم به ایروان ایمیل دادم گفتن که درخواست میدم برای شما و معمولا 4 هفته طول میکشه که ترنسفر شه و وقت مصاحبتون هم میشه واسه 4 هفته بعد از اون...
به نظر من بزار پروندت از این ان وی سی خراب شده بیاد بیرون برسه انکارا بعد به ایروان بگو ترنسفر کنن واست... واسه من که 12 روزه ترنسفر شد... اما بازم میگم به نظرم صبر کن که این غول ان وی سی کشته شه بعد

چرا ؟ مگه انکارا چه مشکلی داره؟
نوع ویزا : CR1 ( ازدواج با سیتی زن )
اولین اقدام : 2011
تکمیل مدارک در nvc : فوریه / 4 / 2013
محل مصاحبه : انکارا
پاسخ
من نامه تکمیل مدارک از nvc رو 4 feb گرفتم . و هنوز منتظرم .
نوع ویزا : CR1 ( ازدواج با سیتی زن )
اولین اقدام : 2011
تکمیل مدارک در nvc : فوریه / 4 / 2013
محل مصاحبه : انکارا
پاسخ
آنکارا دیگه الان مشکلی نداره. تا 2 ماه پیش خیلی شلوغ بود ولی الان همه رو منتقل کردن ابوظبی و ارمنستان و آنکارا دیگه خلوت شده.
نگران نباش. من 2 ماهو 2 روز طول کشید نامم بیاد. جودی هم 2 ماه و 10 روز طول کشید نامش بیاد. نرمالش 2 ماهه
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، wait for visa ، a6l3i ، msar ، AliShafiee
جهت اطلاع عموم: نامه مصاحبه کاملای عزیزم 2 هفته بعد از تکمیل مدارکش در NVC اومد که بسیار بی سابقست.
علت اینکه اینجا عنوان کردم این بود که بچه ها بدونن گرفتن وقت مصاحبه از 2 هفته تا 2 ماهو 10 روز و حتی 3 ماه هم ممکنه طول بکشه و اگه دیر شد نگران نشن و البته امید داشته باشن که شاید مثل کاملا 2 هفته ای وقتشون بیاد
پاسخ
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، wait for visa ، ارکیده ، Soap McTavish ، barfi1 ، msar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان